1169
  • DarkSector
    #889
    Igen.
  • ramses
    #888
    Urak! Elnézést, ha esetleg erről volt már szó.
    Ha van egy eredeti, történetesen steam-es játékom (dirt3), belépek a windows lájvba és játszok vele, stb, és van egy nem eredeti játékom (f1 2010) akkor ez utóbbiba be tudok lépni local profil-lal annak ellenére, hogy működő live profilom van, vagy nem?
  • RatBaG #887
    működik! isten vagy!
    egyből megkaptam a pontokat és vásárolhattam is. hogy rohadna meg ez a szar...
  • DarkSector
    #886
    értem, szerintem jól nézted.

    el tudom képzelni azt is hogy ezt most nemrég kezdték el bevezetni és azért van próbaképpen, és még nem tökéletesítették.

    de XBL-on példásul amit készpénzért és pontért is lehet venni, mondjuk a Full játékokat, ott pontban olcsóbban jön ki.
    És magyar profillal ott a full játékok általában olcsóbbak mint US profillal, itt viszont nem vágom annyira mi a helyzet.

    Persze hiába is lenne olcsóbb US profillal, mivel ha US profillal vásárolsz a full játékok régiósak vagyis nem engedi megvenni.
    Lehet itt is ez van.
    DLC-ket viszont engedi.
  • ratgab
    #885
    CSak MS pontot tudsz venni... legalábbis én más opciót nem találtam!
  • ratgab
    #884
    Igen! Valamiért csak úgy! Nem is láttam másmilyen opciót... De lehet csak én vagyok a vak...
  • DarkSector
    #883
    Jah miért ingame menüben már nem pénzért van? Ingamebe már csakis ms pontért tudsz vásárolni? :S
  • ratgab
    #882
    Lehetne ha nem lenne sz...r a funkció! Én is próbálkoztam vele, de a Marketplace-n keresztül nekem sem sikerült!
  • DarkSector
    #881
    Jó ez oké, én azon lepődtem meg hogy simán pénzért lehet venni. :)
  • ratgab
    #880
    Írtam rá megoldást! + Hasznos lehet átengedni a tűzfalon a Marketplace-t!
  • ratgab
    #879
    Ne zavarjon benneteket a kinézet! Lehet vásárolni a Live-on, azonban a Marketplace bugos! Én magyar accounttal simán vásárolok a live-ról, csak tudni kell a technikát!

    Nekem úgy sikerült, hogy beléptem a játékba (esetemben FAble 3, de szerintem tök mindegy melyik live-osba lépsz be), megnyitottam live-ot (home billenytű), majd rámentem a profilomra bal szélen, onnan a jobb oldali microsoft pont opcióval 1 másodperc alatt tudtam Microsoft pontokat venni (előre be volt már állítva a kártyám), amit már látott kilépés után a Marketplace is (mármint a pontokat)... így simán megvettem a DLC-ket, amit akartam!
  • DarkSector
    #878
    Nem vásárolok felesleges dolgokat. :)

    Majd full gémeket veszek vagy normális játékokra költöm ha dlc-ről lesz szó, ami nem fps lesz.
  • FSpofon
    #877
    el kell tenni a jó kis mw3 pályákra a pontokat.
  • DarkSector
    #876
    Igen én is csak csipázok valóban nekem sincsenek képek.

    Ugyanaz nem lehet mert a tartalom más.
    X360 fájlok vannak az XBL-en, és PC-s fájlok alkalmazások a GFWL.

    Maga az adatbázis egyforma...a profil kompatibillis mind2 platformon, csak ugye a pC-s tartalmak és az ezt kezelő pc-s kliens, ami eltér ezért lehetnek hbák.

    Kiváncsíságból beléptem a profilommal, és a pontokat mutatja, de most vásárolni ez végett nem fogok. :)


  • RatBaG #875
    mindig mindenhol azt hangoztatják, hogy a kettő ugyanaz, csak a név más.
    ezért is reménykedtem, hogy kicsit olajozottabban működik a dolog.
  • DarkSector
    #874
    Működik a pontvásár.
    Megbízható oldal. KATT

    Nem merem mondani 1000%-ra hogy nem valóban GFWL hiba amibe belebotlottál, de pontokkal ha fel akarod magad tölteni akkor a linkelt oldalon tudod olcsón.
    Még életembe nem vettem GFWL-on cuccokat, csak XBL-on de ha csak a pont hiányzik akkor ez megoldás.
  • RatBaG #873
    az a pár száz forint érdekelne a legkevésbé, DE legalább működne!
    ilyen feltöltőkártyát meg egyelőre nem akarok venni. ha azt sem engedi hozzáadni, tökön szúrom magam.
  • DarkSector
    #872
    Akkor ez ezekszerint pc-n van, mert boxon ms pontért vannak a dlc-k és eddig pc-n is egyöntetűen ms pontért volt.

    Hát úgy néz ki azóta átmentek geci steam technikába, ami ott dollár, az nekünk euro. :S
  • RatBaG #871
    bankkártyával is lehet egyből fizetni.
    próbáltam volna ms pontot venni, hátha kicsit megkerülve működik, de arra is tranzakciós hibát ír...
  • DarkSector
    #870
    Mióta lehet készpénzért venni DLC-ket? Tudomásom szerint MS pontokért kell DLC-ket venni az meg ugyanaz.
  • RatBaG #869
    naiv voltam, gondoltam ha már hivatalosan is van Mo-n, miért ne használjam, én buta fasz.
    már akkor sejtettem, hogy hiba volt, mikor az első dlc-vel szívtam, most meg már faszául hozzá van kapcsolva a dirt 3-am. reménykedhetek, hogy valamikor helyrepofozzák, vagy kifizetem még egyszer ezt a szart, új profil ismét külföldre, kurvajó...
  • Optimus Prime
    #868
    Yup, dettó ilyen. Ez a Games for Windos LIVE experience. :)

    Nekem rendes, magyar és új profilom van. Vagyis, ha átállítom angolra nem lesz semmi gondom? Max, hogy rendesen működik a Marketplace. XD Én csak a 4 BS2 DLC-t venném meg, bár azokból 3 kapható máshol is, olcsóbban.
  • FSpofon
    #867
    Ilyen magyar profillal most.
    Nem szabad magyar profilt használni. A dirt3 dlc is 530Ft a magyar marketplacen, amerikain 2 dollár, ami 360Ft kb.. és ez lehet a legolcsóbb dolog ott, minden más még nagyobb lehúzás a magyaron.
  • RatBaG #866
    szombat óta próbálom megvenni a legutolsó dirt 3 dlc-t, de a magyar profilommal bejelentkezve így néz ki a marketplace, és vásárlásnál hibát ír a tranzakcióra (angol profillal rendesen ott vannak a játékok képei). mikor kijött a dirt 3, pár napig szintén ilyen volt, akkor a free dlc se akart lejönni, de írták is a hivatalos dirt fórumon, hogy szar a marketplace.
    magyarországra regisztrált profillal másnak is ilyen most?

  • Orias
    #865
    Igen.Én is most vettem Minerva's Den Add-On-t
  • Optimus Prime
    #864
    D2D-on DLC akció van 15% kedvezmény, ha ott veszem meg a BioShock 2 DLC-t akkor is jó hozzá? Gondolom egy kódot kapok, amit GFWL-n kell regisztrálni.
  • Optimus Prime
    #863
    Még pontot nem vettem, az kicsit több lenne. Én csak azt a 2-3 BioShock 2 DLC-re vadászok. Bár kettőt látni a D2D.com-n is.
  • ratgab
    #862
    Nekem pont 3 perccel ezelőtt sikerült magyar accounttal DLC-t venni!
    Marketplace-ből játékon kívül nem sikerült, de játékon belül, bejelentkezve online accounttal Live-ból Ms pontot vásárolva simán vettem FAble 3-as DLC-t 2-t is!
  • DarkSector
    #861
    Hát akkor cumi. :)
  • Optimus Prime
    #860
    Vadiúj, magyar profilom van. Igaz a régi Hotmales/MSN fiókommal-hoz kapcsoltam. Minden beállítás kóser, leszámítva a generált nevem.
  • DarkSector
    #859
    Régiós, gondolom próbáld magyar profillal.
  • Optimus Prime
    #858
    Kizárt dolog. Én a múltkor venni akartam DLC-t LIVE-on és azt sem hagyta. :D
  • wass12
    #857
    Konkrétan a Fable 3-ról van szó. Az ISO fájlját torrenten keresztül töltöttem le, de még nem telepítettem fel.
  • ibhu
    #856
    Természetesen lehet ha van egy Live kulcsod, DLC-kkel is minden rendben van ha van MS pontod :D:D, yah és még valami ha új Live-s gammáról lenne szó felejtős a dolog :D
  • wass12
    #855
    Helló!
    Azt szeretném kérdezni, hogy egy torrentről letöltött GFWL-es játékot lehetséges-e szabályosan működő, online accounttal használni. Továbbá, ilyen esetben hogy áll a dolog a DLC-kkel és az online játékkal?
  • Zoliwrc
    #854
    Sziasztok!

    Van egy létező online accountom csak rendszert cseréltem a gépemen és most kéri a live az emailcímet és jelszót, sajnos a jelszót elfelejtettem... és az új jelszó kéréssel nem boldogulok, vagyis erre a hotmailos címre küldené ahová nem tudok belépni a jelszó miatt.
    Van valami ötlet? Vagy csináljak új profilt, Magyarország már támogatott régió?
  • lolSL
    #853
    LIVE Activity for week of May 9

    Games for Windows Top LIVE Titles (based on UU’s)
    1 GTA IV
    2 Warhammer 40,000: Dawn of War II
    3 Section 8: Prejudice
    4 F1 2010
    5 Street Fighter IV
    6 Resident Evil 5
    7 Colin McRae : Dirt 2
    8 Fallout 3
    9 Bioshock 2
    10 Halo 2
    11 Bulletstorm
    12 Batman: Arkham Asylum
    13 Gears of War
    14 Red Faction Guerrilla
    15 Dead Rising 2
    16 Lost Planet 2
    17 FlatOut UC
    18 Tinker
    19 Battlestations: Pacific
    20 Section 8
  • Optimus Prime
    #852
    Most akartam először fizetős dolgot venni a Live-on, mert fél áron vannak a 2K DLC-k, a Bs2-es csak 265 Ft. A lényeg, hogy ezt írja ki:
    Bocsánat
    Hiba történt a tranzakció végrehajtása közben. Próbálkozzon később.


    Pedig rendes, új fiókom van. Eleve magyarra lett létrehozva. Igaz a korábbi Hotmailes fiókomhoz kötve.
  • Leslie878
    #851
    Szia! SP3 fent van a LIVE elindul de kiírja a nyelv problémát, de ettől függetlenül a fiam gépénél is kírja és ott tökéletesen megy mind a két progi! Nálam meg egyszerüen tölt, és aztán hibát észlel és leáll!
  • Optimus Prime
    #850
    Most a LIVe vagy maga a LIVE-os játékok se mennek? Ha XP-d, mint nekem akkor lehet patch probléma. SP3 fent van? Meg a GFWL-hoz van még egy hotfix, bár anélkül is megy. Az csak pl. DLC letöltéséhez, telepítéshez kell.