1160
\"X-MEN
  • HUmanHunter
    #1080
    deadpoolal randizok a reaktor tetején.
  • Mad Snake
    #1079
    Dobjunk már össze egy tisztességes leírást.
    Felosztjuk a fejezeteket. Ki hol jár ?
  • HUmanHunter
    #1078
    na végre sikerült.
  • HUmanHunter
    #1077
    próbálkozom vele de csak nem sikerül :S
  • macleody
    #1076
    Ott ahol állsz nézz fel balra. Azt a bizbaszt kell meggyújtani.
  • HUmanHunter
    #1075
    de hogy gyújtsam be a másikat is? wolverine begyullad ha beleugrok a tűzbe de nem tudok feljutni oda a szeméhez.
  • wedge31
    #1074
    Gyanus hogy csak az egyik szemében van tüz...
  • HUmanHunter
    #1073

    itt e hogy tovább?
  • gfreak
    #1072
    ne már...tényleg olvassatok vissza könyörgöm, ennek a megoldását csak hatvanszor írtuk le alap ugrálós, ügyességis, időzítős minimálpuzzle TR módra
  • macleody
    #1071
    :D
  • HUmanHunter
    #1070
    viszont most ezen én is elakadtam, kijönnek a szobrok, ráugrok a 2. ra de nem érek el a kiálló pallóig mert túl messze van
  • HUmanHunter
    #1069
    nekem az elsőre sikerült, igaz már olvastam hogy mit kell csinálni, de a gameben is kijön hogy "press Z to reflect the granade"
  • gfreak
    #1068
    dehogy...már sokkal korábban megtárgyaltuk hogy meg kell várni hogy éhenhaljon
  • highlander15
    #1067
    Ha jó időben nyomod meg a Z-t akkor visszapattintja a gránátot a csávóra.
  • hapi
    #1066
    Hi mindenki!
    Elakadtam a weapon x nevű pályán.
    A grenadier nevű fő ellenség fenn áll valamin én meg nem tudok hozzá felugrani és "q" sem célozza be.
    Segítség!!!
  • Calver
    #1065
    ne nyomd a C-t - már ha az a jó gomb, én teljesen átkalibráltam a billentyű beállításokat - mint a hülye, sokkal inkább verd mint... hmmm, az a név h Ron Jeremy mond valamit? egy kör alatt btw nem is fog sikerülni, 2-3 próbálkozás kell hozzá.
  • blau24
    #1064
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy amikor a robotot kell kinyírni a levegőbe hogy lehet felfeszíteni a mellkasát mert nyomom a c-t mint a hülye de folyamatosan lelő magáról? Köszönöm
  • EnZsolt
    #1063
    Ha billentyűzettel tolod, akkor nincs bedugva kormány, vagy joypad vagy bármi? Mert szerintem az zavarhat be.
  • Mad Snake
    #1062
    Szerintem tegyetek fel egy magyarítást ?! De backspace-el lehet belépni a karakter menübe.
  • macleody
    #1061
    Szerintem backspace-vel is lehet fejleszteni.
  • IgH
    #1060
    Volt már valakinek rajtam kívül olyan problémája a játékkal,hogy nem reagál az esc billentyűre,ezért gyakorlatilag nem is tudom fejleszteni a karakterem? Most léptem a Chapter 2-be,de eddig semmit nem tudtam fejleszteni emiatt,elég idegesítő. Emellett néha öntudatra ébred Logan,és nekiáll magától futkározni ide-oda,de ez mondjuk szerencsére csak 1-2x jelentkezett eddig.
  • vukocska
    #1059
    De hogy kell leszedni a helikopterben lévő csávót? mert nemtom megcsinálni hogy visszaüsse. mondjátok meg hogy kell lécci:)
  • Prince23
    #1058
    Azok nem hülye részek, hanem ügyességi.
    A hülye nem keverendő ám az ügyességgel:)
  • JaSoN HuNTeR #1057
    én meg ott akadtam el amikor a sniperes csávó gépét lekel szedni... Annyi hülye rész van a játékba
    nagyon idegesitő néha.
  • masssza
    #1056
    Ott akadtam el ahol a helit kel le szedni(hárit viszaűt) de utána semmi nem lehet csinálni a heli le sem zuhan megáll de már nem lő. Mi a te endő?
  • Prince23
    #1055
    Várható volt a vége...
  • gerlasz
    #1054
    Sikerült! Nekem inkább az jött be, hogy szinte nem is hagytam támadni. Leginkább a levegő combók fájtak neki a legjobban. Így egyetlen egyszer sem lőtte ki alólam a falat.
    Viszont most más bajom van.
    Vége... :(
  • Prince23
    #1053
    Mikor belassít a kameranézet, akkor nyomd a space-t. tehát ugorj.
  • Calver
    #1052
    ugorj el?
  • gerlasz
    #1051
    Utsó főellensége mindig kilövi alólam a falat. 5let?!!!
  • Mad Snake
    #1050
    Mondom dupla ugrás, a legmagasabb ponton nyomsz még egy spészt.
  • vukocska
    #1049
    Hát ez nem megy:S túl kicsit ugrik:S nem ér el odáig:(
  • vukocska
    #1048
    Köszi! Akkor próbálkozok tovább :)
  • Mad Snake
    #1047
    igen ott át kel ugrani :) nincs trükk, dupla ugrás, megkapaszkodik és tovább
  • vukocska
    #1046
    HAli én itt akadtam meg, nem tudom átugrani! Valaki help!
    Itt a kép: http://images.netbag.hu/20090626/12131538940.JPG
  • bcrics
    #1045
    ugy emlékszem az egyik oszlop ami kijönne be van deszkázva..lemászol hozzá levakarod a deszkát azt csá.
  • Curesz
    #1044
    mikor elfordul a kamera rátudsz ugrani a gombkombinációval az autón lévő katonára...e+q azt hiszem
  • SkylineGTR
    #1043
    hi all. elakadtam a vizescsatornába. elkezdek futni aztán elfordul a kamera, és ha egyenesen futok tovább a katonák felé elvisz a víz. bármit csinálok elvisz. mit kell csinálni?! help. kösz
  • Line
    #1042
    Duplaugrás legmagasabb ponton mégegyszer ugrás gomb és akkor kicsit nagyobbat ugrik.
  • Curesz
    #1041
    hát vágom, de a második ien szobor után arra a fagerendás részre ugornék és mintha egy fal lenne.... ez az ökör nem tud ráugrani...nah megnézem még1szer