1669
Flame On
  • FoToS
    #349
    Eddig xboxom volt ,de szert tettem egy ps3-ra és ez egy kifinomult minőségi szerkezet. Be kell,hogy lássam hangtalan csendes és roppant desing :)
  • lowdog
    #348
    HDD nem mindegyikben van, a többit meg a PS3 is tudja. sőt az még blúréjt is tud. de ettől még UGYANOLYAN szar mindkettő
  • arty
    #347
    box filmet és játékot is konvertál 1080p-re
    magasabb verzioju hdmi-nek nem lenne értelme, mivel boxban nincs bluray
    zenék pcm 2.0/44khz-en szolnak mindkettőn, D/A átalakitás az erősitőben történik
    feliratot nem tud a ps3 sem (jade, az ilyen "minibluray" öszvér formátumban, aholis a film maga gyengébb minőségű egy MKV-nál...vanértelme)

    digit/analog tuner? te itt EU-ban megtod venni és használhatod is? mert ez legalább tényleg vmi extra tudás

    bármelyik mediacenter, ami nem kezel feliratot és MKV-t, használhatatlan, hiszen pécével ki kell váltanod a funkciot. de akkor már a többi funkcio is mehet a pécén, jobb minőségben, kényelmesebben, testreszabhatóbban.

    tehát a szar és a szarabb mediacenter cimeket lehet a mostani konzolgeneráciora kiosztani :) a ps3 a szar.
  • NEXUS6
    #346
    A Ps3 viszont felkonvertálja akár 1080p-re is a DVD-det, magasabb verziójú HDMI van benne, és tartok tőle igényesebben szól. Természetesen nem kell, hogy a lemezek a sarokban tornyosuljanak, mert felmásolhatod a vincsire, amit garivesztés nélkül cserélhetsz nagyobbra. Van amelyik formátumhoz a felíratot is kirakja, de ezt viszont ki kell tapasztalni. Videót, médiafájlokat természetesen tudsz Pc-ről is streamelni, van hozzá digitális/analog tuner, amivel gyak egy HD videomagnóvá tudod alakítani a gépet.

    Bármit mondanak az X-botok, abba bele lehet törődni, hogy azért a PS3 ebben a médiacenteresdiben biztos hogy jobb;DDD
  • Istencsászár
    #345
    Hú ez már volt téma, nem is oly rég, de még válaszokat nem kaptunk:)
  • guardian hero
    #344
    XBox-ban is van HDD, bár túlajdonképpen az sem lényeges mert videót tud streamelni pécéről, lejátszani DVD-ről (akár kiírt divx-et is), zenét meg bármilyen USB-s lejátszóról vagy akár egy pen-driveról...
  • arty
    #343
    mkv és FELIRAT !
  • lowdog
    #342
    mondjuk van benne HDD ami nem árt...

    persue amíg nincs MKV support addig mindkettő
  • arty
    #341
    "Illetve, ha a játék mellett sokat videózol, hallgatsz zenét, akkor inkább a PS3 a nyerő."

    max ha blurayt nézne :)

    mediacenternek szar mindkettő.
  • guardian hero
    #340
    Mennyiben jobbak a PS3 médiacenter képességei az XBox-énál, leszámítva a Blu-Rayt? Mert tudtommal semmivel, sőt.
  • csabika6630
    #339
    Köszi a választ!
  • NEXUS6
    #338
    A minden rendszerre kiadott játékokban régebben az X azért jobb volt, de lassan eltűnik az előny. Nézdd meg melyik konzol exkluzív címei teccenek jobban és asszerint dönts.

    Illetve, ha a játék mellett sokat videózol, hallgatsz zenét, akkor inkább a PS3 a nyerő.
  • csabika6630
    #337
    És multimédiás és grafikai szempontból melyik a jobb?
    Néztem videokat, de a grafikában nem igen van minőségbeli különbség (legalábbis szerintem).
  • guardian hero
    #336
    A PS3 csillogósabb, az Elite elég matt... Viszont emiatt a PS3-on jobban meglátszanak az ujjlenyomatok, és ha mozgatod olyan karcos lesz mint állat. Remélem segítettem.
  • csabika6630
    #335
    Sziasztok, valaki leírná, hogy miben jobb vagy rosszabb a ps3 mint egy xbox 360 elite?

  • NEXUS6
    #334
    Nos ja.
    Az Id-töl még télleg nem láttumk 1001 minijátékkal teletűzdelt RPG-t, és igazság szerint nem szeretem én sem hallani, ha egy fejlesztő nyafog.

    Mutason már valaki olyan rendszert, aminek nincsenek korlátai!

    Általában vagy nem tudás/lustaság, vagy valami pénz van a dolgok mögött, vagy csak tudja hogy ezel a középpontba kerülhet pár órára.

    Ettől függetlenül minden kritikában van valami igazság.

    Na most aztán olyan vóttam mint mátyáskirálymegazokosparasztjány, mondtam is valamit de inkább nem;)))
  • arty
    #333
    a lemezes royaltirol már kiderült h kamu, Tim nyilatkozta le (ettől még lehet igaz és MS csak befenyitett, simán eltom képzelni róluk)

    a cache amugy sem elég nagy h a teljes pályát bekesselhesse, szal ebből a szemponbol itt nem lesz hátrány az árkád

    sztem arrol van szo, h leesett az id-nek h tartalmat gyártani drága és minek emekedjenek ki a posványbol 10 ora feletti fps játékkal? ráadásul ehez még balekot is találtak (rohatt ms), ők nem tehetnek róla, tehát minden rendben :)

    mindenesetre a 27 féle nyilatkozat alapján teoriáink lehetnek, de a valoságot nem tudjuk meg soha :(
  • Zóanagyvarázsló
    #332
    Kulcsszó: realitásérzék.

    Nyilván kész tartalmat nem kukáznák, az már elképzelhető, hogy eredetileg több pályát terveztek, és dolgoztak is rajta, de rájöttek, hogy nem éri meg dollármilliókat költeni a plusz tartalomra, ha egyszer pont a legerősebb eladásokkal kecsegtető platformon ez gondot jelenthet. Ez már esetleg elképzelhető, de midnen elsimerésem azé, aki az eddigi félinformációkból és cáfolatokból kibányássza az igazságot.

    Ja, majdnem elfelejtettem: MS=gonosz. Akkor visszaszívom, Gates és Ballmer együtt, vihorászva nyomta meg a DEL-t az id-nél, amíg Carmackék vizslatták az aktatatáska tartalmát. Nem is csoda, hogy ezt nehéz kimagyarázni...
  • lowdog
    #331
    igen de úgy hogy csak a recycle bin-be áthúzták, de direkt nem nyomták meg az "empty recycle bin"-t, hátha így még tudnak nyomsát gyakorloni az MS-re.

    amúgy minden konzol szar mert nincs rajta recycle bin!!
  • Skyline
    #330
    Ezt a hírt már megcáfolták,sőt volt olyan hír is hogy pc/360 változat 2 nagyobb míg a ps3 változat 6 kisebb részből fog állni...
    Óriás pc és nagy ps3-ról szónemvolt...:D
  • NEXUS6
    #329
    Sajnos az.

    A M$ gyak bünteti a cégeket, ha 2 lemez fölé mennek, ráadásul úgy kell elkészíteni, hogy Arcade/Core gépeken is menjen, azokon ugye meg nincs wincsi, amire fel lehetne olyan texturákat rakni, ami mindegyik pályán van és így a lemezeken nem kéne többszörözni.
  • arty
    #328
    tehát készen volt az 5 pálya, full játszhatoan meg minden, de rájöttek h nem fér fel a két lemezre és letörölték

    teljesen reális
  • mila69en
    #327
    (1UP) Első alkalommal, mikor tárgyalásra került a Rage megatextúra technológia és idSoftwareék megemlítették, hogy X360-on kettő egész darab DVD-n helyezik majd el a játékot, kérdőjelek merültek fel, hogy akkor mégis mennyire mega meg végtelen ez a sok textúra?

    Tim Willits korrigrálni kényszerült emiatt korábbi kijelentését. Sajna nem kuncoghatunk a bakiján, mert a következmények eléggé gyászosak. Fődizájner Úr beismerte, hogy nyirbálják a játékot ezerrel és a tervezett öt nagy helyszínből már csak kettőt tudnak beletenni az Xbox360 vérkevés tárolóhelye miatt. Az X360-on 6-8 GB helyük van kipakolászni a fájlokat. A PS3 már 25GB-ot kínál.

    PC-n természetesen korlátlan az installálható játékméret. Ennek következtében fájó döntésre szánták el magukat: X360 méretére kell zsugorítsák a teljes játékot és ez a többi platformot is megcsonkítja textúraméretileg és mennyiségileg. Willits koma védekezett azzal, hogy a meghagyott két helyszínbe beleömlesztik a tervezett öt nagy pálya teljes anyagát, ám ez eléggé gyenge érv. Azért Megatexture a technológia, hogy öt nagy pályán keresztül gyönyörű, egyedi és változatos grafikákat láthassunk. Ehelyett most MegaZanza lesz.

    A wasteland történetét kényszerültek megnyirbálni az X360 tárolókapacitás miatt, így képtelenség a "nagyobb" verziót kiadni PS3-ra és az "óriás" változatot PC-re, mert utóbbiak nem léteznek már az X360 régi DVD formátumának köszönhetően..
    (Köszönet: kismalacka hey hay!) info "hardwired"

    tudom nem mai de itt még nem volt alighanem:DD
  • CHEAPBOY
    #326
    De jó topic. Szerintem aZiggzboggz360!:)
  • NEXUS6
    #325
    Persze! Régebben a hülyegyerekek a távirányítót rakták a fülükhöz, mondták a hülyeségeiket és úgy fittizek.

    A zune sokkal jobb, még színes kijelzője is van!;D
  • arty
    #324
    áruló! :) (ZUNE-vel lehet telefonalni?)
  • Istencsászár
    #323
    Remélem nem, mert mindig is s jelenleg is ilyen mobilom van és nem kívánok váltani, mert nagyon jók ( nekem ).
  • arty
    #322
    én ugy hallottam 'bajban' van a sony/ericsson, nem jönnek be a tervek és lehet fel is oszlanak :)
  • arty
    #321
    jojo, ugyértettem 'fut' 'eldöcög' 'képes megmozditani' :))

    nem vagyok rá én se büszke, nem is szeretem, de (a konzolokat nem számitva) pécére nincs jobb, ami futtatna játékokat
  • NEXUS6
    #320
    Hát azokon lehet, hogy nem, de a mobilokon meg igen, tavaly valami 100 milliót adtak el belőlük!;)
  • Sippie
    #319
    azért a windowsra ne legyünk büszkék ;)
  • arty
    #318
    azokon fut játék? mert a windowson igen ;)
  • Sippie
    #317
    akkor vegyük hozzá a tv, videók, magnók, hifik eladását, mert az is a Sony family része... :PPPP
  • Banyapapa
    #316
    csak tudnám,mire fel vesznek ennyi ps3at ott.
  • Istencsászár
    #315
    A grafikon azt már nem bírná el:)
  • NEXUS6
    #314
    Na ja, és a nintendócsaládot sem ártana akkor egy fedél alá hozni.;)))
  • Pacal17
    #313
    Sony Family? Ezt ugye nem gondoltad komolyan? :D
  • arty
    #312
    de ebben a windows (platform!) eladások nincsenek benne, holott az is a Microsoft family része ... akkor mondjuk a többi grafikon nem is látszana :PPP
  • Zóanagyvarázsló
    #311
    Az a lényeg, hogy az élen a helyzet válozatlan :)
  • gazgoblin
    #310
    régi már...csak átalakitottam a darabszamokhoz