6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Jim Morrison
    #3321
    játék :D
  • JethroHUN
    #3320
    Azt hogylehet meg oldani hogy a Free Download Manager tudja figyelni a Chromeot? Hiába pipálom be FDMben azt írja nem találja a chrome plugins mappáját, de nincs olyan mappa... Hiába telepítem a download assisstant, az csak jobb klikkes menübe teszibe az FDM letöltés opciót... nem automatikusan az FDMmeé indítja a letöltést.
  • Cyberdevil
    #3319
    Hali, van egy kis gondom, feltehetőleg a Chrome-al, egyik youtube videót se puffereli be, és iszonyat lassan játsza le. Firefix alatt viszont minden tökéletes, szerintetek mi lehet a gond?
  • pxxl
    #3318
    ja
  • Airbus A380
    #3317
    halli. online filmeket és ilyesmiket mivel lehet a chrome-al letölteni? köszi
  • pxxl
    #3316
    gyakrolatilag css-t kell (át)írni. de van a neten sok kész is pl google-hoz.
  • Aquir
    #3315
    itt kódokkal kell megadni a style-t? nekem legalábbis olyan is jó lenne ahol legördülő menüből színre átállítható lenne minden, kivéve a képeket
  • Aquir
    #3314
    dude... what?
  • pxxl
    #3313
    ez egy jó kis bővítmény :)

    Stylish

  • pxxl
    #3312
    nekem most tűnt fel hogy a megnyitott füleken a kurzort követi egy világosabb folt :D
  • Jim Morrison
    #3311
    jajj, nekem is most valtozott meg az ikon kb 2 oraja :/ csunya :C
  • FZoleee
    #3310
    nekem tetszik az új logó, legalábbis kicsiben jól néz ki, nagyban már nem annyira :D
  • Mardel
    #3309
    Icon csere is akkor kell mikor már túl elavultnak hat, viszont chrome icon visszafejlődésben is úttörő.
  • ldavid
    #3308
    nem sík az, csak béna
  • Mardel
    #3307
    Volt róla cikk is hogy váltanak.
  • JethroHUN
    #3306
    Másnak is feltűnt hogy megváltozott a Chrome ikonja? Eddig 3D hez hasonlító volt, mist teljesen sík, 2D ikon, ami a win95beli ikonhoz hasonlít :S
  • gyűjtő
    #3305
    Szia!
    Köszönöm a segítséget.
  • Rage47
    #3304
    esetleg ajánlom ezt:
    https://chrome.google.com/webstore/detail/jpfpebmajhhopeonhlcgidhclcccjcik
  • gyűjtő
    #3303
    Szervusztok!
    Kezdő vagyok a Google Chrome alkalmazásában.
    Kérdésem:
    A böngésző "Leggyakrabban látogatott webhelyek" Új lap fülön 8 db. u.n. bélyegkép jelenik meg alaphelyzetben. Van arra lehetőség, hogy megnöveljem a bélyegképek számát (mint pl.: az Opera böngészőben)?
  • Narxis
    #3302
    Reboot után nálam megváltozott, nem is néz ki ilyen kicsiben rosszul. :D
  • Rage47
    #3301
    az asztalon és tálcán még mindig a régi ikonja van :O
  • Narxis
    #3300
    Jaja, én is úgy érzem.
  • Rage47
    #3299
    mintha gyorsabb is lenne
  • ldavid
    #3298
    kulcs menü - options - under the hood - web content - languages and...
    - kiválasztod a hungarian-t és rányomsz a display google chrome in this language gombra
  • Narxis
    #3297
    lol, véletlen ráböktem a frissítésre és frissített, 11-esre, haladnak a srácok, fura az új logo de nem olyan rossz :D
  • Seithennin
    #3296
    sziasztok! Telepítés után hol tudom átállítani hogy a chrome magyar nyelvű legyen ne pedig angol? nem szeretném letörölni egyéb okokból ezért kérdezem! Köszi
  • Narxis
    #3295
    Inkább a routered, tűzfalad vagy szakadozik a neted.
  • Rage47
    #3294
    nekem jó
  • #3293
    Oops! Google Chrome could not connect to forum.index.hu

    Nekem pár napja nem enged be az indexre.
    Mitől lehet? Blokkolja a chrome valahol?
  • Rage47
    #3292
    nekem frissített most
  • lac0215
    #3291
    Nektek se tud frissítést keresni a 10.0.648.205 verzió?
    h3 számú hibát ír...
  • Mardel
    #3290
    Nemtom mi volt, de gépújraindítás oldsotta csak meg.
  • Mardel
    #3289
    Nemtom mitől de a chrome megbolondult. ELőszőr kezdte azzal hogy az adblock összeomlott, újratöltés megint. Aztán töröltem felraktam az új portable verzíót, adblock megint összeomlott, fél perc youtubeozás után a flash is, aztán az egész megfagyott. Kilőttem feladatkezelőből, most opera alól vagyok mert chrome folyamatosan ezt csinálja.
  • Freddycom
    #3288
    Ctrl+Shift+B
  • slime001
    #3287
    Újratelepítettem a Chrome-ot és most eltűnt a könyvjelzősávom meg a "További könyvjelzők" menü. A könyvjelzők megvannak csak nem tudom, hogy kell odavarázsolni őket. :) 11-es bétát raktam vissza.
  • Rage47
    #3286
    Mit kell beállítani adblockban, hogy SG-n a Kedvenceknél újra előjöjjenek a fórum kategóriák?
  • Narxis
    #3285
    loooooooooooool :D
  • Jim Morrison
    #3284
    altalaban ugy lovom le a gepet, hogy fut a chrome... nem voltam benne biztos hogy jol latom :D en meg azt hittem megtalalta a netes nevemet :D
  • Aquir
    #3283
    ki kellett lőnöm a chromet :D

  • Rage47
    #3282
    nekem Chromium csinálta ezt