6043
Egy böngésző a Google-től.
  • zserrbo
    #3521
    Ezzel be lehet állítani mit töröljön böngésző bezárásakor.

    Click&Clean
  • slime001
    #3520
    Én ezt használom "Chrome YouTube Downloader". Nálam nem változtatott meg semmit, legalábbis nem vettem észre. Ha a download-ra kattintasz kiválaszthatod, milyen formátumba akarod letölteni, aztán átirányít egy oldalra, amin keresztül gondolom konvertálják meg stb és már töltheted is. Nálam jól működik.
  • akyyy
    #3519
    olyan youtube letöltő progit keresek, amivel csupán egy gombot kitesz hogy letölthetem a videót, választható minőségbe, ne olyan ami az egész jutubot megváltoztatja :SSSS
  • Narxis
    #3518
    Jaja, nekem is sok ilyen volt de megszűnt, talán amikor 12-re frissített.
  • Lyukasbogrács
    #3517
    Konkrétan nem a tartalom előtöltésére gondolok, hanem inkább a v8 js engine-re, mert a használt elemek, képek, css (szerintem) koránt sem foglalnak több száz megát. Eddig azt tapasztaltam, hogy ahol megugrott a memóriahasználat, ott mindig valami script futott a háttérben, ez persze nem biztos, hogy a js motor hibája, lehet, hogy az adott scriptben van a hiba. Abból is erre következtetek, hogy sokszor jön elő az az ablak, hogy xy lapok nem válaszolnak.
  • Narxis
    #3516
    Lol nehogymár, inkább derítsük ki mi lehet gond nálad. :D
  • Ability
    #3515
    Én még nem tapasztaltam memory leak-es hibát, viszont a felemésztett memóriamennyiség alapjáraton normális. Chrome is előtölti a tartalmakat, a gyakran használt elemeket a memóriában tartja a gyorsabb betöltés miatt. Ez egy Windows fícsőr konkrétan, a Chrome meg használja. Ha kell, akkor felszabadul a memória, amíg viszont semmi sem akarja használni, addig saját célra hasznosítja a gyorsabb böngészés eredményeként.
  • Lyukasbogrács
    #3514
    és megoldásként néha indítsd újra a böngészőt, vagy azt a lapot, ami sokat fogyaszt. (Shift+Esc)
  • Lyukasbogrács
    #3513
    Memory leak. Nálam 1 tab is fogyasztott már 1 gigát.
  • Prince of Máté
    #3512
    Az normális, hogyha megvan nyitva pár oldal, (IMDB filmek) a Chrome exe közel 1 gigát fogyaszt a memóriából?
  • precision
    #3511
    én váltottam opera -ra... felüdülés komolyan mondom :)
    engem ez a frissen indított chrome 30 másodperces haláltánca az őrületbe kergetett
    próbáltam mindent, de egyszerűen nem javult a helyzet
  • Tyler1
    #3510
    azóta nálam sincs, lehet vmelyik weblap tett be nála :D de azéé még tesztelgetem, h mitől makkant meg.
  • Narxis
    #3509
    nálam is fut rendesen. itt sincs no problémó
  • Jim Morrison
    #3508
    nálam fut rendesen. no problémó
  • Tyler1
    #3507
    nálam ez a 13-as króm legújabban 5 percenként összeomlik, és kilép. valakinek még esetleg?
  • Narxis
    #3506
    LOL
  • ldavid
    #3505
    ööööö már majdnem...

  • tmp
    #3504
    az nem ígéret, olvasd el még párszor a cikket.
  • zöldeshányás
    #3503
    Nekem bejön. :)
  • Narxis
    #3502
    Naaaa, azért nem olyan nagy dolog ez. :)
  • Jim Morrison
    #3501
    pluszegy
  • ldavid
    #3500
    ha ezt meglépnék és nem lenne kikapcsolható, azonnal tölteném le az előző verziós portable-t és többet nem használnék friss chrome-ot
  • FZoleee
    #3499
    valahogy ez az ígéret nem jött be, nálam ott van a címsor :D
  • Aquir
    #3498
    Így


  • zöldeshányás
    #3497
    Ez nekem is jól jönne.
  • [HUN]FaTaL
    #3496
    Sehol ez nem egy olyan böngésző ahol túl sok mindent lehet beállítani :D
  • Aquir
    #3495
    sehol:)
  • sambora
    #3494
    na jólvan közbe rájöttem,másik kérdés hol kell beállítani hogy a letöltési előzményeket automatikusan törölje?
  • slime001
    #3493
    Nem tudom, hogy erre gondolsz-e, de azt be lehet állítani, hogy automatikusan pl uTorrentel nyissa meg.
  • sambora
    #3492
    üdv!

    chrome 13.0.782.107- em van. az a kérdés ha jelen esetben egy torrent file-t meg szeretnék nyitni akkor rákattintok a torrentre de ugye az jön fel h hova mentse a file-t na most ezt meg lehet oldani mint firefoxban hogy megkérdezni hogy megnyitni vagy menteni akarom-e az adott file-t?

    köszi
  • zöldeshányás
    #3491
    Gracias, señor.
  • VRSDM
    #3490
    parancsikont létrehozod, majd utánairod hogy "-incognito"erre a részletek

    áva google
  • zöldeshányás
    #3489
    Üdv.Létre tudok hozni valahogy egy olyan ikont az asztalon amivel alapból inkognitó módban indul a chrome?
  • szilvasi4
    #3488
    Sziasztok!
    Valamikor feltettem az Iobit download managert ,de nem kellett végül.Eltávolítottam ,azóta kísért!Letöltéseknél előfordul.hogy az indulna ,de nem találja a beépülőt a chrome. Már néztem a pluginoknál ,viszont ilyen beépülő nincs.Vajon hol lehet ezt az állapotot megszüntetni?
    A válaszotok előre is köszönöm!
    Hali
  • Rage47
    #3487
    tessék
  • simonl #3486
    Sziasztok,
    Tudnátok egy olyan Gmail levélfigyelő alkalmazást ami a böngészőbe való belépéskor azonnal jelzi ha van új levelem.
    Értem ezalatt, hogy nem kell + rákattintani....

    Köszi
  • Garfield
    #3485
    Én megjelölném a Flash plugint mint hibaforrást. Esetleg az about:plugins-ban kapcsold ki és csak akkor használd, amikor tényleg kell.
  • Lyukasbogrács
    #3484
    about:about, hogy mik vannak, és szerintem az about:flags-re gondolsz.
  • Shep
    #3483
    Valaki nem tudja mi annak a parancsnak a neve amivel a rejtett beállításokat lehet előhozni?
  • Aquir
    #3482
    nekem régebbi laptopra frissen telepített windowson kiegészítők nélkül elég gyors :) hogy ha nem hibás a lemez és újratelepítéskor is ilyen akkor nemtom