1169
  • DarkSector
    #1049
    Most tettem fel nekem még mindig Games for Windows (-LIVE) Marketplace.
    És 3.5-ös verziószámú.

    Csak tök gáz hogy semmi tartalmat nem ad ki, csak be van gépelve egy link a weboldalhoz és ennyi...juj.
  • DarkSector
    #1048
    Probáld meg majd ezt: KATT

    Allul van hogy English, szedd le és ezzel paccsold meg a játékot, akkor elvileg nem lesz ilyen hiba....
  • mester1987
    #1047
    Akinek van kedve jöhet GTA IV-ezni valamikor MP-be
  • mester1987
    #1046
    Igen-igen, közben rálestem :)
  • DarkSector
    #1045
    500MP at 1670Ft.
    De a GS az GameScore, amit a profilodon egy G betü jelez, mondjuk "1470G"

    Az MP a Microsoft Points amit venni vagy akciók során kaphatsz ajándékba.
  • mester1987
    #1044
    Kössz
  • DarkSector
    #1043
    Már valahol írtam, csak hogy máshol büszke légy rá hogy te ügyi vagy mert ennyit elértél, illetve vannak leaderboard-ok xbox-ál, amolyan rangsorolás.

    Hogy pl ki maxolta ki ért el legtöbb pontot a játékban, és mennyire gyorsan.
    Semmi egyébb haszna vagy funkciója nincs.
  • mester1987
    #1042
    *GS helyett Microsoft Points na
  • mester1987
    #1041
    Kb. ~3000 FT átszámítva 500GS
  • mester1987
    #1040
    Basszák akkor meg, akkor miért van....:S
  • DarkSector
    #1039
    Bazd szerintem te a GamerScore-ra gondolsz, az nem fizetőegység. :)
  • DarkSector
    #1038
    Jah névváltás volt.
    De nem valami 3.5-nél járt legutoljára a kliens?
  • mester1987
    #1037
    Mittudomén :D

    Még anno Offlineba is mentette a hülyéje :D

    Windows XP-n nem mukodhetett hatékjoynan bizti, aztán lementettem én
  • mester1987
    #1036
    Universal Extractor kibonja faszán, amúgy meg kell jegyzni azt is, hogy az 1.0.5.0-s patch óta GfW-os a patch telepítője, de már nem lényeges. :)
  • DarkSector
    #1035
    MIVAN?
    Játékba nyertél MP-t????????????????

    Azt hogy a picsába...:D
  • DarkSector
    #1034
    Huh akkor lehet valami egyedi hiba, mármint hogy nem mindenkinél jön elő csak 1-2 konfigon, mert ha mindenhol lenne, akkor azért emlékeznék r, mert sok hibát láttam, hallottam de ilyet még nem. :)

    Megoldás tuti kell hogy legyen.
  • mester1987
    #1033
    Kemény 500 MS pontom van már és a legtöbbet a Quantum of Solace hozta

    El kéne valamire költeni, csak nem találtam még semmi hasznosat.
  • mester1987
    #1032
    Pedig láttam más játéknál is ezt a hibaüzenetet más fórumban. Pl. Fable III vagy Dead Rising 2 stb...
  • Optimus Prime
    #1031
    Ez tény, de más játéknál... bár azt hiszem azóta kulcsot add a Steam és nem integrálja a DLC-t a letöltésbe.
  • DarkSector
    #1030
    Az nem hiba, mivel a Steam egy rivális.
  • Optimus Prime
    #1029
    Azért annyira nem felhőtlen a GFWL. Ott volt a S8 Prejudice fiaskó. Végül persze az M$ fixálta a dolgot. Persze ott az volt a baj, hogy a GFWL nem láttam a Steames verzióval vásárolt DLC-ket. Bár ez az egyetlen játék, ami Steamen ilyen formában és nem beváltható kulcs formájában árulja a DLC-ket.
  • DarkSector
    #1028
    Nem a GFWL a szar hanem a GTA4 mindig a GTA4-el van baj, érdeke a többi 2000 GFWL játékkal nincs gond.
  • mester1987
    #1027
    Na még1x

    Igen, de nagy nehezen ráleltem egy külföldi fórumon ahol ajánlják az Universal Extractor nevű szép kis programocskát, ami kibontja az összes telepítőbe ágyazott filet, csak meg kell adni az útvonalát.
    Használható az .msi fileokhoz, így az eddigi összes GfW-os patchekhez!!!

    Szerintem még bannerba is mehetne, mert eddig mindig feltelepült (BioShock 2, Batman: Arkham City ésatöbbinél is) csak most valami szarság miatt nem engedi a szemétládája.
  • mester1987
    #1026
    Igen, de nagy nehezen kellett egy Universal Extraxtor nevű szép kis proggramocska, ami kibontja az összes telepítőbe ágyazott filet. használható az [b].msi[/bg fileokhoz, így az eddigi összes GfW-os patchekhez!!!

    Szerintem még bannerba is mehetne, mert eddig mindig feltelepült (BioShock 2, Batman: Arkham City ésatöbbi) és most valami szarság miatt nem engedi.
  • Optimus Prime
    #1025
    Nekem nincs meg, de köztudottan bugos és idegtépő a GTA IV telepítése, regisztrációja, aktiválása, patchelése és játszása. Rockstar fiók, GFWL fiók és ha még Steamen vetted....
    Milyen Windowsod van? Adminként futtatod?
  • mester1987
    #1024
    Visszább olvastam és láttam, hogy másnak is volt már ilyen baja;
    Nálam sokadik újraindításra se javult meg.

    Faszom bele az egészbe GfW
  • mester1987
    #1023
    És több játéknál is volt másnak is baja.
  • mester1987
    #1022
    Hali ezzel küszködök órák óta:



    Valami közbeszól, pedig ezelőtti telepítésnél jó volt a patchelés. Több 10 külföldi fórumon is olvasgattam, de hiába; sehol sem találtam rá megoldást mi kavarhat be. Újratettem a GfW LIVE-ot is, de az maga, mint program nem szólhat bele. Az útvonal meg alap mindig.
    Köszi a válaszokat előre is...
  • Optimus Prime
    #1021
    OK, játékban belépve és megadva az adatokat már jó. Miért nem próbáltam ezt is? -_-
  • Optimus Prime
    #1020
    Eddig nem volt bajom a GFWL-el, lehet itt az ideje? Beléptem a Prejudice-ra, de szokás szerint most nem lépett be, kérta az adataim. Gondoltam jobb, ha kívülről a klienssel nézzem meg mi a gond. Nem enged belépni. Gyorsan megnéztem a Live.com-on, mert ugyanaz a mail/Hotmail/MSN ID-m is évek óta. Ott OK.
    A hiba ok és kódja:

    Code: 80048821
    Authentication failed.

    Ami változott, hogy az aktuális Windows Update-eket telepítettem, ahogy szoktam.
  • vamatty
    #1019
    Sziasztok! Akadt egy kis problémám a liveval,újra lett rakva a gép,és újra lett telepítve a GTA IV,valamint a két DLC-je,na az a problémám hogy nem megy zökkenő mentesen a bejelentkezés,sokszor csak offline tud bejelentkezni magától és pár próbálkozás kell mire online tud bejelentkezni,mi lehet a probléma,ha ne tud bejelentkezni akkor az írja hogy:windos live szolgáltatás nem elérhető,vagy hálózati,vagy tűzfal problémák vannak,a netet néztem,rendben van(az esetleg nem zavarhatja hogy routert használok?)és a tűzfalon is úgy láttam át van engedve,mert mikor indítottam a játékot,akkor kérdezte hogy átengedem-e a játékot,akkor elfogadtam,szóval ez nem lehetne gond,frissítéseket felrakta,(valint olyat is szokott hogy egy idő után ledob,és akkor ugyanezzel a hibaüzenettel nem tudok visszajelentkezni) szóval nem értem a mi a franc a baja.
  • gosumofo
    #1018
    hát ha paypalon át fizetsz és HA feltörik az MS-t, legfeljebb megtudják az email címedet és spamet küldenek :)
  • Optimus Prime
    #1017
    A hírek kapcsán olvastam a feltörésekről és az Ms azt ajánlja vegyünk feltöltőkártyát - ami sokkal drágább - és nem Paypallal vagy kártyával. Ezt csak az "egyéb" üzleti vásárlások helyet mondja vagy az xbox.com-ról sem ajánlott, hát részünkről csak kártyával való pont vétel.
    Nem mintha őrülten pontokat tudnék most venni, csak érdekel hogy mik a kockázatok.
  • DarkSector
    #1016
    Hát vettem konzolra egy játékot, van egy DLC benne de pc-n megvehetem a másik játékot és használhatom a DLC-t vagy eladom olyannak akinek az adott DLC-kodhoz PC-n van meg a játék.

    Szóval akit érdekel van egy Dead Space ruhám Dragon Age 2-höz.
  • Optimus Prime
    #1015
    És ez miért jó?
  • DarkSector
    #1014
    Most mondták hogy a DLC kulcsok bárhová beírhatok X360 kulcs PC-s játékba, és fordítva is, csak ha valakit érdekel a dolog. :)
  • Optimus Prime
    #1013
    TRON-ba a héten meglett az utolsó achim is. Azt tudom, hogy az achik örök és a profilban tárolódnak, de pl. a stats-om is? Úgy értem a derezz szám, az összegyűjtött collectable, stb. Vagy ha ennyire félek ettől egy reinstall után csak mentsem el a játék fájljait, igaz?
  • totyak
    #1012
    Nem
  • Jaka923
    #1011
    Hali! Offline módban meg lehe szerezni az achievementeket?
  • DarkSector
    #1010
    Online profilba ha belépsz.