1169
  • DarkSector
    #569
    jo nemtudom, nekemis ez már kijött mikor véletlen 2007-et nyomtam be. :)
  • Klemice
    #568
    nyílván 20 évesen 18 év alá regelem be magam
  • DarkSector
    #567
    oks sok sikert.
  • DarkSector
    #566
    a születési év gondolom nem volt meg 18+
  • Jim Morrison
    #565
    huha, a klienst akkor letoltom mindjart.
    Bongeszoben neztem most a fiok beallitasokat:



    Bal oldalt a friss account, jobb oldalt a regi. Mindketto regioja Hun. :/ Mindjart megnezem a klienst hatha lesz valami...
  • Klemice
    #564
    A profil frissítésnél pedig ezt kapom:
    Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben.
  • DarkSector
    #563
    most teszteltem le gond nélkül be tudtam lépni a GFWL kliensbe.

    nézd át pontossan, e-mail, meg jelszó stb....alapossan!
    nálam 100%-ig mükszik.

  • Jim Morrison
    #562
    nekem is volt már profilom, játékban azt iirja ki, hogy Cannot connect to live, es olyan regiobol szeretned valszeg hasznalni, ahonnan nem elerheto... csinaltam masik profilt, de a Nickemet ugyanarra nem tehetem mint az elozo, de akkor megis mit csinaljak? ki kene torolnom a regi accom nem?
  • DarkSector
    #561
    az érdekes.
  • Klemice
    #560
    Én régen magyart regeltem, de még mindig nem enged be. Erre valami megoldás? :S
  • DarkSector
    #559
    Új magyar account létrehozása. kövessétek az utasításokat. Elkezdeni az e-mail-el kell ezt a Csatlakozás/Csatlakozz ingyen, vagy Válts Gold-ra menüpontok alatt lehet elindítani
  • Bence94
    #558
    aham.a régit szerintem megtartom és mellé készítek egy magyart...
  • DarkSector
    #557
    nem már lehetett rég regisztrálni.
    1.-étől meg már lehetett használni is!
  • DarkSector
    #556
    nm
  • Bence94
    #555
    nem 12-én lesz elérhető ?
  • ricsa008
    #554
    teljesen újat hogy lehet ?
  • Jim Morrison
    #553
    Gyorsan felrakom ujra a GoW ot es nyomulok fuckyeah :D
  • PunkZoli
    #552
    fasza, kösz
  • DarkSector
    #551
    LIVE account váltás magyarra!!!
  • PunkZoli
    #550
    mostmár van itthon is, hogyan is lehet az amcsi címet átkarcolni magyarra?
  • Optimus Prime
    #549
    Hehe, végre működik! Én új fiókot hoztam létre, illetve a meglévő Live/hotmail fiókomat használtam. De megy minden, bár a Live progi játékon belül még nem magyar, de maga a kliens külön indítva igen.
  • Optimus Prime
    #548
    OK, a minap a magyar oldalon regisztráltam a Hotmail/Live fiókommal. De belépni nem tudok vele a Live-ba. A Steamen vettem a Red Facion: Guerilla-t és próbáltam az új/Live fiókommal belépni, de ekkor kérte a játék kulcsát. Hogy őszinte legyek nem mertem beírni.
    Tud már valaki valami biztosat, hogy mikortól és miképp lesz a magyarítás? Mert az Xbox.com fele nem működik és csak jajgat, hogy nincs ilyen oldal.
  • Bence94
    #547
    köszi nem az volt a gond valami elcsesződött most teljesen lepuceráltam és újra raktam aztán most működik.persz e a hotfixel is ismét kellett szórakoznom de úgy tűnik most egy ideig működni fog ez a szar...
  • lolSL
    #546
    microsoft.com-ról töltsd le
  • Bence94
    #545
    Üdv! Olyan problémám van, hogy játék közben nincs illetve a windowsban se tudom elindítani a programot mert azt írja egy kis felugro ablak:Games for windows-live is missing.do you want to install ? és én rámegyek hogy igen letölteti velem a klienst de akkor is ezt írja ki bármit is csinálok... pls help!
  • DarkSector
    #544
    az igaz. :)
    pénzért jah jó sokért. :)
  • lolSL
    #543
    pl bioshock 2 dlc-t is megveheti majd jó kis forintért :D
  • DarkSector
    #542
    jah de itt még annyi haszna se lesz, ott van support, van pontkártya, itt semmi nem lesz, max ott lesz hogy köröcsökpusztán a tanya u3-ban lakik ennyi.
  • lolSL
    #541
    ugyanaz a kettő
  • DarkSector
    #540
    erre nem vonatkozik, az xboxlive.
  • Optimus Prime
    #539
    Épp nézem már én is ezt a honosítást. De nem találok olyan opciókat. Lehet csak november 12.-e után lesz, bár a GYIK nem ezt mondja/erről nem szól.

    Egyébként muszáj a meglévő játékaim miatt honosítani vagy lehet újat is készíteni? Úgy értem bármi módon (CD key-vel) kötve van az adott fiókhoz a játék? Vagy csak stats, achievement, friends szinten?
  • Klemice
    #538
    azért mert elbasztad a key-t, nem fog neked bárki adni ingyen egy újabbat -.-
  • lolSL
    #537
    akkor vidd vissza a boltba és cseréltesd ki
  • szocs30
    #536
    De megvan de azt ami megvan nekem nem fogadja el!
  • Klemice
    #535
    Vedd meg szépen, senki nem ad neked ingyen 8-10 ezres key-t :)
  • szocs30
    #534
    Szevasztok!Adna vki a Forma 1 2010-hez product key-t nagyon kéne.Előre is kössz!
  • PunkZoli
    #533
    MÉG AKKOR IS FELESLEGES PROGRAM LESZ. VIVA LA CAPSLOCKDAY
  • lolSL
    #532
    A héten 3.75 dollár a GTA san andreas.
    http://www.microsoft.com/games/en-US/Games/Pages/grandtheftautosa.aspx
  • Csokis
    #531
    Át fog alakulni a Games for Windows Marketplace November 15.-től! :)

    Sample képek:







  • fery02
    #530
    Elméletileg igen.
    Pont ezt szerettem volna én is módosítani most, de nálam a "M Account" rész alatt nincsen "Account Region" opció.

    Ilyesmire utaló opció az a "Contact Information" lenne, de ott pont a Region részt nem tudom módosítani.

    Tehát a kérdésem: Hogyan tudom "magyarítani" a fiókomat? :D