1169
  • Leslie878
    #849
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki találkozott már hasonlóval,a lényeg hogy egyik LIVE-os program sem indul el egyáltalán Vindows XP újratalepítés után (F1 2010 DIRT2) elötte mind a kettő ment csak offline profilom volt, de most el sem indul. (a program hibát észlelt és leált) Alaplap és proci csere miatt lett újra húzva a gép most 4 magos lett beletéve. A legszebb az hogy ezen kívúl minden működik sőt a másik nem formatált vinyón lévő játékok újra telepítés nélkül is elindultak (mafia 2 Metro 2033) szóval nem tudom mi lehet a gond.Valami hiányzik neki, külön is feltettem a LIVE-ot de semmi sem változott, előre is köszi a segítséget.!
  • osszaki
    #848
    Optimus: nekem elvileg sikerült gamertag-et váltanom. Itt belépve és erre a random névre ráklikkelve sikerült megváltoztatni. (Nyilván még 1-2 lépést megtéve, de az már ott adja magát) Remélem tudtam segíteni.
  • Optimus Prime
    #847
    Nekem dettó (lásd lent), elvileg 1x ingyenes, de én nem tudtam megváltoztatni. Funkció se találtam, azonfelül én is accountot csináltam a régi fake helyett. Gyanítom nálad is ez a helyzet.
  • osszaki
    #846
    Sziasztok! Eddig nem használtam Games for Windows Live -ot, úgyhogy előre is elnézést a láma kérdésért. Szóval bejeletkezek és a nevem valami totál random baromság. Nem tudom mi szerint adta ezt a rendszer, de szeretném megváltoztatni. Tipp, hogy hol tudom ezt megtenni? :D
  • mooo
    #845
    Köszi az infót!
  • Optimus Prime
    #844
    Nekem is, de ettől még működik. A Kill 'em Kindly szerepel a mapek közt, habár a Protector's Trialt még meg se néztem.
    Ennek ellenére persze nagyon idegesítő, ahogy az is, hogy a minap nem tudtam egy ismerőssel játszani. Se én hozzá, se ő én hozzám nem tudott belépni. Vagy tele volt a szerver vagy hibaüzenet. Valamint a LIVE véletlenül se tett egy szerverre.

    Hamár DLC, a Direct2Drive-on árult DL packok ugyanazok, mint a LIVE-osak? Vagy máshol egy aktivációs kódot kapok? Azért kérdezem, mert D2D-on olcsóbb, mint a LIVE Marketplace-n.
  • DarkSector
    #843
    netkapcsolat hiba...elvileg nem nálad van baj.
  • mooo
    #842
    Valaki meg tudja mondani,hogy miért írja ki ezt akárhányszor rámegyek a Downloadable Content-re?Ugyan ez van Dirt 2-nél is.
  • PunkZoli
    #841
    hányinger, persze számot nem mernek írni
  • lolSL
    #840
    LIVE Activity for week of April 11

    Games for Windows Top LIVE Titles (based on UU’s)
    1 GTA IV
    2 Warhammer 40,000: Dawn of War II
    3 F1 2010
    4 Bioshock 2
    5 Street Fighter IV
    6 Colin McRae : Dirt 2
    7 Fallout 3
    8 Resident Evil 5
    9 Bulletstorm
    10 Halo 2
    11 Batman: Arkham Asylum
    12 Dead Rising 2
    13 Red Faction Guerrilla
    14 Gears of War
    15 Lost Planet 2
    16 FlatOut UC
    17 Tinker
    18 Battlestations: Pacific
    19 Tron Evolution
    20 Fuel
  • DarkSector
    #839
    Status code: 800700e8

    ez nekem akkor szokott előjönni ha gyengül a net, vagy szakadozik.
    Vagy a kiszolgálónál pihi van.
  • Optimus Prime
    #838
    Disconnectel. "You disconnected from Live"
    Valamint a játékban a My Downloads szekció sem elérhető:
    Can't retrieve infromation from LIVE: Please try again later.
    Status code: 800700e8
  • lolSL
    #837
    létre lehet hozni újra
  • DarkSector
    #836
    Nem hiszem hogy tudnád zárolni a live id-t, de nem...visszaállítani nem tudod, ha valóban zároltad....

    Csak letölteni lehet ha online profil volt, akkor neten tárolódik. Offline meg kuka ha a vinyódról elvész.
  • miking73
    #835
    sziasztok!tud valaki segiteni abban, hogy ha töröltem (zároltam) egy windows live id t akkoe azt vissza birom állítani valahogy?elöre is köszi
  • DarkSector
    #834
    Lelép vagy disconnect-el?
  • Optimus Prime
    #833
    Nekem rendszeres időközönként lelép a Live. Single-nél nem gond, de multinál...
    Ez mitől lehet?
  • DarkSector
    #832
    Jah Gears of War ott hallottam régen hogy a magyar változat és a külföldi, azaz angol nem ugyanolyan...

    De Bio 2-őt nem vágom.
  • ent9hc
    #831
    Nem tudom, már mindent próbáltam. Steamen simán tudunk játszani, csak ez a szar live nem megy úgy ahogy szeretnénk.
  • lolSL
    #830
    router vagy tűzfal bezavarhat
  • ent9hc
    #829
    Nem, mindketten pc-n nyomjuk.
  • DarkSector
    #828
    egyikötök xbox-on a másikótok meg gondolom pc-n van ez lehet a gond.
  • ent9hc
    #827
    Üdv Mindenkinek!

    Lenne egy olyan problémám, hogy én itthonról játszom, haver meg Londonból. Ha küldök neki meghívást játékra (invite to game) nem tud csatlakozni. Fordítva ugyan ez a helyzet. Ez volt Gears of Warral is és most ez van Bioshock 2-vel is. Így nem tudunk együtt játszani csak szerencsével, ha épp ugyan oda csatlakozunk. Remélem valaki tudja, hogy lehet megoldani a dolgot. Köszi a válaszokat.
  • totyak
    #826
    Mikor nekiálltam ezzel a Live-al szórakozni a GTA miatt, először én is magyar accot regeltem (akkor már lehetett). Mit ad Isten, természetesen nem frissítette a Live-ot, de még csak be sem engedett. Aztán csináltam egy brit accot is és lám gond nélkül frissített és mehettem játszani. A magyar cucc egy kalap kakit nem ér.
    Bár megjegyzem, mióta az angol acc megvan, a magyarral is engedne játszani, de nem kísértem a sorsot.
  • lolSL
    #825
    UU = egyedi játékosok száma alapján.
  • lolSL
    #824
    Games for Windows LIVE Activity for week of March 14. As always, this includes Games for Windows Top LIVE Titles (based on UUs), which are listed below.

    1 GTA IV
    2 Warhammer 40,000: Dawn of War II
    3 F1 2010
    4 Street Fighter IV
    5 Bulletstorm
    6 Halo 2
    7 Colin McRae : Dirt 2
    8 Fallout 3
    9 Resident Evil 5
    10 Bioshock 2
    11 Batman: Arkham Asylum
    12 Dead Rising 2
    13 Gears of War
    14 Red Faction Guerrilla
    15 Lost Planet 2
    16 FlatOut UC
    17 Tinker
    18 Tron Evolution
    19 Battlestations: Pacific
    20 Quantum of Solace
  • Fpocok
    #823
    Kicsit félrement ezzel a MS. Nem tudják, hogy nem 7-10 éves korosztály játszik PCn?
  • lolSL
    #822
    nem kell, csak a dlc-k fizetősek (extra ruhák a karakterekre).
  • bogito27
    #821
    Hali a kérdésem csak annyi hátha tud nekem vki válaszolni, hogy ha megveszem a street fighter 4 et akkor tudok live accountot létrehozni hozzá, vagy vmit még kell rá fizetnem :)
  • DarkSector
    #820
    nah végre!!!!!!!!
  • lolSL
    #819


    agyhalál
    remélem a seggnyaló ms bérenc epicen meg lionheaden kívül nem sok fejlesztő fogja ezt a förtelmet támogatni a jövőben
  • MrDevil
    #818
    egyszerűen semmit nem lát, ha magyar fiókkal lépek be, szar az egész... se játék demók se videók...
  • DarkSector
    #817
    Az egy és ugyanaz.
  • MrDevil
    #816
    GFWL on is ???
  • lolSL
    #815
    migráláskor elveszted az addig megvett tartalmakat.
  • wass12
    #814
    Tárgytalan, sikerült megoldani. Csak újra kellett indítani a gépet...
  • MrDevil
    #813
    Miután migráltam az accountomat magyarra, nekem utána nem engedi letölteni a dlc-ket ezt írja " can't retrieve purchase history" valakivel előfordult már hasonló ???
  • MrDevil
    #812
    Szia!

    azért nem tudtad, használni mert a játékhoz a patchet csak egy nappal később adták ki hozzá, utána már fog működni!
  • wass12
    #811
    Nem tudom, hogy van-e itt valaki, hogy válaszoljon, de azért leírom, hátha...
    A problémám egy bizonyos játék, a Bioshock 2 egyik DLC-jével, a "Protector Trials" nevezetűvel van. Korábban a GFWL egyáltalán nem engedte, hogy bármit letöltsek (amikor megpróbáltam, hibaüzenetet adott), és ami azt illeti, a Start menüből nem is volt hajlandó elindulni, kizárólag a játékkal együtt működött.
    Tegnap sok baszakodás után leszedtem az új GFWL Marketplace-t vagy mit, amivel már le tudom tölteni a cuccokat (a klienst önmagában használva), elvileg telepíti is, de amikor elindítom a singleplayert, az extráknál a "play DLC" gomb nem működik, a sima "DLC" gomra meg valami hibaüzenetet ad (Can't retrieve information from LIVE. Please try again later. Status code: 800700e8). Próbaképp felraktam a másik ingyenes DLC-t, a multihoz való Kill'em Kindly-t is, az tökéletesen működik.
    Ha valaki tud segíteni, írjon.
  • Ironman2
    #810
    JAh.Már sikerült,csak a Marketplace-be nem lehet honlapon belépni.Le kell tölteni a klienst hozzá