1169
  • DarkSector
    #609
    jah a régit naná hogy nem lehet mivel azt régen arra tudtad regelni amire akartad a mostaninár azért ven 1 mert ő adja először. logikus csak tök felesleges.
  • Jim Morrison
    #608
    ezaz. nem tudom atirni a gamer tagot, az ujat meg csak egyszer lehet...
  • csibe70
    #607
    nekem kéne ha még áll a dolog
  • csibe70
    #606
    figyelj darksector mindjárt csinálhatod
  • DarkSector
    #605
    figy én hajlandó vagyok csinálni neked, de akkor mondj egy e-mail-t, meg pass-t meg ilyeneket, és megcsinálom neked.

    küld adatokat privátba, nem tartozik másra, majd ott elintézzük.
    mármint ha kell a segítségem.
  • szatyiii
    #604
    nem jelenik meg a gamertag
  • szatyiii
    #603
    ok köszi értem már de magyar reggel sem sikerül regisztrálni
  • DarkSector
    #602
    nem most télleg ilyen buzernyák, hogy találomra ad egy gamertag-ot, és neked kell váltanod regisztrálás utáán.
    de csak 1x teheted meg ingyen, legalábbis ezt hallottam, minek ez a kavarás faszomsetudja. :S
  • szatyiii
    #601
    Segitsetek havernak csinálnám meg a külföldi reges live-ot nem emlékszem ugy látszik mert én ugyan magamnak jó rég megcsináltam de, az övénél elakadtam az id-t megcsináltam neki de a gamertagot nem dobja ki. Én rontok ell valamit ?
  • DarkSector
    #600
    mi?
    már irtam hogy régóta lehetett már magyar accountot csinálni de a rendszerbe bejelentkezni és játszani 2010.11.01-től.
  • szatyiii
    #599
    akkor most az csak kamu hogy 12-étől mi magyarok is tagjai leszünk a live-nak?
  • DarkSector
    #598
    jah akkor marad a WAREZ. :)
  • tototto
    #597
    igen a régiek továbbra is működnek, de csak a régi játékokkal akár többel is pl a GoW GTA4 FUEL SF, az újakhoz saját kulcs van és csak egyszer felhasználható pl F1-2010 Dirt2 , ugyanugy ahogy a steamnél
  • DarkSector
    #596
    felmész a netre.
    xbox.com, és ott kell lennie olyannak, vagy GFWL kliensben is nemtudom, hogy "change gamertag" 1x ingyen van utána már 800ms pont.
  • Optimus Prime
    #595
    A Live kulcsok egyszer használatosak: beírod és azt örökre a fiókhoz rendeli. Ami eddig gond is lehetett. A Steam dettó, de annak normális UI-je és rendszere van. Nem tud elveszni. A Red Faction Guerilla-t pár hete vettem, de eddig nem mertem kipróbálni se, mert kérte a kulcsot, igaz offline is lehet tolni, de nekem kell a stats.

    Nekem más bajom van. Én beírtam a felhasználónevet(?) TheFreeman85HUN, de ehelyett a fiók nevem mégis GladFob4 és nem lehet/tudom megváltoztatni. Nem mintha zavarna, fél évente úgyis nick nevet váltok, ahol lehet.
  • DarkSector
    #594
    jah közbemár értesültem róla!!

    szar szar szar ennyit tudok mondtani.

    ahogy nem veszek steam-et, most gfws-se fogok.

    bár érdekes a régi kulcsok még mennek nekem.

    vegyetek gyors régi játékokat. 990ft/db
  • Jim Morrison
    #593
    Az uj accomat elfogadta. Csak az a baj, hogy en a masik Nicket akarom ! Mekkora szives, hogy csak egyszer lehet nevet valtoztatni raadasul utana fizetni kell ...
  • tototto
    #592
    hát apám nagy tévedésben élsz, már egy jóideje egy kulcs egyszer regisztrálható, mármint az új GFWLos játékoknál :)
  • Jim Morrison
    #591
    steamben csak regisztrálok, aztán kész. Nevet változtathatok meg minden, játékot is steam telepíti vagy beregisztrálhatom (be kell tenni a CD-t majd beírni a kulcsot). ennyi.

    Itt meg szopok. Nem is tudom lecsatolni egyenlőre a gfw Live accomat az msn ről... Am a Gears of Warról van itt szó.
  • norbi2fraktal
    #590
    akkor ne csoldálkozz, mer az már "egyszer használatos" kóddal megy...
  • Klemice
    #589
    dirt 2
  • DarkSector
    #588
    figy melyik játék kulcsát akartad beirni?
    uj játék?
  • DarkSector
    #587
    nah megkérdeztem haver használja kulcsát több játékba és megy.
  • DarkSector
    #586
    azt akkor nem vágom.
    lehet változtattak rajta mióta utoljára játszottam? minnya megkérdezem haverokat.
  • Klemice
    #585
    Másik angol reggel is próbáltam, de az azt írta hogy a kulcs foglalt, akkor most hogy van ez?
  • DarkSector
    #584
    nem.
    a kulcs végig szabad, mert nem a live regeli be, hanem csak maga a játék jegyzi meg. ha kell 800 játékba beirhatod.
  • Klemice
    #583
    szóval ha törlöm az accot a kulccsal akkor felszabadul a kulcs?
  • DarkSector
    #582
    hol egyszerűbb a steam-ben?
    itt live-on, egy oldalt kell csak kitöltened. kb 10 másodperc. XD
  • Jim Morrison
    #581
    sw ott egyszerubb regisztralni meg minden :D
  • DarkSector
    #580
    gfwl key nem veszik el beirtad játékba akkor beirhatod utána megint, ez nem szar steam!
  • Jim Morrison
    #579
    elveszik szerintem. De csak a GfWLive cuccomat nemtom torolni... sziivas
  • Klemice
    #578
    és ha törlöm az accountot, akkor az ott beregelt key-emmel mi lesz?
  • Jim Morrison
    #577
    az msn em ugyanezen van. ha kitorlom az egesz kitorlodik, es meg msn em sem lesz nem? Baszki
  • Jim Morrison
    #576
    koszi meglesem. szerintem akkor elerheto lesz.
  • lolSL
    #575
    account.live.com-on lehet törölni, de nem tudom hogy a nevet felszabadítja-e
  • Jim Morrison
    #574
    uj acccounttal sikerult belepnem. Nem tudom torolni a regit, hogy az lehessen a nickem?
  • lolSL
    #573
    xbox.com-on próbálj belépni először, nekem volt vmi új szerződés amit el kellett fogadni
  • Jim Morrison
    #572
    Probalok bejelentkezni klienssel:
    Sign in error
    There is a problem with your account that you need to resolve before signing in.
    Click here to resolve.
    Code: 80154017
    ranyomok a click here re, bejelentkezek livera, erre Ooops! What happened to this page? ... szar Szarfos szar
  • DarkSector
    #571
    jah nekem frissitett ma mert rég nem használtam ár.
  • lolSL
    #570
    ez is full üres magyar profillal :/
    egyedül a kane & lynch van fent meg a DLC-k, de a heti leárazásokból így teljesen kimaradunk. talán majd a jövő héten induló új GFWL oldalon.