6043
Egy böngésző a Google-től.
  • MerlinW
    #5041
    Miért használsz bétát?:)
  • ldavid
    #5040
    rohadt bétában nem tudom most mit csesztek el, de szinte állandóan csak második alkalomra hajlandó másolni (egérrel - ctrl+c asszem működik)
  • NandorHUN
    #5039
    Ez nekem jobban bejött :)
    link
  • Aquir
    #5038
    hát.. sokszor töltsd be így a 9gag-et. a gyakoribb oldalakat jegyzi meg:)
  • tigeroo
    #5037
    hogytudom beállítani hogyha beírom azt hogy pl. "9, g, f" , akkor gyorslinkben behozza a 9gag, google, facebookot? (szal elég mondjuk egy g + enter és behozza a googlet), mert idegesítő hogy most valami elvan állítva és ha beírom a 9 + enter parancs, akkor behozza a googlet "9" keresésre, és nem a 9gaget :D

    ötlet?
  • gabo91
    #5036
    Igazából folyamatosan ürítem a gyorsítótárát, de semmi... Lefuttattam a ccelert is, 350mb-ot takarított le, de semmi javulás. Úgy látom az oldalakon elhelyezett reklámok videók animációk miatt haldoklik. Konkrétan itt sg-n is felül egyszem reklám van, és már attól belaggol. Szaggatva jeleníti meg amit írok, stb...

    valami egyéb ötlet?
  • SzirmosSzisza
    #5035
    Nekem is ez volt, azt hittem OS rossz, nyomtam egy CCleanert és 300MB history, 300MB süti és 300MB gyorsítótár volt, töröltem ezeket aztán azóta mintha egy fokkal jobb lenne :D
  • gabo91
    #5034
    üdv.

    Pár hete elkezdett szarakodni a chrome-om. Folyton belaggol, akadozik, befagy. (néha még ha itt írom a szöveget is később jeleníti meg,(2-3sec)) ha videó megy akkor katasztrofális. Fent a lapbezárásra húzom, vagy másik lapra kattintok nem is érzékeli.

    Mitől lehet, mit lehet vele tenni?
    láttam videót rá ott a pluginoknál kapcsolták ki a Shockwave Flash-t, hát ez sem segített...

    Verzió: 26.0.1410.64 m

    Köszi előre is!
    (évek óta használom, eddig semmi gond nem volt vele)
  • MeoH #5033
    SocialReviver es Socialfixer.
  • akyyy
    #5032
    valami hasonló kiegek nincsennek facebookra?:D
  • kem001
    #5031
    Sziasztok. Arra van esetleg bármiféle megoldás, hogy letöltéseknél ne fagyjon le percekre a Chrome? Random csinálja ezt, hol működik rendesen hol nem.
  • akyyy
    #5030
    ez kurvajó
  • Aquir
    #5029
    hm, nem rossz, látni lehet hogy honnan commentelnek. Másrészt ahogy látom már nem lehet kívülről látni milyen adatokhoz fér hozzá egy kiegészítő, csak ha megpróbálod installálni.
  • Narxis
    #5028
    Magic Actions for Youtube
  • Aquir
    #5027
    Bárki használ / talált jó kiegészítőt / appot mostanában?

    A legutóbb, amit hasznosnak találtam az a Google Quick Scroll (jump to google search terms on page), Scratchpad app (notepad with / without online google drive sync) és a Search by Image (google image traceback in right-click menu) volt.
  • NandorHUN
    #5026
    Valaki esetleg tudna segíteni?
    Ezek alapján akarom kicsit turbózni a chromomat:
    http://szit.hu/doku.php?id=oktatas:web:b%C3%B6ng%C3%A9sz%C5%91
    http://www.ubuntubuzz.com/2012/01/enable-webgl-in-google-chrome.html
    de egyszerűen sehol nem találom a /usr/share/applications/google-chrome.desktop -t
    valaki tudna segíteni? A useremen belül sehol nincs ilyen share vagy megosztás mappa..., nincs ötletem hol lehet ez a file....
  • Máté94
    #5025
    Igaz, hogy 5 éves, na de, hogy egy weboldal ennyire betegyen neki. Lehetetlen... vagy a HTML5-el lennének gondok? Mintha úgy olvastam volna, hogy teljesen rá van optimalizálva/vele van csinálva az oldal.
  • FZoleee
    #5024
    2 mp-ig görgetésnél akadozott, de amúgy semmi gond.
  • SzirmosSzisza
    #5023
    Nálam is megfagyott a gép 1 percig, sajnos gyakran csinálja a króm, redditen is volt róla szó, szerintem egyszerűen gyenge a gépünk :(
  • Malakai
    #5022
    Nincs.
  • Máté94
    #5021
    Nálatok nincs gond a "theverge.com"-nál? Nálam teljesen befagyasztja a gépet napi első megnyitásnál. Elég kellemetlen...
  • SzirmosSzisza
    #5020
    Nekem most első indításnál az játssza, hogy megeszi a procit :D Lehet túl népszerű lett és pár ember vissza akarnak hajtani a Firefoxhoz
  • ldavid
    #5019
    ez bazmeg, hát ezek nem normálisak...
    az eddigi kezdőlapok helyett van most egy darab, rajta a 4 leggyakoribb oldallal, a további könyvjelzők mellé meg jött egy Apps gomb, ami megnyitja a korábbi alkalmazások kezdőoldalt... (én eleve ezt használtam) hihetetlen

    a "new tab" meg át lett nevezve "new tab page"-re csak hogy egyértelmű legyen mi is az..

  • desigo
    #5018
    Üdv!

    Egy ideje nagyon zavaróan akad az oldalak betöltése.
    Elsősorban yt videók akadnak vagy ha le is játssza a hangot/képet nem tudok gördíteni 10-15 másodpercig.
    Pár bővítményt használok csak : Speed Dial 2,SZTAKI,Save as PDF,IE Tab,History Cleaner,Auto HD For YouTube,AdBlock

    Ha csak egy tab van nyitva akkor is a feladatkezelőben fut vagy 10 chrome.exe amik darabonként 130,120,100,60,50k memóriát esznek.

    Mit tudok csinálni,hogy megszűnjön az időnkénti belassulás?
  • Aquir
    #5017
    tehát addig nem írja ki a visszaállítást az összesre, amíg egy másikat nem törölsz, ennek sok értelme van:)
  • fergabor
    #5016
    Köszönöm, sikerült.
    (Bár meg kell, hogy mondjam, ritka egy hülye megoldás, de hát nem mi terveztük a Chrome-t)
  • Lyukasbogrács
    #5015
    törölsz egy másikat, fent kiírja, hogy

    Thumbnail removed - Undo - Restore All

    utóbbira böksz (de nem az X-re)
  • Aquir
    #5014
    állítólagosan nem tudsz rajta módosítani, mivel a google "dinamikusnak" tervezte annak tartalmát, lehet hogy újra előbukkan majd, vagy használj speeddial extensiont:)
  • fergabor
    #5013
    Ki tudja megmondani, hol találhatók azok a bejegyzések, amik a Chrome-ban a New Tab - üreson lap megjelennek, mint gyakran használt linkek.
    A leggyakrabban használt linken véletlenül rákattintottam a bezárás x-re ("Ne jelenjen meg ezen az oldalon", és azóta képtelen vagyok visszahozni azt.
    FG
  • Aquir
    #5012
    itt rendesen működik minden
    új oldal nyitása, alul váltás - a leggyakrabban látogatott oldalak (vagy letöltöd egyik speeddial kiegészítőt)
    Crtl-shift-b - könyvjelzők
  • piamania
    #5011
    Sziasztik!

    Most töltöttem le a Chrome-ot, úgy hogy még elég kezdő vagyok:Eddig rókát használtam, de az utóbbi napokban vmiért 1-2 weboldalt nem töltött be rendesen, plusz a fészbukomat se.A kérdésem az lenne, hogy Chrome-nál noincs olyan legördülő sáv, mint a többi böngészőben, amiben a leggyakrabban látogatott oldalakat hozza fel?Eddig még nem találtam meg.Köszi
  • Blekk Síp
    #5010
    Nekem is szarakodik a flash.
  • EasyLife
    #5009
    Üdv, windows 8 alatt valamiért shockwave flash has crash felirattal elszáll a flash lejátszó. főleg youtube-on tapasztalom mikor ugrálni akarok egy videóban. valakinek valami ötlet erre? más: összekapcsoltam az e-mail fiókommal a chromot és a könyvjelzőket leszinkronizáltam, minden szép és jó ám egyszer csak eltűnt 3-4 könyvjelző kivételével az összes :S nah ez miért vagy mi csinálta?
  • Narxis
    #5008
    Egy jó kis bookmark addon ami megoldás lehet az új "széthúzott" UI-ra: Link
  • Malakai
    #5007
    Ez van, ez a google hozzállás, nem igazán lehet testreszabni a böngészőt, de a Chrome mindig is ilyen volt.
  • tommygear
    #5006
    még mindig aláhúz a böngésző pirossal teljesen random szövegeket, hiába ki van kapcsolva a helyesírás ellenőrző, lehet ezzel kezdeni valamit?
  • Jungle
    #5005
    Épp ezért tök jó volna, ha raktak volna a beállításokba egy kapcsolót, mint mondjuk széles - közepes - kompakt beállításokkal. Vagy akár egy egyszerű on/off gombot.
  • Malakai
    #5004
    Lehet mellette érvelni azzal is, hogy az extra térköz olvashatóbbá teszi (ami általában igaz), de a context menu az ugye egy alkalmi gyors menüpont, ott ez annyira nem releváns. A lényeg inkább a már említett touchscreenek. Továbbra is egyre nagyobb százalékban veszik az olyan készülékeket az emberek (főleg azok, akik notebookot használtak/használnának asztali pc helyett veszik a tabletet, vagy a touch screenes notebookot), ez a trend folytatódik nem kell hosszú idő és többségben lesznek.
  • SzirmosSzisza
    #5003
    Jobb klikk menü ritkán van használva, teljesen mindegy, hogy mennyi helyett foglal + szerintem tök jó, hogy minden platform alatt ugyanúgy néz ki :)
  • ldavid
    #5002
    *logikátlan