6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Stefling
    #4681
    Ennyi csupán a változás benne? :S :D A letöltési témán kellene változtatni már, ne alul kelljen bezárogatni mindig -.-
  • ldavid
    #4680
    frissítettem a bétát (magától nem ment neki), és hát komolyan... a csavarkulcs ikon lecserélésére volt a legnagyobb szükség, főleg ilyen nulla csíkokra
    a más google termékekben használt fogaskerék ikon még akár logikus is lett volna
  • skinnyman
    #4679
    4 eves
  • Jim Morrison
    #4678
    Most nézem, hogy azokon az oldalakon ahol nem biztonságos tartalom van egy apró pajzsot tesz ki a csillag mellé. Érdekes, eddig nem tűnt fel.
  • tommygear
    #4677
    igazából a böngészővel nincs baj, az adobe képtelen egy normális flash plugint megírni, van amikor tűrhetűen működik, aztán egy frissítéssel elbasszák az egészet
  • slime001
    #4676
    Köszönöm a segítséget, kipróbálom.
  • Narxis
    #4675
    A flash azóta szar amióta bevezették a protected módot. Talán csak IE alatt megy rendesen, nézd meg azzal. Ha pedig működik akkor IE Tab addon és kész, beállítod, hogy youtube-ot azzal hozza be. Jelszavakra én mindig 3rd party appot használtam. LastPass, KeePass vagy Sticky Password.
  • ProGabe #4674
    Ez a retek böngésző nem hajlandó megjegyezni a jelszavaimat (egyik napról a másikra döntött úgy, hogy elfelejti az összeset). Pedig Isten bizony rákattintok, hogy "Igen, jegyezd meg vazze!".

    A másik meg, hogy youtube-on kicsit akadnak a videók és van egy 1px-es fehér csík alul. Még jó, hogy anno azért váltottam rókáról, mert szar volt benne a flash.

    Miért nem tudnak egy igazán jó böngészőt csinálni?!?!?! Emlékszem amikor a chrome még tényleg egy puritán valami volt, most visszasírom azt az időszakot.
  • Malakai
    #4673
    Youtube és Chrome Google kézben van, Firefox nem.
  • Klon
    #4672
    "általában ha raknak föl youtube letöltőt, google le szokta szedni. " -hmm ebben vajon mi a biznisz? mármint, hogy FF-hez engedik, chromehoz meg nem ...
  • slime001
    #4671
    Néhány napja brutálisan szaggatnak a youtube videók. Eddig HTML5 módba volt, most visszaraktam, de így se jó. Megakad a videó ha tabot váltok, az oldalon alig lehet scrollozni és kb 5 fps-el megy a videó. Cache, előzmények stb törlés volt. Beta build-et használok. Van valakinek valami ötlete mi lehet a probléma?
  • Mr O
    #4670
    Hello!

    A betűtípust, hogy lehetne olyanra állítani ahogy szeretném?A betűtípusok tetreszabása részben amit állítok azt nem ment el arra ahogy pl a sg betűit szeretném látni.

    THX
  • Aquir
    #4669
    általában ha raknak föl youtube letöltőt, google le szokta szedni. Amikor kellett valami a FF-ot és hozzá DownloadHelpert raktam föl csak ezért. De mást kereshetsz, pl. ilyet.
  • JoeFromHun
    #4668
    Sziasztok!

    Chrome alá nincs jól működő (firefox alat használatos EsayVideoDOwnloader-hez hasonló) progi amivel a videomegosztó oldalakról akár mp3-vagy video formátumba lehet letölteni?
  • Mr O
    #4667
    aham a névjegyben is ezt írja.köszi!
  • Aquir
    #4666
    Nem tudom hogyan érted a súgót, mert nekem angol verzióról lefordítva a help a súgó (az pedig csak új lapot nyit meg), és csak az about-ban (magyarul szokásosan névjegy) frissít. Hát biztos baj mert nem tudja a verziót letölteni.
  • Mr O
    #4665
    Sziasztok!

    Ezt miért írja a súgóban baj-e és mit jelent pontosan?Köszi

    Update failed (error: 3)Hiba történt a frissítések keresése közben: A frissítés ellenőrzésének elindítása sikertelen (hibakód: 3: 0x80040154).

  • Malakai
    #4664
    Ja userscript, ugyanaz, extensions ablakba húzd be.
  • akyyy
    #4663
    de nekem csak js-em van :S
  • Jim Morrison
    #4662
    FastestChrome ra meg Diavetítésre hibát dob a web store (banner)
  • Malakai
    #4661
    Hogy megkönnyítsék a dolgot, mostmár csak úgy lehet, ha az extension oldal meg van nyitva és oda húzod be a crx filet.
  • akyyy
    #4660
    régebben lehetett bárhonnan bövitményt telepiteni. most meg nem engedi, és hiába töltöttem le elvileg a kódot, nem tudom hogyan tudom feltenni, bővitményen belül hibát ir ki
  • tmp
    #4659
    szerintem maradj az operánál.
  • Mr O
    #4658
    Sziasztok!

    A napokban váltottam Chrome-ra Operát és Safarit használtam-használom eddig.Szeretném a már ott megszokott módon használni a Chrome-ot.
    Fel is tettem a Speed Dial 2 a böngészőben.De nem udom beállítani,h az ablakok automatikusan frissüljenek mint mondjuk Operában v Safariban...
    Néztem mondjuk a "hivatalos" speed Dial oldalt és ott is említik mint probléma :(

    Van valakinek ötlete?

    Köszi!
  • Shep
    #4657
    Tudtok egy normális gesture plugin-t, mert egy véletlen baleset folytán törlődtek a böngészőből az bővítmények és a korábban használt nagyszerűen működő kiegészítőt most nem találom sehol és amiket meg leszedtem nem az igaziak.
  • Firerock
    #4656
    nekem is ugyanez van
  • grebber
    #4655
    Nálam mostanában állandóan behalnak az oldalak a Shockwave flash leállt cimszóval :(

    Erre van valami megoldás? A lefújabb flash van fent meg külön a legujabb shockwave-et isleszedtem neki.De továbbra is behal.
  • ldavid
    #4654
    esetleg flashblockot is érdemes lehet használni, ezzel csak az jelenik meg amire rákattint az ember
  • tmp
    #4653
    hm, létezik hogy win8 alatt van valamiféle smooth font rendering? (talán az új keretrendszer miatt?). Sokkal szebbek a betűk mint win7 alatt.
  • NONPLUSZULTRA
    #4652
    Igazából megoldódott azzal, hogy az integrált flash playert letiltottam és külön telepítettem a legújabb verziójú flash playert, korábbi tanácsoddal ellentétben :)
    Igazából lesz@rom a youtube-ot, az a gond, hogy minden oldalon van már flash tartalom amitől a chrome egész használata belassult. Az integrált flash player letiltása nálam a nyerő, igaz ma megint bezombult - magától visszakapcsolta de már tudom mitől van, flash player plugint újra letiltottam és ismét boldog chrome felhasználó lettem :P
  • N o N a m e
    #4651
    Szerintem állítsd be a youtube-on a html5-öt.
  • NONPLUSZULTRA
    #4650
    Rövid tesztelés után a tapasztalat az, hogy az oldalakat ugyanolyan gyorsan kezeli mint régen - görgetésekre, klikkelésekre, linkek megnyitására jól reagál viszont most a Youtube-os videókat nem akarja lejátszani, csak 1-2-t sikerült elindítanom :(
  • NONPLUSZULTRA
    #4649
    Hali, köszi a választ, pont ezt akartam kérdezni. Ki is próbálom.
    Ugyanis kb ETTŐL KEZDVE szaraxik a chrome-om :P
  • pxxl
    #4648
    azt nem lehet valahogy kiírtani a chrome-ból, hogy a nyilakkal ne mozgassa az oldalt, space-re ne ugorjon le stb? bosszantó :\
  • N o N a m e
    #4647
    az adobe.com oldaláról telepíts fel egy régebbi flash verziót (pl. 11.2), majd a chrome://plugins oldalon tiltsd le a Chrome-ba integráltat és használd azt amit feltelepítettél.
  • geo91
    #4646
    köszi!
  • videobaby
    #4645
    a legújabb foxi telepítésnél felajánlja a lehetőséget, hogy átmenti a könyvjelzőket. én is így csináltam. ie a legratyibb.
  • NONPLUSZULTRA
    #4644
    Hm, a flash videók ugyanúgy szaggatnak :P
    Kár a Chrome-ért. Kénytelen vagyok kibékülni az Internet Explorerrel :P
    Firefoxba át lehet varázsolni a Google-könyvjelzőket valahogy?
  • NONPLUSZULTRA
    #4643
    Köszi!
  • MerlinW
    #4642
    1. Itt törlöd a szinkronizációs adatbázisodat (Chrome sync)
    2. eltávolítod a Chrome-ot
    3. törlöd a c:\Users\neved\AppData\Local\Google\Chrome könyvtárat.
    4. Chrome újratelepít.