6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Malakai
    #5803
     • Pont olyat nem fogsz találni, mint amilyet esetleg FF alatt, az addon api nem teszi lehetővé, de nekem a The Great Suspender egész jól bevállt.
     • Okok ugyanaz mint a felsőnél, ilyet nem oldasz meg kiegből. Amióta npapi pluginek tiltva vannak görgetést sem lehet megoldani. Ha görgetés alatt a lapok közti váltást görgővel érted, akkor AutoHotkey scriptet csináltak rá, ami fut chrome mellett, esetleg. Vagy új szokások felvételére lesz szükség.
     • A böngészőhöz vannak témák, az oldalakhoz van stylish, akárcsak ff alatt, de összes oldal sötétítős marhaságokat nem ismerek, úgyse működnek jól. :)
  • Calver
    #5802
    hölgyek-urak! úgy érzem itt az idő váltani arról a tűzróka nevű, évek óta haldokló szánalmas lényről egy fitt, friss és szexi böngészőre... ám említett böngésző nem teszi valami túl egyszerűvé a dolgomat, amely problémát bővítmények segítségével szeretném megoldani. konkrétabban:
    - kellene nekem valami, ami megöli a chrome azon tulajdonságát, hogy újratöltsön minden lapot induláskor - tökéletesen megfelel nekem akkor az újratöltés, ha fókusz az adott lapra kerül, mert hajlamos vagyok őket szaporítani
    - ugyanilyen okokból kellene valami, ami korlátozza a lapfülek minimum szélességét és görgethetővé teszi őket, à la Firefox, mert megkattanok tőle, hogy 10 lap felett olvashatatlan a cím
    - és végül, de nem utolsó sorban... éjszakai/rossz fényviszonyok melletti böngészéshez valami amivel szabadon variálhatóak az oldal színei - nem zavargunk olyanon, hogy csúf lesz tőle, de szeretném szemeimet még minimum egy jó 10 évig megtartani
  • Jim Morrison
    #5801
    és már "nem is működik" chrome alatt :(
  • simonl #5800
    Köszönöm Mester, nagyon jó.....
  • Jim Morrison
    #5799
    magic actions for youtube
  • simonl #5798
    Sziasztok, tudtok olyan bővítményt ami azt tudja - kicsit megbízhatóbban - mint az "auto HD for youtube" ??

    Köszönöm előre is...
  • Dj Faustus #5797
    Egy "játék" ;) a Google Chrome-használóknak:
    https://github.com/szhu/3030/blob/master/README.md
    Vigyázat! A "játékban" való veszítés a böngésző lefagyását eredményezi
  • LoSA
    #5796
    Ez nagyon tuti módszer, nem tudtam róla!! Köszi!!!
  • SzirmosSzisza
    #5795
    Króm alatt F12 és Network fül, ott látszik minden ami letölt a böngésző.
  • LoSA
    #5794
    Ezt hogy csinálod?
  • SzirmosSzisza
    #5793
    Nekem nem játssza le, ez lenne az?
  • LoSA
    #5792
    Srácok,

    Szeretném letölteni EZT a videót. Van valami ötletetek, hogy mivel, hogyan?!

    Köszi!!
  • akyyy
    #5791
    mostanába csomó letöltött fájlnál kiírja a chrome, hogy a letöltött file veszélyes, és csak el vetni tudom. egyes esetekben megkérdezni legalább, hogy attól megtartsa, de mostanába még ezt se.

    ráadásul a letöltött file efltöltős oldalról való, ahol órát kell várni hogy ujra tölthewssek, és igy feleslegesen letöltöttem valamit;fuuuu
  • simonl #5790
    köszönöm
  • aikon16601
    #5789
    https://support.google.com/chrome/answer/95346?hl=hu
  • simonl #5788
    Sziasztok, be tudna valaki linkelni a 45 -ös verzióból egy .exe linket?
    Rendszer újratelepítést tervezek ezen az esős hétvégén, és könnyebb így telepíteni.

    Előre is köszönöm
  • RoboKutya78
    #5787
    Én ezt a stílust szeretném elérni
  • kl24h
    #5786
    Én Comodo Internet Security-t használok, de semmi gondom nincs vele. A Chrome tökéletesen megy.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és persze Windows XP Professional SP3, 32 bit

    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2015.09.04. 20:55:13
  • ldavid
    #5785
    vagy a menüben szenvedés helyett bármelyik könyvjelzőre elég jobb gombbal kattintani

    RoboKutya78 #5782 fox külsőt hogyan érted? a FF már egy ideje elég ronda chrome másolat
  • Shiwo
    #5784
    ma elkezdett összeomlani a chrome.. elindítom, és egyből lehal.. FF alatt próbáltam rákeresni a hibára, van, ahol a Comodo-ra fogják.. de még akkor sem indult el, mikor teljesen kilőttem a Comodo-t, szval más lehet a gond..

    sima reinstal nem segített... uninstal - instal lehet segítene, de nem akarom elveszteni a bookmarkokat (nem, nem szinkronizál)
    hova menti őket ?
  • kl24h
    #5783
    Klikk a jobb felső felébe "arra a 3 vonalacskára"> Könyvjelzők > Könyvjelzősáv megjelenítése. Lehet egyszerűbben is: CTRL+SHIFT+B gombok lenyomása. Ha megjelent és mégegyszer lenyomod ezt a billentyűkombinációt, akkor eltünteti.
  • RoboKutya78
    #5782
    Srácok tudom sokan kérdik én is megteszem
    Chromban hogyan tudom megjeleníteni a könyvjelző sávot úgy mint firefoxban?
    arra már találtam ötletet hogy kitegye egy fülre állandóra de nem látom mindig
    van valami plugin ami átszabja fox külsőre?
    Szívesen használnám ezt a böngészőt de ez a probléma mindig visszatart tőle.

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.09.04. 11:47:52
  • Jim Morrison
    #5781
    Ez nem a chrome miatt van....es nem most kezdodott...

    Valamilyen szabalyzat irja le, hogy az oldalaknak figyelmeztetniuk kell az oldal latogatoit, hogy sutiket hasznal.
    Minden nagy ceg, es egyeb oldalakon talalkozni mar vele.

    Ha nem igy van majd valaki kijavit..
  • SzirmosSzisza
    #5780
    Muszáj nekik, nem hiszem, hogy le lehet tiltani. http://www.cookielaw.org/the-cookie-law/
  • kjhun
    #5779
    Mi, ez a böszmeség, valamelyik 44... build óta, hogy X oldalakon, sütiket használunk blabla szöveget tol az ember képébe??? Mintha, nem lenne evidens, a böngésző/felhasználó részéről, ha valamilyen oldalt megnézek, akkor sütifájlt hoz létre a gépen a böngésző és ezt használja fel az oldal következő meglátogatásakor.

    Hozhatnám példaként az asva-t vagy akármi.blogspot.com/hu-s oldalakat és a többi. A magyar oldalakon magyarul, külföldieken meg angol szöveg van, több féle megjelenítési variációban.

    Egy, külföldi példa:


    Ezt, nem lehet kikapcsolni valahol??
  • hupipapa
    #5778
    Nem biztos hogy ilyenre gondoltál de a célnak megfelel.És elég ha a könyvjelzőid közé rakod. http://peggo.co/
  • akyyy
    #5777
    Keresek google Chromhez youtube letöltő progit. Mindig van egy kettő, ami jó, csak nem használom folyamatosan, észre se veszem hogy kikapcsolódik, aztán meg letörlődik magától(?).

    Most meg akármit szedtem le, egyik se működik.
  • Dodo55
    #5776
    Hmm, nem is tudtam, hogy azzal is lehet yt videókat nézni, de nézem most, tényleg ott van a minta url a stream megnyitásnál :)
  • kl24h
    #5775
    A VLC is elég jól viszi.
  • Dodo55
    #5774
    Mert eszetlenül fejlesztik a webes rendszereket a HTML5 elterjedése óta, kinyírják a régi gépeket. Változtattak a codec-en is tudtommal pár éve, akkor tettek be az késői P3 - korai P4 korú gépeknek, aztán most jött a megújult HTML5 lejátszó, ami nevetséges módon néha még a fénysebességű configomon is meg-meg akad egy pillanatra.

    kl24h: neked meg akkor ajánlom az SMPlayer nevű lejátszó YouTube kliensét, a fent említett ősi gépeken van hogy 720p-ben is viszi gyönyörűen a videókat.
  • kl24h
    #5773
    Nálam már nagyon rég így van, mert szegény gép nem bírja (és a rendszer Windows XP Professional SP3 32 bit). A Mozilla Firefox-al a hang jó, de szaggat a kép egyes videóknál, viszont tökéletes az Iternet Explorer 8.
    Próbáld meg a Beállításoknál a Minőségnél 360p vagy 240p-re állítani.
    Az is megtörténhet hogy valami más ok miatt van ez a recsegés (pl. le van terhelve a böngésző, stb.).
  • Neontetra
    #5772
    sziasztok szaggat recseg a youtube mi lehet az oka ha simán zenét hallgatok(metáll zene hevy metáll) akkor minden okés
    Utoljára szerkesztette: Neontetra, 2015.08.25. 01:24:00
  • Palinko
    #5771
    köszi, megpróbálom majd. google fiókba be vagyok jelentkezve remélem az úgy szinkronizál
  • MerlinW
    #5770
    Simán uninstall, reinstall. Az adataid megmaradnak, ha szinkronizálsz a felhővel.
  • Blekk Síp
    #5769
    Áttértem win 10-re PC-n és laptopon is és megszűnt a probléma. :o
  • Palinko
    #5768
    Chrome frissítésével akadtak gondjaim. már idegesített, hogy a gmail folyton írja, hogy nem támogatott böngészőt használok, na mondom mi a franc, aztán látom nem frissít, hanem ezt írja:

    Verzió: 38.0.2125.111 dev-m

    A frissítés sikertelen (hiba: 3)Hiba történt a frissítések keresése közben: A frissítés ellenőrzésének elindítása sikertelen (hibakód: 3: 0x80040154 -- system level).

    rágoogleztam a registry mókolást megcsináltam, bár nem volt UpdateDefault regiszter ott, de létrehoztam. próbáltam administrator ként is futtatni az sem segített. olyan parancsot meg nem találtam amit ha a url mezőbe bírnék és kényszerített frissítést csinálna :S
  • Blekk Síp
    #5767
    Akkor ezek szerint nem egyedi eset, köszi!
  • Aquir
    #5766
    először megnyitva tetején megjelent egy learn more
  • LoSA
    #5765
    Elindul, de szürke/zöld színekben....
  • Blekk Síp
    #5764
    Nálatok múködik ez az oldal?
    Nekem kb 4-5 napja folyamatosan összeomlik a VLC plugin Chromeban és Firefoxban is. Eddig jó volt. :F