6043
Egy böngésző a Google-től.
  • rooney8
    #5081
    hali
    adblock a topik kedvenceknél elrejtette a fórum címeket (pl. általános eszmecsere, saját fórumok). ha kikapcsolom akkor újra látni.
    próbáltam beállítani kivételt, de csak egész oldalt lehet, külön objektumokat nem. ötlet?
  • howarju
    #5080
    Itt:

    http://hvg.hu/tudomany/20130206_Igy_szabadulhat_meg_a_legegyszerubben_a_k
  • howarju
    #5079
    Szia!

    http://www.smartpctools.com/toolbar_remover/
  • lck
    #5078
    Valószínüleg - ha nagyon akarják - minden adatot, böngészési előzményt tudnak rólad visszamenőleg hónapokra, ha van fenn Chrome - ha nincs.
    De mondjuk én leszarom. Utcára se álarcba járok ki, hogy ne tudják meg ki vagyok. Akinek meg takargatnivalója van ne netezzen.
  • papi08
    #5077
    Így köztesen belekérdezve, az igaz hogy a Google szinte majdnem mindent visszaküld adatként rólunk, de honnan tudjátok hogy a CoolNovo nem teszi ugyan ezt, a saját fejlesztői felé? Akkor inkább a Google tudjon rólam, mint az idegen fejlesztő brigád :D
  • [HUN]FaTaL
    #5076
    Ki és hol szarozta a Chromeot? Azt mondtam a letöltéskezelője szar. Attól, hogy homokba dugod a fejed még az marad.

    Illetve még azt is mondtuk, hogy a coolnovo jobb. Ennyi, semmi több.
  • Ariakus
    #5075
    Srácok, le akartam tölteni egy media player classic lejátszót de vele együtt lejött és feltelepült egy új és fölösleges search toolbar. Hogyan lehet eltávolítani? Windows Pprogramok eltávolításánál nem találom, illetve megnéztem a Google Chrome bővítmények között és ott sem találtam. Találtam viszont egy PC Cleaner nevű programot aminek elvileg van letölthető search toolbar uninstaller nevű bővítménye. Érdemes letöltenem ezt a PC Cleaner-t vagy inkább más módon kéne letörölnöm azt a fölösleges toolbar-t?
  • Narxis
    #5074
    Nem is írtam, hogy nem lehet igényetek másra de már unom ezt a magas lóról dumálást ami főleg operások felől jön. Legszívesebben beleröhögnék most a topikjukba de annyira nem érdekel az egész viszont Chrome topikban is már a Chrome szarozásáról olvasni eléggé unalmas bár ebből látszik, hogy nem csak a statisztika szerint egyre népszerűbb böngésző.
  • [HUN]FaTaL
    #5073
    "És szerncsére tényleg nincs az internetnek utolsó lapja..."

    Amerre haladunk még az is elképzelhető, hogy egyszer lesz... :D
  • lck
    #5072
    Az (is) szép a számítástechnikában, hogy különböző problémákra, igényekre sok-sok megoldás létezik, az egyik egyáltalán nem zárja ki egy másik megoldás használatát. És az egyik használata egyáltalán nem jelenti a másik kizárását, rosszabb vagy jobb voltát. Ez egy csodálatos, soha nem véget érő és soha nem bejárható világ. És szerncsére tényleg nincs az internetnek utolsó lapja...
  • [HUN]FaTaL
    #5071
    Akkor te használj ilyen szarokat, én nem gányolom a rendszert (pláne nem egy fos böngésző miatt).

    IDM szép és jó, de ettől még nem tudsz tempbe letöltve megnyitni.
  • Narxis
    #5070
    Egészségetekre. :)

    Semmit nem látok benne ami nekem kellene, persze nekem van elég helyem meg automatikusan takarít a TuneUp Utilities, CCleaner Business és az IObit Advanced SystemCare Pro.

    Letöltéshez meg Internet Download Manager, ezzel videókat is bármilyen honlapról letölthetek, pl. axn player.
  • [HUN]FaTaL
    #5069
    Én most a régi Operát használom, amíg működik addig marad aztán majd meglátom kipofozták-e az újat a használható szintre.
  • MeoH #5068
    En is igy gondolom :) Jelenleg CN, aztan meglatjuk mi lesz az Operabol
  • [HUN]FaTaL
    #5067
    Csak a rohadt letöltéskezelőt raknál már rendbe vége, mert szánalmas, hogy több éves böngésző képtelen az ideiglenes könyvtárba letöltve megnyitni. Gyakorlatilag emiatt nem használom a Chromeot (és a forkjait).
  • lck
    #5066
  • [HUN]FaTaL
    #5065
    Ja, kikapcsolható cache, hogy ne cachelje a c-re az egész internetet.
  • [HUN]FaTaL
    #5064
    +1, ha Chrome akkor Coolnovo (illetve majd Opera, ha rendbeteszik, egyelőre nagyon buta meg béta, addig marad a régi Opera).

    Pl. a coolnovoban legalább be lehet állítani ilyen alap dolgot, hogy ne zárja be az egész szart, amikor bezárom az utolsó fület, hanem nyisson új tabot (chromera is van addon de bugos). Meg van benne pár apróság :)
  • lck
    #5063
    Jó akkor csak kicsit jobb:
    Választható telepítési és cache mappa, nagyobb testre-szabhatóság: pl.: fülek kezelése, kevesebb adatot gyűjt ( talán ? :) )
  • Narxis
    #5062
    hát ööö
  • lck
    #5061
    Igazából hogy mi honnan és miért van benne az engem egyáltalán nem érdekel. Alap Chrome-nál sokkal jobb azért linkeltem. Ennyi.
  • Malakai
    #5060
    Elég rossz, hogy a felsorolt fícsörök nagy része chromium dolog.
  • lck
    #5059
    CoolNovo Új verzió !
  • SzirmosSzisza
    #5058
    Volt ilyesmi csak honlapokkal :)
  • skinnyman
    #5057
  • Firerock
    #5056
    Nekem működik!
  • JethroHUN
    #5055
    Másnál sem működik az AdBlock? Nekem a plus van a böngészőben telepíve... egy darab reklámot sem blokkol már egy ideje. Az alap AdBlock-ot pedig nem is tudom telepíteni, szürke a hozzáadás gomb és azt írja, h "ezen a számítógépen nem támogatott" Mi franc ez?
  • papi08
    #5054
    Sziasztok!

    Mitől lehet az hogy, egyik pillanatról a másikra behalt a chrome-on belül az egérgörgőm? Mindenhol máshol működik, de a chromeban nem :S
  • Narxis
    #5053
    Indítsd újra. :D
  • akyyy
    #5052
    már megitn baszakodik ez a szar, hogy nem mozognka a frumba a GIFek... fuuuu. mi a lóbánatos kúrva apját frissiti magát, ki engedte meg neki????!!!
  • SzirmosSzisza
    #5051
    Elvileg javították, de szerintem még lesz egy kis átfutási ideje.
  • ldavid
    #5050
    kapcsold ki
    chrome://plugins/
  • k0trapali #5049
    Haló!

    Shockwave crash -re tud valaki megoldást? Elég régóta vannak olyan kedvenc oldalaim amiket meg sem tudok nézni mert megnyitom és egyből lefagy majd kis idő múlva kapom, hogy a plug-in nem válaszol. Mi a franc van vele? Baromi idegesítő! És elég sok oldalnál már előjön!
  • skinnyman
    #5048
    Google Has Already Removed 8.8M Lines Of WebKit Code From Blink
  • pett3rson
    #5047
    Sziasztok!

    Chrome-nál lehet beállítani saját new tab-et?
  • bcrics
    #5046
    Köszi, de nem jött be:S
  • MerlinW
    #5045
    #5039
  • bcrics
    #5044
    Sima beágyazott videókra gondoltam, pl Youtube-os videókra.
    Lehet blokkolni az automatikus indulást?
  • ldavid
    #5043
    mert az hamarabb frissül :)

    #5042 az nem a böngészőtől függ, már ha flash lejátszókra gondolsz
  • bcrics
    #5042
    Hello, Az automatikusan elinduló Videókat hogyan lehet letiltani a böngészőben?