6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Airbus A380
    #2760
    Nekem 5-6db böngésző van a gépen és az az alapértelemezett az ameiknek megmondom hogy az legyen. 1 db-ig nem is volt Chrome-m és nem is jött elő mivel fenn se volt... szóval ott user error lesz, nézd meg nem e elnyomkodtál valamit.


    Azt meg hogy feltelepszik e másokkal hanyagoljuk már... lerágott uncsi téma. Más szoftvergyártók is terjesztik így a terméküket, megjegyzem figyelmesen kell telepíteni és máris nem telepszik fel a Chrome semmivel 1ütt.
  • ZilogR
    #2759
    Óóó, nem a paraszt szólt belőlem, hanem az ember!

    Erősnek érzem, hogy erőszakosan ott telepszik az Earth-al együtt és ha elfelejted, akkor bizony már ott is ül a gépeden!

    A baj az, hogy van ez szoftver és van az oprendszer. Én, a felhasználó, megmondom az oprendszernek, hogy a rendszer részét képző 3db webböngészőből én melyiket akarom használni. Ezek a programozó bácsik pedig megteszik azt, hogy olyan programot írnak, hogy az oprendszerem az én utasításom ellenére ne csinálja meg, amit kérek!

    Bár nem vagyok guru, de mégis azt mondom, hogy nem nem értek hozzá, hanem van egy cég, aki szeretne CÉG lenni és ilyen eszközöket használ - ezzel pedig nagyon kitol szerencsétlen userrel, konkrétan velem.

    Persze örülök az ingyen szoftvernek, de meggondolom lassan, hová utazzak a világon, hiszen bárhol körbenézek a Stret View-val, mindenhol ez dereng: "(c) Google 2009" ;)
  • pxxl
    #2758
    sztem is, de mindenképpen le kell formázni a vinyó(ka)t dos módban, pl format c: /q /u mert nem tudhatja hol a hiba :/

    aztán legközelebb némi intelligenciát is magára ölthetne, mert lehet hogy ez a fő probléma...
  • ldavid
    #2757
    lehet, csak a win-ed van elszaródva, nem kellene ilyeneket csinálnia
    szerintem telepítsd újra
  • #2756
    alapból nemvolt ott nekem. de aztán feltettem ujra a chrome-ot és ottvolt ahol mondtad.
    nemtudom hogy pontosan mibaja lehetett, de megoldódott és ez számít :D
  • Aquir
    #2755
    ok
  • Aquir
    #2754
    nekem angol verzióm van, akkor csak keresd, egyetlen menü van kérlek az egyik lenyílóban lesz..
  • #2753
    hm mostmár van... -.-
    köszi!
  • #2752
    sajnos nekem nincsen ott eszközök menüpont...
  • Aquir
    #2751
    jobb felső sarok csavarkulcs - eszközök - kiterjesztések
  • #2750
    hol lehet elérni a bővitményeket?
  • ZilogR
    #2749
    üdv! mostmár rohadtul tele vele a t..köm, szóval:

    - ha kidobok egy weboldalt asztalra Firefoxból, az miért lesz Chrome-os?
    - ha leszedtem a Chrome-ot, (mert a nyomorult feltelepült az Earth-al együtt és elfelejtettem, pedig emlékeztem rá, hogy erre figyelni kell, mert erőszakos fos) utána miért kérdezget állandóan a winxp, h Firefox-al akarom a parancsikonjaimat megnyitni??? Már tízszer beállítottam, mi legyen az alapértelmezett böngésző, de mindig azt hiszi, hogy ez a nyomorult ott van...
    - internetes parancsikonjaim ezentúl Chrome-osak lesznek?
    - Chrome eltávolításakor megkérdezte, h a Firefoxot akarom-e alapértelmezettnek, én leokéztam. Ennek ellenére Explorerben nyitotta meg a kérdőívüket. Kicsinyes szemét banda - ennyire ne tessen nekik, hogy ha valaki eltávolítja az erőszakkal feltelepedett béta böngészőjüket...! Na húzzanak innen a picsába!

    És ha valaki ezt végigolvasta, tud valami GyÍK-ot ezekre a problémákra, mert én már úgy érzem, vok.
  • ldavid
    #2748
    az webstore vette át a helyét, tehát az a hivatalos, de mindent megtalálsz rajta ami a régin fentvolt
  • Jim Morrison
    #2747
    khm
  • Airbus A380
    #2746
    De ettől még a hivatalos kiegészítős oldalon is elérhetőek maradnak?
  • Airbus A380
    #2745
    hali ilyen van chrome-ra?
  • lac0215
    #2744
    Másnak sem megy az egérrel görgetés (felfelé) a 9.0.597.15 verzióban???
  • fityusz
    #2743
    Megvaaaan! A képernyő legaljára rakta, a látásom meg már nem a régi, a fehér alapon a világosszürke betűk már kihívást jelentenek. :)
  • fityusz
    #2742
    Üdv!

    A Chromomban (a legfrissebb verzió) véletlenül kikapcsoltam az indexképeket, és a nemrégiben bezárt oldalak funkciót a nyitóoldalamon, így most egy nagy fehér ürességet látok. A beállításokban sehol nem látom, hogy hol lehetne visszakapcsolni ezeket a funkciókat, légyszi segítsetek. Előre is köszi!
  • ldavid
    #2741
    régi talán jobban tetszett, vagy csak megszoktam, de elég jó lett
  • GregSB
    #2740
    Tegnap elindult a Chrome Web AppStore!

    Azon kívül, hogy fizetős webappok vannak rajta ez lett a gyűjtőhelye az extensionöknek és themeknek is.
  • JoeFromHun
    #2739
    Nah van már 10-es DEV is? (Google Chrome 10.0.603.3 Dev) Nahgyon nyomul a Chrome
  • Puhos
    #2738
    Köszi.
  • ldavid
    #2737
    az Excluded sites menüben add hozzá az origo.hu-t
  • Puhos
    #2736
    Sziasztok!

    Hogy tudom azt beállítani, hogy az Origo.hu oldalon megjelenjenek az árfolyamok /Bux, Euro/Forint/. A böngészőbe telepítve van az Adblock, de a szűrőknél nem tudom, hogy melyiket kell állítani és mire? Köszönöm!
  • Aquir
    #2735
    van amikor szóltak itt hogy frissítés volt, akkor napokkal később nekem kellett megnézni a névjegyet jópárszor :) Szóval nem sürgeti magát
  • ldavid
    #2734
    akkor is frissít ha nem nézed, csak nem tudsz róla :)
  • Aquir
    #2733
    asszem egyszer megnéztem asszem gyorsabb volt a sima betöltés böngészőben de nézd meg
  • Rage47
    #2732
    pdf olvasó tényleg működik benne?
  • Aquir
    #2731
    nekem csak akkor keresi ha a névjegyet nézem
  • JoeFromHun
    #2730
    Egyébként azt ,hogy ne keressen frissítést.. azt be lehet valahol állítani? Mert nem nagyon találtam meg.. :)
    Persze lehet már fáradok :)
  • Aquir
    #2729
    mert automatikus,+ mert meg sem kell keresni :)
  • JoeFromHun
    #2728
    OffLine Installer!(8.0.552.215 Stabil)
    Csak érteném,hogy miért eröltetik mindenhol.. (PL:MSN is) ezt az OnLineInstallert.. hogy az embernek kín keserves legyen megtalálni egy installer állományt.
    Nah mind1 megvan. :)
  • saba30
    #2727
    Aha, ez volt a probléma, köszi
  • ldavid
    #2726
    elvileg ez megoldja:
    a parancsikon tulajdonságainál a kompatibilitás lapon pipáld ki az "A képernyő méretezésének letiltás nagy DPI-beállítás esetén"-t
  • saba30
    #2725
    Hát ez
  • ldavid
    #2724
    saba30: nem kellene ilyet csinálnia, valami nem jó nálad

    lac0215: nem lehet

    JoeFromHun: különálló telepítőt innen tölthetsz le
  • Jim Morrison
    #2723
    en is ilyet akartam, csak most kezdtem el es fingom sem volt mi mashoz kene csinalni valamit :D esetleg egy download link johetne :D
  • JoeFromHun
    #2722
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem súgni,hogy a Chrome-nak hol vannak OFFLine installerjei? PL: 8.0.552.215
    Köszi előre is!

    Üdv:Joe!
  • lac0215
    #2721
    Amikor kijelölök egy szöveget majd jobb gombot nyomok rajta és azt nyomom, hogy keresés a Google-val, akkor a kereső rögtön meg is nyitja a következő fülön. Hogy lehet ezt klikapcsolni... Hogy ne legyen rögtön az új fül az aktív?

    remélem érthető...