6043
Egy böngésző a Google-től.
  • saba30
    #2720
    Hello

    Most, hogy frissült a chrome, ée én is 8-ra váltottam, egy idegesítő problémám van. A fenti "tab" sor. Én nagyon sok fület esetenként 10-20 is használok egyszerre. Ilyenkor az utolsó fül igaz kitakarja a bezár gombot, de mégis a bezárás az aktív. Nincs valami kiegészítés amivel több soros tabokat lehet csinálni, sajna a bekorlátozó, limitáló tab kiegészítések nem tetszenek.
  • Solten
    #2719
    Mindegy, mert a Microsoft vacka a celnak megfelelel, csak kiakadtam mennyire le vannak maradva... :)
  • Narxis
    #2718
    Ez rohadt jó! :D Fejleszd ha lesz időd, légyszi. :D
  • Rage47
    #2717
    ez kell :D
  • Ability
    #2716
    Akkorhamár :D

    Én valószínűleg sosem fogom tudni befejezni a fentit időhiány miatt. Segítséget viszont tudok nyújtani, ha elakadnál valamiben.
  • Narxis
    #2715
    Ez mi?
  • Jim Morrison
    #2714
    gondoltam ide isberakom... nem nagy szám, csak most kezdem :D
  • ldavid
    #2713
    portable-t sem tudod használni?
  • Solten
    #2712


    Melohelyen (S)explorer van, nem lehet masik bongeszot telepiteni mert lelonek, kerekbetornek, stb. Bakker hogy tudja valaki ezt a tetu lomha losz*rt hasznalni!!?? A Chrome-hoz kepest tiszta kokor. Na mind1, biztos mazochizmusbol, elvezik ha szivatjak magukat.
  • ldavid
    #2711
    Dübörög a Chrome, lassan a Firefox helyzetét veszélyezteti
  • tmp
    #2710
    Nekem a "stabil" 8-as alatt viszi tökéletesen (tekerni is lehet).
  • Aquir
    #2709
    500 - internal server error
    aztán most alig tölti be..
    Most meg már megy és vissza is tudom tekerni..
  • Jim Morrison
    #2708
    ja, tenyleg, ma frissult a chrome, meg pont ma tevedtem vele el az indevideora :D am nekem lejatsza a videokat, csak ha kicsit vissza akarok ugrani a csuszkaval, elolrol kezdti a videot.
  • mflex #2707
    A megújult indavideotban, a chrome (9 dev) semmilyen videót nem játszik le, másik böngészőkkel megy. Nálatok mi a helyzet?
  • ldavid
    #2706
    8-as bétában nincs már ilyen gond
  • Aquir
    #2705
    szerintem a jobb gombra kell támaszkodnunk
  • Basic
    #2704
    Sziasztok!
    Nekem olyasmi kényelmi problémám van a Chromemal, hogy néhány oldalon, pl. itt az sg.hu fórumai közt, ha középső egérgombbal, vagy ctrl+kattintással rákattintok egy téma címére, akkor nem csak új lapon nyílik meg az oldal, hanem az aktuális böngészőlapban is rámegy a linkre. Ha jobb gombbal kattintok, és ezután Link megnyitása új lapon, akkor úgy működik ahoyg elvileg kéne.
    Erre tud valaki esetleg valami megoldást?
  • Rage47
    #2703
    mire váltottál?
  • Rundstedt17
    #2702
    uninstall volt sajnos a firefox szindróma érződött rajta mostanában,a híres gyorsaságból sokat vesztett
  • Airbus A380
    #2701
    Vagy olyat használok ami limitálja magát :)

    Azért köszi.
  • Aquir
    #2700
    - egyenként törölsz más cookie-kat
    - befejezed a játékot és akkor törlöd
    - külön törlöd az előzményeket, letöltési előzményeket stb. és meghagyod a cookikat
  • Airbus A380
    #2699
    De ugranak pl az online játék mentéseim is.
  • Aquir
    #2698
    ha túl nagy lesz, törlöd:)
  • Airbus A380
    #2697
    köszi
  • ldavid
    #2696
    én úgy tudom, nincs, és nem is lehet semmivel sajna
  • Airbus A380
    #2695
    pls...#2691
  • ldavid
    #2694
    managerből exportáld ki őket, az újban meg importálod

    vagy tényleg ott a sync is
  • Airbus A380
    #2693
    Felszinkronizálod. De nem tudom hogy kell.
  • zvaragabor
    #2692
    Újratettem a rendszert egy másik vinyón, és a régi vinyón a google chrome saját könyvjelzőit hogyan tudom itt előcsalni?
  • Airbus A380
    #2691
    Chrome-ba maximalizálva van az előzmények tárolásának a mérete mint a FF-be meg az Operába?
  • Jaffa 2843
    #2690
    nem szoltam semmit :D amit meg akartam nézni azt még a firefox is le akarja tölteni szal nem chrome "hiba"
  • ldavid
    #2689
    ezt letölti? nem kéne neki
  • Jaffa 2843
    #2688
    sziasztok!

    azt meg lehet csinálni valahogy, ha egy kép linkre kattintok ne töltse le a képet, hanem nyissa meg egy új fülön?
  • FL Zoli
    #2687
    Kössz, sose jutott volna eszembe:)
  • ldavid
    #2686
    egy rakás trükk van erre, kezdésnek mondjuk nyisd meg az Arial betűtípust a windows font mappájában, zárd be, és indítsd újra a chrome-ot

  • FL Zoli
    #2685
    Hello, nekem olyan problémám adódott a chrome al hogy egy halom szöveget dőlt betűvel jelenít meg. Szinte minden oldalon előfordul. VAn erre vmi megoldás újratelepítésen kívül?

  • pxxl
    #2684
    baaazd...ez a nyomorék program kitörölt mindent a chrome-ból semmi bővítmény, előzmény semmi :( csak a szar keresője maradt meg. dögöjjémeg
  • Aquir
    #2683
    options, első lapon keresők: google-t alapértelmezetté teszed
  • pxxl
    #2682
    hi!

    valaki súgja meg nekem hogy a chrome-ban hogy kell a google kereső-t alapértelmezetté tenni, mert elqrta az egyik downloader a sajátjára
  • ldavid
    #2681
    dupla facepalm - mert eszembe nem jutott ezt megnézni, és a pdf nincs kipipálva alapból, holott a nevében is benne van...

    köszi!