28
  • bender93
    #28
    A predator-ok ról kéne filmet csinálni.Úgy értem hogy kik ők mik ők és hogy honnan jöttek vagy ezt az alienekkel ,csak a beszédet kellene megoldani(pl mint az apocalypto-ban)
  • KasztnerTokman
    #27
    " a Szenátusba nem jut be, meg ilyenek, akkor" XD
  • InfectedMann
    #26
    Ház bakker ha ennyit tudtok kihozni egy AvP filmből akkor szerintem most adjátok be a felmondásotokat és hozzá ne nyúljatok a Predator franchise -hoz mert a tökötöket lenyúzom.
  • CaptainRumi
    #25
    na persze predatort majd egy náci tiszt ölné meg a végén......
    az amerikaik stb stb biztos odalennének a filmért :P:))

    de az igaz , hogy a predatorról még rengeteg bőrt le lehetne húzni (új helyszínek, korok, fegyverek) de az alienből sajna már nemigazán...hiába készült ezer meg ezer jó alien book
  • nessboth
    #24
    A predator 3 akár a 2. világháborúban is játszódhatna egy frontvonalon. Sztem eredeti ötlet lenne, ha mondjuk egy náci tiszt lenne az ellenfele....Vagy mittomén. Predatorban az a jó, hogy bárhova bármikor be lehet rakni, és jó sztorit lehet kitalálni.
  • Tetsuo
    #23
    Conan, ja az is nagy volt.. jo regen. Schwarzi elotte es utana is Mr. Olympia volt! Olyan izomzatot soha nem epit fel ujra.
    Qrva jo lenne, ha fiatal lenne megint :) digitalisan meg lehet. :)
    Meg kene meg az is, h ne marketingesek hatarozzak meg a forgatokonyvet..
  • Tetsuo
    #22
    Mindenesetre a kulonbseg a AVP-tol orbitalis. ;)
  • Tetsuo
    #21
    Persze h sci-fi elemekkel.. de fokent thriller, legalabbis szerintem inkabb thrilleres mint horroros (hozzateszem, h valtozik a thriller es a horror mufaji meghatarozasa is)
  • Tetsuo
    #20
    Schwarzenegger. Az elso reszben egy kigyurt allat volt, minden rajongo kiabrandulna belole ha ugy nezne ki mint Clint Eastwood. Lattad mostanaban? Olyan mint 1 elohalott.
  • CaptainRumi
    #19
    nem tudom honnan vetted te ezt, hogy Dutch Schaffer lesz Yutani....mikor ott a neve is, hogy Yutani.
    Egyébként az AVP requiem végén is benne van Ms. Yutani aki megkapja a Predator fegyvert...
    a másik fél Weyland meg tényleg egyértelmű....
  • pauly
    #18
    Na ja,én is remélem hogy nem jön össze neki :P Hátha csinálna még pár jó jó filmet :)
  • Aldo Moro
    #17
    Lehet rosszmájú vagyok, de én annak drukkolok, hogy ne legyen újból szenátor, és esetlegesen készitse el az új részét a Predatornak. De be lehetne irni az új Conanba is.
  • Tzupi
    #16
    "Áj kant geddaut fram da áudfid"
  • Chocho
    #15
    A Predator szerinted thriller???!!! HAHAHAHA!!! :DDDDD

    Amúgy szerintem is lehetne Svarci simán. :)
  • DonMaros
    #14
    Nekem az egyik kedvenc filmem a mai napig, sajnálnám ha ezt is elcsesznék. Swarci papa pedig simán visszatérhet még, csak kér Stallone bajtársától néhány pirulát meg a plasztikai sebésze számát és már kész is :)
  • assdf
    #13
    És mit gondolsz miért? Te megnéznél egy olyan filmet, ahol jönnek a kommandosok, 5 perc alatt agyonlövik a predátort, aztán 90 percen át ünnepelnek? :)))

    Szóval csak azt akartam mondani, hogy az elvi lehetősége meg van annak hogy egy ember megfelelő felszereléssel levadászhassa a predatort függetlenül annak erőfölényétől és ebből akár filmet is lehet forgatni. Nyilván ha csinálnák is, abban sem 1 perc után lönék agyon, merthogy akkor ki nézné meg, hanem szép hosszasan.
  • opeca
    #12
    "Szerintem az Alien vs. Predator két részével kihoztunk mindent ebből a franchise-ból"

    Mi lenne ha a kedves producerészrevette volna, hogy nem huszadrangú rajongókra kellett volna bízni az AVP 2-t, és akkor nem kéen ilyen baromságokat nyilatkoznia.
  • opeca
    #11
    A második részben pedig mindkét előnyük megvolt a titkos emberkéknek, mégis agyon lettek gyalázva.
  • szmöre
    #10
    Nem akarlak elkeseriteni de amit te emlitesz az nem hivatalos folytatás hanem magyar szerzök álltal írt és kiadott regények, amivel jól be etették a népet anno , kb ugy mint a sok SW könyvel ami szintén akkoriban jelent meg.
  • assdf
    #9
    Igazából nincs ő olyan nagyon erőfölényben, például az első részben kb. a 10. percben agyonlőhették volna (emlékeztek amikor az indián pasi valahogy megérzi hogy a távolban ott csücsül a fán, és nézi a mestrelövész puskával csak nem látja). Mindösszesen annyi van, hogy
    a, "láthatatlan" : alapvetően ez a legnagyobb előnye, de ha ez már ismert néhány höérzékelős kamerával őt is simán ki lehet szurni
    b, nem tudják hogy létezik. Most már igen.

    Alapvetően az első részben swarciék azért szoptak vele, mert úgy mentek ki a dzsungelbe, hogy valami lázadó csoportot kell leverniük, és nem úgy hogy egy láthatatlan idegent. És jól látszott az első rész végén, hogy mihelyst swarci rájött hogy az idegen nem látja ha elrejti a testhőjét, máris elmúlt a nagy erőfölény, csak addigra neki sem maradt fegyvere, de ha igy indulnák mindjárt más lett volna a helyzet (ja és persze nem lett volna film :) )
  • opeca
    #8
    Szerintem egyértelműen kiderül már a filmekből is, hogy olyan taktikai és erőfölényben van, hogy semmiféle profi bérgyilkos nem tudna, még csak hozzáérni sem.

    Ettől függetlenül a szamurájos ötlet, nem rossz:)
  • nessboth
    #7
    Végtelen mennyiségű Predator történetet lehetne írni. Játszódhatna ázsiában, szamurájok korában, afrika kellős közepén (ebből egy qva jó képregény is készült), esetleg lehetne a ragadozó ellenfele egy igazi "láthatatlan" profi bérgyilkos...
  • opeca
    #6
    Akció-thriller?
    A Predator kőkemény Sci-fi, és ebből is inkább a horrorra hajazó változat, az írója is annak szánta. Thriller?? Anyám(?), ezt honnan vetted?
  • chase
    #5
    Arnold Schwarzenegger
  • Boroskóla
    #4
    Szerintem baromság amit mondasz Clint Eastwood 78 éves és még ma is szerepel filmekben,nem is akármilyenekben Schwarzenegger még "csak" 61 szóval nyugodta nmehet vissza az akciófilmekbe max a fölső testét majd nem erőltetik csak a karját jobb esetben :)
  • kukacS3K
    #3
    szerintem legyen predator vs riddick:D
  • Tetsuo
    #2
    Eloszor is Schwarzi mar csak full CGI-kent szerepelhetne v vmi rozzant tanacsadokent tunhetne fel a vasznon.
    Masodszor az Alien egy (sci-fi-)horror film volt, a Predator akcio-thriller.
    Az Alien vs Predator pedig egy mai effektorgia elnagyolt sztorival (es akkor finoman fogalmazok).. teljesen mas korosztalynak keszult, nem is lehet (erdemes) osszehasonlitani oket.
    Az elso ketto remekmu volt, az AVP egy "trendi" silany rokabor, ragogumi az agynak.
    Harmadszor, a Predator melto folytatasat nem hiszem, h meg fogjak csinalni ma Hollywoodban, ahol a Marvell adaptaciok es hasonlo nivoju plagiumok a menok, hiszen azt fizetik meg legtobben.
  • xido
    #1
    Az AvP-vel kihoztak mindent,amivel kiderült,nem képesek ma még amcsiban ekkora filmet csinálni...külön sorozatban még jók Dutch Schaffer-nek is van jövője a regényben,ő lesz Yutani a későbbi Weyland-Yutani megacégben,a másikról már kiderült,hogy Lance "Bishop" Henriksen....