6043
Egy böngésző a Google-től.
  • csn tamás
    #5963
    Sziasztok! Olyan gondom van, hogy ha belépek a google fiókommal a youtube-ba, onnantól kezdve nem játssza le a videókat. De ha nem akkor működik. Valami tippetek van esetleg? Még nem tapasztaltam ilyet. Köszönöm előre is!
  • Trucker01
    #5962
    Sziasztok!

    Facebookon állandóan feljön hogy "sütiket használ, blabla... ", de nem tudom hol kéne "ok"-ot nyomni, mert csak bezárás van... És így elvileg folyamatosan feljön... Tudna valaki segíteni?
  • Trucker01
    #5961
    Igen ilyenre, csak azzal a különbséggel, hogy magyar szöveghez kéne, nem angolhoz... Tudsz olyat is? :)
  • SzirmosSzisza
    #5960
    https://chrome.google.com/webstore/detail/google-dictionary-by-goog/mgijmajocgfcbeboacabfgobmjgjcoja
    https://chrome.google.com/webstore/detail/goodwordguidecom-instant/mfembjnmeainjncdflaoclcjadfhpoim

    Ilyenekre gondolsz?
  • Aquir
    #5959
    vagy egy betűre átírt keresőmotorok, pl. megadni a keresőbeállításban: (ha már kerestél az oldal keresőjével) thefreedictionary = f és beírva "f neutral", rákeres a neutral-ra.
  • Trucker01
    #5958
    Sziasztok!

    Sokat szoktam speciális/szakszavakat tartalmazó cikkeket/weboldalakat olvasni, nem tud valaki plugint a chromehoz (vagy esetleg más programot) amivel egyszerűen tudok pl 1 kattintással (akár másolva) mondjuk értelmezőszótárból keresni, vagy hasonló?
  • mooo
    #5957
    Nincs ott, azt kikapcsoltam.
  • RoboKutya78
    #5956
    attól még ha az óra mellett aktívan megjelenik a tudtodd nélkül figyelhet ha be van állítva.
    akkor viszont nics más ötletem hirtelen.
  • mooo
    #5955
    Nincs más készülék és megnéztem máshonnan se jelentkezett be senki. CCleaner fel van telepítve, de már nagyon rég futtattam.
  • RoboKutya78
    #5954
    vagy valami takarító progi pl ccleaner rosszalkodik?
  • RoboKutya78
    #5953
    nem synkronizálsz véletlen valamivel?
    esetleg olyan eszközről syinkel a fiokod amihez nem adódott hozzá rendesen az eltűnő könyvjelző
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2017.01.21. 12:24:17
  • mooo
    #5952
    Látott már valaki olyat, hogy a könyvjelzősávból eltűnnek a könyvjelzők? A további könyvjelzőkből nem tűnik el ,csak a könyvjelzősávból... Már 3x-ra történik meg(az első után csináltam mentést) és kezd idegesítő lenni. Google account van és mobillal szinkronizálva van). Vírus nincs ezt kasperskyvel néztem át.
  • endorphinz
    #5951
    Nem tudjátok mi lehet a hiba, ha böngészés közben néha ezt az üzenetet kapom: "Default Radeon WattMan settings have been restored due to unexpected system failure" előtte két másodpercre elsötétül a kép

    Chrome-ban kikapcsoltam a hardveres gyorsítást és a probléma elmúlt. Napi 6-8 órát játszok és ott semmi baj, de ha pl. fészbúkot nézek akkor ott félóránként is előjöhet.
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2017.01.12. 07:07:26
  • WhiteG
    #5950
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám adódott az utóbb időben, hogy facebook-on vagy pl rtlmost alatt megnyitott videók alatt egy piros csík van függőlegesen a képernyőn. kivéve a youtube videóknál, mert az teljesen jól működik. ha onnan van linkelve fb alá azt is jól játsza le. kipróbáltam más böngészőt azzal teljesen tökéletes minden. Váltani nem akarok chrome-ról. Nem tudom volt-e hasonló gondja itt valakinek, de ha volt és tudna segíteni azt megköszönném!
  • Adam Jonas
    #5949
    Beleolvastam a kommentekbe, állítólag a Chrome Canary (ami fejlesztőknek számára van, és napi szinten frissül) telepítése és használata megoldást jelenthet a problémára.

    Valaki próbálta már esetleg?
  • Bal0924
    #5948
    Sziasztok
    Gondoltam kap még 1 esélyt, kárvolt bízni benne hogy megjavult...
    Ugyan olyan mint volt.

    Hogyan lehet rávenni hogy importálja a Firefoxból a könyvjelzőket, minden mást át tudott hozni de azt nem
    Mindig azt írja hogy sikeresen elvégezte, de szart se csinált valójában!
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2016.11.29. 11:24:30
  • akyyy
    #5947
    Amikor fel akarok valahova tölteni egy képet, PCn keresztül, de telefonon van rajta, nem lehet megoldnai, hogy feltöltöm google felhőve (drive, vagy még jobb a Google Fotók), és a pc-m ezt látná mint egy könyvtárat. úgy vettem észre, oneDrive-ot látja így, de mást nem tudom hirtelen hogyan lehetne bele tenni :)


    Áh, megvan a neve, Gyors elérésű mappa
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2016.11.19. 15:13:34
  • SzirmosSzisza
    #5946
    https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/ebLGRxSnPug ha jól látom frissítés megoldja (bár krómnak illene magát)
  • MerlinW
    #5945
    De csinálja. Codec probléma lehet, majd javítják.
  • akyyy
    #5944
    másnál nem csinálja azt, hogy elindítok pl facebookon egy ideót, vagy GIFET (!), akkor szétesik a kép első néhány másodperce, és fekete el nagyolt pixelelet mutat. aztán megjavul.
  • Nyethuszar
    #5943
    Sziasztok ! Azt mi okozhatja,hogy nem tudok semmilyen oldalon sem görgőzni az egérrel ? Mintha nem lenne.. Eddig semmi baja nem volt,aztán hirtelen ez... Win 8.1es Operációs rendszer van. Ugyan ez a jelenség a Firefoxban is. Bezzeg az IE alatt semmi gond.... Köszönöm a segítségeket előre is :)
  • skinnyman
    #5942
    Itt irnak meg rola
    Elvileg az osszes ujabb nvidia driver erintett, a legujabb es.
    Es elvileg csak a stabil chrome-ban jelentkezik, beta/canary-ban nem.
  • Adam Jonas
    #5941
    Egy szeptemberi driver volt fent nekem, szar volt. Update-t toltam neki, ugyanúgy szar volt.

    Érdekes, hogy Win10 update után kezdett el jelentkezni ez is...

    Most Firefox-ot használok, és ott oké minden.
    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2016.10.29. 16:05:35
  • skinnyman
    #5940
    Valszeg vmelyik ujabb nvidia driver + uj chrome mukodik egyutt rosszul valami miatt, tobbeknek van ilyenje: link
  • Adam Jonas
    #5939
    Pl.

    http://imgur.com/a/MX5Vi
  • Adam Jonas
    #5938
    Én is ezzel szívok, mármint betöltés első pár másodpercébe fekete v színes csíkokkal tűzdelt a kép fele, majd megjavul. Visszatekerem a legelejére, ismét jó az is.

    Kezdtem fosni már, hogy VGA hiba lesz, de pl. Edge-be meg egyáltalán nincs hiba.

    Sőt, mondok jobbat: a fenti hiba fennáll YT, FB videók és GIF-ek esetében is.
    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2016.10.27. 16:15:18
  • papi08
    #5937
    A chromeba az valami új fícsör, hogyha kikapcsolom a hardveres gyorsítást akkor mintha leesne a videók fps-e, ha meg bekapcsolom akkor a mozgóképek első 5-6 másodperce félig fekete? :/
  • RoboKutya78
    #5936
    com-mal nézem
    de úgy fest ismét tehnikai zűrjük van vagy a heti karbantartás elég sokszor pihennek mostanában
  • Jim Morrison
    #5935
    teracod.org? nem megy az oldal.
  • RoboKutya78
    #5934
    Srácok tud valaki valamit a terracod oldaláról?egy böngésző se tölti be
  • chopin42
    #5933
    Közben megoldódott! Az app data/local mappában töröltem a pepper falsht, utána jó lett!
  • SzirmosSzisza
    #5932
    Link nélkül nehéz megmondani mi a baj :)
  • chopin42
    #5931
    Szevasztok! Bocsi, ha volt már, de egy ideje a chrome nem játszik le bizonyos videókat, "nem sikerült betölteni a beépülő modult" -ra hivatkozva. Arra sikerült rájönnöm, hogy a flash-el van gondja, de javítani nem tudom. Mit tehetnék? Amiket a chrome súgóban találtam, nem működtek. Internet explorerrel működik : (win7 x64)
  • MerlinW
    #5930
    Illik, de pl a buta OTP direct-nél opcionális és szerintem a nép fele nem használja. Ráadásul relatív el is van dugva az opció a beállításokban.
  • SzirmosSzisza
    #5929
    Mondjuk egy netbankot illik 2FA mögé rakni :)
  • MerlinW
    #5928
    Vannak account információk, amiket te szeretnél megjegyezni és nem a böngésző, hidd el nekem. Hacsak nem akarsz egyszer a telefonodra érkező SMS láncra ébredni, miután egy kósza malware elküldte a chrome passdb-jét egy jómadárnak, aki lecsapolta a bankszámládat amíg te aludtál:)

    Én is lusta vagyok, de a bankszámla adataim az egyetlen, amit sosem mentek sehova.
  • Jim Morrison
    #5927
    Lazarus form recovery?
  • RoboKutya78
    #5926
    Ha lehetne nem törekednének arra hogy megjegyezze a beírt adatot a biztonságnak pont ez a lényege hogy nem jegyz meg a beírt adatot sehol se.
  • akyyy
    #5925
    tudom nem biztonságos, de válalva akockázatot: mikor be akarok lépni a netbankonba (Erste), ott a jelszó el van tárolva, de az azonosítómat mindig be kell írni (szám), nem lehet valahogy beállítani, hogy jegyezze meg, és automatikusan kitöltse? Lastpassal is hiába probálom, semmi. régebben volt, hogy legördülőben benne volt, de most már az se.
  • RoboKutya78
    #5924
    esetleg vírusirtó túlreagálja a dolgot próbáld meg felfüggeszteni a telepítés idejére vagy engedd ki a tűzfalon a böngészőt.