1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • #1136
    Van
  • cSuwwi
    #1135
    ezért pénzt kérni... van bőr a pofádon mit ne mondjak
  • #1134
    Az ems kód DAO 976104 erre a számra 1556
  • #1133
    Itt az msn cimem [email protected] jelölj be hivj és meg mondom mit kell tenni
  • Atosz23
    #1132
    csá öcsi55.ird meg az 1000em sms kódod és már töltöm is.
  • #1131
    Hozzá teszem végtelenül egyszerű a megoltás jó magam is hasonló problémával küszködtem
  • #1130
    Na ha feltöltöd a számlám én megmondom mit kell tenni 10 százalékát előre kérem a többit utána
  • Atosz23
    #1129
    valaki tudna segíteni hogyan kell protokollhoz programot rendelni?
  • Atosz23
    #1128
    helló újra raktam és mégsem megy.Még mindig program hozzárendelést kér.Tudsz még ötletet hogy miért lehet ez?
  • #1127
    Üdvözletem vadász hölgyek és urak valaki vagy valakik vegyenek már fel ismerősnek a játékban ,mert én kurvára nem találok egy Magyart sem A nevem Vadasz55 köszönöm vááááááááá sex!
  • cSuwwi
    #1126
    akkor uninstall, és rakd újra a siteról leszedett klienssel, úgy mennie kell

    http://www.thehunter.com/pub/client.php
  • Atosz23
    #1125
    nekem sajna a launcher.exe fileba csak képek vannak. honnan lehet leszedni?
  • cSuwwi
    #1124
    ha fel van telepítve a játék a régit is elindíthatod, lefrissíti magát

    program files / the hunter / launcher / launcher.exe
  • Atosz23
    #1123
    hol az új launcher?
  • cSuwwi
    #1122
    volt most egy nagyobb frissítés, azt feltetted?
    megváltozott benne sok dolog, a launcher is, máshogy patcheli magát

    szedd le az új launchert, és frissítsd vele a játékot, ha még nem tetted meg

    ha igen, akkor: Eszközök -> Beállítások -> Alkalmazások fül -> itt a keresőbe írd be hogy "hunt" és nézd meg ad-e találatot. Ha nem (valószínűleg) akkor ahogy mondtam, szedd le az új lauchert és indítsd el.
  • Atosz23
    #1121
    mozilla firefoxot de idáig ment szépen a játék most kéri ezt a program hozzárendelést.
  • Atosz23
    #1120
    bocs fordítva írtam nem now hunt hanem hunt now
  • cSuwwi
    #1119
    milyen böngészőt használsz?
  • Atosz23
    #1118
    Végülis ez miatt nem indul a játék.
  • Atosz23
    #1117
    Tehát a lényeg hogy rányomok a now huntra és akkor írja nincs prottokoll hunthoz program rendelve.Ötlet?
  • cSuwwi
    #1116
    mit akarsz pontosan?
    indításkor ha feljön az ablak a böngészőben akkor mit indítson?
  • Atosz23
    #1115
    Csá mindenkinek.Ha tudná valaki hogyan kell protokoll hunthoz rendelni programot legyen szives írjon. 1000em-el feltöltöm a számláját.Szerintem ez nagyon korrekt ajánlat.Előre is köszönöm.
  • garaib
    #1114
    Hát nem lett élethű ez a fácán mod.

    Amikor agyaggalamboztam a játékban olyan korongok nem hullottak szét, amiknek simán kellett volna a való életben és olyanok meg szétesetek, amiről már lemaradt a puska. Meg valahogy nem úgy terít, ahogyan kellene.
    A fácánok úgy cikáznak a levegőben, mint a kolibrik. Nem láttak még fácánt repülni a fejlesztők?

    Ha a Bird Hunter Wild Wing Edition fizikáját kölcsönzik a játéknak, akkor sokkal jobb lehetett volna.
  • cSuwwi
    #1113
    nem. egyedül vagy a világodban. annyiban közösségi, hogy vannak versenyek, amiknek a pontszámait közösben számolja, de nem fogsz mással találkozni
  • tutika14
    #1112
    Sziasztok! Ö akkor ez most egy mmorpg? tehát vannak rajta játékosok? szval hogy a playerek tudnak egymás közt kereskedni? együtt vadászni ilyesmi?
  • KaszaN
    #1111
    Mlap? Fuj! Van két mlapos oldalam, mára egyiket sem lehet szerkeszteni, szar az egész.
  • refa
    #1110
    Ajánlom ezt az oldal itt sokk mindent megtudszMagyar The Hunter Fan Site
  • cSuwwi
    #1109
    nem előfizetőként asszem csak "sima" deer-re lőhetsz. a sziget felső részén többnyire azok vannak
  • KaszaN
    #1108
    Én már töb mint egy hete játszok és még egy állatot sem engedett lelőni. Azért ez furcsa...fél óra bóklászás után ha találok egy állatot, becélzom, lövök...és abbahagya a célzást és kiír valami, csak még mindíg nem tudtam a kiírásról képet csinálni, mert mindíg akkor nincs bekapcsolva a fraps.
  • cSuwwi
    #1107
    zoomolni a távcsővel az egérgörgővel lehet, közben játszottam egy kicsit és beugrott
  • imipapa1
    #1106
    Köszönet a gyorsaságért,távcső ott van, csak közelíteni, meg távolítani nem sikerül... gps is megy már, rájöttem.
    Véleményem: elég szegényes, hogy csak szarvasokat lehet lőni, pulykát pl. nem... fizetni meg a hóhér ,....ahogy mondják, na az akar.lehetne kissé teljesebb is, bár nem randa.
  • cSuwwi
    #1105
    legyen rajta a távcső a puskán (inventory), mielőtt terepre mész állítsd össze (ha nem marad rajta, akkor nem tehető rá)
    játékban a puskát előveszed és jobb egérgomb (ha jól emlékszem)
  • imipapa1
    #1104
    Szia mindenkinek!
    Kérdésem:
    irányításnál a távcső zoom az mivel aktiválható?(v-f el nem , azt nekem nem engedi. Elején a pda kézben van, ha átváltom fegyóra, vagy bármire, mivel veszi elő?
    Köszi ha válaszol valaki...!
  • zira
    #1103
    szívesen :)
  • #1102
    végre egy rendes ember köszönöm a válaszod zira!!!!!!!
  • zira
    #1101
    találkozhatsz minden állattal, de csak azt lőheted le amire engedélyed van
    ha egy olyanra célzol amire nincsen, akkor kiírja a bal felső sarokban hogy nem lőheted le
  • zira
    #1100
    Van külön verseny nem fizetős tagoknak.

    A többi versenyre akkor tudsz benevezni, ha előfizetsz a játékra (3 hónapra 15$), vagy veszel adott állatra szóló egy vagy több napos engedélyt.
  • Piszkos  Fred
    #1099
    Nem tudjuk. Ha tudtuk volna, válaszolunk.
  • #1098
    Köszönöm hogy válaszoltatok a kérdésemre hogy basznátok meg!!!!
  • KaszaN
    #1097
    Deszar.