1669
Flame On
  • PoisonChihuahua
    #389
    "A multiplatform játékok (ami mindkét gépre jön) időnként X360-on szebbek, jobban futnak."

    Ez már szerencsére nem igaz, kb. fél évvel ezelőtt lett volna helytálló ez a kijelentés. Ma már dettó ugyanúgy néz ki / fut minden mindkét gépen.
  • arty
    #388
    xbox live gold hozzáférés (multis játékokhoz): 8-9 ezer egy évre (13 hónapra)
    xbox live silver hozzáférés (demok, hirek, trailerek, patchek, stb): ingyen van

    ps: minden ingyen van

    xboxon csak ethernet van alapbol, azt kell a modemre kötnöd (bár én egy routerbe beruháznék...), ps-en van wifi is és ethernet is, gondolom ez is megy simán, ha beállitod

    Játékok hasonló áron vannak mindkét géphez, használ-játék piac szintén pörög mindkét oldalon.

    Naruto játék egyelőre nincs ps3-ra, de nemsokára jön. Xboxon régota van Naruto.

    A multiplatform játékok (ami mindkét gépre jön) időnként X360-on szebbek, jobban futnak.
  • blackfire001
    #387
    WoW!? Akkor Play Station-höz ingyenes az Online? Amúgy a Naruto Ninja Storm vagy mi tetszik, X-re is van naruto, csak más fajta. A nagy címek (számomra) meg mind a kettőre kijönnek. pl.: NFS, Fifa...stb.

    Tehát akkor PS3-ra nem kell online, Xboxra meg 13E egy évre körülbelül. A játékok meg ugyanannyiba kerülnek.

    Ja, tényleg! Akkor most a PS3-al annyi lenne a dolgom, hogy csatlakoztatom a netem-hez (PC-s). Modemem van. Gondolom adnak hozzá hálózati kábelt is, ugye? xD -bocs a sok kérdésért, csak kíváncsi vok, ha vmit veszek, akkor azt később ne bánjam meg (O.o)
  • arty
    #386
    Netán az MGS4 vagy az LBP vonz - ezesetben mehetsz ps-t venni!
  • NEXUS6
    #385
    Nem, a Ps-en NEM kell fizetni az online-ért!

    Amúgy csatlakozom a lenti kollégához, nézd meg melyiknek szimpatikusabb a játék kínálata és alapvetően asszerint dönts. Hiába ingyenes a PS onlájn játéka, ha te meg mondjuk Ace Combatozni, vagy Mass Effectezni akarsz inkább (X-es játékok).
  • blackfire001
    #384
    Aha, köszi. Akkor tehát a multiplayerért mindenképpen fizetni kell. :S
  • arty
    #383
    A netes multiplayerért kell fizetni. (8-9 ezer / 13 honap)

    Dönts az alapján, melyiken van olyan játék, ami a legjobban érdekel és a másikon épp nincs...
  • blackfire001
    #382
    Helló! Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy most PS3-at, vagy XBOX360-at kellene vennem. XBOX-ra kell fizetni a LIve szolgátatásokért, hogy lehessen netezni. A PS3-nál is kell? -ez nálam döntő kérdés lenne. xD
  • NEXUS6
    #381
    Bakterem, ezexerit rám is aszonta, hogy hülyegyerek, baxus!
    Na csak jöjjön csak vissza, úgy beledöngölöm a betonba, mint Terepjárós Tibi a nyugdíjas Joli nénit a gyalogos átkelőhelyen!

    Baxus, mivanmá itt!
  • arty
    #380
    Aki valaha itt kommentelt, azon ott az ing :PPP
  • NEXUS6
    #379
    Ez az jól megaszontad neki! Kemény vagy mint vídia!

    Őööö .... és azt a mondást ismered, hogy akinek nem inge ne vegye magára!;DDDD

    "Hülyegyerek"!;)
  • Smithie
    #378
    :D Hát ez tetszik!
  • arty
    #377
    logod alapján te a hülyébbgyerekek csapatát erősited :PPPPPP :D
  • NEXUS6
    #376
    Harc! Harc! - mondta sir Robin kobzosa!
  • baggins
    #375
    De régen jártam itt. Végre egy jó totyik, ahol a hülyegyerekek kitombolhatják magukat.
  • bogugergo
    #374
    hogy keressek arra már probáltam
  • bogugergo
    #373
    ok é
  • arty
    #372
    merj olyan topikba, ami ezzel foglalkozik. ez nem az a hely ...
  • bogugergo
    #371
    de hgy kel xboxba be aztán a modembe?? de ha chipelt akkor hogy kell konkrét egyértelmü válasz kéne
  • Sippie
    #370
    nekem nincs!
  • bogugergo
    #369
    hm??
    sima alap mint akinek mindekinek van
  • arty
    #368
    xbox topik? mert ez nam az :)
  • bogugergo
    #367
    nem hanem sima xbox 1
  • PoisonChihuahua
    #366
    Chippelt Xbox 360....
  • NEXUS6
    #365
    Csatt!

    Na leestem a székről a röhögéstől!
  • gazgoblin
    #364
  • arty
    #363
    simán nem megy!
    kelleni fog egy ethernet killer nevü átalakito:



    nagyobb végét 220-ba, a pécé hálokártyájába a kisebbiket.
    ha a pc feltöltötte a hálozatba a filmeket, utána a kisebbik végét dugd át a csippelt xboxba

    kész, öröm, mindenki boldog :D
  • bogugergo
    #362
  • bogugergo
    #361
    de egyböl a modem -re??
  • Istencsászár
    #360
    linuxal nem megy...

    MS 360
    MS Windóz
  • bogugergo
    #359

    sehogy se lehet??
  • Istencsászár
    #358
    akkor bukó, tegyél fel xpt vagy vistát...
  • bogugergo
    #357
    de nekem linux van
  • Istencsászár
    #356
    Igen, de csak ugy lehet hogy az xboxot összekötöd a pécével, és a windowsba be kell állítani a dolgokat...
  • bogugergo
    #355
    net kábellel simán ??
    nem kell vmi extra ??
    mert ki chipelt
  • Istencsászár
    #354
  • NEXUS6
    #353
    Ez találós kérdés?;)
    Meg lehet csinálni, de kell hozzá egy PS3-is!

    Szerintem a megoldás a következő: szereld szét a házat, aztán egy speciális csavarhúzóval szedd le a hűtőbordákat, óvatosan szedd ki az alaplapot. Szedd szét a PS-t, szereld ki az alaplapot a tápot és a vincsit, csavarozd be ezeket az összetevőket az Xbox dobozába, szereld össze a dobozt. Dugd vissza a kábeleket és kis szerencsével már is netezhetsz, és még sokkal többet is csinálhatsz a géppel, mint egy kicsipeletlen X-szel!!!
    ;)))
  • arty
    #352
    ahol villog, oda dugd!!!
  • lowdog
    #351
    csak kábellel
  • bogugergo
    #350
    Helosztok hogy lehet egy kichipelt xbox-ot csatlakoztatni a nethez fonotos lenne