6043
Egy böngésző a Google-től.
  • nordan
    #6003
    sZIASZTOK! azt nem tudja valaki,hogy a google maps-ben ha megakarom nézni az utcaképet full fekete lesz a kéernyőm.....látom 3d-ben kb 50 méteres magasságból a helyszínt ,de ha lemegyek egy gyalogos közelségére a földig akkor fulll fekete
  • marsu
    #6002
    Megoldódott juppi!!
  • marsu
    #6001
    igen igen, azon is túl vagyok, de a helyzet nem változott!!
  • Aquir
    #6000
    Hogyha minden chrome beállítás jó a cookiekkal kapcsolatban, akkor esetleg Chrome újratelepítése..
  • marsu
    #5999
    Szia, megcsináltam, leellenőriztem, de még mindig fenn áll a hiba!
  • Aquir
    #5998
    Nézd meg beállításokban hogy rendben van e a szinkronizáció, próbáld meg törölni a cache-t és a cookiekat.
  • marsu
    #5997
    sziasztok, olyan gondom, van hogy két napja nem jegyez meg semmit a chrome, minden oldalra be kell jelentkezni, külön külön, facebook, gmail, sg, stb mi lehet a baj?
  • Malakai
    #5996
    chrome://flags/#force-color-profile
    Profilokat itt tudod állítani, ezen kívül egyéb nem nagyon szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2018.12.15. 13:48:15
  • strepsils
    #5995
    Meg lehet valahogy változtatni a szinkezelését ennek hogy ne srgb t kényszerítsen rá a monitorra?
  • Audi TDI
    #5994
    Nálam a Chrome állandóan belassul, majd lefagy a Win10 1803 verzión. :( Korábban ezzel semmi gond nem volt.
    Állítólag a GTX970-es kártyát nem szereti.
    ez igaz lehet szerintetek? Vagy mi lehet erre a megoldás?
  • MerlinW
    #5993
    Rájuk viszed az kurzort, katt a három pöttyre, eltávolít és az az oldal többet nem jelenik meg ott.
  • adamfesto
    #5992
    Sziasztok!
    A kezdőlapon bead 8 gyakran használt oldalt, a keresősáv alatt. Be tudom úgy állítani a Chromeot, hogy ezek ne jelenjenek meg? Előre is köszönöm a választ!
  • iceeman
    #5991
    Üdv uraim! Egy olyan kérdésem lenne hogy a chrome-ban felbukkanó software reporter tool nevü alkalmazást vagy akármit hogyan tudnám letiltani vagy kiirtani,mert akárhányszor törlöm állandóan felbukkan újra,és jónéhányszor csak húzza a procit. Gondolom a Google fejlesztöi akarják igy,de ha akad valami jó megoldás nálatok,hálás lennék érte! Köszönöm elöre is!
    Utoljára szerkesztette: iceeman, 2018.08.22. 18:10:20
  • Jim Morrison
    #5990
    https://9to5google.com/2018/04/22/google-chrome-canary-reveals-new-refreshed-material-design-look-gallery/
  • MerlinW
    #5989
    pluginnal
  • bikers
    #5988
    Sziasztok!
    Chromeban, hogy tudok ilyet csinálni? Sajnos csak 8 lehetőség van s azokat sem lehet csoportosítani.



    KÉP (ha nem jelenne meg)


    Utoljára szerkesztette: bikers, 2018.02.27. 06:07:31
  • ozimak
    #5987
    Akkor a 140-es javítja úgy néz ki!
  • The_Anger
    #5986
    Verzió: 64.0.3282.119 (Hivatalos verzió) (64 bites) volt fent,most viszont frissítette és elméletileg jó lett már.
  • ozimak
    #5985
    Melyik verzió van fent neked? Súgó-->A Google Chrome névjegye Elvileg jött egy új patch 140-re ami javítja. De én nem tudom, mert visszabutítottam a nagy 64 bites patch előtti verzióra ami nekem stabil. Letiltottam a frissítést (kitörlöd az update mappát, és letiltod a google update folyamatot).
  • The_Anger
    #5984
    Ugyanez van nálam is sajnos.De érdekes hogy csak az asztalin.Laptopon ,telón rendben van.Valamivel öszeakad.Win telepítés sem oldotta meg.
  • ozimak
    #5983
    Másnak is szarakodik a bejelentkezésekkel a chrome? Mindenhonnan kijelentkezik. Vagyis, hogy egész pontos legyek, olyan mintha minden session-nél egy új böngészőként viselkedne. Facebook, sg, meg úgy cuzammen mindenhol újra kéri, hogy jelentkezzek be. Még g-mail-be is. Állítólag valami új bug.
  • SzirmosSzisza
    #5982
    Ez talán segít majd, elég régi a cikk de még mindig nem ezeken a verziókon van a stable.
  • malter
    #5981
    Sziasztok egyre divatosabb a honlapokon,hogy egy x dologra kattintaskor bead egy reklám oldalt aminek köze nincs a dologhoz,és csak többszöri bezárás után adja a valos tartalmat,van erre valamiféle megoldás?
  • Aquir
    #5980
    Én amikor visszatettem most a win 7-et, ez nagyon nem tetszett. jópár googlezést követően végül sikerült rátalálni hogy az internet options-connections-LAN settings-automatically detect kikapcsolása megoldja a dolgot.
  • Borg
    #5979
    2-3 nappal ezelőtt nekem FF alatt is volt ilyen, hogy a facebook annyira pörgette a procit, hogy alig tudtam használni.
    De most megint jónak tűnik.
  • Jim Morrison
    #5978
    én tegnap kapcsoltam ki hardware accelerationt, de valamiért, miután bekapcsol a számítógépem, elindítom a chrome ot, akkor bejön az oldal. utána viszont 1 percig nem tudok böngészni, míg más böngészőben lépkedhetek jobbra-balra. kopmatibilitást is próbáltam de nem lett jobb :( ezzel egyedül vagyok? (két gépen is ezt produkálja)
  • Aquir
    #5977
    google:
    - clear cookies+cache?
    - disable hardware acceleration in chrome?
    - facebook - privacy - security settings - end all sessions?
    - disabling IPV6 from the network adapter properties?
  • acsati
    #5976
    Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy amikor a Facebook-ot böngészem, akkor az nagyon beakad? 2-3 fül meg mellette megnyitva, de azokon gond nélkül görgetek akadás nélkül, de a Facebook meghal. Mi lehet a probléma?
    A gépemnek simán bírni kell egy kis böngészést és a Chrome SSD-re van telepítve.
  • Aquir
    #5975
    Purchase, cancellation, & refund policies

    Egy tárhely van mindennek:
    Drive: Megmarad az adat hozzáférhetősége, de többet nem tudsz feltölteni. Létrehozhatsz ettől még Google dokumentumokat mert ezek nem vesznek el a tárhelyből. A szinkronizáció a My Drive és a Google Drive mappa között leáll.
    Photos: Csak "high quality" minőségben tölthetsz fell több fotót.
    Gmail: Nem fogadsz több emailt, visszaküldi a feladónak.
  • RoboKutya78
    #5974
    srácok van esélye annak hogy magyar nyelven tudjak kommunikálni a google-val?
    mármint a kereső oldalal?
    Kíváncsi volnék hogyan működik a tárhelybővítő rendszerük.
    Pl ha feltolom 100 gigára egy év időre, és ha lejár az egy év és a szabad 15 giga mellé mondjuk csak 5 gigát töltöttem fel a másik 95 giga szabad ebbe az esetbe ha nem fizetek tovább elveszik a 95 giga az 5 meg megmarad addig amíg adat van rajta?vagy köteleznek hogy mentsem azt az 5 gigát?
  • acsati
    #5973
    Mi lett a Chrome-mal?
    Eddig mindig amikor elkezdtem gépelni a címsorba egy weboldal címet, akkor magát a főoldal hozta be elsőnek, csak nyomtam egy entert és ott voltam. Most meg elkezdtem ugyanúgy gépelni, hogy pl. origo és nem az origo.hu-t ajánlja elsőnek, hanem ezer másik aloldalt, amit néztem már.
    Vissza lehet valahogy ezt állítani?
  • csgj
    #5972
    Sziasztok! Pár napja a Chrome-ban lejátszott videók (YouTube-on és Netflixen) egy idő után (ami lehet 2 vagy akár 15 perc is) megakadnak. Olyankor nemcsak a kép akad meg, hanem a hang is, és folyamatosan zúg. Aztán vagy megy szépen tovább, vagy a Windows 10 hibaüzenettel újraindul (utóbbi már nem fordul elő, de így kezdődött). Szerintetek hogyan lehet orvosolni a problémát? Hangkártyát frissítettem, videokártyát is, hálózati kártyát is; kipróbáltam régebbi drivereket, de nincs változás. Sőt, kikapcsoltam a hardware-es gyorsítást, hátha úgy megy, de az sem vált be.
  • Blekk Síp
    #5971
    Nah a Hitman Pro segített. Plusz reseteltem a chrome-ot aztán reinstall, a dashboard-nál is töröltem minden felhőben levő adatot és újratelepítettem minden kiegészítőt, aztán visszakapcsoltam a sync-et. VÉGRE.
  • Blekk Síp
    #5970
    Malwarebytes megtalálja és elvileg sikeresen törli is a fenyegetéseket de a Chrome első indítása után magától visszatér az unTabs nevezetű förmedvény. Pedig sync kikapcsolva. Hihetetlen idegesítő.
  • hgabi84
    #5969
    Ha az nem segít, próbáld meg még a GMER-t és a Trojan Remover-t is.
  • Calver
    #5968
    Malwarebytes?
  • Blekk Síp
    #5967
    Ez az unTabs nevezetű rothadás mi a tököm ez? Átállította a keresőmotort is yahoo-ra és nem tudom kiírtani ezt a szemetet.
  • Zetorg
    #5966
    néha a facebook tab felzabál 2.5gb memóriát és 25-40% cpu-t. lehet ezzel valamit kezdeni?
    i3, 8gb ram
  • Jim Morrison
    #5965
    Beállításokban keress rá a smart lock-ra (zarolt kepernyo es vedelem). Kapcsold ki/vedd ki az otthoni halozatot a megbizhato helyek kozul
  • beller
    #5964
    Otthoni hálózatba telefonom automatikusan bejelentkezik, így nem kell feloldó kód hozzá. Hogyan tudnám ezt megszüntetni? Köszönöm a segítségeteket.