6043
Egy böngésző a Google-től.
  • ldavid
    #4321
    nézd meg milyen nap van +multitaskelj
  • Rage47
    #4320
    heh meghülyült az adblock, macskákat mutat reklámok helyett:D
  • Aquir
    #4319
    egyébként:

  • Aquir
    #4318
    szóval a te jelszavaid vesztek el, de nem csak akkor szinkronizál ha a beállításokban hozzákötöd az accountot?
  • xxdani
    #4317

    Helló!
    Bejelentkeztem egy Chromban a Gmailomba onnatól úgy vette, hogy a chrome az enyém és leszinkronizált mindent (könyvjelzők, jelszavak , háttérkép stb).
    A baj ezzel csak az, hogy mint mondottam volt nem az enyém a chrome és az alap dolgok (főleg jelszavak) elvesztek. A tulaj nem szinkronizáltatta a google szerverével a dolgait. Van lehetőség visszaállítani az egészet akár egy órával ezelőtti állapotra?
  • f3lhasznaloinev
    #4316
    Oké Márton ! Majd igyekszem! Köszi a biztatást.
  • Narxis
    #4315
    :D lelkiismeretes
  • Rage47
    #4314
    sztem óránként linkeld
  • f3lhasznaloinev
    #4313
    Google Chrome 19.0.1084.4
  • MerlinW
    #4312
    Van újabb is. A google szervert nézd, ne a közvetítőoldalakat.
  • f3lhasznaloinev
    #4311
    Google Chrome 19.0.1081.2
  • Narxis
    #4310
    Nagyon fain lett, rengeteget gyorsult.
  • Aquir
    #4309
    Azért azt megtehetnék hogy fullscreenben is lehessen címet írni...   lol
  • Rage47
    #4308
    Kijött a stable 18
  • Balázs 17
    #4307
    kösz, de már megtaláltam amit kerestem

    ennél egyszerűbb szerintem nincs :)
  • MerlinW
    #4306
    Nem plugin, viszont jó cucc
  • akyyy
    #4305
    közbe rájöttem hogy betette a magyar nyelvet most már magyarul olvassa fel az emaileket
  • Aquir
    #4304
    nem nagyon, a firefox dowloadhelper pluginja jó
  • akyyy
    #4303
    Multilingual TTS Engine

    ezt tettem fel, de hogy lehet bele magyar nyelvet varázsolni? sehol valami beállítás lehetőség :|
  • Balázs 17
    #4302
    Hello
    Chromehoz van olyan bővítmény, mint firefoxhoz, hogy youtuberól 1 kattintással lelehet tölteni videókat?
    kösz
  • MerlinW
    #4301
    dev/snapshot 1-2 naponta, continuous/buildbot (amit a frissítő scriptem is használ) pár óránként.
  • [HUN]FaTaL
    #4300
    Canary jön naponta nem?
  • MerlinW
    #4299
    Ugye tudod, hogy naponta jön új dev verzió?:) Felesleges mindig belinkelni:)
  • f3lhasznaloinev
    #4298
    Google Chrome 19.0.1077.3 dev
  • tommygear
    #4297
    az oké, csak ezt kb minden harmadik nap eljátsza a böngésző :S
  • MerlinW
    #4296
    Bookmark panelt kirakod a címsor alá, és oda lehúzogatod a linkeket. ikonokat, könyvtárakat, bármit. Panel, jobb klikk, show bookmark bar.
  • plu604
    #4295
    ez csupán a fenenagy konformizmusom - könnyebb rápillantani pár képre és kiválasztani egyet, mint lenyitni a könyvjelzőket és olvasgatni hogy melyik is kell nekem :D
    hihetetlen lusta vagyok. :D
    Köszönöm MeoH!
  • MeoH #4294
    Speed dial2 Teljesen jol szemelyre szabhato
  • MerlinW
    #4293
    Felső panelen jobb klikk, bookmark bar nem jó?
  • plu604
    #4292
    Chrome-ra nincsen véletlenül olyan kiterjesztés vagy beállítás vagy akármi, ami egy olyan felületet eredményezne mint az opera gyorshívója?
    Tudom hogy a gyakran látogatott lapokat beteszi automatikusan a kis gyorshívójába, de oda keveset rak, és nem azokat amiket én akarom.
  • MerlinW
    #4291
    A bookmark manager-ben nyomj egy abc sorrendet. Organize/Reorder by Title.
  • tommygear
    #4290
    (az azóta van mióta szinkronizálom a kedvenceket)
  • tommygear
    #4289
    arra van valami magyarázat, hogy miért hajingálja nekem össze vissza a kedvenceket a böngésző?
    abc sorrendbe vannak állítva ugye, de számtalanszor tapasztalom, hogy össze vissza van az összes kedvenc
  • FZoleee
    #4288
    ha már a chrome-ot nem tudod használni, miért nem firefox, miért ie?:D
  • Narxis
    #4287
    Link

    Elvileg akinél a flash miatt fagyott vagy összeomlott az most megnézhetné.
  • Rage47
    #4286
    frissített a 17-es verzió, mi javult?
  • Alexease
    #4285
    En nehezen altam at a Chrome-ra, sosem erdekelt a bongeszo haboru, tokeletesen elvoltam az Explorerrel;)

    Aztan megtetszett, de nem a sebesseg, mert az nagyreszt parasztvakitas, hanem nehany szolgaltatas: login/pass mentes, szinkronizacio a google profillal.

    Sajnos most otthon hasznalhatatlan lett, az utolso 1-2 verzio, egyszeruen reseteli az egesz gepet (foleg videos, flash-es oldal, de igaqzabol nem jottem ra). Tuti, hogy a gepemen nem tetszik neki valami, mert itt bent tokeletesen megy. De ezert nem fogok rendszert frissiteni, vissza IE, aztan majd rendszer frissites utan ujra Chrome;)
  • Rage47
    #4284
    nekem müködik minden, megnéztem
  • grebber
    #4283
    Anno amikor kijött és mindenki ajnározta ezt a böngészőt akkor felraktam és tetszett is nem volt vele gond!
    De nem tudom mi történet vele mert kb egyre jobban csak hanyatlik,legalábbis nálam!
    Elég sokat látogatom ezt az oldalt! De mint mondtam nem tudom mikortól a beágyazott videók és képek nézegetése lehetetlen lett! Rányomok a videóra és középen csak köröz és tölti a semmi mert a videó soha nem indul el.A képek lapozásánál a 2. után már nem ad képet. (Ezek eddig tökéletesek voltak) Átlépek firefoxba vagy ie-re ott semmi gond!
    Nem értem miért örült meg a Chrome. Probáltam legyalukok mindent ami chrome sütiktől kezdve mindent és újratenni hátha ,de nem ugyanaz.
  • Stefling
    #4282
    Mennyivel gyorsabb a 18-as vagy a 19-es mint a 17-es verzió?