1093
  • Glutamin
    #1013
    Az igaz, hog ylátszik, de az nem, hogy melyiket szedtem már fel. Most még csak kb 45-öt szedtem össze, de majd az utolsó néhány darab miatt végigjárhatom az egész várost sajna.
  • Shiwo
    #1012
    térképen ha ráközelítesz, elvileg látszódnak a gumik helyei
  • Glutamin
    #1011
    Többen is írték, hogy a játék grafikája nem valami jó. Nálam 1280*1024*4xAA-ban csak nagy ritkán szaggat be. Ránézésre a GTA SA-tól jóval kidolgozottabb. Viszonylag nagy terek vannak sok szereplővel. Ami lehetne kcsit szebb az a játékban szereplő autók, meg a karakterek közelebbről lehetnének nagyobbb poligonszámmal.
  • Glutamin
    #1010
    Azt valahogy lehet ellenőrizni, hogy hol szedtem már össze a gumikat, meg kis kártyákat atérképen? Vagy csak járjam végig a helyeket (ez utóbbi elég fárasztó lenne).

    Amúgy tényleg érdemes megcsinálni asulikat, mert hasznos skill-eket ad.
    Pl:
    SHOP - gyorsabb és jobban kezelhető bringa
    ANGOL - ki tudod dumálni magad, ha gond van
    ART - a csajok csókja extra életerőt ad
    stb...

    Azt sajnálom, hogy a 3. fejezetet hamar kivégeztem. Jó lett volna még akkor sok mellékküldit meg kisfeladatot megcsinálni, mert nagyon hangulatos volt a havas, karácsonyi díszben pompázó város.
  • Glutamin
    #1009
    Én kb 50%-nél vagyok a (IV. fejezetben éppen). Elképesztően jó kis játék ez. Lassan kivégzem a főszálat, aztán mardnak az egyéb apróságok a 100%-hoz.
  • Bulykin
    #1008
    már megoldottam, köszi^^
  • Shiwo
    #1007
    én asztalin toltam, és noteszen gugliba megnéztem :)

    de tán alt-tab is müxik, vagy kinyomtatod, esetleg lefirkantod, hogy mi merre...
  • TomDantes
    #1006
    Ja. előveszel egy atlaszt és megnézed
  • Bulykin
    #1005
    a földrajz órákhoz tudna vki helpet adni? mert a 2.nál már elakadtam...nem vágom az amerikai hogyishívjákokat:D
  • nan76
    #1004
    na azt nem:):)Akkor az hiányzik...köszi
  • balee4
    #1003
    nem kell hozzá, hogy kéne, megcsináltál 30 feletti errandos küldit?
  • Shiwo
    #1002
    minden frakcióban vannak csajok, csak azokat nem kell elverni
  • nan76
    #1001
    pedig lehet..sajnos:(..főleg a fehérruhás srácok hajlanak a melegedésre...és nem tudom kell e a 100%-hoz,de valahol azt írták igen.Én 98%-nál vagyok de már nem tudom mit kéne még csinálni a 2%-hoz..minden megvan..asszem....
  • cicai
    #1000
    TÉK
  • Bulykin
    #999
    haverom azt mondja nem is lehet a fiúkkal smárolni a gameban, én még nem próbáltam, de ha ez kell 100%hoz akkor...
  • Amiga
    #998
    Nem akarok. :) Csak nagyon furcsállom, hogy a gang csupa fiú... a valóságban - főleg Amerikában - ez nem így van, úgy tudom.
  • Shiwo
    #997
    határeset..az egyik legsúlyosabb bűn, ha lányt (vagy nálad lényegeseb fiatalabb gyereket) bántasz...szóval lehet őket bántani, de akkor erősen rádszállnak a "rendfenntartó" tanárok..de miért akarsz lányokkal verekedni ?!?
  • Amiga
    #996
    Ebben a játékban lányokkal is lehet verekedni...?
  • Bulykin
    #995
    bazze a kockákkal milyen nehéz haverkodni...most járok 42%nál
  • Bulykin
    #994
    az is, nálam még a GTA-t is übereli, bár nem voltam sose oda a GTAért...Bully az ász^^
  • jana4
    #993
    Jó game lehet :P
  • JackSparrow88
    #992
    aha, köszi xd
  • nan76
    #991
    kapsz egy óriás gumilabdát,ami összevissza pattog és mindenkit lever.
  • Plata
    #990
    Valóban ottvolt.de sajna a Nerd Challenge-t nem birom megcsinálni.Aza hülye videójáték kifog rajtam.Ha megszerzem mind a 75 gumit akkor mi lessz?
  • nan76
    #989
    Körözni kell mint állat,és nyomkodni az A-t amíg villog.
    " tanulót zárj be a szekrénybe a suliban(Megfogod és odatolod ahol a szekrény elött kék jel van)
    a budipapírt meg dobd be felülről.Nyomd fel az iránygombot azzal célzol)
    ennyi...
  • JackSparrow88
    #988
    Csá megint elakadtam kissé: az egyik a technika óra lenne(még az első)
    hiába körözök az egérrel meg nyomom az A-t( mer egy oldalon így van leírva h ezeket kéne csinálnom)nekem nem sikerül, elbassza. Na most akkor mi van.
    Iletve van két mellékküldi (kék) amikor az egyik srác ezt mondja: Stuff
    2 students into lockers - itt mit kéne tenni?
    Egy másik meg amikor a gyereknek kell budipapírt szerezni egy helyiségből, miután visszamek hozzá h adjam neki oda? Próbáltam már bedobni vagy átadni de egyik sem jött be.
    Örök hála lenne ha tudnátok ezekbe segíteni, thx előre is értük...
  • nan76
    #987
    Uramatyám...most olvastam el mi kell a 100%-hoz..már jópárat megcsináltam(ittam szódát,füvet nyirtam,ujságot hordtam,bringaversenyeztem..stb..stb)..na de hogy 500-szor belerugjak a labdába,meg hogy fiukkal smároljak,meg dobáljak bűzbombákat...jajjjj..ez se lesz nekem sosenem 100 %!
  • Bulykin
    #986
    komolyan? lolXD
  • Shiwo
    #985
    érdekes, hogy bringa-versenyen indulhatok robogóval :P
  • Kit--Kat
    #984
    Én sem siettem el, ez sem csak a sztori kitolásáról szól ahogy a GTA, jókat lehet vele szórakozni végig. Volt, hogy csak kimentem a pályára, felmásztam a fára és csúzlivel lövöldöztem a focistákat:D
    Nekem is kb. 3 hétig tartott a sztori.
  • rotator
    #983
    Nem, nekem is bő 3 hét volt.
  • Bulykin
    #982
    csak én haladok ilyen lassan? napi 2-4%okat tolok csak, haver is mondta h béne vagyok
  • danny94
    #981
    nincs mit... :-)
  • Glutamin
    #980
    Király gamma. GTA4-ig nagyon jól el leszek vele. 19%-nál vagyok.
  • Bulykin
    #979
    nagyon fasza gém, tegnap kezdtem el benne játszani, már 6%nál tartok:D jee
    #974 köszi, épp ezt kerestem^^
  • Synit HUN
    #978
    Igen, ki lehet! Sőt! Ameddig tart a sztori többször is bedobhatja ua. az órát.
    Mondjuk én életemben nem csináltam ilyet de a játékban nálam az első volt a tanulás XD Elég hasznos extrákat adnak.
  • gregtom6
    #977
    Ok,de ha a játék végigjátszása után is ki lehetne javítani, akkor nem most kinlódnék vele:)
  • Shiwo
    #976
    próbálkozz türelmesen..én is vagy nagyon soxor visszatöltöttem, mire sikerült megcsinálni, és nálam is baromi nehezzen akarta elfogadni ezen billentyűket..
  • JackSparrow88
    #975
    aha, thx mindkettőtöknek xd
  • danny94
    #974
    igaza van xido-nak olvass vissza ,de ha még így sem boldogulnál ,akkor tessék:Ha ezen az oldalon mész lefele ,akkor megtalálod az angol órákhoz ,a technika órákhoz és a matek órákhoz a segítséget...!!!