1169
  • Optimus Prime
    #1089
    Ezt ők azzal magyarázzák (vedd meg vagy menj a francba), hogy légy rendes és vedd meg a játékot és ezzel tiszteld az alkotókat (vedd meg azonnal és drágán, hogy több pénz folyton a kiadónak). És azzal, hogy megveszed az eredeti játékot támogatod a készítőket, hogy minél jobb játékok készüljenek a jövőben (a kiadó igazgatójának új kocsi kell).
  • mester1987
    #1088
    Az milyen köcsögség már, hogy ami nincs meg eredetiben ahhoz már nem elérhető a frissítés, mint eddig pl.: a GTA IV-hez vagy más LIVE-os cucchoz.

    Arkham City-hez is megjelent a 2. update és sehol se lehet letölteni, egy kicsit gerinctelenség ez.
  • mester1987
    #1087
    Nincs ban. 2009. 10. hóig kiadott játékokkal lehet a játszani, az azutániak már külön-külön működnek.
  • Optimus Prime
    #1086
    Már próbáltam mindent, de ezen hiba... nem tudom, még a hétvégén lehet újra pakkolom az XP-t és figyelem az Update-et a hotfix véget, de ha úgyse megy... Remélem Bill bácsi sokat csuklik.
  • mester1987
    #1085
    Hát csak a fórumot tudom ajánlani ha van. (GfW / Bioshock 2 / Microsoft Flight)
  • Optimus Prime
    #1084
    Végül megnéztem milyen hiba üzeneteket add a két 1 GB-nál nagyobb fájl, mikor nem tudja telepíteni. Érdekes, mert nem azonos!

    Microsoft Flight error code: 8007000D

    BioShock 2 The Protector Trials error code: 800B0003 (Expection from HRESULT: 0x800B0003)
  • mester1987
    #1083
    Én az Advanced SystemCare Uninstallerjével mindig kitörlöm a registryből a bejegyzéseket, szóval jónak kell lennie amit belinkeltem elvileg ha csak azt rakod unistall után.
  • mester1987
    #1082
    Nálam minden játékban kér új kulcsot.
  • Optimus Prime
    #1081
    Ha kitörölném a fájlokat és a regisztri bejegyzéseit, akkor van rá esély, hogy tudnám telepíteni a hotfixet? Mert ez maradt vagy a Windows reinstall.
  • Optimus Prime
    #1080
    Valamire csak jutottam. A GFWL hotfix csak ugyan fel van települve a gépemre, vagy az SP3 vagy a Windows Update, de feltette. Ám törölni nem lehet, mert nem találja a megadott fájlt. :S
    Itt látszik is, de sajnos törölni nem tudom, mert elvileg hibás vagy nincs is telepítve. Fent van, jó, de mégse használ semmit.
  • totyak
    #1079
    Azzal tisztában voltam, hogy az újabb Live-os játékok kulcs nem visszavonható, tehát, ahogy írtad is, a saját GfWL accodhoz csatolódik, így megakadályozva, hogy eladd a játékot (vagy ha eladod, adnod kell az accot is). Azzal is tisztában voltam, hogy régebbi Live játékoknál némelyik esetben (lásd GTA IV) van aktivációs limit, de annál például lehetőség van visszavonni a kulcsodat (revocation.exe a főmappában). Így is lenne logikus, hiszen, ha nem tudod visszavonni a kulcsot, akkor ugye gyorsan lemegy az a 15 lehetőség. De most megnéztem az általad linkelt listát és ott azt írja a Street Fighter IV-re is, hogy aktiváció korlátos. De én annál nem találtam olyan lehetőséget, hogy visszavonjam a kulcsomat. Akkor ilyenkor mi a teendő? És uninstallnál sem ajánlja fel, mint mondjuk a GTA. A kisujjamból kéne kiszopnom, hogy nekem azzal csinálnom kell valamit, meg mellé még kulcs visszavonó programot keresnem? Másik lehetőség, hogy a lista téved és a SF nem limites.
  • Optimus Prime
    #1078
    Elvileg nem. Ezen lista némileg választ adott a kérdésemre. Szóval az újabb DRM-nél nincs aktivációs limit, de a játék végleg az accounthoz forr. GFWL aktivációt hogy lehet visszavonni? Erre tudtommal nincs tool. EA címekhez van, bár egyéb SecuROM-hoz is. Szerencsére ezek a Steames verziókba már nem élnek.
  • totyak
    #1077
    Elvileg játék törlés, majd újratelepítés után nem kéne hogy kérje megint a kulcsot. Csak ha windowst telepítesz újra vagy alkatrészt cserélsz kulcs visszavonás nélkül és teszed újra a játékot, akkor von le egy aktivációt. Én legalább is így tudom. De egyébként melyik játékkal próbálkozol? Csak mert szerintem nincs minden Live játékon ilyen védelem, hogy elveszik egy aktiváció, ha valamit nem jól csinálsz. Eddig még csak a GTA IV esetén hallottam ilyenről (bár azon kívül csak a SF IV van meg eredetiben, ami Live-os).

    Vagy rosszul tudom és minden Live játék aktiváció korlátos?
  • Optimus Prime
    #1076
    Kösz, de a hiba máshol lehet. Ahogy olvastam az a baj, hogy túl friss vagy jött eme hotfix hibára valami újabb verzió, ami gátolja a települését.
    Beírtam az xbox fórumra is, de ezt találtam még, ezek szerint valami tényleg nem okés.

    Egyébként azzal, hogy törlöm és újratelepítem nem kéri újfent a CD key a GFWL? Úgy értem ezzel egy újabb aktivációt vesztek?
  • mester1987
    #1075
    Feltöltöttem, ha kellene, de előtte törölj minden GfW-al kapcsolatosat. A Marketplacet is.

    KATT

    Ha nem engedné telepíteni valamely komponenst, akkor töltsd le ezt:
    dotnetfx35 illetve a vcredist_x86 / vcredist_x64-et.
  • mester1987
    #1074
    Nem, én a teljes majdnem 300 MB-osra gondoltam, a legutóbbikat, amibe gondolom a legújabb van benne, értelemszerűen.

    Pl.
    2011. Szeptemberben az F1 2011
    2011. Decemberben a Batman: Arkham City
    2012. Márciusban a DiRT 3: Complete Edition
  • Optimus Prime
    #1073
    Próbáljak meg olyat feltenni? De ezek többnyire régi címek és a hotfix inkább a Windowst magát javítaná, mintsem a klienst.
  • mester1987
    #1072
    Bármelyik játékhoz mellékelve.
  • mester1987
    #1071
    Figyu, alább linkeltem amik támogatják a LIVE-ot, azon rajta van a FULL Games for Windows.
  • Optimus Prime
    #1070
    Én csak valami pár MB-os verzió szedtem le az Xbox.com-ról ,azt települt is, OK. És a vicc, hogy eddig azt hiszem kétszer is az ismert regisztris trükkel települt.
  • mester1987
    #1069
    A legújabb.
  • mester1987
    #1068
    Mármint a simára gondolok, rajta volt a Batman: Arkham City-n is és szerintem a Super Street Fighter IV: Arcade Edition-n is.
  • mester1987
    #1067
    Szerintem a 300 MB-os GfW elég lenne...bár ha eredeti játéknál kér frissítést és hotfix formájában nem települ, akkor valamit nagyon elbasztak rajta.
  • Optimus Prime
    #1066
    Feladom, mindent próbáltam, de a regigsztris bütyköléses módszerrel se megy, pedig tavaly jó volt. Most egyszerűen ezt a hibaüzenetet dobja ki. Kerestem rá neten, de 5-6 oldal után feladtam. Többnyire csak a kérdés van, megoldás nincs. :(
  • mester1987
    #1065
    Na az a lényeg :)
  • Optimus Prime
    #1064
    Csak megjavult. A lényeg, ha a játékon belül belépek, utána a Marketplace kliens is OK. A hotfixet nem tudtam feltenni, de egyenlőre nincs gond. Játékon belül megy a letöltés és települ is a cucc.

    Ez a lista a tuti. A G.o.D. megjelölés meg arra utal, hogy csak akkor LIVE-os, ha a Marketplace-ről veszed. Legjobb példa erre a Dark Void.
  • mester1987
    #1063
    Á megvan :)
  • mester1987
    #1062
    Internet kapcsolati hiba azzz. Gecizik nálam is ez a szar. Tegnap nálam is kiírta GTA IV-nél, de offline-ba belépett persze.


    Nem tud valaki olyan oldalt ahol fel van sorolva az eddigi Games for Windows LIVE támogatottságú Játékok listája???

    Köszi előre is, wikipédiát nem találtam!
  • Optimus Prime
    #1061
    Feladom, annyit dicsértem a GFWL-t, de egy azaz két hiba is felütötte a fejét. Újra telepítettem az egész XP-t, de nem tudok csak a Marketplace-szel belépni az Live ID-mel:

    Code: 80048823

    Pedig jó, más működik. Azt is tudom ,hogy játékon belül belépve már jó és utána nem vacakol. De nem értem miért nem mehet ez normálisan?
    A másik gond most a XP-s hotfix, nem települ pedig mindent beállítottam, ahogy kell és ahogy tavaly jó volt. Ezzel a hibával leáll a telepítés. Időközben változott valami?
  • DarkSector
    #1060
    Mert parasztok.

    Volt régebben kép hozzá csak most gondolom folyamat belepiszkálnak és ezért nem jelenik meg.
  • DarkSector
    #1059
    100.000 G után lehet kapsz valamit. Azután adnék már, az 100 játék kimaxolva. :)
  • Optimus Prime
    #1058
    Így már értem mire gondoltál. De látom a PC-s RE5-nél neked is egy fehér tégla van.
    Erre van magyarázat? Azt hittem a játék kora, de nem. Mert nálam, ami fehér: Lost Planet Colonies, Section 8, Red Faction: Guerilla, Gotham City: Impostors (béta). aminél viszont van borító: Section 8 Prejudice, bioShock 2, Microsoft Flight, Age of Empires Online (béta is), Universe at War, TRON: Evolution.
  • mester1987
    #1057
    Örülnék egy későbbi G pont beváltási lehetőségnek "valamire" ;-)
  • DarkSector
    #1056
    Megértelek én se foglakoznék vele, csak ugye vettem a boxot és akkor láttam hogy a boxos játékoknak boxos ikonja van míg ha pc-s játékot játszol a profillal akkor egy monitor ikon.
    Picit érdekessen van megoldva de egyben logikus.

    Ha resident 5-ben megcsináltam az 1000/1000G-t pc az nem ugyanaz boxon, mert ott asszem 1400 a max a DLC-k miatt.
    Szóval ezért van elválasztva.

    Egy példa:

    RE5 PC:


    RE5 x360:
  • Optimus Prime
    #1055
    Ja, mármint hogy azonos címeknél... Mivel nincs boxom ennyire sose mélyedtem bele. :) Csak annak örülök, hogy végre nálunk is "normálisan" működik a LIVE:
  • DarkSector
    #1054
    Külön számolja, pl egy xboxos re5 acsit nem kever egy pc-s re5 acsikkal ÉRTELEMSZERŰEN.
    Mokor összehasonlítasz akkor is külön nézi az acsikat mert így logikus.
  • Optimus Prime
    #1053
    Azt hiszem összeadónak. Onnan gondolom, hogy van pár barátom, aki Xboxon is játszik, de pl. én meg tudom nézni az adatlapján a boxos játékok achijait is.
  • DarkSector
    #1052
    Xbox on van globális hasonlitgatás, azt viszont nem tudom hogy a pc-s elért pontok felkerülnek-e a listára.
  • Optimus Prime
    #1051
    Nálam utoljára novemberben patchelte, utólag tudtam meg az említett Prejudice Steam DLC hibát orvosolta. De nálam mást is. Pl. a BioShock 2-nél a DLC menüre kattintva már nem hibaüzenet, hanem a játékhoz található DLC-k listája jön be árral, letölthetőséggel és persze vásárlási lehetőséggel. A TRON-nál dettó, meg is vettem gyorsan a DLC-t. :P
    Az említett kliensnél vicc a szöveg meg a link, ugyanakkor néha rendesen bejön vele az xbox.com oldala. A név alatt a G a gamescore, egy játék átlag 1000 pontot add, ha minden achievementet megcsinálsz, nekem eddig a TRON-t és a BioShock 2-t sikerült. Mondjuk ez az achi rendszer nem olyan, mint a steamnél, ott összevethet a globális statisztikával, itt max a barátodéval. :S
  • mester1987
    #1050
    Nekem talán a legújabb van, amit az Arkham City felajánlt még.