6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Klon
    #3561
    tényleg gyenge :D
  • VRSDM
    #3560
    gugli ilyen tudod.
    látja a chrome hogy sokat sg-zel, mert szereted.
    marihuánás a logód, mert szereted.

    akkor szivat hogy szívhass, mert szereted.

    /gyenge volt bocsánat.
  • Klon
    #3559
    amúgy én nem gondoltam, h ennyit fogok szívni a chrommal...
    azt hittem, már sokkal kiforrottabb így a 10+ verzió környékén...
    mintha valami béta cucc lenne :S
  • [HUN]FaTaL
    #3558
    #3552
  • Klon
    #3557
    kérném szépen a tiédet :)
  • [HUN]FaTaL
    #3556
    Nincs. Az is csak kiegészítővel oldható meg, hogy ne zárja be az egészet az utolsó fül bezárásakor. És az is bugos, sokszor mégis bezárja.
  • Klon
    #3555
    hát, ez nem jó :(
    felraktam, másabb lett, de csak két kategória van a hatból...
  • tommygear
    #3554
    thx
    és olyan beállítás van, hogy ha több tab van megnyitva egyszerre akkor kilépéskor figyelmeztessen?
  • Rage47
    #3553
    rakd fel ezt
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1308399664
  • [HUN]FaTaL
    #3552
    Szar az adblock szűrő (hufilter). Ha kell adok sajátot és jó lesz. :)
  • Klon
    #3551
    az mitől van, hogy az itt lévő sg-s kedvenceimet nem úgy jeleníti meg, mint az FF?

    kihagyja a kategóriákat... nálatok is ilyen?
    engem ez nagyon zavar...

  • [HUN]FaTaL
    #3550
    A további könyvjelzők mindenképpen ottmarad. Behúzod mellé a 4 oldalad és kész.
  • tommygear
    #3549
    igen ez megvan, de olyat, hogy lehet, hogy berakok pl 4 oldalt és slussz?
  • [HUN]FaTaL
    #3548
    CTRL+Shift+B
  • tommygear
    #3547
    a címsor alá nem lehet berakni ilyen kedvencek sávot mint a firefoxban pár oldallal?? chrome alatt az összes könyvjelzőt bepakolja nekem oda
  • Klon
    #3546
    kössz!
  • Lyukasbogrács
    #3545
    használj jdownloadert, vannak hozzá bővítmények, amik integrálják a böngészőbe. JDownloader Integration, Two-Click JDownloader, Download Assistant (ez talán csak a linuxos jdownloaderhez jó, nem próbáltam még)
  • Klon
    #3544
    de ez csak youtube-hoz való, de engem pont nem érdekel a youtube :)
    valami olyan álltalános letöltő kéne, ami mindenhonnan letölt. erre a download helper tökéletes volt. csak e miatt nem akarok visszatérni a foxhoz...
    nincs más lehetőség?
  • Aquir
    #3543
    nem tudok könyvjelzők áthelyezhetőségének lehetőségéről, esetleg a kiterjesztésekben megnézheted hogy mik vannak. meg: Youtube downloader
  • Aquir
    #3542
    a beállításokban
  • Klon
    #3541
    ja, és meg egy: firefoxnál a dowload helper plugint használtam, de azt nem találom a chrome-ra. van helyette valami jó alternatíva?
  • Klon
    #3540
    üdv.
    áttérnék a chrome-ra a firefoxról, de máris bajom vele :(
    a könyvjelzőket nem lehet valahogy áttenni bal oldalra? úgy mint a foxban?

    köszi

    google a barátom, de most nem találtam ilyen lehetősegt...
  • akyyy
    #3539
    ha megnyomom a ctrl+D-t, akkor bejön a könyvjelzőhöz adás gomb, de valamiért az MSN Websites az alapértelmezett. hol lehet ezt elérni és hol lehet alapértelmezettnek a chrome-t tenni? kitudja már hány könyvjelző van ebben a fekete lyukba :S
  • ldavid
    #3538
    eh.. lecserélték a belső oldalak (Bookmark Manager etc.) ikonjait, nagyon ocsmányak
  • Lyukasbogrács
    #3537
    visszaálltam chromiumra (15.0.848.0 fejlesztői változat) gyorsabb, memóriát se zabálja és stabilabb is, mint a google-chrome-stable.
  • lck
    #3536
    jobb
  • [HUN]FaTaL
    #3535
    Én inkább a Speeddial2-t javaslom, szerintem jobb. :) Persze izlések és pofonok. :)
  • xxdani
    #3534
    Ez is nagyon jó. Köszönöm szépen :)
  • ldavid
    #3533
    nem igazán lehet múdosítani (illetve sokat kell vele szórakozni), de használhatsz egy ilyen kieget
  • xxdani
    #3532

    ha fent az új lap gombra kattintok akkor megjelenik a 8 leggyakrabban látogatott oldalam amit szeretnék módosítani saját ízlésem szerint. ez megoldható-e vagy ezt a chrome állíthatja csak a böngészéseim alapján?
  • Jim Morrison
    #3531
    ezt én most nem értem.
  • xxdani
    #3530
    Sziasztok
    Ha új fülre kattintok akkor ugye előjön a leggyakrabban látogatott 8 oldal kis ablakokban. Ezt manuálisan tudom módosítani vagy ha azt akarom, hogy a listában legyen egy még meg nem nyitott oldal akkor ahhoz meg kell nyitnom 143szor?
  • [HUN]FaTaL
    #3529
    Bug, görgővel a következő fülön kéne nyitnia, de pl. itt az sg-n vannak topicok ahol új fülön is megnyitja meg az aktuálisban is.

    Nézd meg, hogy a middle click mini nevű kieg segít e.
  • N1ggA
    #3528
    Hali! Chromeban ha rákattintok egy képre, amit mondjuk itt linkelnek, akkor megnyitja egy új ablakban, ha meg egy másikra, akkor az előzőleg menyitott helyére rakja be, és ez macerás így. Hogy lehet megcsinálni, hogy csak egy új lapra rakja be a képeket, mondjuk a görgő gombjának megnyomásával, mint Firefoxban?
  • berczely
    #3527
    Köszönöm a segítséget!
  • Aquir
    #3526
    szerintem át kell írnod a nevét
  • [HUN]FaTaL
    #3525
    Kitörlöd a könyvjelzők nevét egyesével.
  • berczely
    #3524
    Sziasztok!

    Be lehet állítani valahol hogy a könyvjelző sávon csak ikonok az oldal neve nélkül?
  • [HUN]FaTaL
    #3523
    jól
  • zserrbo
    #3522
    Kerestem egy csomót, ha minden igaz nem lehet a Chrome füleit megcsinálni olyanra mint FF-ben(ne menjen össze, scrollolató legyen és lenyitva lássam az összeset). Jól gondolom?