1169
  • Mayorpapa
    #929
    valaki el akar nekem adni egy olyan Dirt 3-at, aminek a reg. kódját a Live-on már felhasználták, és azt mondja az illető, hogy attól még én is tudom használni. Gondolom ez nem egészen így van, ugye?
  • Optimus Prime
    #928
    Néha érdemes megnézni ezt az oldalt, bár a hiba szerintem amiatt is van, hogy túl terheltek a szerverek.
    bár jó lenne tudni mit jelentenek azok a kódok. :S Nálam is gyakori egy-kettő.
  • dave10000
    #927
    Üdv.

    Gondoltam ide is leírom problemámat.

    Tegnap megvettem az AoE Online Greek pack-ot ám amikor aktiválni (redeem) akarom a kódot amit kaptam állandóan ezt írja:
    Can't retrieve information from LIVE. Please try again later" "Status code:80153027" or "Status code: 800700e8"
    Már letöröltem az egészet a Live cuccokkal együtt de nem javult semmit.
  • DarkSector
    #926
    nem tudlak felvenni chat-re
  • DarkSector
    #925
    email elég baszod
    gyere csetre segitek
  • berczely
    #924
    e-mailre emlékszem! a titkos kérdés felejtős a gamertag sem dereng... :S
  • DarkSector
    #923
    E-mail-edre emlékszel?
    vagy bármire? beirt adatok születési év neved vagy titkos kérdés vagy gamertag bármi?
  • berczely
    #922
    Hali!

    Olyankor mi van hogyha még vagy másfél éve játszottam a dirt2vel meg a gta4el (mind2 eredeti) most újra előszedtem őket de nem tudom a nevem és jelszavam amire be lettek regisztrálva a játékok a kapott kulccsal!
  • Optimus Prime
    #921
    A lenti kérdésemre már találtam válasz: nem.
    A Marketplace-n való vásárláshoz kapcsolódóan csak megerősíteni tudom a régebben írt megoldást. Vagyis, hogy játékba belépve, majd GFWL és ott pontok hozzáadása. Működik, tudom mert tegnap próbáltam és sikerült. BS2 DLC-k valamiét kb. fele áron vannak. Lehet tudni bárhol is, ha valami akció van?
  • Optimus Prime
    #920
    Most vettem a TRON játékot és már akartam kérdezni, ha egy GFWL játék kódját lehet a kliensben aktiválni? Mint az AoE Online bétáját. És akkor a GFWL-ból indíthatom.
  • totyak
    #919
    Már hogy miről nem hallottál? A GTA-nak biztosan lejár 10 után, ha nincs mindig visszavonva.
    De ezek szerint, ha itt még nem hallott erről senki, akkor a többi játéknál nincs ilyen gond és nem kell aggódnom.
  • Optimus Prime
    #918
    Kösz a megerősítést! Azt hisze marad majd a Steam verzió, olcsóbb is.
  • DarkSector
    #917
    ilyenről nem hallottam..
  • totyak
    #916
    Minden Live-os játéknak lejár egy idő után a kulcsa? Arra gondolok, hogy pl. a GTA IV-et, ha nem revoke-olja az ember, akkor 10 után letiltják. A többi Live játéknál is így van, vagy a GTA speciális eset? És, ha mindegyik lejár, akkor azokat hogy tudom uninstall előtt visszavonni, mert a GTA-ban külön revoke.exe van hozzá?
  • FSpofon
    #915
    így van
  • Optimus Prime
    #914
    Inkább itt kérdezek rá, mint a fórumán. A Dark Void GFWL-os vagy sem? Bár itt-ot olvastam, azt mondják csak a Marketplace-s verzió Live-os a retail és a Steames nem.
  • DarkSector
    #913
    ilyen csak kötöttségekkel valósíthaó meg.
    (ha még a régi rendszerben regeltél, akkor ingyen, ha később és nem te választottál nevet hanem random nevet adott a rendszer nah ott van egy lehetőség hogy ingyen megváltoztasd.)
    és ha jól tudom csak XBL-on (vagyis a konzol menüjében).
  • Optimus Prime
    #912
    Hááát... az árak nem lettek jobbak, a régebb játékaimnak még most sincs borítója (csak a BS2 és AoE:E leszámítva) és a nevem se tudom megváltoztatni. Még mindig semmilyen opció nincs rá.
  • DarkSector
    #911
    zsírosdeszka...:)
  • FSpofon
    #910
    Na már megy az xbox.com alá olvasztott oldal, annyi előnye van hogy a magyar accounttal rendelkezőknek se kell a kliensben bogarászni mostantól (nem mintha lenne mit, mert még mindig negyed annyi tartalom nincs mint a rendes országokban).

    magyar / USA / UK
  • Renjike
    #909
    enm akarta elfogadni a kódot az adott profilhoz , miután már egyszer beírtam csak megszakadt a profil letöltés , és újra kérte .. de megoldottam már :)
  • DarkSector
    #908
    Nem azzal volt a baja, de ahogy lecsekkoltam már megy neki és coop-oznak valakivel. :)
  • lolSL
    #907
    egy kulcs, egy profil.
  • DarkSector
    #906
    Szerintem én nem vágom, ha xbox-ra töltötted le a játékot, akkor milyen key-ről van szó, key csak pc-n van de az sem játékletöltéshez....:)
  • Renjike
    #905
    neeeeeeem ... megvettem én xboxprofilomról akartam beregelni.... elfogadta profilt le akarta tölteni és egyszer cska megált és azt írta szar valami a szerverekkel . most megprobálom még egyszer és párápáppááááááá invaild key .... hát a jó kurva anyád. , ha bukom a játékot és tovább felidegesít repül a fenébe a buzi Xboxal együtt.
  • DarkSector
    #904
    Ugyanazzal a profillal töltitek le 2x-ra?
  • Renjike
    #903
    Dolog van . van Xbox360 ra accom meg minden beléptem vele kérte a kulcsot egy játéktól oké megvan az Operation Flashpoint Red River . steamről vettem . adtak kulcsot minden jó hameroknak ment én beírom elkezdi a profilt letölteni és egyszercsak kiírja hogy nem tudja letölteni , probáljam késöbb oké eljáccom megint ezt és most azt írja hogy nemjó a kibaszott cd kulcsom amit az elöbb elfogadott mit kell tennem? mert már kicsit felbaszta az agyam.
  • DarkSector
    #902
    Érdekesnek találom ezt annak ellenére, hogy a tartalom nagyban különbözik. :S
  • Optimus Prime
    #901
    A GFWL és az Xbox.com-ot, vagy mi. Ezentúl egy oldalon, egy helyen, egy rendszeren lesz. A jobb még jobb lesz.

    GFWL-Xbox.com merge
  • DarkSector
    #900
    Mit fognak majd egyesiteni?
    mert erről nem hallottam még.
  • Optimus Prime
    #899
    Reméljük az egyesítés után nem lesz így a PC-s verzióval is. :/
  • DarkSector
    #898
    Letöltések nem goldosak, vannak ingyen meg pénzért.
    Ami goldfüggő, az a live party meg a multizás és videókinect.
  • Optimus Prime
    #897
    De konzolon meg fizetős a multi meg a letöltések. így egálban vannak. (Bill Gates meg röhög a hintaszékében)
  • DarkSector
    #896
    Most néztem már egy ideje nem figyeltem hogy van xbox.hu-n VÉGRE "Barátok" és "Üzenetek" fícsőr.

    Ez hiányzott, most már csak 1 kérdésem lenne, mi a faxnak kell GOLD ahoz hogy üzeneteket küldhess?
    Konzolon meg FREE tagsággal lehet küldeni?
  • DarkSector
    #895
    Ugyi-ugyi hogy megyaz. :)

    Nekem egy ideje mindig 2x-rra loginel csak be, elsőnek asszem mindig egy kis ablak jön ki, majd ujrapróbálva 2.alkalomra szokott belépni, de onnantól pöccre megy.
  • Fpocok
    #894
    OOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGGGG

    Amikor kijött a RE5, akkor vettem GoWot a kulcs miatt, egy csomó játékot és gamer pontot beregeltem az accountomra.
    Aztán teltek múltak az idők, és próbáltam újra, de valamiért nem sikerült.
    Aztán ma újra próbáltam... és a loginnal valahogy beugrott, hogy más email szolgáltatónál vagyok... beírtam és BUMM... megint megvan az erederi GFWL accountom!!! WOOHOO!
  • Optimus Prime
    #893
    Games for Windows experince a négyzeten.
  • DarkSector
    #892
    Ezt furának tartom...elméleti képtelenség.
  • lolSL
    #891
    Games for Windows Marketplace will fully transition over to Xbox.com.

    hát kösz...
  • Soldiers
    #890
    Hali én amikor feltenném a programot ezt írja
    Another setup instance is already running. Please Close the instance and try again? ez mitől van??