6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Firerock
    #4841
    köszi!
    A pluginek nem okozhatják ezt a crash-t amúgy? (Adblock,gmail checker)
  • Jim Morrison
    #4840
    most nézem, minden adat törlése után még mindig nagyobb a chrome mint 1 giga, és azért mert nem törli le az előző verziót hanem mindig meghagyja. Miért? Én törlöm is le, nem értem miért van ez...

    Közben találtam egy ilyet: Old chrome remover
  • ldavid
    #4839
    csak itt csatlakozol, de nem megy mindegyik videó vele, pl. a reklámosoknál mindig a flasht erőlteti
  • Firerock
    #4838
    Most áttértem Firefoxra,de ott is összeomlik,pedig most csak zenét hallgattam Soundcloud-on... Hogy tudom átállítani a videókat html5-re?
  • ldavid
    #4837
    érdekes, nekem soha nincs ilyen crash.
    igaz én csak akkor kapcsolom be a flash-t, amikor html5-el nem megy egy videó.
  • Firerock
    #4836
    Mostmár youtube-ot sem lehet nézni a rohadék shockwawe flash crashed nélkül.
    Van valami ötlet? Az about:plugin-os megoldáson kívül?
  • Firerock
    #4835
    Lassan megint mehet a kukába a Chrome... Nem lehet videót nézni mert a Shockwave rögtön crash-el. Kipróbáltam az itt linkelt trükköt is,régen működött mostmár ez sem...
  • FZoleee
    #4834
    köszi, végülis sikerült megoldást találnom :)
  • Narxis
    #4833
    Hordozható verziót keress.
  • FZoleee
    #4832
    Van valami mód arra, hogy kettő, más verziójú chrome-ot futtassak egymás mellett? A neten talált módok nem nagyon működnek nekem:(
  • akyyy
    #4831
    régebben egy sokkal gyengébb gépen ha megnyitottam chrommal egy pfd fájlt, sokkal gyorsabban betöltötte ( az más, hogy abba volt lassulás:D)
    de most meg egy jobb gépen ha rámegyek mintha fél percre lefagyna a chrome, tök mind1 mekkora pdf-ről va szó.
  • MeoH #4830
    Google keresesre fix, olyan lesz mint regen: Googlifix
  • #4829
    Sziasztok!

    Tegnap estétől a Chrome-ban véletlenszerűen felbukkan egy szlovák reklámoldal. Csak úgy böngészés közben hirtelen átvált.
    Hogyan tudnám beállítani, hogy ez tiltva legyen?
  • SzirmosSzisza
    #4828
  • papi08
    #4827
    Megoldódott, köszönöm :)
  • papi08
    #4826
    Srácok!

    Nekem a "legújabb, és legjobb" verzióval miért nem működik az egérgörgőm? :S

    (24.0.1312.45 m - verzió)
  • akyyy
    #4825
    frisitettem is betára, eddig jónak tünik:)
  • Narxis
    #4824
    A 24-es beta.
  • akyyy
    #4823
    ez nekem is zavró, régen bal oldalra egy kattintás volt és magyarul kerestem vagy bármi más, most meg elveszek a menübe, nem tudok egyszerüen hozzászokni:( ezt nagyon elbaszta a google.

    a másik, hogy a gif-ek még mindig szarok nálam, csak új lapon megnyitásnál kezdenek el mozogni főleg az ide fórumba beszúrt képek. ez ellen még nincs orvosság?

    neten utánnaolvastam azért, csak azt tudom hogy tán a 24-es verzióba már ki van jatitva, de nekem 23-as van amire azt irja, naprakész. LOL?
  • Aquir
    #4822
    Flash:   #4800   =  (Fix the chrome shockwave flash plugin problem)
  • magyarkolega01
    #4821
    Sziasztok!Az lenne a bajom a Google Chromeval hogy, amikor youtubon akarok videót nézni vagy zenét hallgatni vagy akár más videómegosztón akarok videót nézni,zenét hallgatni akkor pattog a hang és a kép is akadozik.Utánnanéztem hogy mi lehet a baj azt javasolták hogy, rakjam újra a Goole Chromot és az Adobe Flash Player ezek megtörténtek de nincs változás és más böngészővel rendesen megy a hang is meg a kép is.Akkor a Google Chromenál mi a baj???
  • Zsolt01
    #4820
    1. Köszönöm, ezt a lehetőséget valahogy nem vettem észre.
    2. Tudom, hogy reklámokból is élnek, csak gondoltam, nem-e van valami "okosság" rá!
  • ldavid
    #4819
    1. találatok felett most is elérhetők azok az opciók (keresőeszközök)

    2. mivel többek közt ebből is származik a bevételük, talán kitalálod a választ
  • Zsolt01
    #4818
    Sziasztok.
    Nem pont a Chrome kérdés, de:
    Google megváltoztatta keresőlapját, a régen bal oldalon volt dolgok nem hozhatóak vissza valahogy?
    Pl. Web / Magyar találatok, bizonyos kereséseknél külön külön is rákerestem.
    Most beállításoknál Magyar van, de ..

    A másik, most a keresési eredményeknél első sorokba reklámok, vagy mi, ez ellen valamit nem lehet tenni, hogy ez ne legyen?

    Köszi.
  • grebber
    #4817
    Ehhez a Chromehoz nincs multirow mint a firefoxhoz a címsor alá behúzható oldalak több sorosak legyenek?
  • grebber
    #4816
    Persze Chrome-ra specializálodott internetszarakodás!

    Firefox és internet Explorer tökéletes!
  • Narxis
    #4815
    Valami elcsesződött nálad. Mondjuk a neted.
  • grebber
    #4814
    Ezzel a fossal megint mi van atom lassú kb semmi weboldalt nem nyit meg csak 30.ra.

  • repvez
    #4813
    Ha van egy bővitmény ami automatikusan frissul ha uj verzió jön ki azt hol tudom letiltani a böngészöben, hogy a bövitmény muködjön ,de ne frissitsen csak manuálisan esetleg ?
  • ldavid
    #4812
    gotta be an easier way, azért megpróbálom
    de nem értem amúgy, korábban külön kellett telepíteni minden profilhoz..
  • Aquir
    #4811
    ezzel most... well.. have fun


    "1/ Install Chrome 2, you'll find it Application Data folder, since I'm from Czech republic and my name is Bronislav Kluèka the path looks like this:

    C:\Documents and Settings\Bronislav Kluèka\Local Settings\Data aplikací\Google\Chrome

    and run Chrome

    2/ Open registry and save
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Google\Update\Clients\{ 8A69D345-D564-463c-AFF1-A69D9E530F96}]
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Google\Update\ClientSta te\{8A69D345-D564-463c-AFF1-A69D9E530F96}]

    keys, put them into one chrome2.reg file and copy this file next to chrome.exe (ChromeDir\Application)

    3/ Rename Chrome folder to something else (e.g. Chrome2)


    4/ Install Chrome 3, it will install to Chrome folder again and run Chrome
    5/ Save the same keys (there are changes due to different version) and save it to the chrome3.reg file next to chrome.exe file of this new version again
    6/ Rename the folder again (e.g. Chrome3)

    the result would be that there is no Chrome dir (only Chrome2 and Chrome3)

    7/ Go to the Application folder of Chrome2, create chrome.bat file with this content:
    @echo off
    regedit /S chrome2.reg
    START chrome.exe -user-data-dir="C:\Docume~1\Bronis~1\LocalS~1\Dataap~1\Google \Chrome2\User Data"
    rem START chrome.exe -user-data-dir="C:\Documents and Settings\Bronislav Kluèka\Local Settings\Data aplikací\Google\Chrome2\User Data"

    the first line is generic batch command, the second line will update registry with the content of chrome2.ref file, the third lines starts Chrome pointing to passed directory, the 4th line is commented and will not be run.

    Notice short name format passed as -user-data-dir parameter (the full path is at the 4th line), the problem is that Chrome using this parameter has a problem with diacritics (Czech characters)

    8/ Do 7/ again for Chrome 3, update paths and reg file name in bat file for Chrome 3

    Try run both bat files, seem to be working, both versions of Chrome are running simultaneously.

    Updating:
    Running "About" dialog displays correct version, but an error while checking for new one. To correct that do (I'll explain form Chrome2 folder):
    1/ rename Chrome2 to Chrome
    2/ Go to Chrome/Application folder
    3/ run chrome2.reg file
    4/ run chrome.exe
    (works the same for Chrome3)
    now the version checking works. There has been no new version of Chrome since I've find this whole solution up. But I assume that update will be downloaded to this folder so all you need to do is to update reg file after update and rename Chrome folder back to Chrome2. I'll update this post after successfull Chrome update."
  • ldavid
    #4810
    help! hogy a frászba lehet csak egy win7 profilra telepíteni a chrome-ot?
    egyikre raknám a bétát másikra stable-t, de bármelyiket próbálom, mindig telepíti mindkét profilra
  • friendh2
    #4809
    Nagyon nagy segítség volt amit leírtál , már 1 hete szenvedek a hanggal neten keresztül . Most már minden rendben !
  • Aquir
    #4808
    kijelentkezés? ha disconnectálod az accountodat, attól csak a szinkronizálás szűnik meg. Ha másik userre váltasz elvileg más beállításoknak kell lennie.
  • peppati
    #4807
    Sziasztok!

    Kijelentkezem a chrom-ból, de ha rámegyek a mentett jelszavak kezelésére, simán meg tudom nézni a jelszavaimat. Ez normális?

    Köszi a segítséget
  • Aquir
    #4806
    eddig csak a gmail checker volt, most átnéztem az összes google extension + appokat, ezek tetszettek:

    Google Mail Checker
    Google Quick Scroll
    News Reader (by Google)
    Scratchpad
    Screen Capture (by Google)
    Search by Image (by Google)
  • Airbus A380
    #4805
    nem oldotta, meg nos akkor hova is kell olvasni?
  • Malakai
    #4804
    Csak három hozzászólást kellett volna visszaolvasni.
  • Airbus A380
    #4803
    beteszem ide is hátha valami guru okosat mond.

    Hali, Chromeba recseg ropog a hang, játékok yutyub, online rádió minden! MINDEN MÁS BÖNGÉSZŐBE TISZTA! nyomozgattam és rengetegen panaszkodnak erre. Szakiknak van ötletük? Mert másképp megy a kukába a Chrome így használhatatlan. köszi
  • akyyy
    #4802
    nap mit nap tapasztalom hogy chrome alatt, itt sg-n ha be van zúrva egy gif, akkor az nem mozog, amig nem kattintok rá hogy uj lapon megjelenitse, vagy hogy csak azt a hozzászolást mutassa. miért lehet ez?:(