6043
Egy böngésző a Google-től.
  • torok6
    #5923
    Sziasztok! Az lenne a probléma hogy nem akar frissülni nálam a böngésző 0%-nál marad és hiába töltöm le a telepítőjét akkor sem csinál semmit. Valami ötlet esetleg?
  • papi08
    #5922
    Pikk-pakk ki is lett kapcsolva :D
  • Aquir
    #5921
    hm, most ilyen material design-os lett.
  • Jim Morrison
    #5920
    Version 53.0.2785.34 beta-m (64-bit)

    Induláskor már nem kapok üzenetet, hogy 1 vagy több kiegészítő fejlesztői módban lett betöltve ! :)
  • bajgunar
    #5919
    Security and Privacy are Top Priorities at Maxthon
    Kapcsold ki az UEIP -t, s nem küld semmit! Jah, bocsi, win-ban is lehet csatlakozni felhasználói élmény fokozásához, nem, krómba nincs ilyen? Ja, de steam-be is van, meg másban is. Na ugyan az van itt is (UEIP), ami szintúgy küld adatot, HA csatlakozol. Ha nem, akkor nem. Ennyi.
    Mind1. Én még akkor se láttam ennél gyorsabb, jobb, stabilabb, mindenféle kiegek nélkül többet tudó, kezelhetőbb és szebb böngészőt. Szídjátok. Én maradok ennél. Ezért nem is nézek be ilyen topicokba, mert csak a rinya megy. Ha az ember meg mond vmi mást, akkor meg lehurrogják. Szenvedjetek, és parázzatok, ha küld adatot (ahogy a WIN is meg steam is, meg minden más kérdés nélkül).
    Csuma. Részemről lezártam.
  • skinnyman
    #5918
    100x jobban, gyorsabban, biztonságosabban, mint a többi fos böngésző. "Krómmal egyetemben."

    "In 2016 computer security researchers from Fidelis Cybersecurity and Exatel discovered the browser surreptitiously sending sensitive browsing and system data—such as all pages visited or searches conducted and all software installed with their version numbers—to remote servers located in China, even after users explicitly opted-out of such data collection and transmission. Researchers found information sent using an unencrypted connection, leaving users vulnerable to man-in-the-middle attacks. Fidelis' Chief Security Officer, Justin Harvey, noted the data "...contains almost everything you would want in conducting a reconnaissance operation to know exactly where to attack. Knowing the exact operating system and installed applications, and browsing habits it would be trivial to send a perfectly crafted spearphish to the victim or perhaps set up a watering hole attack on one of their most frequented websites.""

    Hat ez tenyleg kecire biztonsagosnak hangzik. Foleg emellett tudva, hogy az egesz mogott egy kinai ceg all - amit ha naivak vagyunk is, es azt mondunk, hogy biztos csak jo szandekok vezerlik, a fentiek tekinteteben akkor is nyilvanvalo, hogy vagy nem foglalkoznak elegge a biztonsaggal, vagy totalisan amatorok hozza.
    Abban latatlanul is kb biztos vagyok, hogy nem hogy 100-szor, de semennyivel nem tud tobbet a Chrome-nal es nem szerepel jobban se kompatibilitasi, se uj ficsorok tekinteteben, se sebesseg, se biztonsag teszteken, sehol, semmilyen formaban, a Chrome ezekben mindig is a legjobbak kozott volt.

    Biztonsagosabb, mint a Chrome? Egy olyan bongeszonel, amit szo szerint milliardok hasznalnanak, aminek az alapja (Chromium) teljesen nyilt forraskodu, es amihez rendszeresen 100 ezer dollar nagysagrendu jutalmakat osztanak ki sebezhetosegek felfedezeseert? Cool story bro.
  • Jim Morrison
    #5917
    azt nem mondtam, hogy a chrome ilyen szempontból jó ^^
  • SzirmosSzisza
    #5916
    https://www.srware.net/en/software_srware_iron_chrome_vs_iron.php ;)
  • bajgunar
    #5915

    Security and Privacy are Top Priorities at Maxthon
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2016.07.19. 19:55:01
  • bajgunar
    #5914
    Juhhúúú. Mert más böngésző ugyan NEM logol, s "küld haza" semmilyen adatot sem? Ne nevettesd már ki magad.
    Ahogy a window is. Meg főleg ie.
    Fú ha. Most megtudták, hogy milyen procim van, mennyi ram-om, a vga guid-ját (amik kb itt is alant ki vannak írva), és hogy hányszor lépek be sg fórumra, fb-ra, meg hány szokásos oldalt esetleg hirdetést böngészek, nézek át naponta... Ettől nem leszek szegényebb. A másik meg ja. Ha nincs félni valóm, mit rejtegessek? Akkor meg hol érdekel? Nem írogatok teror' (direkt egy r) szavakat meg nem migráncsozok, nem nézegetek kiskorús kekszet. Így mitől tartsak? Am. pl fb chat-et százszor jobban figyelik! Ha írod vkinek fennti szavak egyikét, darabig megfigyelnek miket/kiknek írogatsz.
    Ja és ha megsúgnám, hol dolgozok... (meg vagyok figyelve, eléggé...), így munkahelyemen pl csak úgy nem is "szörfözök" net-en.
    De mind1. Szídjátok, azt szenvedjetek. Nekem tökéletes. Ennyi "adathalászat" mellett még mindíg százszor gyorsabb, stabilabb, biztonságosabb, és negyede annyi erőforrást nem igényel.
  • papi08
    #5913
    Ne hazugjál! Szenvedj csak!
    btw, imho inkább egy nagy cég keresse az adataimat, mint a maxthon. Meg amúgy is, aki parázik attól hogy "jajj lenyúlják az adataimat", az:
    1, ne regisztráljon SEMMILYEN közösségi oldalra;
    2, ne használjon számítógépet;
    3, ne használjon okostelefont.

    Akkor talán megússza.
  • Jim Morrison
    #5912
    mathon_browser_privacy_concerns
    "A web browser developed by Chinese company Maxthon has allegedly been collecting telemetry about its users."
    "The Maxthon browser collects this data without the knowledge or consent of surfers, we're told. This information could be used to tailor attacks against a particular target, according to Fidelis Cybersecurity, the firm that supplied the tools used in Exatel's analysis."
    Lassan jön majd az is, hogy nem csak gép adatait küldi haza...
    19 Jul 2016 at 06:58, John Leyden


    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.07.19. 14:27:59
  • bajgunar
    #5911
    Azért mert "Cloud", még nem azt jelenti, hogy CSAK FELHŐN keresztül megy! Semmit SE logol, offline is lehet tolni (előbb utána kéne nézni, nem látatlanba leírni, elítélni!). Az csak + ha clod-ban használod. Bárhol, bármikor bejelentkezve előhozza a dolgaidat. De enélkül is megy! SŐT! 100x jobban, gyorsabban, biztonságosabban, mint a többi fos böngésző. "Krómmal egyetemben."
    ESET meg igenis jó! És nem jelez "hamisan" minden szarra! Csak tudni kell használni, beállítani. Ami ezekszerint...
    De egyszerűbb hurrogni, meg lehordani. Mielőtt még ki se próbáltátok.
    De mind1, szenvedjetek.
  • Calver
    #5910
    és rakj is fel hozzá egy jó kis ESET antivirus-t is, hogy minden második oldalra hamisan bejelezzen, ugye?
  • SzirmosSzisza
    #5909
    Ez picit vicces a króm topikban :) (bár ők nem adják el másnak, de ugyanúgy felhasználják)
  • MerlinW
    #5908
    Amivel minden kattintásod rögzítésre kerül a világhálón. Ingyenes cloud browser-t amelyek az adataink kereskedelmével tartja fent az infrastruktúráját. Jó dolgok ezek.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.07.18. 13:57:39
  • bajgunar
    #5907
    Töröld a krómot. Használj Maxthon-t.
  • acsati
    #5906
    Sziasztok!
    Nem találtam hirtelen jobb topikot, remélem tudtok nekem segíteni. Cégnél adott két laptop (egy hp/Win és egy Mac) Windows alól a www.maps.google.hu műholdképe friss és jó. Viszont Mac-en ugyanezt a linket használva a műholdkép kb. 2012-es nincs még rajta az iroda épülete. (Régi, Új)
    Hogyan lehet a legfrissebb műholdképes térképet használni?
    Köszönöm
    Utoljára szerkesztette: acsati, 2016.07.18. 11:57:33
  • akyyy
    #5905
    mióta feltettem a win10-et, azóta 70%-on megy a proci chrome alatt :O úgy kell mindig bezárni hogy ugy menjenek a játékok, mint régen. most meg, lefagy kilép, lassú, fos. nincs valami mód, hogy maradjon a win, meg ezt se csinálja???
  • nearo
    #5904
    hopsz, már megint lenulláztam az olvasatlanokat, aztán elfelejtettem válaszolni...
    szóval megpróbáltam úgy is, hogy ublockot is tiltom, semmi változás
  • Krityu
    #5903
    uBlock pont ilyet csinál ha véletlenül rosszul állítod be, de akkor inkognitóban se működne. Biztos hogy megy inkognitóban is?
  • nearo
    #5902
    Bővítmény se hiszem, hogy lehetne a ludas, egy ublockon kívül mindent kilőttem, de az meg megy inkognitóban is.
  • nearo
    #5901
    Help!
    Mitől lehet olyan bajom, hogy youtube videót nem játszik le a chrome, csak inkognitó módban? Nem tölti be a videot, csak fekete háttér, és pörög a töltés a végtelenségig. Inkognitóban és más böngészőknél nincs semmi probléma.
    XP-m van, tudom nem jön frissítés már se erre, se chrome-ra, meg szerezzek be új oprendszert, de erre a foskazal laptopra már nem teszek újat, szóval erre kéne megoldás.
    Amit próbáltam: chrome letöröl-visszatesz, cache ürítés, cookie törlés, mindeközben gépet többször ki-bekapcs.
    Valami ötlet még valakinek?
  • Aquir
    #5900
    advanced settings - kapcsold ki a hardveres gyorsítást? Uninstall után töröld ki az Appdata/chrome mappát és chrome registry errort pl. CCleanerrel? Keress tovább angolul?:)
  • wantonly
    #5899
    Régóta használom a Chrome-ot, de a mai napon egyszercsak megadta magát. Nem tölt be semmilyen weboldal, vagy a beállítások, akármi, csak pörög a betöltés. Van internet. Minden más böngésző működik. Nincs vírusom. Újratelepítettem az egészet, de semmi eredménye. Mi ez?
  • papi08
    #5898
    Sziasztok!

    Az mitől lehet hogy bármilyen videót akarok kirakni Chromeba teljes képernyőre, akkor a Chrome először mintha leugrana a tálcára kicsibe, majd utána teszi csak ki nagyba? Roppant zavaró.. tegnap délután kezdte el, én nem módosítottam semmit, és bővítményt sem telepítettem. Lehet hogy volt valami hülye frissítés?
  • akyyy
    #5897
    ezeket probálnám ki de ezt írja ki:
    A térképek 3D-ben történő megtekintéséhez szüksége van a Google Föld-bővítményre

    pedig fel van telepítve , a program is, meg a plugin is :C
  • Jim Morrison
    #5896
    Nekem speciel tetszenek.
  • akyyy
    #5895
    másnak bejönnek a chromhoz készült google earthes pluginek?
  • BoneDragon
    #5894
    Pontosan erre voltam kíváncsi, köszönöm!
  • papi08
    #5893
    Ha jól értem akkor Neked az kell hogyha ráviszed egy már beírt névre az egeret, akkor nyomsz egy shift+del-t, és az már törlődött is a listából :D
    Remélem jól vettem ki.. :D

    Üdv!
  • BoneDragon
    #5892
    Üdv!

    Hogy lehet kitörölni egy adott weblapon, hogy megjelenjenek a valaha beírt felhasználó nevek?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    remélem érthetően fogalmaztam
    Régebben simán ment a delete gombbal ha rávittem az egeret, de most a beállításokban se találok ilyesmire lehetőséget...
  • Jim Morrison
    #5891
    Rágugliztam, es tenyleg valamivel baratibb a megoldas link.
    Szoval akkor majd neked kell torolni.
  • RoboKutya78
    #5890
    Én azt gondolnám hogy megmarad a rajta levő anyag de a tárhely amit nem használsz fel elveszne és amit letörölsz adatot a bővített területről azzal együtt a terület is csökkenne ( a minimum szintig)én ezt venném felhasználó barát eljárásnak:)
    Majd egyszer meglesem hogy dolgozik.Ha addig nem írja meg valaki a tapasztalatát e téren.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.05.15. 14:46:57
  • Jim Morrison
    #5889
    mivel így hamar ki lehetne használni a rendszert, így kétlem, hogy megmaradna. Nem tudom, de mégis ezt 99%-ban állítom, hogy valszeg felszólítanak, majd törlik.
  • RoboKutya78
    #5888
    Srácok valaki használja kicsit komolyabb tárhelybővítés céljára a google drive-t?
    Kérdésem az lenne ha valakinek nem elég a 15 giga terület és fizet egy hónapra pl plusz 1 giga tárhelyet és a teljes méretét feltölti kihasználja a hónap lejárta után mi történik azzal az anyaggal ami a bővített tárhelyen található? Elveszik vagy megmarad, de ha törlődik akkor elvesztem az extra helymennyiségem ha nem fizetem tovább a területért a havidíjat? Vagy a bővített részen található anyag a hónap végén elveszik a területtel együtt?
    Bocs ha olyat kérdek ami esetleg le van írva a szabályban de nem találtam ilyen leírást.
  • ToCsEk
    #5887
    nah már minden ok
  • simonl #5886
    Köszönöm mester
  • SzirmosSzisza
    #5885
    http://www.makeuseof.com/tag/how-to-start-google-chrome-in-incognito-mode-by-default/
  • simonl #5884
    Sziasztok, be lehet azt állítani hogy a böngésző már induláskor inkognitó módban induljon?
    Köszönöm a türelmes válaszokat.