1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • cSuwwi
    #1096
    ha nem fizetsz elő rá csak 1 féle vadra lőhetsz
    elképzelhető hogy a többi vadat is látod, de ha lőnél rá akkor írja ezt ki
  • KaszaN
    #1095
    Becélzom, meghúzom a ravaszt és abbahagya a célzást (ezt csak akkor ha éppen a vadon van a célkereszt) és baloldalra fent kiír valami szöveget. Le printscreeneltem volna de ahoz megint bekell cserkésznem valamit.
  • cSuwwi
    #1094
    mi az hogy nem engedi?
    van lőszer a fegyverben?
  • KaszaN
    #1093
    Megoldottam, működik meg minden. De egy nagyon fontos kérdés! fél óra bolyongás után nagynehezen találtam egy vadat lőném le erre nemengedi. Miért van ez?
  • KaszaN
    #1092
    Hi

    Honnan lehet leszedni? Ja, hivatalos oldalról, de én úgynézem, hogy megszűnt, mert nekem nemjön be.
  • #1091
    Csak azt szeretném kérdezni mi a helyzet a versenyekkel csak fizetős játékosok vehetnek részt vagy mi csórok is nyomhatjuk?És ha ige hogy?
  • Piszkos  Fred
    #1090
    Tudom :D
    Az viszont biztos, hogy zseniális játék. Ha teljesen kész lesz, én beáldozok rá annyit :D
  • garaib
    #1089
    Hamarosan lehet agyaggalambozni és fácánra vadászni duplacsövű sörétes puskával.
  • robi11
    #1088
    mert még nincs kész-.-"
  • Piszkos  Fred
    #1087
    Fú, ez még létezik?
    Anno vagy másfél éve toltam a bétával, de a warden licenszre nem volt kedvem fizetni :D
    Látom, a nagy sziget még mindig nincs feloldva :S
  • ricsa008
    #1086
    ezzel a játékkal nagyon elbattak valamit nem tudom külön egér gombra állítani a célzást és a lövést
    pedig a legjobb vadász játékvolt egy kb fél éve
  • ricsa008
    #1085
    ok IE vel sikerült opera valahogy nem akarta elindítani
    am az újj sziget csak pénzes játékosok számára érhető el?
  • ricsa008
    #1084
    azt írja hogy nincs bejegyzett alkalmazás ehhez a kiterjesztéshez
    pls segíts ha tudsz :=(
  • cSuwwi
    #1083
    mi nem megy?
    töltsd le a klienst, telepítsd, lépj be a sitera (legyen accod) ott go hunting, kezdőhely és időpont kiválasztása majd go
  • ricsa008
    #1082
    minden nagy vadász alszik már?
  • ricsa008
    #1081
    sziasztok
    nem tudom telepíteni bejelnetkezek az oldalra meg minden de ott nem tom mit kell eddig mindig sikerült
    segítsetek pls
  • ExElBy
    #1080
    jolvan mind1 de azért thx..
  • bajgunar
    #1079
    Nem fizettem elő, Beta teszter voltam.
    Lehet azért maradt meg minden nekem.
    sry
  • ExElBy
    #1078
    xD nekem csak 243 bolt action rifle van.. de te nem fizettél elő?
  • bajgunar
    #1077
    A ---> 12GA Pump Action Shotgun (Wood) nincs neked benne???
    Amikor ENTER RESERVE -t kell nyomni???? és kiválasztod a fegyokat!?
    Van még 243 Bolt Action Rifle (Wood) és egy 357 Revolver (Black).
    A 12GA -s nevében is benne van, h Shotgun.
    (Minden olyan lőfegyvert, aminek a belső csöve nincs huzagolva, és leginkább apróbb söréteket tartalmaz a lőszere , de nem kizárt az egy lövedéket tartalmazó lőszere sem, sörétes puskáknak nevezzük, nem magyar fordításban Shotgun-nak!)
    Többet nem tok segíteni sajnos, nekem benne van a game-be, most szedtem le ujra, rögtön az első 5 percben lőttem is egy 70,2 kg -os bikát.
    Azt viszont észrevettem, h a screenshot eltünt a játékból, így nem tudtam lefotózni, pedig 232m ről lőttem szügyön szegényt. Rögtön megfeküdt.
  • ExElBy
    #1076
    nagyon köszi de itt nincs sörétes és olyan sincs hogy enter area csak enter reserv arra rámegyek akkor lehet kiválasztani a fwegyót meg ezeket de ott nincs shoti...de azért thx
  • bajgunar
    #1075
    Felmész az oldalra, bejelentkezel, jobb legutolsó fül HELP azon belül a Getting Started, és ott az Equipping your Character rész átolvasod!
    És IGEN!!! És ott van, az Invertory!
    Ahova tudod huzogatni a cuccokat: spray, töltény, térkép, fegyverek, távcső stb....
    Lehet hogy már kivették a sörétest, de mikor én néztem még benne volt.
    Most benyomtam miattad, lefrissítem, leszedem ezt a 6xx Mb-ot, meglesem.
    De amugy ott kell lennie amikor beélpsz a game-be, és mielött nyomsz Enter Area-t.
  • ExElBy
    #1074
    enter reserve-re gondoltál? amikor támegyek h go hunting utána van egy kis ablak ahol bevan tallózva az exe utána jön egy grafika állító ott start game és tölt egy kicsit és ott nvannak iylenek hogy enter reserve leave settings stb... itt gondoltad? mert itt nemlehet beállítani..:D pls írd le rendesen. bocsi hogy hüyevagyok xD nah előrer is thx bye
  • bajgunar
    #1073
    Háát ez meg hova a faszomba küldte :D
    Ez nem ide ment volna. Nah mind 1.
    Csoki.
  • bajgunar
    #1072
    Dehogy a Bethesda -val van bajom!!! Csodálatos, fergeteges game-t készítettek. Jó pár száz óra játékidőm van az Oblivion -ban.
    Imádtam, és imádom most is. Elkezdeném én szívesen, csak háát nem az alap dolgokkal. A mod -okkal meg nem sok kedvem van szenvedni pár tíz órát, hogy mind megfelelően működjön a nekem tetsző beállításokkal.
    Így meg, mivel nincs ki feltegye nekem, meg belője a dolgokat, én meg nem áldozok rá időt, mert mire minden belövök tökéletesre, ráunok a game-re. Addig jó volt, míg csak pár mod -ot, text-et, skint, fegyvert, 1-2 kisebb küldit betettem, és muzsikált szépen.
    Ami hiányzott, h a tóba a halak elég silányak voltak, és hiányzott a horgászat. Ez még nem is lett volna gond, amig a városi tavakba berakott halak és a nagy tóba berakottak skinjei össze nem keveredtek, és megzakkant a game. Mire észrevettem, már x sokadik mentés után voltam. És hiába teszem ujra a game-t a mentés miatt, behal a textura a halakon, meg van h nincs is hal sehol se. Így hát feladtam.
    Nah mind1.
    Az tuti, meg biztos is, h lesz újabb rész. Én mindenesetre azt is meg fogom venni, ez az a játék, ami megéri a pénzét!!!
  • bajgunar
    #1071
    Mikor Enter Area -t nyomsz, elötte.
  • ExElBy
    #1070
    csáó!
    bájgunar írta hogy van benne ingyen shoti és magnum is.... valaki megmondaná hogy kell kiválasztani? mert csak a sniperrel tudok menni..
    előre is köszi..
  • cSuwwi
    #1069
    még mindig 60$ az éves licenc, ami a mostani forint árfolyamnál is ~14k
    én 11k-ért vettem egy évet fél éve, nem bántam meg eddig
  • peterr80
    #1068
    Szia.

    Köszönöm a választ. Igen, valami hasonlóra gondoltam. Sajnos ez a játék is csak a pénzről szól, persze mint minden más. Azért már az is valami, hogy egyáltlán lehet vele tolni a kis szigeten. Különben már én is untam, mindíg csak ugyan arra, ugyan azzal a stukkerel és persze amikor elkezdesz játszani mindíg jön egy szarvas.... Na mindegy. Azt hittem majd a nagy sziget hoz megint egy kis lelkesedést de nekem nem ér annyit hogy kölsek rá.
  • bajgunar
    #1067
    Egész egyszerűen átutalsz nekik a bankszámládról az 500 Ft-os napi liszensz -től kezdve a 18 ezres éves liszenszig valamennyi összeget és már meg is nyílik előtted a nagy sziget (eddig már megcsinált) része!
    Befizethetsz pl 1 napra csak pulyka vadászatra és már csatalngolhatsz is a nagy szigeten.
    Nem vok tisztában az árakkal, nem nagyon jegyeztem meg. De az oldalon utánajárhatsz, mi mennyi.
    Eleget toltam BETA teszterként, már naon nem köt le a game, pedig nagyon ütős a graf és a játékélmény is.
    Az meg gyíkság lett a készítőktől, h elvették az örök liszenszt.
    Régebben annyi volt, mint az 1 éves "Trailrunner" Membership Bundle.
    Azért 18k -t egy évre, kicsit sok érte (sztem)
  • robi11
    #1066
    ha nem mondod hülyén halok meg-.-
    ezt tudom!!
    de én a második szigeten akartam játszani!!!
  • peterr80
    #1065
    Sziasztok.

    Megnyilt a nagy szigeten lévő kissebb félsziget része, de valami miatt nem tudok ott vadászni. Valami olyasmit ír ki, hogy tagnak kell lennem hozzá.... Tudtok erről valamit, vagy esetleg meg kell vásárolni a licenszt hogy játszhassak rajta? Segítsetek légyszives.
  • bajgunar
    #1064
    Te is játszhatsz vele!
    Csak korlátozások vannak a free gamer-eknek.
    Pl csak a kis szigeten bolyonghatsz (kb 1 óra mire elsétálsz a végéig)
    Csak 1 shoti, 1 rifle, és egy magnum od van.
    És csak Mule Deer-t fogsz benne találni, látni.
  • robi11
    #1063
    hát akkor te azért játszhatsdz vbele
  • cSuwwi
    #1062
    jah, előfizettem 1 évre fél éve
  • robi11
    #1061
    de te perkálsz is?
  • cSuwwi
    #1060
    kipróbáltam. nekem jól megy. minden maxon 1680x1050-ben.
    lehet állítani a nyomjelzőt pirosról kékre is (nyílt terepen jobban látszik, de fás részen kevésbé)
    lőttem egy vaddisznót :)
    meg pár képet:






  • cSuwwi
    #1059
    passz
    én is délelőtt láttam a honlapjukon, este fogom csak feltenni
  • robi11
    #1058
    és hogy lehet rajta játszani?mert nekem kiír vami szart..
  • cSuwwi
    #1057
    Tegnap óta elérhető az új félsziget (Loggers Point)!
    Hátha érdekel valakit :)