6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Pethy23
    #4281
    User scripteket hogy lehet engedélyeztetni? Jelenleg fel vannak telepítve, és még a parancsikon után is ott van hogy --enable-user-scripts, de így se működik, ma már 1x 2x bejött de aztán azóta sem.
  • [HUN]FaTaL
    #4280
    Próbáld meg, hogy kikapcsolod a flashben a hardveres gyorsítást.
  • Alexease
    #4279
    Ha jol emlekszem, volt ilyen variacio is, de ezt majd kiprobalom;) Koszi!
  • JoeFromHun
    #4278
    Ilyet akkor láttam amikor kijött a 11-es flash és ATIkártya volt a gépben.
    És nekem akkor egy külföldi topicban azt javasolták,hogy tegyem vissza a 10.3.xxx-es flash-t.
    Egyik haveromnak így oldottam meg. Visszament egy régebbi flash verzió 10.3.183.10.Neki azóta jó! :)
    Idézet a külföldi fórumból-Nekem ott ezt írták:

    Remark: Flash 11 is bringing problems to me while wathing youtube with hardware acceleration. Blue screen with atixxxx.dll error , watchdog.sys bsod. As i was using AMD Display card, maybe it works well with your pc. Just sharing this incase someone need it. For me i just change back using flash version below.
  • Alexease
    #4277
    Koszi.
    Megegyszer vegig csinaltam az osszes le-foltelepitgetest, pucolast, de nem javult a helyzet;) Igazabol meguntam, visszaalltam Explorerre;)
  • MerlinW
    #4276
    próbáld ezt
  • Alexease
    #4275
    Keresgettem a topic-ban, de nem adott ki semmit a kereso.

    Az utobbi idoben szopat a Chrome, nem az hogy fagy, hanem azonnal reseteli a gepet. Youtube tuti, de valszeg bizonyos Flash alkalmazasok mindegyike.

    Termeszetesen mar mindent vegigcsinaltam (Chrome, Flash, codecek full uninstall, install, plugin-ek ki-bekapcsolasa, cache/cookie-k torlese, allitgatasa stb.), eredmeny nulla. Gep install nem lesz, mert minden mas tokeletesen megy (pl. masik 4 bongeszo OK).

    Talan mar volt hasonlo gond, lesz valami egyszeru megoldas, mert a net-et olvasgatva nem sok ertelmes van egyelore.

    Koszi!
  • Ability
    #4274
    New tab page is sokáig bent volt, lényegesen nem változott, és szerintem egy kalap szar. Most direkt megnéztem ezt az új cuccot is, hát valami borzalom. Nem vágom mi folyik ott mostanában...
  • MerlinW
    #4273
    Ez még ezerszer változni fog mire megjelenik a 19. Még a 18-as is csak valamikor a hónap végén/áprilisban jön.
  • ldavid
    #4272
    a settings oldal béna, fapados megjelenését egyszerűen nem tudom megérteni
    miért variálnak, ha a jelenlegi teljen jól átlátható és ezzel sokkal használhatóbb is...
  • MerlinW
    #4271
    3 hónapja használom, szokásos developer verzió. Stabil, de vannak néha problémák. Naponta frissül, ezért készítettem a lent linkelt update scriptet. A változások 99%-a belül történt, felhasználói felület terén a settings ablak változott meg teljesen, más nem nagyon.
  • Stefling
    #4270
    Van aki feltette már? Ha igen, vélemény?
  • Narxis
    #4269
  • MerlinW
    #4268
    Több, mint 3000 újdonságot tartalmaz. Részletek
  • Stefling
    #4267
    Mivel tud többet, vagy mik az újdonságok benne, az előzőekhez képest?
  • MerlinW
    #4266
    #4258
  • f3lhasznaloinev
    #4265
    Google Chrome 19.0.1068 dev (26MB)
  • Minstrel
    #4264
    Heló, van mostanában egy olyan "hiba", hogy ha youtube vagy más videólejátszós oldalon elkezdek lejátszani egyet akkor az egér kivételével lefagy az egész, a hang is megy tovább és a feladatkezelő is bejön nehezen, utána pedig az asztalkezelő leállt ablak fogad. Feladatkezelő elindulása után bezáródik az lap (youtube, stb.) ami szerintem a hibát okozta és minden megy tovább. Lehet ez a chrome miatt vagy csak a win7 ablakkezelője ilyen és ezt szokjam meg?

    Mondanám, hogy régen nem volt ilyen, mert nem volt, de akkor firefox-ot használtam és a klasszikus windows kinézetet.
  • ldavid
    #4263
    aham, 18-asnál nálam nyugis a hdd
  • MerlinW
    #4262
    A google synch okozza. 1024 bájtokat ír/olvas max sebességgel, nem tudni az okát. Le kell választani az account-ot (beállítások/személyes oldal) és megszűnik a probléma.

    A dev 19-ben már nem áll fenn a dolog (valszeg a 18-ban sem), tehát a következő stabil major kadásban valszeg meggyógyul.
  • Aquir
    #4261
    oszd meg, lehetőleg angolul, hogy rákeresésre mindenki megértse   ಠ_ಠ
  • Rage47
    #4260
    megosztod velünk?
  • MerlinW
    #4259
    Tárgytalan, megoldottam.
  • MerlinW
    #4258
    Chromium 19+ Daily Windows Installer/Updater v6.0
  • MerlinW
    #4257
    Mi lehet az oka, hogy mostanában Win-en, Linuxon egyaránt (v17) szénné kerepelteti a HDD-t a Chrome? Google azt mondja, hogy a pishing filter fícsör az oka, de azt kikapcsolva is csinálja...
  • Jim Morrison
    #4256
    Szórakozik velem a chrome. betölt egy oldalt, majd ahogy betöltötte előjön a kék a manóba oldal. DE MIÉRT? amiket nem néztem mostanában oldalakat az simán bejön. sg meg ilyenek nem.
  • Narxis
    #4255
    Kösz akkor remélem majd nálam is megjavul. :)
  • MeoH #4254
    Goodspeed is erre panaszkodott PHan. Azt irta, hogy egyszer csak megjavult, majd a ghostery kezdte el. DE az is magahoz tert :) SZoval nem tudom, nalam is van mindketto, nincs hiba.
  • Narxis
    #4253
    A bővítmény nem tudta módosítani a hálózati lekérést, mivel a módosítás egy másik bővítménnyel ütközött.

    Ezt írja ki AdBlock Plus-nál. Milyen hálózati lekérést akar? :S
  • Stefling
    #4252
    Mi a változás a 19-esben lehet tudni róla valamit?
  • f3lhasznaloinev
    #4251
    Google Chrome 19.0.1061.1 dev (26MB)
  • WhiteTusk
    #4250
    Sziasztok! Nekem néhány oldalnál ami tudom hogy él és elérhető ezt írja ki:Ez a weboldal nem érhető el
    mi lehet a megoldás?
  • Narxis
    #4249
    + bug és security fixek :D
  • Rage47
    #4248
    új flash player :D
  • Aquir
    #4247
    és most ez annyival jobb mint a mostani?:) ahogy látom nem sokat változott a verziószám:)
  • Rage47
    #4246
    új stabil Chrome jött
  • Ármány
    #4245
    Köszönöm :)
  • Ármány
    #4244
    :)
  • Che Guevara
    #4243
    Köszönöm! Bár ahogy a kommenteket olvasgatom, ez még elég bugos. Na nem baj, várok türelmesen. Egyszer majd hátha...
  • desigo
    #4242
    Clickable Links - thx pont kerestem ilyet

    +

    -Auto HD For YouTube - egyből jobb minőségben indulnak a videók
    -Click&Clean - tisztítás,karbantartáshoz
    -IE Tab - egyes oldalak csak ezzel jelennek meg jól
    -Save as PDF - PDF kezelés
    -Speed Dial 2 - kedvenc oldalak lapon ablakba rendezése
    -SZTAKI Dictionary Extension - frodítás