6043
Egy böngésző a Google-től.
  • ldavid
    #5643
    gondolom megszokta.
    először nekem sem teteszett.
  • MerlinW
    #5642
    Csak kíváncsiságból, + jel nélkül nem tudod mire való a gomb? Vagy mi az oka a hiányának?:)
  • Shep
    #5641
    Dragont használtam abban eddig ott volt, de tegnap az is frissült és már ott sincs, engem meg zavar ,hogy csak egy üres paca van ott, tudom hülyeség de hát na :)
  • Jim Morrison
    #5640
    szerintem az még a 16-os verzió körül tűnt el :D (nem tudok segíteni)
  • Shep
    #5639
    Egy ideje eltűnt az új fül nyitó gombból a kis + jel, ezt nem lehet, valahogy visszaoperálni?
  • lalakov
    #5638
    Mit lehet olyankor tenni ha egy weboldalon a Java plug-in engedélyt kér a futásra? Firefox alatt rá lehet kattintani és engedélyezni lehet, de Chrome-nál nem látok ilyen lehetőséget (illetve jobb klikkre előjön egy bővítmény futtatása felirat, de nem csinál semmit se). A beállításokban engedélyezve van, a plug-ineknél is látom, hogy be van kapcsolva. A legfrissebb van fenn, mindig frissítem.
  • Narxis
    #5637
    The Chrome team is delighted to announce the promotion of Chrome 39 to the stable channel for Windows, Mac and Linux. Chrome 39.0.2171.65 contains a number of fixes and improvements, including:
    64-bit support for Mac
    A number of new apps/extension APIs
    Lots of under the hood changes for stability and performance
    A partial list of changes is available in the log.

    Security Fixes and Rewards

    Note: Access to bug details and links may be kept restricted until a majority of users are updated with a fix. We will also retain restrictions if the bug exists in a third party library that other projects similarly depend on, but haven’t yet fixed.

    This update includes 42 security fixes.
  • Jim Morrison
    #5636
    Csak engem zavar az, hogyha egy oldalon vagyok ahova van elmentve jelszavam, akkor címsorban folyamatosan ott figyel a kulcs ikon? itt sg-n is minden oldalon kint van és fogalmam sincs minek....
  • mester1987
    #5635
    Támadó webhelyek bejelentése, aki néha úgy jár mint én.
  • MerlinW
    #5634
    Első körben harmad annyi erőforrást eszik, kényelmesebb, naprakészebb.
  • acsati
    #5633
    mitől jobb?
    nem kötekedésképp kérdezem, hanem informálódnék, nem hallottam még róla és én is adblock-ot használok :)
  • SimaSuna #5632
    Köszi!
    Megoldotta! :)
  • pxxl
    #5631
    Adguard esetleg? Am is jobb mint az adblock
  • SimaSuna #5630
    win reinstall volt, azóta a chrome+adblock meghülyült. Eddig soha nem láttam reklámokat..most hiába van, megjelennek, de csak hófehér ablakban.
    Mit tegyek, hogy reklámmentes legyen az sg és társai?...
  • pxxl
    #5629
    jóféle, működik rendesen, én is beizzítottam :D
    Utoljára szerkesztette: pixxel, 2014.11.11. 12:29:58
  • pxxl
    #5628
    maybe
  • akyyy
    #5627
    tud valaki chomrhoz olyasmi plgint ami jelez ha a telefonom csörög?
  • Imrusssss
    #5626
    Sziasztok!
    szeretném kérdezni hogy a facebookon, youtube-on miért ugrál a videó, nagyon ritkán normális, deutána elkezd ugrákni!!
    Kérlek titeket segítsetek
  • k0trapali #5625
    Nincs!
    Adblock és ennyi. Most is Explorer-ből írok, mert még a Chrome első oldala nem válaszolt (Google) addig simán betöltött az IE.
    Nagyon lassan indul el és nehezen tölti be a lapokat. Aztán kébőbb begyorsul. Anno azért választottam a Chrome-ot, mert olyan gyors és stabil volt, hogy eszméletlen mostanság meg egyre rosszabb.
  • Jim Morrison
    #5624
    console#styling-console-output-with-css
    itt a lényeg <3
  • Jim Morrison
    #5623
    Majd kövi verzióban visszarakják:)
  • ldavid
    #5622
    igaz, nehogy már túl kényelmes legyen
  • Narxis
    #5621
    Valamit változtatni kell néha. :D
  • ldavid
    #5620
    btw imádom hogy bookmark managerben átrakták jobb szélre a keresőt!
    minden a bal oldalon van benne, de a kereséshez jobbra kell nézni
  • Narxis
    #5619
    looool
  • ldavid
    #5618
    https://chrome.google.com/webstore/detail/internetad%C3%B3-m%C3%A9r%C5%91/lkbigpgceegkmmkepkhdjfhgnfpiofla?hl=en-US
  • kl24h
    #5617
    Én már kipróbáltam, de inkább maradok Mozilla Firefox-nál vagy a Google Chrome-nál (egyes esetekben jobb a Firefox a Chrome-nál, más esetekben fordítva van a helyzet és van olyan eset, amikor az Internet Explorer 8 jobb mint az össze többi, Windows XP SP3 van a gépemen).
    A helyzet az , hogy nemcsak a js-t kel nézni egy böngésző esetében, nálam mivel régi gépem van, ezért nagyon is látszik a különbség. Pl. ha több kép van az adott oldalon, akadozva megy, vannak oldalak, hogy későbben hozza be mint a fent említett böngészők. Tehát gyenge gépen az ilyeneket jobban meg lehet figyelni.
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2014.10.18. 13:42:38
  • Jim Morrison
    #5616
    Ti nem gondoltatok arra, hogy váltotok safarira ha már a js 600% al gyorsabban fut ott le?
  • Aquir
    #5615
    Ez gondolom memóriától/mástól is függ. Itteni tablet nagyon jól megőrzi a lapokat, a telefon meg egy-két elváltás után újratölti..
  • ldavid
    #5614
    nálam egyszer sem volt ilyen.
    lehet magán az oldalon van a frissítés beállítva.
  • Mardel
    #5613
    Sziasztok!

    Ebben a mobilos chromeban nem lehet kikapcsolni ezt a funkciót hogy lapváltásnál a régebbi lapot tehát amire visszaváltok hogy ne töltse újra?

    Nem kicsit idegesítő mikor mobilról írok és nyitok egy új lapot mert valami nem jut eszembe és rákeresek, majd visszaváltok és a laofrissítés miatt eltünteti mindazt amit begépeltem.

    Bár ezt mintha az inkognító módban csinálná.
  • SzirmosSzisza
    #5612
    Nincs sok felesleges bővítményed?
  • k0trapali #5611
    Hallo!

    Mitől lehet, hogy mostanság tetű lassu a chrome? Elindulni is nehezen akar, sokszor nem válaszolnak a lapok. Indulaskor rendszeresen beall a google oldal is. Tegnap telepítettem újra a gépet, de nem változott semmi.
    Utoljára szerkesztette: k0trapali, 2014.10.14. 04:54:05
  • acsati
    #5610
    oh és valóban, egyből működik! nagyon szépen köszi!
  • ldavid
    #5609
    hardveres gyorsítást kell kikapcsolni ugyanis el van kúrva - én is sokáig szenvedtem vele, amíg rá nem találtam a megoldásra
    (beállítások legalján valahol)
  • acsati
    #5608
    Mitől lehet az, hogy mostanában egy-egy youtube videót az istenért nem indít el? A szürke sávon betölt, bepufferel az egész videó, de csak pörög középen a fekete képernyőn az a kerek izé. Akárhogy frissítem, újraindítom a böngészőt, nem indul el. Aztán másnap, vagy rá pár órára meg szó nélkül, de akkor meg találok más olyan videót amivel ezt csinálja.

    Másnál nincs ilyen? Mit tehetnék?
  • Narxis
    #5607
    The Chrome team is delighted to announce the promotion of Chrome 38 to the stable channel for Windows, Mac and Linux. Chrome 38.0.2125.101 contains a number of fixes and improvements, including:

    - A number of new apps/extension APIs
    - Lots of under the hood changes for stability and performance

    A full list of changes is available in the log.

    Security Fixes and Rewards

    Some of the above bugs were also detected using AddressSanitizer.
    Note: Access to bug details and links may be kept restricted until a majority of users are updated with a fix. We will also retain restrictions if the bug exists in a third party library that other projects similarly depend on, but haven’t yet fixed.

    This update includes 159 security fixes
  • lck
    #5606
    Tegyél Adguard-ot helyette. Minden szempontból Jobb.
  • akyyy
    #5605
    mióta feltettem az AdBlopckot Chromre-, azóta nagyon soökszor jön be ez "A manóba" hibaüzenet. illetve sokszor lassan tölt be egy két oldalt (nyilván olyat, ami tele van reklámmal pl index, boonÖ

    kár hogy még nem tudtank jó adblockot chromhoz csinálni.

    ráadásul csomo reklámot tilt olyat is amit nem kéne tiltania.
  • mester1987
    #5604
    Software Removal Tool (beta)