1093
  • xido
    #973
    keress itt vissza pár oldalt,néhányszor be lett írva az összes angol óra anyaga
  • Scharnhorst
    #972
    üdv!
    az angol órákkal énis igencsak bajba vagyok de az elsőt sikerült 57%-ra megcsinálni amit már elfogadott szerencsére :D
    ha érdekelnek a szavak olvasd el ezt:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mow, well, low, moll, mew, mellow, mole

    viszont az angol kettővel már nagyon bajba vagyok 9 szóval még az 50%-t se értem el
  • xido
    #971
    a lépcsőn menjetek fel az emeletre..nem a földszinti lánybudi kell neki...de komolyan..a magasság-szintet nem jelzi a minimap
  • JackSparrow88
    #970
    Hali, annál a küldinél mit kell csinálni(még az elején a játéknak)amikor el kell kísérni egy kövér gyereket a budiba de mihelyt odaérek nem jön be, csak ott áll aztán meg elkapnak a folyósó felügyelősök. Vki tudja?
    Egyébként vki megcsinálta már az angol órát? Én még az első szintet sem tom, 5 szót sikerült kiraknom xd
  • danny94
    #969
    úgy emlékszem ,h v.ki már kijátszotta és mondta ,h a nyári szünetben + lehet csinálni az órákat és a mellék küldetéseket...!!!
  • gregtom6
    #968
    ha kihagyok egy órát, azt később meg lehet csinálni, avagy meg lehet rajta bukni???? Vagy az automatából skippelve lesz???
  • gregtom6
    #967
    az idegesít,h amúgy simán meg tudnám csinálni, de emiatt, h nemtom q-ra meg e-re mondjuk ideiglenesen sem átállítani, nemtom megcsinálni, és ha kihagyom, elhagyok vmi extrát is a játékból...
  • gregtom6
    #966
    nem az a problémám(az is, de nem csak az). Nem az a baja, h erősen kell nyomni, hanem h többször kell megnyomni mind2 altot és a shifteket, hogy reagáljon. Ezt értsd úgy, hogy a zenés feladatokban eddig amikor a négyzetbe ért a nyíl, akkor őrülten kellett kalapálnom az altot h elfogadja. Csak h a 4.zeneórán már elég nehéz így, és akárhogy küszködök 77%-tól fentebb nem tudtam menni...
  • Synit HUN
    #965
    Nem lehet. De gondolom aza problémád amikor egyszerre kéne nyomni de nem fogadja el. Azt is meg lehet csinálni csak a többit nyomd tökéletesen a duplákat meg nyugodtan hagyd ki és meglesz.
  • gregtom6
    #964
    Hy mindenki! A zene óra billentyűkiosztását(jobb és bal alt)hogy lehet más gombra állítani???(menüben nincs sztem ilyen beállítás, manuálisan a fájlok szerkesztésével nem lehet????)
  • balee4
    #963
    lehet, hogy a pincében van, tudod volt is ott egy küldetés mikor meg kellett verni Russel-t, elképzelhető, hogy ott elhagytál egyet, egyébként a pincébe kintről lehet bejutni
  • Plata
    #962
    Az ok,de már csak az hiányzik ami a suliban van,azt hogy tudom megszerezni?Ezerszer átkutattam az iskolát sehol nem találom.Térképen a fö iskola épület közepén mutatja,kb az igazgatói iroda magasságában.Szétnéztem a wc-kben az emeleten a földszinten,a kávézóban,mindenhol.Mellesleg a suliban egy gyerek bevan zárva egy wc fülkében ami zárva van,asszem azvan ráirva hogy nem müködik,azt a gyereket hogytudom megmenteni?
  • Kit--Kat
    #961
    Nekem 1x fagyott ki és bug sem volt, mindenképp csekkold.
  • rotator
    #960
    Nem találkoztam 1 buggal se, és egyszer sem fagyott ki, ez erősen gépfüggő.
  • ldavid
    #959
    ha már letöltöd, nem tökmindegy? megnézed, és ha nem tetszik letörlöd..
  • JackSparrow88
    #958
    Hali, engem érdekelne a game, viszont olvastam h bugos és szokott fagyni is. Ennek ellenére érdemes mondjuk letölteni? Mennyire üt a játékélmény?
  • danny94
    #957
    mikorra várható a patch?
  • balee4
    #956
    Bent van a Nerd Challenge-s házban,a szobában, de oda csak akkor tudsz bejutni, ha megcsinálod a Nerd Challenge-t és akkor megadja a házat mint új save location-t, nem nehéz ez a challenge, próbálkozz... :D
  • Plata
    #955
    Végig vittem a sztorit,de lenne egy kis gondom 2 gumit nemtalálok meg,a térképen az egyik az iskolában van a másik meg kb ott van ahol a Nerd-ek titkos helye,ahol a Nerd Challenge is van azzal a hülye hízós játékkal.Körbejártam a háztömböt meg bent az üzletben és a játékgép körül is szétnéztem de nemtalálom,Nerd Challenge-t még nem sikerült meg csinálni.
  • rotator
    #954
    No végigértem, jó volt! :)
  • Warton
    #953
    Nekem mindig a második boltnál fagy, meg hosszabb játék után bármikor.

    Jön erre valaha is egy patch vagy valami?
  • Gerbill
    #952
    Nekem sem konkrét helyeken fagy, hanem általában töltés közben hal be, vagy ha hosszabb távon kint vagyok és megyek valahova.
  • balee4
    #951
    de a Edna-nak, a konyhásnéninek a küldit simán megtudtam oldani...
  • balee4
    #950
    érdekes... nekem nem konkrét helyeken fagy, hanem úgy pár óra játék után bárhol előfordulhat
  • danny94
    #949
    háát az már v.mi...
    én még be sem megyek a boltba ,de már lefagy.
    1szer még betudtam menni a boltba ,kijöttem és lefagyott...
  • Gerbill
    #948
    Szintén zenész. Bár volt olyan is, hogy mind a három boltba be tudtam menni, ki is jöttem, és akkor írta, hogy az iskolabusszal menjek vissza, felszálltam a buszra és az iskola udvarán fagyott ki. Hát nem kicsit voltam ideges.
  • danny94
    #947
    nekem is ugyanekkor lép ki mint neked...
    amikor a konyhából átmegyek a másik városrészbe ,akkor egyből lefagy avgy még volt amikor be tudtam menni a boltba...
  • Warton
    #946
    Fagyogat a játék nekem, van valakinek valamilyen megoldása rá. Ott tartok, hogy a konyhás nőcinek el kell hozni a városból 3 dolgot, és ahogy a második boltba megyek kifagy a játék és valami inicializálási problémára hivatkozik és kiír egy kódot is: 0xc000012d. A gugli nem adott ki semmit sem, de állítólag ez valami memóriakezelési hiba. Nos vagy 3 óráig ment a memtest és semmi hibát nem talált, és semmilyen más játék Far Cry2, CoD:WaW stb. nem fagy. Esetleg van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne kezelni ezt a problémát, mert amúgy a játék nagyon tetszik, be jön a történet is, csakhát nem tudok előre lépni.
  • danny94
    #945
    nem
  • Apus
    #944
    bazzeg azt hittem jött patch, hogy ennyi hsz van, de nem. csak a szokásos.
  • bigbigle
    #943
    kezdjük ott hogy van itt warez?ha van akkor ok a vita de ha tilos akkor a bűnös danny94
  • Taylor10
    #942
    danny94 megy már neked a játék??
  • danny94
    #941
    én is azt csinálnám...
  • balee4
    #940
    néha betöltöm még szórakozásból, ha már megküzdöttem a 100%-ért élvezzem is:D
  • RoR zsozso
    #939
    Öcsém,mint az oviba :D

    -Ő kezdte
    -nemis mer ő!
    -te kezdted,nehazuggy
    -tanujj meg helyesen írni!
    -hülye vagy,én meg nem!
    -Pukkadj meg!

  • Carlos HUN
    #938
    azt mondtam lödfejbe magadat nem káromkodtam nem szidtam az anyádat
  • danny94
    #937
    Carlos HUN
    ma 17:50 | privát | válasz erre | #912
    hallod löd fejbe magagadat! szerinted mitöl lenne jobb?
    Válasz 'danny94' üzenetére (#910)

    na szóval akkor ki kezdte???
  • Carlos HUN
    #936
    © danny94
    ma 17:51 | privát | válasz erre | #914
    anyád faszát ájjá máá le köcsög
    Válasz 'Carlos HUN' üzenetére (#912)

    szóval akkor ki kezdte??
  • danny94
    #935
    am. most már akkor nem is játszol a Bully-val vagy még azért néha szórakozol vele 1 kicsit???
  • danny94
    #934
    de mind1 hagyjuk...