6043
Egy böngésző a Google-től.
  • McGrady
    #4801
    Nagyon köszönöm, nekem is megoldotta!
  • tommyknockers
    #4800
    Hang recsegésre próbáld ezt:
    chrome://plugins/ a címsávba - > jobb felső sarokban katt a Részletek-re - > pepflashplayer.dll letiltása.
    Nekem ez megoldotta a hang recsegést.
  • McGrady
    #4799
    kipróbáltam mindkettőt, de ugyanaz...:( Esetleg más tipp?
  • gabo91
    #4798
    Feltettem amit írtál verziót, ebben tényleg van, illetve a gmail probléma is megszűnt.

    Kösz szépen a segítséget!
  • Aquir
    #4797
    nem tapasztaltam, próbálj flasht frissíteni, vagy kapcsold be a html5 youtubeot
  • McGrady
    #4796
    Sziasztok! Most töltöttem le a Chrome-ot, és tetszik, viszont a Youtube-videókat elég ügyetlenül játssza le: a youtube-ablak lassan reagál, a hang recseg, ilyesmik. Firefox-om volt eddig, ott nem tapasztaltam ilyesmit. Tudja valaki, mi lehet a megoldás? (Bocsánat, ha vótmá!)
  • Aquir
    #4795
    akkor updatelj vagy nemtom, legújabb: Version 23.0.1271.64

  • gabo91
    #4794
    Még egy kérdés: Gmailt nem tölte be az alapnézetben, csak HTML -ben.
  • gabo91
    #4793
    nyelvet belehet állítani magyarra, de helyesírás ellenőrzésnél akkor sincs ott a magyar nyelv.
    ezek vannak
  • Aquir
    #4792
    bennevan: settings - show advanced settings - languages & spell checker settings
  • gabo91
    #4791
    Hali

    Új lap (+)-nál megjeleníti a legtöbbet látogatott oldalakat. Ezt nem lehet valahogy testreszabni, hogy az álltalam fixre idetett oldalak legyenek itt.

    Másik kérdés: Rendszer újratelepítés elött valami régebbi chromot használtam abban volt magyar helyesírás ellenőrzés. Most 4.1.249 van fent, ebben nincs (nem találom) Valahogy belelehet varázsolni? (ha végigolvastátok amit írtam, rájöttetek miért lenne fontos :) )

    #4788 ez engem is érdekel.

    Egyébként a régebbi változattal jobban ki voltam békülve. (további könyvjelzők mappa sem volt ott)
  • FZoleee
    #4790
    Nektek nem fagyogat mostanában gyakran? Nem tudom mitől, de néha megáll az oldal betöltése a felénél, de a többi megnyitott tab még jó, míg nem nyomok egy refresht. Új tab nyitásánál szintén a feléig betölt és befagy... Igaz, hogy bezárom a chrome-ot és újraindítom, akkor jó lesz, de ez elég idegesítő, mikor fél óránként előjön.
  • MerlinW
    #4789
    uTorrent, beállítások, mappák. Nézz bele.
  • Jim Morrison
    #4788
    utorrent a .torrent fájlokat áthelyezi ha szeretnéd :)
  • SzirmosSzisza
    #4787
    Nem. (ha Linux alatt vagy írtam 1 hoki scriptet ami ezt csinálja, de biztos van Windows alé is valami progi)
  • akyyy
    #4786
    nem lehet belitani hogy a ltöltött torrent fáljlokat valahova máshova mentse:?:D
  • tommyknockers
    #4785
    Hali, az a helyzet mostanában, hogy YouTube-on a videók, vagy egy megnyitott streamnél a hang recseg. Viszont Firefoxban jó. Van erre valami megoldás?
  • Aquir
    #4784
    ez is igaz, mondjuk én csak akkor kattintok felülre ha elhúzok egy tabot máshova mivel egy, a normálra merőleges görgőt használok tabváltásra:)
  • SzirmosSzisza
    #4783
    Én sokat nem merek megnyitni meg megzabálja az egész RAM állományom, ha meg kevés van akkor jó szélesek :D
  • ldavid
    #4782
    és könnyebb véletlenül bezárni is :)
  • lalakov
    #4781
    Mi a fene történt? :( Nincs hang Youtubeon, csak miután újraindítom a gépet. Minden másnak van hangja és Firefox alatt is működik a Youtube.
  • SzirmosSzisza
    #4780
    Könnyebb 1 fokkal bezárni a füleket egérrel :)
  • ldavid
    #4779
    a régi szerintem tökéletes volt, ez meg olyan ronda nagy paca
  • Jim Morrison
    #4778
    a következőt azért veszed észre mert akkor már nem lesz... :D
  • FZoleee
    #4777
    az ilyen kis újítások miatt tudom csak meg, hogy frissült a chrome:)
  • Jim Morrison
    #4776
    Milyen piros hátteret kapott az iksz a füleken hoverra O.o
  • Aquir
    #4775
    other
    rest :)
  • akyyy
    #4774
    nem sikerül ez alapján :S
  • Aquir
    #4773
    google:)
  • akyyy
    #4772
    van itt egy win7es közös gép, a min van chrome. az első felhasználó az a családi, semmi kieg meg iléyenek. a chromeba van az én felhasználóm is, a könyvjelzőimmel, mindennel. hogyan tehetnék az asztalra ki egy ikont, amivel már eleve az én nevemmel lépne be a chrome.? de kilépve, és a simát elinditva meg a sima jönne be
  • Jim Morrison
    #4771

    skrillex milyen már :D
  • Jim Morrison
    #4770
    Chrome Web Lab :O
  • Narxis
    #4769
    Adblock Plus 1.3 for Google Chrome™ released · 2012-10-27 00:38 by Wladimir Palant

    Install Adblock Plus for Google Chrome™

    Major changes

    Adblock Plus for Chrome is now officially out of beta, its functionality and stability are comparable to Adblock Plus for Firefox. The user interface is still lacking, we are working on that.
    Some acceptable ads are now allowed by default (easy to disable, see full explanation).
    Added a first-run page (only shows up once for each user – either on new install or after update to Adblock Plus 1.3 from an older version).
    Better performance now that we rely exclusively on the webRequest API (Chrome 17 and below are no longer supported).
    Added support for element hiding exceptions.
    Made use of new security features in new Google Chrome versions.
    Worked around Chrome issue 49001 (some websites breaking due to our element hiding).
    Fixed a data corruption bug that would sometimes corrupt the filters.
    Removed sending of the Do-Not-Track header now that Chrome is capable of doing it itself.
    Source code license is the GNU General Public License v3.0 instead of the Mozilla Public License now.
  • FZoleee
    #4768
    ott nincs, köszi azért, végül sikerült egy fájl átírásával megoldani
  • Aquir
    #4767
    advanced settings. "mailto" cím gmail megnyitása pl. itt van megadva

  • FZoleee
    #4766
    Magnet linkre kattintva bejelöltem, hogy jegyezze meg a választásomat és véletlen arra nyomtam, hogy ne engedélyezze a megnyitást. Hogyan tudom visszacsinálni?:\
  • Gyulasjz
    #4765
    Sziasztok!
    Alapértelmezett böngésző Chrome. A Chrome HTML Document icon egy fehér lap :/ Chrome van társítva. Nem tudom mi lehet a gond. Köszi!
  • Aquir
    #4764
    Chromebook: 3. generáció    250$

  • Jim Morrison
    #4763
    most meg a yt dob folyton errort :(
  • Aquir
    #4762
    itt szerver errorok vannak