1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • robi11
    #1056
  • cSuwwi
    #1055
    ilyen lesz a vadmalac
  • bajgunar
    #1054
    Mikor még BETA fázisban teszteltük a játékot, és csak hírek voltak róla a NET-en, kb 1.5 éve. Már akkor is azzal áhítatták a tesztereket, embereket, hogy ha kijön a teljes végleges változat a nagy sziget is bejárható lesz.
    Na azóta még csak a közelébe se lehetett menni, nemhogy azon vadászni!
    És most is mi jön? Csak egy kis nyúlvány róla.
    Igaz az se lesz piskóta keresztül végigbaktatni.
    Aztán meg ott az Online Multi rész!!!
    Háát hol van már kéremszépen???
    Mikor fogom tudni valameik trófeagyüjtő ivócimborámmal egy lesről csalogatni a nagy szigeten az erdők legöregebb bikáját???
    2020.- ban ???
  • robi11
    #1053
    jah...
    aszt hittem megcsinálják a nagyot is -.-
  • cSuwwi
    #1052
    a bal oldali van most
    a jobb oldali lesz az új, de a nagy szigetnek csak ez a kis félszigete
  • robi11
    #1051
    és ami mellette van??
  • robi11
    #1050
    már láttam...
  • cSuwwi
    #1049
    ez a sziget se lesz vmi hűdenagy:

  • streightholo
    #1048
    Jön a vaddisznó :) óje :D
  • robi11
    #1047
    láttam már rohadt jó lesz!
  • cSuwwi
    #1046
    Talán így látszik:




  • cSuwwi
    #1045
    A híreket az oldalon szokta vki olvasni?

    Május végén jön a nagy sziget! Illetve annak egy része, méretre kb. akkora lesz mint a mostani. Lesznek új vadászható fajok. Tagoknak természetesen ingyenes az új rész, gondolom a nem fizetősöknek is elérhető lesz.

    Pár pikcsör:








  • belapeter
    #1044
    Hát én sem vásároltam,szal nemtom : /
  • robi11
    #1043
    de nem tom hogy kell elbaszni meg semmit se akarok!:P
  • belapeter
    #1042
    Fizess ! XD
    Az oldalon nézz körül...
  • robi11
    #1041
    valaki tud nekem abba segíteni hogy tudjak több állatot lőni??
    meg a nagy pályára feljutni?
    előre kösz
    msn:[email protected]
  • Dávid 12
    #1040
    Lécci segíts!Nekem nem jó vmi és nemy nyafogni akarok de a segítség nem árt...!
  • robi11
    #1039
    végre itt az elő áldozatom:D
    annyira remegett a fegyó hogy csak másodjára sikerült megölni....

  • Dávid 12
    #1038
    Felvettelek msn-re ha nem gond...!
  • belapeter
    #1037
    Operád van ugye?
  • belapeter
    #1036
    Ne rohanj mint az ÖKÖR XDD
  • kandor96
    #1035
    Letszi segitsetek! 1 hete meg tudtam jatszani a jatekot ma mar azt mondja hogy nincs bejegyzet alkalmazas. Kell patchelni vagy valamit csinalni hogy menjen??
  • robi11
    #1034
    hali
    mit csináljak hogy az állat ne ijedjen el??
    igaz még nem találkoztam eggyel se de akkor is:D
  • Dávid 12
    #1033
    Csak azért kérdezem mert ha belépek akkor egyszerre kilép!!!
  • Dávid 12
    #1032
    Csá!Hogyan lehet a játékot felrakni?
  • rvn
    #1031
    Ez tényleg csak 440 mega?
  • rajdi
    #1030
    Mi van az oldallal? Már vagy két hete sem egy kiírás, se egy küldetés... Mintha szabira mentek volna. Remélem "valami" történik és azért...
  • bajgunar
    #1029

    Nah ez volt anno az én rekordom, amit nem mentett el a server.
    Azóta ezt már überelték +100 ft-al. De akkor a versenyt vittem volna.
  • bajgunar
    #1028
    Mule Deer alapból van, ugy mintha DEMO lenne.
    Be lehet fizetni csak pulykára 1 napra is, vagy elk -re 7 napra,
    vagy farkasra 28 napra.
    De lehet venni 3, 4, 6, 12 hónapos engedélyeket is összevissza fegyverekkel kombinálva, vagy örök licensz-t is vehetsz, amikor megkapsz minden állatot, fegyvert és újdonságot ami kijön a játékban.
    Pr3d4tor a nick-em. De mostanában már ritkán tolom.
    Kiadhaták már végre a nagy szigetet, mert az még örök licensz el sincs feloldva. Kicsit sokáig csúsznak vele.

    Pl egy, egy lövéses teríték!
  • rajdi
    #1027
    Ez a dolog érdekes! Eddig egy csomó dologra rájöttem, de erre nem gondoltam hogy a lövés helye is számít. Na majd kipróbálom :o) A szívet még csak-csak eltalálom, de abból is a legtöbbször tüdő lesz. Amúgy sokáig nekem sem sikerült felkerülnöm egy tabellára sem, amíg egyszer csak 3. voltam egészen a kiírás vége előttig fél órával. és akkor csúsztam le a bronzról :o(
    Amúgy ha befizetsz jego75, 5 állatra lőhetsz: mule deer, whitetail deer, elk, coyote és turkey. Persze lőhetsz mindenre ami mozog, de a pillangók "nem fizetnek"
  • jego75
    #1026
    Te vagy az én emberem!
    Hogy működik ez a befizetős dolog?Ha előfizetek akkor mule deer is meg pl elk is van egyszerre?
    Mi a nicked?
    Igazi vadász révén használd lapocka és szív helyett inkább a blattlövést.Igazi vadászatnál gondold el mi lenne ha fejbe lőnél mondjuk egy 10kg-os bikát?Kárba veszne egy kb 500000 Ft-os trófea és a vadőr sem dicsérne meg
  • bajgunar
    #1025
    Öszeesik az!! Ha a szeme közé lősz!
    Nem egyet terítettem így le. Csak háát ez kicsit sem etikus, és pontokat se kapsz úgy rá, mintha szíven, szügyön vagy lapockán lőnéd!
    A játéknak is megvan az a realitása, hogy a fennt említett pontokon kell halálos lövést leadnod, s ne kelljen rohangálni még utána 2km-t, meg megadni a kegyelem "döfést"!
    De sikerült már így is leterítenem, nem egyet.
    Volt egy akkora rekord lövésem: szügyön lőttem 621m -ről, ott helyben összesett. Akkor volt egy verseny is, hogy a legmesszebbről kellett lelőni egy bakot. Háát sikerült!
    Erre mat ad isten!! Akkor szarakodott a szerverjük is, és nem akart kilépni a játékból 3-4 percig se. Lenyomtam Alt+F4 -el. Elötte kiirta game-be, hogy felkerültem a ranglétrára, gondoltam megmarad. vissza beléptem az oldalra, erre nincs elmentve a profilomba!!
    Majdnem szétrobbantam idegességemben!
  • jego75
    #1024
    Rendesen?Vagy eltaláltam v. nem.Egyébként azóta már játszottam jó pár órát és módosítom a véleményem:akárhol találod el ott marad.Legfeljebb nem ott helyben esik össze.
  • bajgunar
    #1023
    "- míg itt minden esetben meg kell adnunk a "kegyelemdöfést" "
    Nem egészen! Akkor még nem találtad el rendesen a vadat!
    Üdv
  • jego75
    #1022
    Hello Mindenkinek!
    Kb.két hete kezdtem el játszani a Hunterrel és mivel 10 éve igazából is vadászom bátran állíthatom hogy a legrealisztikusabb vadászjáték amit valaha kiadtak.Örömmel válaszolok minden vadászattal kapcsolatos kérdésre (ha valakit érdekel)
    Egy észrevétel azért,ha lehet:Sebzés esetén igazából a vadak nagy része előbb-utóbb elpusztul,míg itt minden esetben meg kell adnunk a "kegyelemdöfést"
    üdv:jego
  • jego75
    #1021
    Hmm...
  • Falcon87
    #1020
    Nagyon ügyes vagy barátom. A WoW-ban úgy működik hogy egy szaros mobra kétszázan mennek? Nem. Mellesleg, egyelőre a játékban még nincs is MMO rész, csak single, és messze ez a legjobb vadászjáték, amit valaha láttam.
  • KulacsKa
    #1019
    Ennek van ertelme bocs csakhogy mert en a deer hunter sorozatoktol marmint utan kicsit kieegtem.Es amugy mi van itt 200 an gugolnak egy bokorba es egy szarvast neznek vagy mi )))
  • benbukpapa
    #1018
    Sziasztok!!!
    Nagyon szeretnék játszani ezzel a játékkal! Imádom a természetet barangolást az erdőben és persze a vadászatot is! Most már sajnos egyiket sem csinálhatom!!!! De rátaláltam erre a játékra és alig vártam hogy mehessek az erdőbe vele!!! Sajnos nem indul el rendesen! Megcsináltam mindent amit kell, honlapról indítom bejön a konzol, rányomok hogy start game elindul a játék de pár másodperc után kilép a kezdő képnél nem ment tovább egyszer sem 444 Ez miért lehet???? Utánna a honlapon azt írja hogy hat másodpercet játszottam máskor nyolcat mindig mást!!! Légyszi segítsetek mert nagyon szeretnék vele játszani!!! Előre is köszönöm!!!! Üdv nektek!!!!
  • benbukpapa
    #1017
    Sziasztok!!!
    Nagyon szeretnék játszani ezzel a játékkal! Imádom a természetet barangolást az erdőben és persze a vadászatot is! Most már sajnos egyiket sem csinálhatom!!!! De rátaláltam erre a játékra és alig vártam hogy mehessek az erdőbe vele!!! Sajnos nem indul el rendesen! Megcsináltam mindent amit kell, honlapról indítom bejön a konzol, rányomok hogy start game elindul a játék de pár másodperc után kilép a kezdő képnél nem ment tovább egyszer sem 444 Ez miért lehet???? Utánna a honlapon azt írja hogy hat másodpercet játszottam máskor nyolcat mindig mást!!! Légyszi segítsetek mert nagyon szeretnék vele játszani!!! Előre is köszönöm!!!! Üdv nektek!!!!