6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Borg
    #5241
    Igen, pont ez a probléma. Még a fejlesztői változatból is kivették. Addont se találtam ilyet eddig sajnos.
    Lehet megnézem újra, hogy miújság Firefox háza táján...
  • Malakai
    #5240
    Kétlem, legalábbis Chrome nem engedi a kiegeknek, hogy ilyen szinten belenyúljanak, vagyis lényegében semilyen szinten magába az UI-ba.
  • MerlinW
    #5239
    Tárgytalan, most nézem kivették az újabb verziókból. Akkor jelenleg nincs rá mód, max valami addon-nal ha van ilyen.
  • MerlinW
    #5238
    Címsorba beírod: about:flags, majd "compact navigation" bekapcsol.
  • Borg
    #5237
    Ez nem annyira válasz a kérdésemre :D
  • SzirmosSzisza
    #5236
    F11?
  • Borg
    #5235
    Desktop chrome.ban nem lehet valahogy autohide-olni az url bart, meg a könyvjelző sávot? Úgy mint a mobilosban?
  • mester1987
    #5234
    Egy cikk a Fénysebességű weboldalakról.

    forrás: dirtywindows.hu
  • Vadnokedli
    #5233
    Nem tudom hogy updatel a Chrome, de most ilyen bug van benne.

    Ha valamit töltök lefele közben egy oldalt be akarok zárni a sok közül rá kérdez hogy biztos bezárom e. Mintha a komplett Chrome-ot szeretném bezárni.
  • Prince23
    #5232
    A reinstall megoldotta a problémát, már van indítás előtti indexkép a beágyazott videóknak.

    az egyik kommentemet, a #5231 -et lehet törölni, hogy ne legyen tripla kommentem :)
  • Prince23
    #5231
    Itt a jó link
  • Prince23
    #5230
    Mi van most a Chrómmal? a beágyazott videónál nincs indexkép (állókép), helyette egy fekete üresség van.

    Nagy fekete kép a beágyazott videóban, a Play gomb mögötti résznél, ahol indexképnek kellene lennie.
  • ldavid
    #5229
    nem próbáltad csak a chrome-ba integráltat használni? vagy éppen azt nem?
    chrome://plugins/
  • Prince of Máté
    #5228
    Természetesen nem jó, de a videókat így is flash-el játssza le, és gyanítom azzal van a gond...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindjárt szájbabaszom ezt a szart, 360p fölé nem enged menni mert lefagy.
  • SzirmosSzisza
    #5227
    Próbáld ki HTML5-öt. (youtube.com/html5)
  • Prince of Máté
    #5226
    Youtubera van valami megoldás? Nálam nagyon szar... Most frissítettem Flash-t is.
    Átállítanám a minőséget bármire 360p-ről, és se kép se hang. Fekete a kép és nem csinál semmit, hibára várok perceket is.
  • Aquir
    #5225
    igaz. küldeni kell visszajelzést:)
  • ProGabe #5224
    Takarítottam egy kicsit, végre visszaváltott flashre. Nevetséges egyébként, hogy a html5 még mindig olyan gyermekbetegségektől szenved, minthogy nem tűnik el a kurzor, vagy random feljön az osd.
  • MerlinW
    #5223
    Nálam még mindig Flash-el megy (legfrissebb Chrome).
  • ProGabe #5222
    Mai naptól ez a szemét csak html5-tel hajlandó youtube-on játszani (testtube-ban be-ki léptem a html5 betába, nem segített).

    Ez még alapvetően nem lenne nagy probléma, de bezoomol a képbe és eltolja jobbra, levágva azt az oldalt. Van másnak is ilyen gondja? Hogyan tudnám ráerőltetni a flasht?
  • ldavid
    #5221
    fura. most ha bezárok egy fület, egy pillanatra fekete lap jelenik meg mielőtt átvált egy másikra
  • zzeN
    #5220
    Hali!


    Valaki használja a magic actions for yt appot? Nektek automatikusan átvált HD-re a videó? Nálam az elmúlt 1-2 hétben nem akarja az igazságot, újra is tettem már de hiába.
  • #5219
    Újra telepítettem teljesen a gépem.Feltettem a Chromet, mindíg feljön az ablak, hogy megjegyezze a jelszót, le is okézom, de nem jegyzi meg egyik oldalon sem. A beállításoknál bevan pipálva ami kell. Van valami ötlet? Kezd nem nagyon tetszeni, hogy állandóan van valami probléma vele ami alapból kellene mennie. :(((
  • cement
    #5218
    nekem se. amúgy mostanában azt vettem észre hogy nem nagyon vannak olyan képek mint amilyet beszúrtam, minden faszán megjelenbik
  • BoneDragon
    #5217
    De hát játékok alatt nincs problémám...
  • Vadnokedli
    #5216
    vga ram
  • BoneDragon
    #5215
    Nekem is hasonló hibám van mint cement-nek. Kb 1 hete jött elő nekem, gondoltam már ram hibára,de akkor játékok alatt se lenne jó.

  • tommyknockers
    #5214
    Üsd be: chrome://flags/
    Keresd ki: Instant bővített API engedélyezése
    Majd válaszd ki az opciók közül: Kikapcsolva
  • Aquir
    #5213
    yay, updated
  • Narxis
    #5212
    he Chrome team is excited to announce the promotion of Chrome 30 to the Stable channel for Windows, Mac, Linux and Chrome Frame. Chrome 30.0.1599.66 contains a number of fixes and improvements, including:
    Easier searching by image
    A number of new apps/extension APIs
    Lots of under the hood changes for stability and performance
    You can read more about these changes at the Google Chrome Blog.
  • cement
    #5211
    nincs a chromera bekapcsolva
  • Borg
    #5210
    És ha chrome-ban kikapcsolod a hardveres gyorsítást?
  • cement
    #5209
    nincs. van a gepben egy alaplapi kartya es egy radeon 8670m. mindketto drivere fel van telepitve, es be tudom allitani h melyik program melyik vga-t hasznalja ugye attol fuggoen hogy a teljesitmeny vagy az energiafogyasztas a fontosabb. na most a jatekokon kivul mindenre az intel hd 4000 van beallitva, es az internet explorer jol jeleniti meg ugyanazokat a kepeket amit a chrome nem
  • Borg
    #5208
    Úgy tűnik nem komálja a hardveres grafika gyorsítást... ez nekem mindenképp hardver hibának néz ki. Játékokban nincs gond a videokártyával?
  • ldavid
    #5207
    és más böngészővel nincs ilyen gond?

    #5201 jah, most már látom
  • cement
    #5206
    nem, vatta új laptop, friss windows-al.
  • Vadnokedli
    #5205
    Új gép full hardware cserével és előző windózzal? (ha igen -re)
  • cement
    #5204
    sziasztok, most vettem uj gepet, es azt tapasztaltam hogy a chrome-ban egyes képek (nem mindegyik) így jelennek meg. kipróbáltam, explorerben rendesen megjelenik ugyanaz az oldal. valami ötlet, hogy miért lehet?
  • Vadnokedli
    #5203
    about:blank helyett google.com
  • Jakuza1
    #5202
    Amugy ez az about:blank kezdolapos megoldas egy fos, mert nem ures lap kell, hanem, hogy a speeddial ikonjai eltunjenek, de a keresoablak megmaradjon.