6043
Egy böngésző a Google-től.
  • ToCsEk
    #5883
    akkor csak nem én basztam el
  • ToCsEk
    #5882
    minden kivan pipálva :/
  • Jim Morrison
    #5881
    Beallitasokon nezd meg miket szinkronizal. Valszeg nincs minden bepipalva.
  • ToCsEk
    #5880
    hello kellene egy ki help
    újra raktam a win7-et, chrome fent van, beléptem google accommal de a szinkronizálás nem csinál semmit, semmi könyvjelzőm nincs meg, pedig mentve van minden:

    hogy tudom ezeket betölteni? régin win7emnél első belépés után egyből betöltött mindent most meg itt szívok vele több mint 1 órája :(
    help!
  • papi08
    #5879
    Benne van a stabilban is!

    Tetszik! Köszönöm! :D
  • Jim Morrison
    #5878
    aki szeretne material design-t:
    chrome://flags/#top-chrome-md
    bétában benne van, stabilban nem tudom. Érdekes, de mivel úgyis ez lesz váltottam. valahogy ez a sötétebb mappa szín jobban bejön mint a hagyományos...^^
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.05.07. 19:56:19
  • RoboKutya78
    #5877
    Nem mert ha viszik akkor had vigyék a többsége az oldalaknak elhanyagolható vesztesség volna ami meg olyan azt meg többlépcsős védelem alatt áll.
  • Malakai
    #5876
    Nem, ilyen megjegyzés-bejegyzés szöveg tényleg nincs a bookmarkok mellé, habár valamilyen extensiont tudsz feltenni, ami figyeli is melyik oldalon vagy és aszerint lehet jegyzetet rögzíteni.
    Habár jelszavak tárolására ezek nem a legbiztonságosabbak, de ha eddig is a bookmarkokban tároltad, akkor gondolom az nem zavar.
  • RoboKutya78
    #5875
    Azért is mondok pár negatívumot ami miatt mégse annyira jó ötletnek venném ha át kellene térnem a chromra.
    Pl a felső menübe rakott különálló kis ikonokon nincs tulajdonság felirat.Ez meg nekem azért kényelmetlen mert bizonyos oldalak belépési jelszavát ebbe a bejegyzés ablakba irkáltam. Tudom technikailag nem egy kóser hely, de kényelmesebb minta egy text fileban tárolnám őket:)
  • papi08
    #5874
    +1. Nekem is van olyan mappám amiben van almappa, és azon belül még több mappa. (igen, én átlátom. :D)
  • MerlinW
    #5873
    Tudsz mappát is tenni a sávra, azokba meg bármennyi könyvjelzőt.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.05.03. 19:13:47
  • RoboKutya78
    #5872
    Jó lenne de jópár ikonocskát ki kéne dobálni oda és csak egy sorba férnek el ott. Az oldalsó görgős megoldás jobban tetszene.
    Ezzel a lebgő menüvel meg az a gond hogy lassan lehet benne az oldalakat keresni és mindíg visszaugrik alaphelyzetbe
    Viszont az tetszik hogy a könyvjelzők mini ikonjait betölti az oldal magától kár hogy a fox ezt nem csinálja.Mindíg az első katt után jelenik meg az oldal logoja
    Viszont érdekessen gyorsabb a chrome mint a fox
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.05.03. 17:26:11
  • papi08
    #5871
    A Könyvjelzősáv nem jó erre? :/
  • RoboKutya78
    #5870
    Srácok a Chromban ki lehet valahogy tenni a könyvjelzőket mint firefoxban hogy az oldalsó részén jelenjenek meg?
    Ez a lebegős megjelenés nem valami tuti.
  • Jim Morrison
    #5869
  • akyyy
    #5868
    sajnos sehol sem találtam semmit. nem tudom miért csinálja ezt a chrome, néha el tünnek bövítmények, főleg youtubosok.
  • Malakai
    #5867
    LevelDB fileban tárolja a Local Extension Settings-ben, ha minden igaz, habár localstorage-be is ment valamit. De őszintén szólva nem tudom mi marad abból, ha törlődött, lehet korábbi verziószámmal még ott van.
  • Aquir
    #5866
    C/users/"user"/appdata/local/google/chrome/userdata/default/extensions?
    tampermonkey
  • akyyy
    #5865
    letörlődött a Tampermonkey bövítményem, benne jópár scriptel. A külsősök pótolhatóak, de volt egy-kettő saját is, azok nem voltak sehova se feltöltve :O Van esély esetleg, hogy valahol a gépen rajta van???
  • Aquir
    #5864
    általánosan végzendő biztonsági mentés/dokumentálás, visszatöltés baj esetén

    Google Dashboard-on úgy tudom csak általánosságban van információ mentett adatokról
  • Aquir
    #5863
    egyébként chrome dínós "nincs internet" minijáték oldala egy idő után automatikusan frissül

  • akyyy
    #5862
    beléptem báttyám gépén a chromomba és szinkronizáltam mindenemet, ami hiba volt, mert a bövitményeket is be tette.

    és most nem tudom melyek azok melyek fent voltak és melyek amiket én hoztam "magammal. bvalahogy ki lehet nézni mik voltak feltéve és mi az ami nem? mert nem kell mindegyik max 2 db. :)
  • Bazsalusz
    #5861
    sziasztok!létezik olyan bővítmény ami akkor frissíti automatikusan az oldalt ha megszakad az internetkapcsolat?a upc wi-free-jét használom és rendszeresen szakadozik
  • Aquir
    #5860
    nekem betölti az összest, de az nagy előny hogy nem indít el a youtube videókat más megnyitott tabokon:)
  • SzirmosSzisza
    #5859
    Nekem működik, de én már direkt csak 1 gépen frissítek krómot, hogy megnézzem mit rontottak el éppen :D
  • Jim Morrison
    #5858
    Igen
  • rabbiddgog
    #5857
    de nektek is ilyen?
    pár hete lett ilyen
  • Aquir
    #5856
    miután megnyitottál mindent, tartsd nyomva a Ctrl+Tab-ot 2 másodpercig :)
  • rabbiddgog
    #5855
    valaki??
  • acsati
    #5854
    Értem, köszi a válaszokat!
    Gondoltam, hogy ez kötelező, csak azt hittem van rá mód, hogy ha már láttam akkor ne kelljen többször.
  • Malakai
    #5853
    Esetleg próbáld ki...
  • Jim Morrison
    #5852
    #5780

    tldr: oldalaknak muszáj kirakni, nem reklám és nem is a chrome helyezi ki ezeket a szövegeket.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.03.02. 18:24:02
  • acsati
    #5851
    Hogy lehet azt kiküszöbölni, hogy majdnem minden honlapon felugráló, előkúszó sütis értesítések nem jöjjenek elő? Igazából semmi értelmüket nem látom, rányomok, hogy értem vagy rendben aztán oké. De állandóan... már enyhén zavaró.
  • rabbiddgog
    #5850
    Sziasztok!
    chromba ha jobb klikkel rámegyek egy linkre, és a megnyitást választom új lapon, akkor csak akkor kezdi el betölteni az adott oldalt ha rámegyek az új lapra.
    Pár hónapja a yt videóknál volt hogy csak akkor játsza meg az új lapon megnyitottat, ha rámegyek, úgy látszik a sima oldalaknál is betették ezt?
    Nem lehet valahogy kikapcsolni
    kszönöm a választ
  • Jim Morrison
    #5849
    FYI: Chrome béta fejlesztői eszközébe bekerült a Sötét téma.
  • Jim Morrison
    #5848
    Szerintem azt használom. De végül kikapcsoltam itt sg n a lazyloadot és már jó is.
  • MerlinW
    #5847
    Cseréld le uBlock Origin-re.
  • Jim Morrison
    #5846
    Igen, whitelistre kell tenni sg-t.
  • SimaSuna #5845
    Srácok!

    Mitől lehet az, hogy itt az SG-n a képek nem töltődnek be?
    Köze lehet az AD Blocknak hozzá? Korábban működött..
  • Prince23
    #5844
    Sziasztok, ezt a bővítményt hogy lehet törölni? Ugyanis nincs a bövítmények között. Esetleg manuálisan hogyan lehetne? ez lenne az: mail checker