6043
Egy böngésző a Google-től.
  • howarju
    #5482
    Hi!

    Nekem lejött htm fájlként. Jobb klikk a "LINK"-re és "Hivatkozás mentése más néven"!
  • Tetsuo
    #5481
    Detto és van más probléma is, nem jönnek be bizonyos bejelentkező ablakok stb...
  • LoSA
    #5480
    Srácok, ezt a videót, mivel lehetne letölteni?! ;)
    LINK

    Köszi
  • Jim Morrison
    #5479
    kipróbáltam gépen, ha én beírom címsorba és nyomok egy entert elkezdi letölteni. Ha fogom a linket és felhúzom, hogy nyissa meg új fülön akkor is elkezdi letölteni.
  • SzirmosSzisza
    #5478
    Videón nem tudsz jobb klikkelni? Esetleg ctrl + s?
  • LoSA
    #5477
    Így OKs... De minden videót nyomjak be ide linkbe, hogy le tudjam tölteni? :)
  • Jim Morrison
    #5476
    erre jobb klikk és mentés másként?
  • LoSA
    #5475
    Sziasztok,

    Olyan kérdésem lenne, hogy van valami trükk arra, hogy....
    Itt van ez a link: http://videotanfolyam.hu/downloads/flash_videos/1_2000/cs4bemutato.flv

    Szeretném letölteni a gépre. De ha beírom a címhez és nyomok egy ENTERT, akkro a Chorome rögtön elkezdi ugye lejátszani. De én meg letölteni szeretném.... Köszi szépen! ;)
  • Jim Morrison
    #5474
    Köszi!
    Ezek szerint nem állt le a fórum hegesztése. Bár jobban örülnék neki, hogyha csak akkor változtatnának valamit az oldalon ha az működik :)
  • MerlinW
    #5473
    Az SG embed-jével van a gond, mert a weboldalamon működik.
  • Jim Morrison
    #5472
    köszi tudom, azt csinálom, de ugye nem ugyanaz mint amikor csak rákattintok a címre...
  • SzirmosSzisza
    #5471
    Nálam se, fene se tudja mi a baja megint.

    [apro]Amúgy jobb klikk és Copy video URL[/aprog
  • Jim Morrison
    #5470
    Segítsetek ki, a youtube embed videókkal, a chrome-al történt valami, vagy hirtelen valamelyik extension kavar be nekem:
    Valamiért ha egy beágyazott yt videó címére kattintok, nem hozza be új oldalon a videót a yt oldalon, sem amikor a youtube gombra kattintok videó lejátszáskor. Mondjuk privát módban (nincs 1 ext se aktiválva), se működik rendesen.
  • Narxis
    #5469
    :D
  • Newil77
    #5468
    Semmi...megvan,tiszta láma vagyok mostanában.
  • Newil77
    #5467
    Helo,indításkor mindig két kezdőlap jelenik meg,ez miért lehet?
    Mit sikerült elbarmolnom?
  • Bazsalusz
    #5466
    köszönöm
  • Humesz
    #5465
    Hali,

    Régebben a google drive ikont rakott a címsor mellé, viszont most ha felteszem webstore-ból akkor csak a programok közé kerül be. Megoldható valahogy, hogy legyen ikonom hozzá az egykatt miatt? :) Köszi
  • ldavid
    #5464
    át nem, de ha nem raksz bele semmit elvileg eltűnik a helyéről és baloldalra meg rakhatsz egy másik mappát
  • Bazsalusz
    #5463
    üdv

    a további könyvjelzőket át lehet tenni valahogy a bal oldalra?
  • acsati
    #5462
    Ó, köszi a gyors választ!
  • Jim Morrison
    #5461
    én ezt használom
  • acsati
    #5460
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki olyan bővítményt Chrome-hoz, amivel kényelmesebbé tehetném a Youtube-ot? Gondolok itt olyanra, hogy mindig HD-ban kezdődjön a videó, a mérete nagyban legyen, meg hasonlók.

    (Használtam a Youtube Options nevű bővítményt, de az az utóbbi időben valamiért nem működik :S )
    Előre is köszönöm!
  • Narxis
    #5459
    Nálam jó.
  • DeerHunter01
    #5458
    Adblock nálatok is beszart? Youtubeon reklámokat kapok, máshol is hirdetések jönnek be. Vagy valami vírust kaptam?
  • marsu
    #5457
    Értem, köszönöm!
  • Aquir
    #5456
    Ahogy emlékszem nekem ezzel még nem volt gondom, mert mindkettő szövegből ki lehet jelölni szöveget, ha máshova viszed az egeret akkor el is tűnik, ha meg nem is akarsz fordítást akkor meg kikapcsolod.
  • marsu
    #5455
    Sziasztok, ezeket az ablakokat el lehet tüntetni, vagy minimalizálni a chromban?? Kép
  • Aquir
    #5454
    Régebben én is csak a firefox dl-helpert használtam (ritkán), de mondjuk android telefonról/tabletről közvetlenül le lehet tölteni youtube videókat:)
  • akyyy
    #5453
    olyan kieget keresek amivel yutube videókat lehet letölteni. ismét.
    mert a jelenlegi 1080-ba csak hang nélkül szedi le (oké, oda is irja hogy no audio)

    firefoxos downloadhelper is csak hang nélkül szedi le abban a felbontásban :(
  • bcrics
    #5452
    Hello, másnál is beszürkült a Chrome?
    Link
  • akyyy
    #5451
    grat. frissülhetet ez a szar, mert az idegen nyelvü oldalaknál eddig a cimor alatti megjelenő sávban jött elő hogy lefordítsa-e (és van hogy elfelejtette, hogy arra mentem hogy ezt az oldalt soha ne fordísa le)

    azzal az volt a gond, hogy szépen pár pixxellel elcsúsztatta a sáv megjelenésekor az egész oldalt.

    most áttettékilyne lenyiló menü szerüségre az egészet, jobb oldalra. a gond az, hogy ha behozom egy oldalt, ami angol, és megnyomom a ctrl+f-et, hogy keressek rajta valamit, majd elkezdem gépelni, és megjelenik ez a hülye buborék, hogy lefordítsa e az angol szöveget... miért nem lehet ezt valami normális helyre tenni? :(
  • littleNorbi
    #5450
    Sziasztok!
    Miért csinálja ezt a Google Chrome-om, mikor valamit elkezdek gépelni a címsorba?

  • Narxis
    #5449
    Az még durvább, hogy megint gyorsabbnak érzem. Sőt érezhetően gyorsabban indul el, nem csak az oldalbetöltéseket és lapváltásokat érzem gyorsabbnak.
  • skinnyman
    #5448
    Durva amugy, hogy android-on mar jopar napja frissult, altalaban azon szokott kesobb.
  • Narxis
    #5447
    Stable Channel Update

    The Chrome Team is excited to announce the promotion of Chrome 34 to the Stable channel for Windows, Mac, and Linux. Chrome 34.0.1847.116 contains a number of fixes and improvements, including:
    Responsive Images and Unprefixed Web Audio
    Import supervised users onto new computers
    A number of new apps/extension APIs
    A different look for Win8 Metro mode
    Lots of under the hood changes for stability and performance
    You can read more about these changes at the Chrome blog.

    Flash Player has been updated to 13.0.0.182, which is included w/ this release.

    Security Fixes and Rewards

    This update includes 31 security fixes.
  • Bazsalusz
    #5446
    tudom furcsa kérdés
    előfordult már veletek hogy a chrome fejléc elkezd villogni?
  • mcsaba
    #5445
    Sziasztok, a chrome konyvjelzoivel gyult meg a bajom, ket gepet hasznalok, es mindketton ugyan azt a gmail fiokot, a gond az hogy ha torlok valamit a konyvjelzok kozul, miutan bejelentkezek a masik geprol onnan nem torli, vagy ha en torlom kezzel, csak visszateszi mindket gepen. Megoldhato valahogy hogy ha kitorlok egy konyvjelzot akkor mindenhonnan vegleg torolje?
  • Tetsuo
    #5444
    Azt hiszem a Youtube megakasztotta néhányszor, meg a nyitott 10-30 tab talán.
    Nem is emlékszem pontosan mitől sokaltam be vele. A plug-inek nem frissültek a szoftverrel párhuzamosan így sok esetben használhatatlanok lettek stb.
  • Narxis
    #5443
    Nekem se.