6043
Egy böngésző a Google-től.
  • NONPLUSZULTRA
    #4641
    Kérdés: hogyan lehet visszaállítani a Chrome "gyári" beállításait?
    Ergo azt szeretném, hogy ha bejelentkezek akkor ne töltse be a korábban elmentett beállításaimat.
  • gunners
    #4640
    Akkor várok a fejlesztőkre még javítják a hibát ! (Addig a Mozzilát használom )
  • Narxis
    #4639
    Nem kell flash playert frissíteni, az be van építve a Chrome-ba, együtt frissül vele.
  • gunners
    #4638
    Ok azt írja naprakész! Flash playert frissiteni azt is hasonloan kell?
    Vagy töröljem le ! Szerinted ,hogy lenne egyszerűbb? Mert ezek a dolgok egyik napról a másikra történtek hogy youtube vidiket nézhetetlenné tette !
  • DIESEL DOG #4637
    Jobb felül kis franciakulcs piktogramra katt, majd a legördülő menüből kiválasztod a google chrome névjegye menüpontot, ezek után elkezd frissítéseket keresni... btw, nem biztos hogy a Chrome a bibis, lehet hogy a flash player-el van a gond, javasolt azt is frissíteni.
  • gunners
    #4636
    Chromot hol lehet kézileg frissiteni?Ne automatikusan legyen!
    Írjátok le ! :) Köszi ,mert youtube vidi HD ba mint egy lassított felvétel xD(gép megvanhozzá) eddig nem volt ilyen gond !!
  • Narxis
    #4635
    Na tessék, már majdnem jó! :D
  • Narxis
    #4634
    Csak a Chrome-ot tudod frissíteni, bár automatikusan frissül de nem tudom milyen időközönként ellenőrzi, én általában hamarabb tudom, hogy van frissítés és a névjegyet megnyitva frissítem. :)
  • Malakai
    #4633
    Javult valamennyit, még mindig lassú a betöltés, ha sok flash van az oldalon, de ha egyszer betöltötte onnan már nem rottyantja össze magát annyira, mint eddig. :)
  • ldavid
    #4632
    a béta is ugyanez most.
    ha új ablakot nyitok és urlt másolnék be, paste & go helyett paste & search van, de csak az első alkalommal. elég érdekes
  • Malakai
    #4631
    Chromeot természetesen, az tart 21.x-nél...
    A háttérben való frissülése pedig újdonság? :D
  • Stefling
    #4630
    Mit frissíteni? A Chrome-ot, vagy a flash playert? :D Mert én nem frissítettem be és mégis ez a 21.0.1180.75 verziószámú van :P
  • Narxis
    #4629
    Akinél flash problémák voltak, pl. akadozott a videó annak érdemes frissíteni és most megnézni:

    The Stable channel has been updated to 21.0.1180.75 for Mac, Linux, Windows and Chrome Frame

    This build fixes:
    Flash videos not longer remaining in fullscreen when clicking a secondary monitor while the video is playing (Issue: 140366).
    Flash video full screen displays on wrong monitor (Issue: 137523)
    REGRESSION: Rendering difference in Chrome 21 and 22 that affected on Persian Wikipedia (Issue: 139502)
    Some known crashes (Issues: 137498, 138552, 128652, 140140)
    Audio objects are not "switched" immediately (Issue: 140247)
    Print and Print Preview ignore paper size default in printer config (Issue: 135374)
    Candidate windows is shown in wrong place in Retina display (Issue: 139108)
    more of the choppy and distorted audio issues (Issue: 136624)
    Japanese characters showing in Chinese font (Issue: 140432)
    Video playback issues with flash-based sites (Issue: 139953)
    Sync invalidation notification broken after restart (Issue: 139424)
  • GerY5
    #4628
    Átmeneti megoldásnak megteszi, köszönöm.
    Mindenesetre azért várom a további tippeket is. :)
  • ldavid
    #4627
    tölts le egy portable-t, szerintem megtalálod majdnem minden korábbi verzióban, frissítés meg nincs is benne
  • GerY5
    #4626
    Üdv mindenkinek!

    Egy web-applikáció programozásának a közepén járok, és a hétvégén kicsit elakadtam, ugyanis lefrissítette magát Chrome, és bizonyos CSS-funkciók megszűntek működni.

    A kérdésem az lenne, tudja-e valaki a módját annak, hogy hogyan lehetne az egyel megelőző verzióra visszatérni utólag és egyúttal letiltani átmenetileg az automatikus frissítést is?

    Köszönöm a választ előre is!
  • NONPLUSZULTRA
    #4625
    Sztornó.
    A Chrome legközelebbi indítása után ismét belassult. Ugyanolyan kezelhetetlen sajna és most a plug-inek ki-be kapcsolgatása sem segít :(
  • NONPLUSZULTRA
    #4624
    Hali.
    Bevlált, legalábbis pár perc tesztelés ezt mutatja.
    Több helyre mutatnak a linkek:
    C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\Application...
    C:\Program Files (x86)\....
    C:\Windows\...
    Szerintem mind "legális"-nak tűnik ;)

    Szóval: van 10 pluginem, mindet lekapcsoltam és voilá: magához tért a Chrome.
    Egyesével visszakapcsoltam erre ugyanúgy gyorsan működik.

    A bibi: mikor megnéztem a plug-in oldalt, mindegyik be volt kapcsolva, most viszont két plugint nem tudok egyszerre visszakapcsolni csak egyiket közülük, mindkettő PDF plug-in. Egyik Chrome-os, másik Adobe-s, most választanom kell... Talán ezek akadtak össze, nem tudom.

    A tippet köszönöm, működik és ha legközelebb belassul, tudom mit kell nézni. Ha nem a PDF plugin-ek okozták, az sem baj majd kiszűröm de egyelőre jól megy.
  • ldavid
    #4623
    esetleg ezt megpróbálhatod: megnyitod ezt a lapot chrome://plugins/
    jobb oldalt lesz egy részletek vagy hasonló link, arra katints rá
    és kapcsold ki mindet ami nem a X:\Windows\-ból megy
  • Klon
    #4622
    köszi, ez a Clearly kieg így elsőre tetszik!! :)
  • Malakai
    #4621
    Ez alapvetően a weboldal készítő dolga megoldani.
    Vannak olyan kiegek, amik az ilyen könnyű olvasást próbálják lehetővé tenni és kiszedik a sallangot, stílust az oldalról, pl Clearly viszonylag picire is nyomja össze, de az is fix szélességű pl. Na meg ezek a fajta kiegek lehet kikapnak a tutorialból odavaló képet is (habár próbálnak ezen a téren okosak lenni).

    Én elsősorban flashel kapcsolatban vettem észre a lassulást, de nem is maga a flash kliens, hanem a chrome plugin. Az alap, hogy némileg lassul egy oldal renderelése, hogyha van flash objektum rajta és minél több annál jobban, de itt különösen durva. Más esetekben én nem vettem észre lassulást, de ez is elég zavaró.
  • Stefling
    #4620
    Nállam is emgvan hülyülve, 90%-on van a két magos procim, FF alatt meg 30 x'DD pl farmerama és youtube van megnyitva, ennyi x'D más semmi nem is fut a gépen :D Kezdem temetni a krómot.....
  • Klon
    #4619
    Üdv!
    olyan kérdésem lenne, h Chrome-ban megoldható e valahogy, hogy a szöveget a böngésző méretének megfelelően tördelje?
    sokszor nézek tutoriálokat, egymás mellé van téve a chrome és egy másik program. viszont a hosszú sorokat nem tördeli meg, és így elég nehézkes az olvasása.

    előre is köszi!
  • NONPLUSZULTRA
    #4618
    Hali.
    Kb. 3 napja hülyült meg a Chrome-om. Hihetetlen módon belassult, görgetésekre, klikkelésekre és lapváltásokra is nagyon lassan reagál, használhatatlan. Youtube-os videókat legszarabb felbontásban is diavetítésben játssza le. Bővítményeket nem használok, újratelepítés, kipucolás megtörtént.
    Évek óta használom, nem akarok átszokni megint másra.
    Btw Internet Explorerben minden fasza...

    Amint látom nemcsak nálam van ez. Ötletek?
  • Narxis
    #4617
    Majd megjavul, még ne temessétek. :D
  • Norby646
    #4616
    Hát majd lehet kipróbálom. Nem tudom mitől hülyült meg, nem csináltam vele semmit, még csak nem is lett telepítve vagy törölve vmi... :/
  • videobaby
    #4615
    akkor másik böngésző. foxi új verzió remek. simán átmásolja kérésre a könyvjelzőt, mentett jelszavakkal, mindennel. chrome egyre hülyébb.
  • Norby646
    #4614
    Sziasztok! Ma reggel óta nem hajlandó lejáttszani semmilyen videót a chrome. Pontosabban elindul a videó, hang nincs, aztán megakad és annyi. ha beletekerek akkor tovább megy aztán megint megakad. Mindegy hogy youtube-o nézem vagy máshol, mindig ez van. A legfrissebb verzó van fent. Van valami ötletetek hogy ne kelljen újrarakni? Nem akarom hogy megint törlődjenek a jelszók, fh nevek...stb.
  • Stefling
    #4613
    Én megőrülök, hogy a 21-es verzióban törli az előzményeket és a flasht mindig újra és újra kell betöltenie, nem tárolja el :@
  • videobaby
    #4612
    nekem is adobe van. viszont nem akad semmi, amit nézek. de önkényes alapon ma elkezdett linkek miatt letiltani dolgokat. szerintem valamit fejlesztők, elszúrtak.
  • N o N a m e
    #4611
    Milyen flash verziót használtok? Nekem Ubuntu-n a Chrome alapból a PepperFlash (11.3...) plugint tölti be, de amióta kicseréltem az Adobe 11.2...-re, azóta jobban mennek a videók. A chrome://plugins oldalon tudjátok megnézni.
  • DIESEL DOG #4610
    Csekkoltam, jelenség ugyanaz.... gondoltam újratelepítem a böngészőt, letakarítok minden vele kapcsolatos bejegyzést, stb. Eredménye semmi.
  • gunners
    #4609
    Igen ,csak youtube akad :( Most jött ki mozzila frissités azon hibátlan ! Nem értem ezt,chrome sokkal jobb de most vidi akadozás miatt áttértem mozira!
  • videobaby
    #4608
    próbáld más böngészővel, hátha. mert mostanság nekem is vacakol a chrome. lassabb, mint a foxi.
    mondjuk, yt mostanában nem rendettlenkedik. az is lehet, hogy ki kellene takarítanod a gépet, vagy csak azért akadozik terhelés alatt, mert eleve melege van. egyáltalán csak yt vidik nézésénél van ilyen gondod?
  • gunners
    #4607
    Üdv Mindenkinek !
    Youtubos videot akarok megnézni HD ban kiteszem teljes képbe akad pedig megvan a gép hozzá ! Mi lehet a baj ? Mostanába kezdte el !
    Segítsetek létszi !!
  • MerlinW
    #4606
    Nézd át a pluginjaidat, azok okozhatják. Magával a Chrome-al nem sok gondom akadt (4 gépen használom)
  • DIESEL DOG #4605
    Üdv!

    Valaki tud valamit érdemben mondani arról hogy a mi a fészkes fene lelte a Chrome-ot? Mióta települt a legfrissebb verzió, azóta valamikor be sem tudja tölteni a kezdőlapot, vagy ha igen azt is olyan jó 4-5mp elteltével. Amikor nem tölti be akkor manuálisan nyomok egy entert a keresősávba és azonnal be is tölti. Kipróbáltam már több dolgot is, egyébként betöltés után olyan mint a villám de bosszantó egy kicsit ez az érdekes "tünet".
  • gunners
    #4604
    Üdv Mindenkinek !
    Youtubos videot akarok megnézni HD ban kiteszem teljes képbe akad pedig megvan a gép hozzá ! Mi lehet a baj ? Mostanába kezdte el !
  • ldavid
    #4603
    telepítsd újra, de előtte törölj mindent ami esetleg megmarad (szinkronizálni nem árt, hogy minden meglegyen később)
  • embeembe
    #4602
    Tudtok segíteni? Totál bekattant a Chrome a gépemen: 1. A gmail leveleim egyszerűen nem láthatók (lásd melléklet), miközben FF-ban pl működik. 2. A google keresési beállításokban hiába állítom be, hogy oldalanként 100 találatot mutasson (el is fogadja a beállítást), mégis marad a 10 találat oldalanként.