6043
Egy böngésző a Google-től.
  • SzeletElek #5843
    Sziasztok! Nem tudom más böngészőkben is így van ez vagy nem ,mert csak Chrome amit használok.Néhány web lapon pl. Nemzeti Sport, mikor megnyitom állandóan ez a szöveg ugrik fel egy széles csíkban :
    A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Részletes leírás:
    Ez engem piszkosul idegesít. Mert hiba fogadom el vagy törlöm,ha visszalépek a kezdő oldalra és másik cikket nyitok akkor újból előjön.
    Kérdésem az lenne hogy mit lehet tenni ennek megszüntetése érdekében?
  • zephyrir
    #5842
    Üdv!
    Chrome bővítmények és appok telepítésekor el kell fogadni, hogy mihez is adunk hozzáférést a programnak. Ez számos esetben magába foglalja a "Az Ön által felkeresett webhelyeken lévő valamennyi adatának olvasása és módosítása"- t is. Hozzáférhetnek ilyen módon a jelszavakhoz? Biztonágos telepíteni ezeket az alkalmazásokat?
  • Firerock
    #5841
    ugyanez itt is,viszont az adblock kikapcsolása orvosolta!
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2016.01.31. 23:27:39
  • papi08
    #5840
    Sziasztok!

    Valakinek volt már olyan hogy a Chrome nem töltött be néhány webhelyen képeket?
    Ilyen például az sg, a steam, meg pár híroldal.. Próbáltam sütiket, és gyorsítótárat törölni, de semmi..
    Neten azt írták hogy az AdBlock okozza, de kikapcsolva sem tölt be képeket..:/

    Valakinek valami más megoldás?
  • dorkap
    #5839
    Sziasztok!
    Előre is bocsánat, ha nem jó topicba írom a kérdésem, de ahogy a képen is látszik, valami "böngésző" problémám van, és mivel chrome-ot használok, gondoltam, itt tud valaki választ a problémámra.
    Ahogy a mellékelt fotón is látszik, ez a dolog szokott felugrálni adott időközönként. Mi okozhatja?
    Lenovo laptopon történik az egész, windows 10 op rendszer alatt.
    Megoldások?
    Neten semmit sem találtam, csak régi internet exploreres lehetőségeket, de mivel nem azt használok, ötletem sincs, mi lehet ez, és miért..



    Köszi előre is! :)
  • gabko
    #5838
    nagyon köszönöm! igen itt vissza tudtam állítani! még1x köszi
  • SzirmosSzisza
    #5837
    https://www.google.hu/intl/hu/starwars/

    Itt lépj be és ha jól rémlik ahol oldalt kell választani ott kell valamit nyomni.
  • gabko
    #5836
    Sziasztok,

    Tud valaki segíteni infóval, hogy tudom eltávolítani ezt a "fantasztikus" Star Wars lézerkard effektet Win10-ben Chorme alatt YouTube használatkor?

    köszi
  • Jazzdobos
    #5835
    igen ugy se megy
    már mindent próbáltam
  • Jim Morrison
    #5834
    chrome://settings/importData - be van pipálva?
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.01.11. 22:55:36
  • Jazzdobos
    #5833
    azzal csak eltüntetem a könyvjelzősávot
  • Jim Morrison
    #5832
    ctrl+shift+b ?
  • Jazzdobos
    #5831
    sziasztok valaki tud nekem segitne?
    chrome úgy döntött hogy eltünteti az összes könyvjelzőmet máskor kiléptem a fiókomból és vissza, akkor visszaállított mindent most nem hajlandó :@ mi a teendő? az előzmények bezzeg megmaradtak
  • Aquir
    #5830
    van olyan videó ahol le van tiltva hogy az oldalon teljes képernyőre lehessen tenni, de más beágyazott videók itt mennek fullon...
  • akyyy
    #5829
    Hol lehet beállítani, hogy ha valahol bárhova be van szúrva egy Youtube videó, akkor működjön a teljes képernyős nézet? ugyanis jelenleg csakis kizrólag a Youtube oldal alatt működik ez a nézet, se fórumba, se honlapra sehol máshol nem működik ez :(
  • akyyy
    #5828
    fénykard
  • Jim Morrison
    #5827
    Hm, topik js eszembe se jutott. Inkabb azokat kijavitom, nem akarok meg egy bovitmenyt feltenni...:) koszi
  • Malakai
    #5826
    Sry, nem voltam egyértelmű. :)
    Nálam ez egy userstyle beállítás sg-re (stylish), ja és !important kell mellé, mert persze inline style-t kell felülírni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    body {
    display: block !important;
    }

    Ha uBlock-ból akarod megoldani esetleg gemius-t engedélyezheted sg.hu-n.

    A gond valahol ott lehet, hogy a topic stílusnál az egész oldalt alapból elrejti és vár valami event-re, hogy mutassa az egészet, de ha gemius nem tölt be, akkor ez soha nem fut le. Nem néztem meg a js-t, hogy pontosan hol akad el.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2015.12.12. 20:19:05
  • Jim Morrison
    #5825
    uhm, hogyan is kéne? így próbáltam, de nem jó:

    ! 2015. 12. 12. 12:59:39 https://sg.hu/forum/tema/*
    sg.hu###body { display: block }
  • Jim Morrison
    #5824
    köszi! remélem jól csináltam, úgy tűnik, hogy most jó.
    Viszont egy csomó képet itt sg n nem tölt be... ennek mi lehet az oka nem tudom (van hogy egyik imgur os betölt, másik nem)
    cat: jaja:/ legalább a notification center eltűnt...
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.12.12. 13:03:24
  • SzirmosSzisza
    #5823
    Nálam csak a milyen gépet vegyek topik nem jön be Disconnect miatt néha :s

    Amúgy kurva anyjukat, hogy kivették videóknél a vezérlők megjelenítése opciót ...
  • Malakai
    #5822
    gemius kavar azt hiszem be nála némely témában, body-t amikor elrejti, amíg be nem tölt. Nem tudom más dologban jelent-e problémát, de nálam simán van bent egy body { display: block }, hogy soha ne rejtse.
  • Jim Morrison
    #5821
    Aki uBlockot használ: Ti mit csináltok, hogy SG-t rendesen lehessen használni? Utóbbi pár nap nem minden topik jön be, ha be van kapcsolva. Szűrőt néztem, alapbeállítások visszaállítása is volt, de nem javult a helyzet.
  • Jim Morrison
    #5820
    tyű, chrome ikon wines csembében elég nagy lett O.o
  • Aquir
    #5819
    elég meredek :)
  • skinnyman
    #5818
    7 Years of Google Chrome
  • wantonly
    #5817
    Mostanában feltűnt, hogy ok nélkül néha felpörög a CPU ventilátor magas fordulaton internetezés közben egy rövid időre (alapjáraton alig van hangja). Nem tudtam elképzelni miért, most jöttem rá, hogy a Chrome használatakor és indításakor...

    Most FF alatt írok, érdekes ez nem csinál ilyet és a többi böngésző sem.

    Miért kell 75%-ra ugrasztania egy i5 processzort 1-2mp-re indításkor és böngészés közben? Baromi irritáló, ahogy fel-le pörög a hűtő.

    Érik az uninstall...
    Utoljára szerkesztette: wantonly, 2015.10.25. 10:37:58
  • k0trapali #5816
    Miért jelenik meg görgetéskor a Chrome-ban egy felvillanó kocka, mintha azt jelölné hol egér?? Semmit sem állítottam, egyszer csak ilyen lett. Nagyon idegesitő!
  • Jim Morrison
    #5815
    "Its now possible to record frames in Chrome"


    bétában már benne van.
  • desigo
    #5814
    csak win defender
  • Aquir
    #5813
    vírusirtó?
  • kjhun
    #5812
    Nálatok nem szoktak egyes oldalak furcsán szétesni?? (Az, SG fórumtopikjai is.) Sorcsúszás, fekete blokkok, stb?? Mert, úgy néz ki valami kehes a 46.x verziókkal, a v45.0.2454.85-nél hibátlan.
  • desigo
    #5811
    Üdv !

    Egy ideje rengeteg új spam ablak ugrik fel.
    Az előugró ablakok ki vannak kapcsolva.
    Mi a teendő ilyenkor?
  • Aquir
    #5810
    #5808 #5809 szerencsére itt nincs ilyen..
  • ldavid
    #5809
    csak engem irritál kurvára hogy a lapbezárás visszavonása minding csak második alkalomra működik??
    bezárom, nyíitnám vissza de nem él az opció, aztán még egyszer és már elérhető...

    k0trapali #5808 ki van kapcsolva it a fórumon a görgetésre megjelenő képek?
  • k0trapali #5808
    Az mitől van, hogy pl: itt is az SG-n bejön egy topic és miután görgetek lefelé akadozik az egész a p*csába?
    + Ha görgetek előjött egy ilyen újdonság, hogy eltűnik az egér és helyette egy kocka villan fel görgetéskor. Ez mi? nagyon idegesitő!
    Utoljára szerkesztette: k0trapali, 2015.10.13. 19:18:33
  • Aquir
    #5807
    Kereshettek mást, nyilván azért sárga mert a naplemente fényére tompítja, este egy sárga izzó is sokkal jobb mint egy világos kék :)
    Meg nyilván arra az időre érdemes bekapcsolni, mielőtt elaludnál, nem egész estére.
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.09.27. 15:00:11
  • SzirmosSzisza
    #5806
    Nekem konkrétan megfájdult a fejem a sárgától hajnali tanulások alatt :s
  • ldavid
    #5805
    én ezt használtam sokáig, de elegem lett a sárgaságból
  • Aquir
    #5804
    Én estére az f.lux-ot szoktam használni, nézz utána neked megfelel e. (van darkroom módja is, de ezt általában nem használjuk:)


    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.09.26. 16:21:38