1169
  • Optimus Prime
    #529
    Jól értem: a régi nem magyar accountom is tudom magyarosítani, hogy az igazi adataim szerepeljenek benne? Ezáltal megtartva nevet és az achikat. Esetleg akkor is hozzá tudom rendelni a Hotmailes accoumtomhoz?
  • lolSL
    #528
    november 10től lesz magyar
  • PunkZoli
    #527
    miért akarnék én bármit is venni, a live még mindig egy szemét a steamhez képest

    megnéztem, és nekem nem sikerült amerikairól átírni...
  • lolSL
    #526
    mert ha akar játékot vagy dlc-t venni vagy vmit a marketplacen akkor g*cidrága lesz
    warez live key mellé persze lehet honosítani :D
  • PunkZoli
    #525
    akinek pcje van miért ne honosítaná?
  • lolSL
    #524
    1.5x*
  • lolSL
    #523
    hát hülye aki honosítja már bocs :D 2.5x áron a havidíj meg a pont ...

    "Magyarországon a 12 hónapos előfizetés 14999 Ft áron lesz elérhető, a 2100 Microsoft Points pontot tartalmazó feltöltőkártya pedig 6999 Ft-ért lesz kapható."
  • Csokis
    #522
    http://www.xbox.com/hu-HU/live/faq.htm

    K: Működni fog Magyarországon a Games for Windows – LIVE?

    V: Igen. A Games for Windows – LIVE és az Xbox LIVE egy és ugyanaz, csak a platform különböző. Ez azt jelenti, hogy a barátok listája, az eredmények, a játékos pontszáma és hírneve közt a két szolgáltatásban nincs eltérés – még a bejelentkezési adataid is azonosak. A Games for Windows – LIVE mindenütt működik, ahol az Xbox LIVE elérhető. Ezen felül az újonnan megnyílt LIVE piacokon bevezetjük a Letölthető játékok szolgáltatást is, mellyel teljes játékokat lehet megvásárolni.

    K: Hogyan honosíthatom a fiókomat?

    1. Jelentkezz be az Xbox LIVE hálózatába, és tallózz a My Account page oldalra
    2. Kattints az Account Region opcióra
    3. Válaszd ki Magyarországot
    4. Kövesd a megjelenő utasításokat! Ne feledd újra letölteni tartalmaidat egy USB flash meghajtóra vagy merevlemezedre, mielőtt továbblépnél!
    5. Olvasd el és fogadd el a Felhasználási feltételeket
    6. Fiókodat ezt követően honosítja a hazádban kínált LIVE szolgáltatás
    7. Válaszd ki a tagsági fokozatot (Ezüst vagy Arany)
    8. Ha Arany tagságot szeretnél, hitelkártyaadataidat is meg kell adnod
    9. Immár a magyarországi LIVE hálózat hivatalos tagja vagy. Gratulálunk!
  • Optimus Prime
    #521
    Kipróbáltam a Live-ot, meg nálam. Maga a Start menüs ikon nem, de a játékon belül nincs gond. Ez a CD kulcs dolog hogy van? Mert olvastam olyat is, hogy lejárt egy tagnak a regisztrációk száma az accounthoz. :S
    Nekem 2 Live játékom van - Universe at War, Lost Planet Colonies - de egyik se kér kulcsot csak telepítésnél. Bár lehet az LP kért, ebben már nem vagyok biztos.
  • LazyB
    #520
    Van megoldás hogy tudjunk játszani online de csak akkor ha még nem regisztráltál a cd-n lévő kulcsal.
  • Csokis
    #519
    Elméletileg November 10.-én lesz bevezetve magyarországon is a LIVE.
  • Optimus Prime
    #518
    LIVE = rémálom multi, vagy egyáltalán játszani vele. :) Mázlira nekem anno csak a multi miatt kellett. De jó tudni végre valakitől, hogy novemberben jön.
    Egyébként mi van most a Live szoftverrel? XP alatt nem megy? Mert mostanság a különálló Live nekem se indul, azt íja frissítsem. Ha Igen, akkor azért nem, ha Nem akkor meg azért nem megy. :S
  • RoboKutya78
    #517
    És az biztos hogy tudni fogom használni ezt az accot novembertől?

    vagy esetleg van e megoldás hogy átírattathasam a bejelőlt országot valami fő adninnal?

    Kösz ismét az infót
    Ezt elvileg tudat alatt tudtam hogy lehet így játszani.
    akkor is utálom az ilyen háttér progikat:)
  • Csokis
    #516
    Offline még attól tudsz játszani! Hozz létre egy offline profilt így!
  • RoboKutya78
    #515
    novemberig legfeljebb itt pihen a polcon:)
  • RoboKutya78
    #514
    A büdös k...a életbe mé vagyunk mi ennyire elhanyagolva??
    Én többet egy árva szoftverért nem fogok pénzt adni ezek után:)... vivát torrent hajrá ...
    Ja meg olvasnék, ha rajta lenne magyarul..mivel nemtud folyékonyan angol és nem járok szótárral a kezembe vásárolni:)
    -------------
    Most elvileg a mail címemmel szívat hogy neki hotmail kel és nem jó a gmail neki, remélem ha átírom beveszi végre:)

    Az Ea fiokkal még megbarátkoztam igaz ott is elkúrtam a megjelenítő nevet de leszaom:)
    Még jó hogy megvártam míg a játék ennyire lement hogy alig egy ezresem bánta vagy se.
    ezek után kíváncsi vagyok kolléga mekkorát fog szopni a drágán megvett f1 2010 ével:)) előre röhögök rajta.:)

    Köszke az utólagos infókat
  • Csokis
    #513
    Ugye még nem adtad meg a DiRT 2 sorozatszámot??? Ha igen, akkor kész, veszett a játékod. Legalábbis novemberig, mert akkor állítólag már magyarországon is elérhető lesz a live. Sajnos te se olvastál utána (vagy a doboz hátán lévő linket), hogy hol érhető el a LIVE és magyarországi profilt hoztál létre.
  • RoboKutya78
    #512
    skacok segítsetek
    elegem van ezekből a szar háttér progikból
    vadi új játék megvettem eredetiben ééén láááma jó ember
    ezek szerint valami regio problémája van
    tud valaki segíteni mit csináljak?

  • Csokis
    #511
    Sehogy, azt már bizony buktad!
  • Klemice
    #510
    na az új kérdés, hogy törlöm az elbaszott regisztrációs accountról a cd kulcsomat?
  • Klemice
    #509
    ez egy jó kérdés, próbáltam újat regelni azt csak magyarországról regelte... de ennél alabamát lőttem be
  • Csokis
    #508
    Ez azt jelenti ezen fórum szerint, hogy magyarországgal regisztráltál! Ez így is van?
  • Klemice
    #507
    80154017-es hibára tud valaki megoldást?
  • brendon566
    #506
    köszi
  • Game Hunter
    #505
    Probléma megoldva.
  • ProEvoFan
    #504
    Kipróbáltam az új F1et (demo hiányában muszáj volt azt választani) h lássam h megy a gépemen.
    Csak az bosszant h a WindowsLive profilomba belépet és adott 2 acsit is :((
    remélem nem tiltanak ki a WindowsLiveról vagy banolják az eredeti játékaimat vagy tudom is én....fosok mint állat, kibaszott warez :W

    CSak most az a poén,ha megveszem a játékot, akkor erre a profilomra nem tudom regisztrálni a az F1et???
    Nem szeretnék új profilt nyitni, vagy az eredeti cd keyt elrontani....
  • Game Hunter
    #503
    Helló!

    Elínditom a telepítőt és ezt az üzenetet kapom:


    Ha az xliveredist.msi-t telepítem, akkor meg ezt:


    Ilyenkor mi a teendő, hogy fel tudjam telepíteni a live-ot? Win 7 Ultimate
  • Viruz mark
    #502
    EMBEREK VAN REMÉNY A HOTFIX PROBLÉMÁSOK SZÁMÁRA!!!! ITT A MEGOLDÁS GARANTÁLTAN HASZNÁL NÁLAM IS MŰKÖDIK!!
    :Egyszer már belinkeltem. Erről az oldalról a legfelső (English) hotfixet töltsd le. Magyar nyelvű nincs. Ezután következhet a registry "buherálás", mivel magyar nyelvű XP-re nem fog felmenni az angol hotfix.

    "Start -> Futtatás -> beírod, hogy regedit és OK
    El fog indulni a Registry szerkesztő, itt rendszer beállítások, meg egy rakat dolog tárolódik.
    Keresd meg a:
    HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ ControlSet001 \ Control \ Nls \ language -bejegyzést.
    Ezen belül találni fogsz egy "default"és egy "InstallLanguage"sort.

    Ezek értékeit módosítsd jobb klikk -> módosítás "0409" -re elvileg a mostani "040e"
    Ha megvan lépj ki belőle.
    Vezérlőpult -> Területi és nyelvi beállítások -> az első lapfülön Földrajzi helyhez Egyesült Államokat válaszd, ha megvan lépj ki, gép restart.

    Az aszalon az ikonok lehet kicsit átrendeződnek, de mást nem tapasztaltam, lényeg, hogy a Windows azt hiszi mostantól, hogy angol.
    Tedd fel a hotfixet, probléma nélkül mennie kell!
    Majd gép restart és állíts vissza mindent eredetibe, tehát a területi beállításokat és a Registry-t is. Gép restart..."
  • brendon566
    #501
    hálás lennék, ha valaki tudna segíteni
  • DarkSector
    #500
    rámész hogy online profil
    vagy ha van online akkor bejelentkezel a LIVE-ra
    mikor bejelentkezik, kérni fogja a cd-key-t

    ha offline voltál eddig az nem jó.
  • Kongy
    #499
    vagyis pontosabban hol.
  • Kongy
    #498
    üdv

    resi 5-ben hogy lehet beírni a live kulcsot?
  • brendon566
    #497
    hna a válasz már megvan, de hülyét kapok...nem értem az angol szöveget teljesen...valaki fordítsa már le legyen olyan szíves a 305-ös hozzászólás...vagy 2 vel utániban már ki is an emelve mi a lényeg.
    Valaki legyen szíves
  • kishandris
    #496
    császtok én elintidom és ezt irja ki:To use all of the features of games for windows live you need to apply a hotfix for windows xp.
    Do you want to view and download the update? yes vagy no én a yes re kattintotam és ott letöltöttem a frissitést de az nem kompatibilis a windows xp vel mit lehet tenni????
  • brendon566
    #495
    sziasztok,

    van egy ilyen gondom...bizti mondta már más is, de nincsen kedvem ezer oldalt átnyálazni, már volt fenn ez a progi, de most nem indul el...új win van azóta, meg egyebek, de frissítve van, meg minden stimmel elvileg, de nem indítja el a progit, mert valami hotfixet kér az xp-hez.

    de azt sem akarja feltenni...segítsetek légyszi.
  • FSpofon
    #494
    talán vmi vírus blokkolja hogy ne tudd frissíteni a rendszert.
  • laco777
    #493
    Hali
    Az én gondom nem konkrétan a windows live-al kapcsolatos de kötődik hozzá.
    A microsoft egyik weboldalát se tudom elérni. Minden más weboldal bejön szépen de akármilyen microsoftos-ra azt írja, hogy a kiszolgáló nem található. Mi lehet a gond?
  • fatallerror
    #492
    újraraktam és jó lett :]
  • fatallerror
    #491
    igen ezt láttam, de nem csinál semmit ha megnyomom a home gombot

    http://www.microsoft.com/games/en-us/live/Pages/livelaunch.aspx

    pedig ez kell nem?
  • Bogdogege
    #490
    #435