6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Stefling
    #4721
    Erre gondolok:

    Tehát hogy ott jelezze, jelzi végülis, halvány fény átfutással xD de az alig látható :/
  • Jim Morrison
    #4720
    ez?
  • Stefling
    #4719
    Nem tud valaki chrome-hoz egy olyan kiegészítőt, aminek a segítségével, ha pl az outlook-ot beteszem lap rögzítésbe, akkor jelzi hogy jött e-mail-em?
  • ldavid
    #4718
    ott nem igazán lehet kikapcsolni semmit, annyit csinálhatsz hogy egy alkalamzás ikonját áthúzod jobb szélre, ezzel új lapra kerül, és akkor csak egy lesz ott
  • simonl #4717
    Sziasztok,
    A következő problémát szeretném megoldani:
    Két gmail -es email címem van. Ezekhez szépen hiba nélkül használom tálcáról a Gmail Notifier Plus nevű kis progit.

    Kérdésem az, hogy ha a böngészőn belül a gmail levélfigyelőt hogyan lehet 2 címre belőni.
    a LastPass bővítményt használom de nem az igazi a belépésnél...
  • Humesz
    #4716
    t=k
  • Humesz
    #4715
    Szasztok!

    Két kérdés:

    1: Amikor új lapot nyitok, akkor megjelennek az indexképet a korábban látogatott lapokkal. Ezt hogy lehet kikapcsolni? Valahogy vagy sehogy? :)

    2: A másik oldalon ahol a web store, youtube, gmail ikonok vannak, oda lehet betenni más oldalakat vagy esetleg el lehet tüntetni a már ott lévőket?

    Köszönöm előre is
  • Freddycom
    #4714
    Ejnye...
    Lehet a proxy miatt nem jó? Koleszban vagyok, itt viszont kell...
  • Pethy23
    #4713
    Nekem gond nélkül viszi.
  • Freddycom
    #4712
    Ezt nektek lejátsza?

    http://www.putlocker.com/file/3BD5D79C6A3F4EDA#

    Én folyamatosan ezt az errort kapom: 200, Stream not found, NetStream.Play.StreamNotFound

    De minden ilyen putlockeres/streamcloudos videónál, tehát nem az h már nem elérhető a fájl.
  • Narxis
    #4711
    Sztem a peperflash nevűt kell, de nem bizti. :D
  • Aquir
    #4710
    nem baj, hogy betetted   És ha kettő van az appdatában, akkor mindkettőt?
  • Narxis
    #4709
    :O

    akkor sorry
  • ldavid
    #4708
    szerintem mi is pont ezt csináljuk már egy ideje :)
  • Narxis
    #4707
    Flash player hibákra lehetséges megoldás.
  • Stefling
    #4706
    Ezmiez. :D A 6 hetes frissítési periódus mikorra esedékes?
  • Aquir
    #4705
    yay
  • skinnyman
    #4704
    500
  • gunners
    #4703
    Köszi!
    Mit tudok tenni ezügyben ,hogy jó legyen !!??
  • Malakai
    #4702
    Flash plugin összeomlott, ennyi.
  • gunners
    #4701
    Üdv !
    Ez mire utalhat?
    Kivétel (unknown software exception (0x40000015)) történt az alkalmazásban a következő helyen: 0x00cfbf18.
    *chrome.exe - Alkalmazáshiba
    *fent meg sárga csik
    *Egy plug-in (Shockwave Flash) nem válaszol.
  • tommygear
    #4700
    várni egy új flashre, ami talán javítja
  • Brinn
    #4699
    Az bizony a Mozzarella Firekox lesz :D
  • grebber
    #4698
    Várni a csodát.
  • Brinn
    #4697
    Youtube-al nincs gond, csak a face fagy meg állandóan. Mit lehet tenni ellene?
  • tommygear
    #4696
    nekem is ilyen, az ismét elcseszett flash plugin miatt van ez, youtube videók is akadoznak, fagynak össze vissza, undorító, hogy mindig a flash miatt kel szenvedni...
  • Brinn
    #4695
    Valami ötlet?
  • bekasybalazs
    #4694
    megtaláltam igazából, csak a mappa rejtett szerintem és még totalcommander sem látja...a szinkornizálás viszont nem jött be alapból amikor felraktam a chremot, viszont az első telepítésnél igen..valahogy mauálisan működésre lehet bírni?
  • bekasybalazs
    #4693
    Üdv! elraktam a FAVBackupal a chrome profilom, win 7en működött de windwos 8 on már nem. szerintem azért nem, mert más helyen van a mappa...valami 5let esetleg hogy hol találom meg win8on? üdv: Balázs
  • Brinn
    #4692
    Hali,

    a Face egyszerűen megfagy 5 perc után Chrome alatt. Egy percig jó, aztán szép lassan belassul majd teljesen megáll és nem reagál semmire. Olyan mintha megtelne a memória. Nem tudom mi baja lehet, friss a windows (de teljesen uptodate), régin ezt nem csinálta. Egyedül ADBlock és egy időzítő van felrakva ami a régin is fenn volt. Valami ötlet?
  • simonl #4691
    Köszi a segítséget és az utánad következőkét is.
    És már csak egy kérdésem van: az egész Google mappát kell (biztonsági)másolnom vagy elég az abban lévő Chrome mappát?
  • Blekk Síp
    #4690
    Minden be van állítva, hogy szinkronizálja, de nekem vmiért ezeket a dolgokat újra be kell állítgatnom minden újratelepítés után.
  • ldavid
    #4689
    beállításokat is lehet szinkronizálni, és akkor azzal sem kell foglalkoznod
  • Blekk Síp
    #4688
    Az igaz, én bővítmények meg kedvencek mentésére használom, aztán már csak azt kell beállítanom, hogy hova akarok fájlokat menteni. Ja meg, hogy a torrent fájlokat rögtön megnyissa a utorrent. :D
  • [HUN]FaTaL
    #4687
    Csak az nem syncel mindent. :)
  • Blekk Síp
    #4686
    Vagy szinkronizálni még egyszerűbb.
  • [HUN]FaTaL
    #4685
    Az egész böngészőt ki tudod menteni úgy ahogy van.

    Vista/Win7/Win8 alatt a C:\users\felhasználónév\appdata\local\google\ mappában találod.
    XP: C:\documents & settings\felhasználónév\local settings\application data\google\
  • simonl #4684
    Sziasztok, a telepített bővítményeket el tudom menteni egy windows újratelepítés előtt? Pontosan hol találom ezeket?
    Azért kérdezem mert néhány bővítmény már nem található a Web Store -ban.

    Köszönöm a türelmes válaszokat előre is.
  • Stefling
    #4683
    De FF-nál elvileg már jobb oldalt fent jelenik meg egy új letöltéskezelő, az lenne a jobb erre is.
  • ldavid
    #4682
    nyilván nem, csak ez a legszembetűnőbb.

    letöltésnél még mindig jobb így, mint a külön ablak pl. FF-nél