6043
Egy böngésző a Google-től.
  • passatgt
    #3281
    ha nem scrollozol, akkro beszaggat?
  • Aquir
    #3280
    hát a scrollozástól!
  • tigeroo
    #3279
    ha scrollozok vagy görgetek akkor beszaggat/belassul a youtube/winamp, ez mitől van?:D
  • Rage47
    #3278
    akkor onnan ismerem, nembaj, nem lehet elégszer ismételni :D
  • [HUN]FaTaL
    #3277
    Ezt már korábban linkeltem párszor. :)
  • Rage47
    #3276
    ajánlom figyelmetekbe, jó kis speed dial kieg.
    http://virae.org/speeddial2/
  • geo91
    #3275
    elég volt megfenyegetni... :D azóta minden oké. :D
  • atyca
    #3274
    THX!!
  • geo91
    #3273
    5 percenként összeomlik... nem tudom mi lehet a baja...
  • lac0215
    #3272
    Ez sajnos nem megy, mert csak ugyanarra verzióra (érts: stabilról stabilra, vagy bétáról-bétára) enged szinkronizálni...
  • Narxis
    #3271
    Szinkronizálod a Google fiókoddal, aztán sose kell aggódnod, hogy elveszted a cuccaid, lepucolod a betat és telepíted a stable-t.

    atyca neked ugyanezt tudom javasolni.
  • atyca
    #3270
    Sziasztok!Tárolt jelszavaimat szeretném adathordozóra menteni,hogy egy esetleges win reinstallnál ne kelljen velük vacakolni.Van rá mód?Előre is köszi!
  • lac0215
    #3269
    Én most akarok visszaváltani stabilra...

    11.0.696.0 verzióm van, szeretnék 10.x-re visszaváltani úgy hogy minden beállítás megmaradjon (könyvjelzők, előzmények, jelszavak, bővítmények, stb.)

    Hogyan lehet ezt megoldani?
    Rátelepíteni nem engedi a "régebbit"...
  • Freddycom
    #3268
    Nekem se bugzik.
  • lck
    #3267
    nem bugos
  • FZoleee
    #3266
    valaki használja itt a beta verziókat? gondoltam váltok a betakra, de előtte azért megkérdezném, hogy mennyire bugos általában? :D
  • KicsiMonkey
    #3265
    1. Nyisd meg a Chrome-ot!
    2. Tedd teljes képernyőre!
    3. Csavarkulcs -> A Google Chrome névjegye

    Ezek után OK, majd ha bezárod és újra megnyitod, már teljes képernyőn kellene indulnia. Nekem működött.:)
  • shaba23 #3264
    hogy tudok törölni az automatikus űrlapkitöltés funkció által megjegyzett dolgok közül? Mert nagyon frankón ki lehet törölni nevet, címet, e-mail címet, de én nem azokat akarom, hanem egy oldalon beírtam az account name után a pass-t is, így faszán azt is kiírja, ha elkezdem beírni az acc-t :)
    de az sehol nincs a beállításokban..
  • Jim Morrison
    #3263
    hm, kiprobaltam, es ha en teljesn kepernyos modban scukom be, ugy is indul. en sem tudom mi lehet nalad a bibi :/
  • zöldeshányás
    #3262
    Nem, még mindíg nem jó.
  • zöldeshányás
    #3261
    Oh.1000 köszönet.
  • Freddycom
    #3260
    Akkor start menü keresőbe írd be, h chrome->jobb klikk->tulajdonságok->parancsikon->futtatás: teljes méretű.
  • zöldeshányás
    #3259
    Nem.Nekem mindig így nyitja meg.Kicsit idegesítő.
  • Freddycom
    #3258
    Meg kéne, h jegyezze az OS, h teljes képernyőben induljon. Nem csak akkor nyitja kicsiben, amikor már van egy meglévő és rámész, h nyisson meg új ablakot? Nálam legalábbis így működik.
  • zöldeshányás
    #3257
    Hi!

    Lehet iszonyat hülye kérdés de hogy lehet megcsinálni hogyha megnyitom a chrome-ot akkor egyből teljes képernyőbe tegye?

    Alapból mindíg agy nyitja meg sajna:
  • tarnagy
    #3256
    Sajnos vagy én vagyok tudatlan, vagy valami nem stimmel a Chrome-ban.
    Az RSS-ekre gondolok. Szerintetek hogyan lehet faliratkozni pl. az sg.hu RSS-eire a Crome-ban? Próbáltam - eredménytelenül... Ki tud tanácsot adni erre, illetve arra, hogy az eddigi feliratkozásaim blogok RSS-eire miért nem látszanak? Egyébként a Google Readert és a Netvibest használom.
  • Rage47
    #3255
    nem
  • [HUN]FaTaL
    #3254
    Hm, ezt még nem néztem. Chrome nem tud ilyet, szerintem még kieggel sem. Idegbajt is kapnék :D

    Numpad / nem működik Chromeban?
  • Rage47
    #3253
    Nem, alapból be lehet állítani FFben, hogy betűk lenyomására keressen-e egy szóra.
  • [HUN]FaTaL
    #3252
    Nekem ilyen nincsen FFben sem, valamelyik kiegészítőd csinálhatja ott is.
  • Rage47
    #3251
    Chrome-ban nem lehet valahogy előcsalni, hogy a kereső úgy tudjon működni, mint Firefoxban? Tehát CTRL+F nélkül keresni egy oldalon, pusztán a betűk lenyomásával keres egy szóra.
  • Jim Morrison
    #3250
    1., nincs mindenki itt 24/7 aki tudja a valaszt
    2., talan ez segit (nem tudom)
  • terwet
    #3249
    Mért nem válaszol senki???
  • Jim Morrison
    #3248
    uj banner
  • Rage47
    #3247
    hogyhogy nem olyanok a legördülő menük a bannerban, mint régen? régen Chromeban folyamatosan legördültek, most viszont nem
  • terwet
    #3246
    na itt a jó link a képhez
    kép
  • terwet
    #3245
    Hali!
    A következő a problémám:
    Átállítottam egyszer a betűtípusokat, viszont fosnak találtam, így visszaállítottam. Ment is minden simán, amíg nem botladoztam bele olyan oldalakba, ahol ilyen a betűtípus, és nem tudom, hogy tudnám olvashatóvá visszaállítani...

    Előre is köszi!
  • lac0215
    #3244
    thx
  • genric
    #3243
    Köszönöm!
  • Freddycom
    #3242
    Csavarkulcs->Options->Under the hood->Web content-languages and spell checker settings és ott.