6043
Egy böngésző a Google-től.
  • precision
    #3481
    nekem indításnál rohadt lassú, olyannyira, hogy gondolkodom hogy visszatérek firefox -ra, mert rohadtul irritáló, hogy elindítom, és 15-20 másodpercig SEMMI sem történik, csak tölti a kezdőoldalt (google.com)
    ilyenkor semmit sem lehet vele kezdeni, ha nem állítok kezdőoldalt, akkor is lassú, ha leszedek minden kiegészítőt akkor is, már telepítés után is ilyen volt, lassan indul

    wtf?
  • ati271
    #3480
    Nekem van egy problémám.. Haveromék tegnap itt ültek a gépemnél... Azóta a chrome-ban teljesen szét vannak csúszva az oldalak! Tabulátorjelek, és teljes összevisszaság! Pedig mer újratelepítettem.. A firefoxban meg minden ok.. pls help me!
  • SASboy
    #3479
    Simple Mail Checker kiegészítővel megoldottam.
  • SASboy
    #3478
    Sziasztok

    Ma raktam fel a Chromet. Olyan lehetőség van a Chrome-ban, hogy ha van egy oldal jelen esetben a gmail és több gmailes accountom is van, akkor valamilyen módon tudjak választani, hogy melyik accountba szeretnék belépni? Operánál volt ilyen lehetőség, a ctrl+enter kombinációra felhozta, hogy milyen fiókjaim vannak és melyikbe szeretnék belépni. Előtte persze egyesével be kellett lépni és elmenteni a jelszavakat. Remélem érthető a kérdésem.
  • Aquir
    #3477
  • slime001
    #3476
    Megoldódott. Magam sem tudom, hogy. :D
  • slime001
    #3475
    Hello. Chromeon belul valahogy atallitottam a billentyuzet kiosztast. Hogy lehet visszallitani. Tuti nem windowsba, mert mashol jo csak chromeon belul nem.
  • Stefling
    #3474
    Találkozott más is olyan problémával, hogy youtube-on a videók úgy indulnak el, hogy megy 2sec-ot és aztán megakad, de ha beleviszem, akkor elindul, ez miért lehetséges? :S Valamint olyan is van, hogy hamarabb van ége a klipnek, mint a zenének, tehát a zene még megy, de aklipnek vége közben xDD valami plugin hiba lehet? :/
  • precision
    #3473
    első indításnál miért ilyen rohadt lassan indul el a chrome?
    mármint elindul azonnal, ahogyan szokott, csak első indításnál legalább 10-15 másodpercet szarozik, és nem tudom, hogy mivel... ennyi kell neki, míg betölti a kezdőoldalt vagy akármilyen weboldalt... elég idegesítő

    12.0.742.112 -es verzió, csak két kiegészítőm van, adblock plus ill. sg -s chrome extension... de ezek nélkül is ugyanezt csinálja

    ötlet? :)
  • pxxl
    #3472
    :D

    (énis)
  • Jim Morrison
    #3471
    na most feltettem de amire én gondolok az pirossal jelölte meg a dislokot + magyar is volt (leszarom)
  • pxxl
    #3470
    YouTube Enhancer is jó :)

    #3469: fb-on ott a Dislike gomb :D
  • Jim Morrison
    #3469
    fb dislike megy? régen mintha megszüntették volna egy idő után :o
  • Ironman2
    #3468
    Köszi
  • simonl #3467
    Én ezt használom, nézd meg talán tudod használni.....
  • Ironman2
    #3466
    Chrome-ban van olyan bővitmény amivel le lehet a youtubról tölteni videókat,és még közben konvertál is? Mint a youtube downloader a Firefoxban.Valami hasonlót keresek
  • Narxis
    #3465
  • Rage47
    #3464
  • Ironman2
    #3463
    Köszönöm mindenkinek a segitséget,megnézem mindegyik kiegészítőt.Asszem ezerszer jobb mint a Firefox.
  • pxxl
    #3462
    +
    gCast Weather
    TinEye Reverse Image Search
    YouTube Enhancer

    és a legjobb :D
    FB Dislike
  • hzsolt
    #3461
    Jó, de a ff is hozzáfér ehhez. :)
  • Rage47
    #3460
    könyvjelzőket szinkronizálja a chrome
  • hzsolt
    #3459
    +
    xmarks
    translate selection
  • ldavid
    #3458
    uninstall után töröltél mindent ami maradt? lehet, a registry-t sem árt kipucolni
    ha nem segít semmi, talán próblálj ki egy portable verziót
  • Rage47
    #3457
    Adblock Plus
    Awesome Screenshot: Capture & Annotate
    Clickable Links
    Gestures for Chrome(TM)
    Hover Zoom
    LastPass
    Mail Checker Plus for Google Mail™
    Neat könyvjelzők
    Search by Image (by Google)
    SG Fórum+
    SmoothScroll
    Speeddial 2
  • Ironman2
    #3456
    Jó ez a Chrome.Most tanulmányozom.ti milyen kiegészítőket ajánlatok hozzá még? Voltak ezek a szines tab-ok a firefoxhoz(colourfultab).Ilyen nincs ehhez?
  • Ironman2
    #3455
    Fasza! Sikerült html kódolásban áthozni a könyvjelzőket
  • Ironman2
    #3454
    Nekem nem hozza át a könyvjelzőket a Firefoxból
  • zvaragabor
    #3453
    Egy korábbi hónapi history file-t mivel tudok megnézni?
  • ZTM
    #3452
    Üdv.

    Szeretnék egy kis segítséget kérni, pár napja valami baja lett a Chrome-nak mert nem tudok vele letölteni, pl egy oldalról egy becsomagolt fájlt vagy bármit nem akar letölteni, vagyis "indul" de, nem tölt csak B/s-ban tulajdonképpen nem lehet vele még egy torrent fájlt sem letölteni olyan világi lassú...
    Más böngészőknél nincs ez a hiba, a netem jó és már 3x újratelepítettem a Chrome-ot.
    Ha valakinek van ötlete írja le.
    Előre is köszönöm!
  • ldavid
    #3451
    telepítésnél is felajánlja, de ezt is megnyithatod
    chrome://settings/importData
  • geo91
    #3450
    https://chrome.google.com/webstore/detail/cccpiddacjljmfbbgeimpelpndgpoknn
  • Ironman2
    #3449
    Könyvjelzőket nem lehet áthozni valahogy a Firefoxból?
  • Ironman2
    #3448
    Nem lehet finomítani az egérgörgetésen? Mint a Firefoxban?
  • geo91
    #3447
    pff, mégsem, most azt jelzi offline vagyok... :D
  • geo91
    #3446
    na látom sikerült optimalizálni az új sg fícsört krómra. pár órája még nem működött.
  • Narxis
    #3445
    Wow, ez tök jó, kösz!
  • attip
    #3444
    Tedd fel ezt:app launcher..,akkor a toolbarból tudod indítani!!
  • Narxis
    #3443
    Ja, akkor nem kell, inkább eltávolítom, am. most látom ez nem bővítmény hanem web app. Durva.
  • pxxl
    #3442
    kapcsold ki :)