1169
  • totyak
    #1009
    Nem eredeti játékban hol tudok megadni eredeti Live kulcsot? Nyilván a telepítő nem kéri. Vagy az ilyen fajta játékhoz nem krekkelt játék kéne, hanem valami clone verzió? Vagy tök mindegy, csak annyi a dolgom, hogy játékot elindítom, aztán belépek a Live profilommal és majd kéri a kulcsot?

    Köszi
  • DarkSector
    #1008
    Akkor lehet
    én csak azt mondtam hogy xlive tuti.
  • Optimus Prime
    #1007
    Egy paradoxon: a THQ játékai Steam megkapták a Felhőt. Néztem az RFG is, pedig az GFWL cím.
  • DarkSector
    #1006
    Pont most ősszel lesz új dashboard például x360-ra ami támogatni fogja a felhő alapú mentéseket.

    Viszont nem biztos hogy minden játéknál elérhető, illetve hogy GFWL kliens is majd megkapja esetleg ezt a funkciót, de egyenlőre nem...:S
  • DarkSector
    #1005
    Nem.
  • PunkZoli
    #1004
    nem, csak dísznek van
  • Optimus Prime
    #1003
    A GFWL is menti a mentéseket, beállításokat online? Mint a Steam Cloud?
  • DarkSector
    #1002
    nemámhogynem
    max talán hekkeléssel, talán.
  • InfectedMann
    #1001
    Sziasztok! Offline mentéseket Online profilba sehogy sem lehet átmenteni?
  • DarkSector
    #1000
    :)
  • Optimus Prime
    #999
    ...vagy ha mégis, a GFWL tesz róla, hogy ne találd meg őket. Vagy szétkapcsol. vagy szétesik, vagy...
  • Lonewolf89
    #998
    csakhogy kollégiumba ezt nem tudom beállítani. Sajnos.
  • DarkSector
    #997
    hát előfordulhat
    ezt bent a router menüjében találod
    és csak rányoomsz hogy ENABLED
  • Lonewolf89
    #996
    UPNP nincs bekapcsolva, azt nem is tudom elérhetővét tenni.

    Ez probléma lehet ?
  • DarkSector
    #995
    Jah akkor az azért van mert nem multiznak a játékkal...:D
  • Lonewolf89
    #994
    Nem írt ki.

    Annyit írt hogy új szerződés van azt fogadjam el. Elfogadtam és működött rendesen utána. Profilomhoz is hozzá rendelte a játékot. Online felenged, keresi a játékosokat be is enged a szobába csak senki nincs bent, és játékost se talál.
  • DarkSector
    #993
    Miután begépelted a kodot, leokéztad elfogadta, nem irt ki egy hibaablakot? egy piros X-et?
    Mert van hogy beirod a cd-kucsot más játékét, és nem tudsz multizni.
  • Lonewolf89
    #992
    Nem, de eredeti kódom van hozzá. És eredetiként kezeli
  • DarkSector
    #991
    Hivatalos megvett játék?
  • Lonewolf89
    #990
    Sziasztok !

    Megvan nekem az F1 2011(PC) és nem tudok vele multizni. Rendesen regisztráltam achivementeket tudok gyűjteni viszont mikor multizni szeretnék 1 darab játékos se jelenik meg. Ping vagy mi lehet ?

    Mit tudok állítani a gépemen hogy tudjak multizni ?

    Köszönöm a segítséget.
  • Csokis
    #989
    Nincs!
  • Nivea
    #988
    Hello Srácok!
    Eggyik accrol átlehet tenni a másik accra a játék regisztráciot? van rá mód?
  • Optimus Prime
    #987
    Egyébként a GFW és GFWL hülyítésnek. A Dark Void csak GFW verzió, de a Marketplace-en kapható verzió már Live-os.
  • SewerRat
    #986
    Dejó. Köszi a segítséget Totyak!
  • totyak
    #985
    Beírod a google-ba, hogy "Games for Windows Live Games List" és kidob egy wikipédia találatot, ahol fel van sorolva az összes eddig megjelent Live (és nem Live) játék egy listában. Amelyik játéknál a táblázatban a Live mellett zöld pipa van, az Live-os. AVP nem az.
    Egyébként furcsa, hogy 576-ék sima GfW logos borítót raktak a Fable 3-nak, mert az is Live-os.
    Előfordulhat (bár szerintem csak a Live megjelenésekor volt rá precedens), hogy Live-os játékon is csak GfW logo van, mert pl. az én GTA IV-emen a külső borításon GfW logo díszeleg, de a lemezen már ott a Live felirat is.
    Valóban megtévesztő néha.
    De hogy a kérdésedre is választ kapj (szerintem én is itt kérdeztem valakitől annak idején). Ha minden igaz, akkor a Dirt 2-ig bezárólag lehet a kulcsos dologgal játszani (bár még utána is volt egy-kettő állítólag).
  • DarkSector
    #984
    NEM
    mert Gaems for Windows LIVE az win8-ban lesz egy új szolgáltatás.
    Tudtommal.
  • SewerRat
    #983
    http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=Szerepj%C3%A1t%C3%A9k&SelectedGameTitle=Fable%20III&SelectedGame=805dc083-2bc5-4d17-a659-d7e97f3d4707&SelectedGameCategoryID=e013fbd0-5214-496e-a6e4-6ef4ea390ba5

    Akkor Fable III-on miért csak a GfW-s logo van? Honnan szüljem meg, hogy melyik lives, vagy sem?!
  • ibhu
    #982
    Hát ismét egy EPiC FAIL én akárhogy is nézem nem látom a LIVE logót, Games For Windows nem = Games For Windows Live-al, a képek közt remélem észre veszed a külömbséged...nah ez így eltér a játékon belül is..^^




  • SewerRat
    #981
    És a kézikönyvben is megemlítik a Games for Winfos live használatának lehetőségét.
  • SewerRat
    #980
    http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=FPS&SelectedGameTitle=Aliens%20vs%20Predator%20%28LV%29&SelectedGame=4d6d21df-ce28-4fc0-850a-0037b9efc4d2&SelectedGameCategoryID=6cc944ff-c46c-464c-ae6c-e0a246306df4

    Rajta van a Games for Windows embléma.
  • Optimus Prime
    #979
    Erre mondják hogy: epic fail
  • ibhu
    #978
    igen, te hibáztál.... AvP nem LIVE-os
  • SewerRat
    #977
    Hejhó!

    Még működik az a módszer, hogy van egy Live kódom (AVP történetesen) és azt használom egy másik játékhoz (perpill Fable III). Valamiért nem akarja elfogadni. Én rontok el valamit?
  • pitjou
    #976
    Xp sp3 van fent, és mostmár nem tudok a régi jelszavammal felmenni, mert valami spamről makognak. Eddig minden oké vplt, de ez az új Xbox live kinyírta a Dirt2-t is meg az F1 2010-et is, a 2011 meg sehogy sem indul. Valaki tud valamit segíteni? PLS!
  • pitjou
    #975
    Sziasztok. Én most már úgy elcsesztem, hogy még az F1 2010 sem indul. Ez a Live kikészít.
  • bazsiii95
    #974
    Letörlésnél is ugyan ezt írja ki
  • Optimus Prime
    #973
    Próbáltad letörölni teljesen, Windows restart és úgy? Adminként bejelentkezni?
  • bazsiii95
    #972
    Nem nem jó sehogy se
  • Optimus Prime
    #971
    Hm, nekem ilyet sose írt ki. OK, cancel, sehogy nem megy?
  • bazsiii95
    #970
    Sziasztok !
    Valaki nem tudna megoldást erre a problémára?
    http://kephost.hu/image-587B_4E80986F.jpg