1669
Flame On
  • MaSzKa
    #509
    ha 1év alatt 1 x megsül akkor is megéri megvenni

    40eft manapság nem pénz

    a ps3-hoz 3 új játék ennyi ft és hol van maga a gép +85eft
  • lowdog
    #508
    én azt hallottam, ha beszarik, futárt küld érte a májkroszoft és elviszik megjavítani aztán vissza is viszik. nemígyvan-e? akkor minek a rettegés?
  • esceeper
    #507
    Az x360 egy nagy rakás sz**. Én már csak tudom 2 évig volt. Eladtam. Untam azt hogy minden bekapcsoláskor azon aggodjak hogy beszarik-e vagy sem.10 haveromnak van x360-ja abból 8-nak beszart a gépe!!Azt nem értem hogy engedhetik árusítani az a gépet aminek a meghibásodási rátája szerintem legalább 70%-os.
  • Papesz
    #506
    Tőled is megkérdezem: Te most tulajdonképpen mit akarsz?
  • Banano
    #505
    ÁÁÁh nem jobb :DDD tényleg nem:D
    Hmm ugyan hány xbox sült már szét? hm hm
  • Papesz
    #504
    Komolyan kérdezem: tulajdonképpen Te most mit akarsz? Csak mert hasonlatosak a hozzászólásaid az "énapukámerősebb" féle óvódás dumához.
  • MaSzKa
    #503


    XBOX360
    54374 db

    PlayStation3
    52013 db




    hiába rinyáltok akkor is az x360 éri meg jobban
  • MaSzKa
    #502
    az adidas és a niket- is kinába csinálják

    és a ps3-at és a x360-is nagyrészben :D

    nehogy már leszarozzátok az x360-ast

    nekem volt ps2 és utáltam
    van psp szeretem mert egyedi a piacon
    a ps3-at meg nem szeretem mert drága és nincs rá warez

    és minőségbe se jobb
  • arty
    #501
    Sokszor viszont a nájki is szar ;-)
  • baggins
    #500
    A minőséget meg kell fizetni. A kínai cipő is olcsó az Adidashoz képest.
  • NEXUS6
    #499
    Vazze, tenyertél, hát ezt jól bebuktam!
  • Papesz
    #498
    Sok sikert az online multihoz.
  • MaSzKa
    #497
    a játékok kb. ugyan annyiba kerülnek mindkét konzolra

    ez nem igaz

    mert a warez miatt nem ritka a 2eft-os játék is

    pl csak 4eft-al drágább 2 játékkal az xbox a játékok nélküli verziónál

    ja és x360-on akár 200ft-os játékkal is játszhatunk :D
  • arty
    #496
    54ezer a 60g-s premium

    a játékok kb. ugyan annyiba kerülnek mindkét konzolra
  • Istencsászár
    #495
    Liszensz kavarodás miatt nem volt, de már van, az új gépekhez már azt adnak 1-2 hónapja.
  • Istencsászár
    #494
    A géming nem olcsó mulatság, márcsak a softwerek miatt sem.
  • MaSzKa
    #493
    ps3-ba még rezgő motor sincs lol

    http://x-media.xel.hu/news.php?extend.308

    http://x-media.xel.hu/news.php?extend.307

  • MaSzKa
    #492
    szerintem meg te vagy az

    mire lenne nekem a bd most szerinted?

    szerintem sok ember leszarja mert csak játszani akar

    kár törnöd magad
    úgyis az xbox a nyerő az olcsó játékra
  • NEXUS6
    #491
    8öfö6x már megint hü17eségeket!;DDD

    Prémilyumba mikor van BD, meg wifi, meg ilyenek?

    Bundlepackot veszel, akkor PS3-hoz is kapsz játékot meg távirányát. Ha a PSkéhez 17-ért veszed a játékokat, hát meg is érdemled!

    "Luke gyerek, teee!!!" - Dartvéder!;D
  • MaSzKa
    #490
    mit zagyválsz?

    xbox 360 premium (60GB HDD) hdmi játékok nékül 56eft


    ha olcsóbb lenne a sony akkor se éri meg
    mivel 17eft 1 játék rá

    x360-ra lehet kapni úja eredeti játékot 2-3eft-ért bontatlanul

    a géphez kapásból 2-öt is kapsz
  • NEXUS6
    #489
    Ez így van, a legolcsóbb BD lejátszó meg 50 ezerbekerül! Ehhez veszel egy gagyi X-et akkor már is 90 fölött jársz. De ha veszel egy X-et, meg a számítógépedbe egy BD meghajtót akkor 65-nél tartasz, de esetleg még kéne egy vincsi is, és akkor már (+ 20 körül) 85, és még mindíg nem vagy ott ahol a PS3 van.

    Ha csak játékra kell tök olcsón és nem érdekelnek a PS exkluzívok akkor tényleg az X a nyerő.
  • MaSzKa
    #488
    most néztem az árakat
    xbox 360 arcade hdmi játékok nékül 41eft
    xbox 360 arcade hdmi 2 játékkal 46eft
    xbox 360 premium 60 hdmi játékok nékül 56eft
    xbox 360 premium 60 hdmi 2 játékkal 60eft

    a legolcsóbb ps3 40gb játékok nékül 86eft
  • Istencsászár
    #487
    Mindenhol ez megy... mult héten Fable 2 ment a Media Marktban a két nagy kivetítőn.

    Fable 2 és a WoW közt irgalmatlan nagy szakadék van, a Fable 2 gyönyörű.

    GoW 2 pedig azért nem tünik elsőre nagy ujdonságnak grafika terén mert az első rész is szinte a végletekig kihasználta az Unreal motorba rejlő lehetőségeket, de a második rész szebb, vagyis inkáb a pályák részletesebbek, nagyobbak, tágasabbak, a harcok monumentálisak, valahol mindig akad egy óiási boss amit előszeretettel odanyomnak a pofádba amitől elámulsz:) szóval teknóban nincsenek benne nagy ujdonságok, de ez várható is volt.
  • NEXUS6
    #486
    Na benéztem a Saturnba, épp természetesen a Fable2 meg a Gears2 ment a két X-en. OK tudom, hogy elég gyenge tévék vannak a demo gépek fölé biggyesztve, de akkor is elég lájtos volt a grafix.

    A Fable kb úgy nézett ki mint a WOW, kicsit csalódtam is. Persze tudom tudom, hogy sokkal szebb annál, elvileg, de éppen valami nagyon ótvar helyszínen próbált néhány srác valami harcot összehozni.

    A másikon meg a Gears ment, mondom magamba ez bizti a Gears első része, mert kb ugyan úgy egy hót üres oszlopcsarnokban bujkált a srác a saját árnyéka elöl, és közben marhára nem akart senki arra jönni.De miért raknák be az első részt, ha már itt van a második és az is van lóbetűkkel a demo álványra írva? Na mindegy.
    Szal bizti jó az is, holnap is lemegyek délelőtt, amikor a gyerkőcök a suliban lesznek és meglesem őket, mert nem akarom elhinni, hogy ezekre a progikra világcsúselső pontszámokat adnak.
  • Inferno
    #485
    "Exkluzívok tekintetében pedig bizony a PS3 szerintem is erősebb, mint az X,"

    Szerintem X360ra több van :P,ha meg nézed jobban a folyamatban lévő fejlesztéseket
  • NEXUS6
    #484
    XBOX 360 Never!
  • hocza
    #483
    XBOX 360 4ever!
  • narumon
    #482
    "Exkluzívok tekintetében pedig bizony a PS3 szerintem is erősebb, mint az X,"

    Szerintem ezt az érdeklődési kör dönti el. Részemről az x exkluzivok erősebbek, de nem mindenki ugyanazokat a játékokat kedveli vice verza
  • NEXUS6
    #481
    Hát sajna a GT-ben csak ennyi van egyelőre, én is idegesítőnek találom szal nem is játszom vele túlságosan sokat, várom, hogy gatyába rázzák, ha már megígérték.

    Az internetes multiplayer meg tényleg nevetséges, annyira laggos, hogy ilyet én még nem láttam, csúszkáló teleportáló kocsik, meg ilyenek!:(((
  • NEXUS6
    #480
    Ebben van valami. Azért valszeg inkább az említett további szempontok jönnek be.
    De az is tény, hogy világszinten ebben az időszakban több PS kelt el, mint X-box, igaz viszont valszeg jelentősen kevesebb játék. Másrészt viszont bizonyos multiplatform címekből érdekes módon a PS3 jobban szerepelt.

    Nem egyértelmű a dolog, én inkább egy váltást látok az üzletpolitikában, ami időlegesen növeli a költségeket. Erre utalnak Kaz Hirai nyilatkozatai is. A formátumháborút megnyerték, már vannak olcsó BD lejátszók is a piacon, szal most tényleg a játékgép oldal erősödik.
    Látszólag folyamatosan az X mögött kullognak és csak lekövetik a piac változásait, de valahogy mindig csak elérik azt amik akarnak. (BD győzőtt, Eu, Japán a NG konzolok között piacvezetők, és folyamatosan dolgozzák le a hátrányukat az eladott gépek tekintetében Világszinten, igaz amcsiban majd alamit még ki kell találni).

    Én arra számítok, hogy ezekben a hónapokban rengeteg kisebb fejlesztő stúdiót toboroztak/toboroznak, exkluzív címek legyártására, miközben a M$ stratégiája, hogy nagy kiadókkal köt exkluzív szerződéseket.
    A kis fejlesztők olcsóbban is megcsinálják a melót, felesleges a külső kiadókat hízlalni amikor a Sony kiadó is egyben, szal ezt a költséget is maga határozhatja meg, ráadásul a kiadók megtartják általában a jogokat, de legalább is valszeg sokkal magasabb árért hajlandóak csak átengedni.
  • Istencsászár
    #479
    Milyen büntetést? a Forzába a falnak másztam amikor lementem a pályáról egy kicsit és elkezdett másodperceket az időmhöz adni, mi a szar ez? nem használhatom ki a pályát? használjon zászló büntetéseket, ha vágok vegye el a legjobb körömet, versenyen meg ha előnyhöz jutok intsen ki a boxba büntetésre, értelmesebb szimuekben ez igy működik.
  • NEXUS6
    #478
    Izé, ez arty-nak ment.
  • NEXUS6
    #477


    Hát a demóban tényleg volt ilyen, én is levágtam minden kanyart a füvön, meg a másikon pattanva fordultam.

    A prologue-ban viszont büntit kapsz az ilyenért. Hát nem törés sajna, de gyakorlatilag eliminálja ezt a jelenséget!;)
  • arty
    #476
    de azért egy zárt pályán ne jussak már előnyhöz azzal, h a falrol pattanva kanyarodok ;) mert az nemhogy nem szim, de az árkádok legalja (nidforszpid)
  • Papesz
    #475
    Kezdhetjük a pénzügyi válsággal, csak az a baj, hogy ezek harmadik negyedéves adatok. Vagyis a pénzügyi válság még el sem kezdődött, amikor ezt a jelentést lezárták.
  • NEXUS6
    #474
    Persze jogos a dolog. Csak éppen azt mondom, ha nyerésre játszol, akkor egy sima koccanástól is visszaesel annyit, hogy nem tudsz győzni, pedig a kocsit még messze nem tetted tönkre. Ha egy játékban a xarrá alázott kocsival meg mégis jó helyen bejössz 5 körön belül, az utolsó helyről indulva, akkor az nem igazán komoly szintű progi.

    Tény, hogy kell, mert manapság minimálisan elvárt szint, de a végleges verzióban be van ígérve. Sőt olyanról is volt szó, hogy idén DLC-ként a Prologue-ba is bekerülhet.
  • Istencsászár
    #473
    "PS2 minősége nem az igazi HD tévén. Egy 26"-os Sony LCD-nk van, azon nagyon vészes?"

    készíts magad mellé egy lavort, legyen mibe hányni:)

    "Egyébként van régi CRT tévénk is, úgyhogy lehet, hogy a PS2 arra lesz kötve."

    tökéletes
  • Istencsászár
    #472
    Fizikai, mechanikai sérülés alap egy komolyabb autós játéknál. Ha elszúrok valamit annak legyen hatása akár csak az életben, ha nem üzemszerűen használom a kocsit ( pl váltót, motort ) akkor annak legyenek kihatásai, mint a Forza kettőben., amig ezek nincsenek meg addig a GT nem több egy nagy guruló betonnál, ami hihhetetlenül gagyin és nevetségesen lepattan a falról, meg ugy mindenről.

    Az a kép egy fake volt, bár csak igaz lenne...
  • Norbi888
    #471
    Szívem szerint én is PS3-at vennék, de visszatart az ára és a játékok "beszerezhetősége"... Egyelőre csak 1 exklúziv PS3-as játék van ami tetszene.

    Viszont ahogy olvasgattam, azt hallottam, hogy a PS2 minősége nem az igazi HD tévén. Egy 26"-os Sony LCD-nk van, azon nagyon vészes? Ha hozza az akkori PC színvonalat nekem már jó.

    Azt írták, hogy komponens kábellel sokkal jobb, érdemes venni? Egyébként van régi CRT tévénk is, úgyhogy lehet, hogy a PS2 arra lesz kötve.
  • NEXUS6
    #470
    Amelyik autószimulátorral te egy törött kocsival újrakezdés nélkül jó eredményt érsz el, az nem is szimulátor, hanem amolyan roncsderbi progi. Ha így nézzük nem ez a legfontosabb része a dolognak.

    Másrészt volt már fenn a képen egy kép valami törött verdáról GT felirattal az alján, persze lehet, hogy fotosop.