6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Narxis
    #5121
    Biztos betöltött még valamit, pl. egy képet?
  • Borg
    #5120
    Az mitől lehet, hogy chromeban igen gyakran megugrik a görgetés?
    Pl lefelé görgetek gyorsan, és közben meg-megugrik egy sort felfelé is. Láthatóan röcög.
    Átmegyek másik programba, ott meg semmi gond a görgetéssel, szal biztosan nem az egér miatt van...
  • Hippo0315
    #5119
    Köszönöm
  • Aquir
    #5118
    chrome: settings - advanced settings - language and input settings
    google.com: search - settings - languages
  • Hippo0315
    #5117
    Sziasztok!

    Segítséget kérnék.
    Ha bármit is keresek google-val azonnal átáll olasz nyelvre (régen ez angol volt ami nem is zavart, sőt jó volt), hol lehet ezt kiirtani mert megőrülök az olasztól.

  • shaba23 #5116
    Hali!

    Olyan gondom van, hogy pár napja a chrome kitalálta, hogy nem nyitja meg a https oldalakat, mert "
    A webhely biztonsági tanúsítványa nem hiteles!
    Megpróbálta elérni a(z) accounts.google.com webhelyet, de a szerver által bemutatott tanúsítványt egy olyan entitás állította ki, amely számítógépének operációs rendszere szerint nem megbízható. Ez jelentheti azt, hogy a szerver hozta létre saját biztonsági hitelesítőadatait, amelyekre a Chrome nem támaszkodhat azonosítás céljából, illetve azt is, hogy egy támadó próbálja meg elfogni az Ön kommunikációját."

    ez ugye érint kb minden nagyobb oldalt, gmail, facebook stb, szóval idegesítő...
    Néztem bios-ban az időt, de az jó, néztem a tanúsítványokat, természetesen nem jártak le.
    Firefox ugyan úgy megnyit mindent mint eddig
  • ldavid
    #5115
    az első az még érthető, hogy lecserélték, majd talán még lejjebb rakják.
    a másik tényleg fasság..
  • Jim Morrison
    #5114
    Verzió: 29.0.1547.22 beta-m
    popup ablak nem középen van, hanem az ablak tetején ugrik fel.
    Ha címsorba írok ablak szélétől ablak széléig van a legördülő sáv.
    Ezek csak engem idegesítenek?
  • Narxis
    #5113
    ja megvan, kösz
  • vgyuri
    #5112
    Az ikonok bal szélét odébb tudod húzni, hogy kiférjen az összes.
  • Narxis
    #5111
    Nekem az egyetlen bajom, hogy eltakarja az addonok ikonjait a címsor mellett. Ki lehet valahogy kapcsolni?

    Amúgy stabil és gyors.
  • tommygear
    #5110
    hát kajak, elbaszott egy build lett ez (ismét)
  • DeerHunter01
    #5109
    Sajnos igazad van, elég sok hiba van az utóbbi időkben...
    A másik amit észrevettem, hogy ha YouTube-on megy a videó és átváltok egy másik lapra, akkor a videó megáll 1-2 másodpercre minden egyes váltásnál, valamikor meg random ugrik 7-8 másodpercet magától. Erre a megoldás az, hogy megnyitom még egyszer a Chrome-ot és ott csak a YT-ot futtatom.
  • kjhun
    #5108
    Észrevettem én is, v28-asra frissült a böngésző, a v27-esnél lehetett még törölni, de nem csak keresések szövegei, hanem az XYZ oldalakon használt felhasználóneveid is ott maradnak kitörölhetetlenül. És van még egy pár idegesítő bugja, grrrr.

    Pl.: Címsorba, ha beírsz akár szót vagy webcímet, automatán dobálta ki a lehetséges címeket/szavakat, ezzel nincs is gond. De a v21-22-es körüli verzióktól durva vinyókerregtetéssel (SATA (!) HDD, nem csiga IDE) jár, korábban meg se mukkant. (Lásd. IE alatt, ha ott keresel.) Meg a letöltések is néha betojik alatta, v25-26 környékétől, hogy "Elégtelen jogosultság" vagy mi a flancot szokott ez kidobálni a letöltés végeztével. Leginkább exe/msi/dll fájlok letöltésekor, ami idegesítő. Pláne nagyobb fájloknál, és emiatt újra kell kezdeni a letöltést. Másodszorra bezzeg jó. Meg a bezáráskor/újraindításkor a sok vinyókerregtetést. (Ezt nagyon utálom. Pedig van memória, a sok előzmény miatt tekeri fölödlegesen a HDD-t?) Egyre rosszabb lesz, egy pár dologban, a flash-t már ne is említsem már.
  • DeerHunter01
    #5107
    Olyan problémám lenne, hogy egyik napról a másikra nem engedi simán kitörölni a kereséseket, szürkével jelzi őket...
    Erre van valami megoldás, hogy simán delete gombbal töröljem, mint eddig is? :D
    Előre is köszi.
  • poruljartal
    #5106
    kösz szépen

    és igen, tudom malakai, bár így nem kell a tamper már

    kösz srácok
  • Malakai
    #5105
    Habár greasemonkey nem arra való, hanem userscriptek futtatására, és igen van chromehoz is ilyen majomféle: Tampermonkey (még jobb is, mint a foxos testvére) ...ha valami más userscripthez is kéne.
  • simonl #5104
    Talán erre gondolsz: Auto HD for Youtube....
  • poruljartal
    #5103
    van króm alá olyan kiterjesztés mint a greasmonkey, hogy yutub videok mindig hdban maradjanak?
  • LoSA
    #5102
    Srácok, nem tudjátok véletlenül, hogy mi lehet annak az oka, hogy Chrome alatt a bwin élőfogadás rész nem töltődik be nekem (legújabb flash playert) most tettem fel. Firefox megnyitja, munkahelyemen a Chrome megnyitja, ám itthon nem?! :( :(
  • akyyy
    #5101
    és a keresést hogyan lehet visszaállítani? legnagyobb érvágás, hogy a keresési linket nem látni ilyenkor. meg akkor se igy keressen nekem hanem úgy mint régen.
  • nyerek01
    #5100
    AdBloc ikonnál be lehet állítani hogy ne mutassa a blokkolt elemek számát, csak rá kell kattintani és a jeleőlőnégyzetből kivenni a pipát.
  • Guren
    #5099
    nekem eltűnt az összes bővítményem és a könyvjelzősáv
  • poruljartal
    #5098
    nektek mos ok a chrome? nekem mintha megőrült volna, a jutub videokat nem játsza le csak a hangot, de ha fullképernyőre teszem megy csak a kép...
    az adblokkal lenne mintha valami gondja, észleltetek már ilyet? volt valami frissítés?
  • ldavid
    #5097
    a kérdés igazából az hogy miért nincs elrejtve az ikonja?
  • tommygear
    #5096
    az egyik oldal már 120nál jár, hát a franc se kíváncsi erre :D
  • Lyukasbogrács
    #5095
    talán hogy hány reklámot blokkolt?
  • tommygear
    #5094
    a legújabb adblock mit számolgat nekem? az ikonján megjelent egy fb-hoz hasonló értesítés számláló...
  • Terence007
    #5093
    Ismer valaki Chrome-hoz olyan bővítményt, ami YouTube (vagy akármilyen más Flash tartalom) videóknál automatán letiltja a képet, vagyis audio onlyban tud lejátszani videókat?
  • Terence007
    #5092
    Könyvejelzősávra jobb klikk ---> Alkalmazások gyorsparancs megjelenítése

  • ldavid
    #5091
    van a gépemen egy másik windows profil, abban is ott van az a "könyvjelző" de az enyémben érdekes módon nincs, pedig ugyanaz a béta. lehet mákom van :)
  • akyyy
    #5090
    fene egye meg a VIP-t :) nos ez a programok "könyvjelző" is megjelent amit nem tudok törölni.
  • akyyy
    #5089
  • akyyy
    #5088
    Mert van hogy képre keresnék vagy bekapcsolom azt a bizonyos képernyő billentyüzetet, és így semmi nincs ott. az URL sorba szoktam egyébként írni a keresett szöveget legtöbbször, de aztán ha módosítani akarok, jobban szeretném ha ott lenne az a bizonyos keresősáv.
  • Borg
    #5087
    Sosem értettem miért kelll a google oldalát használni, vagy külön keresősávot, amikor évek óta simán az URL sorba beírva is keres a google...
  • Aquir
    #5086
    semmi változást nem látok

  • akyyy
    #5085
    google kereső másnak is megváltozott? a cimsorba kell beirni állandoan amit keresni akarok, és eltünt igy az a bizonyos keresősáv a google lapján.
  • ldavid
    #5084
    ctrl+c basszameg nem igaz hogy nem bírják javítani
  • rooney8
    #5083
    köszi, így jó lett :))
  • [HUN]FaTaL
    #5082
    hufiltert vedd ki, txt-t megnyitod, kimásolod az egészet, de van egy sg.hu##std akármi szabály, azt hagyd ki belőle és illeszd be a saját szűrőkhöz a maradékot.