6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Jim Morrison
    #5683
    Az SPDY/4 engedélyezése
    azt hittem már működik, de nem. Bekapcsoltam és a guglis oldalak mintha gyorsabban bejönnének (lehet placebo), mert ők már támogatják, szerintem érdemes bekapcsolni about:flags-ben.

    bővítmény eszköztár is hasznos.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.01.23. 09:47:31
  • Narxis
    #5682
    The Chrome team is delighted to announce the promotion of Chrome 40 to the stable channel for Windows, Mac and Linux. Chrome 40.0.2214.91 contains a number of fixes and improvements, including:
    Updated info dialog for Chrome app on Windows and Linux.
    A new clock behind/ahead error message.
  • Aquir
    #5681
    akkor erre van a feedback gomb:)
  • ldavid
    #5680
    jobbklikkből fordítok mindig, szóval tudom hogy más nyelven van :)
    de baromi idegesítő hogy nem érem el miatta a könyvjelzőket amiket eltakar, korábban mintha eltűnt volna amikor az oldalra kattintottam,d emár nem
  • Aquir
    #5679
    ugye azért van ott hogy tudjad hogy nem eredeti nyelven van az oldal, de tehetnének időzítőt rá, jah. írd meg googlenek ha akarod. bár igaz hogy eltűnik hogyha linkre nyomsz az oldalon vagy másik tabra mész
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.01.17. 21:42:25
  • ldavid
    #5678
    imádom hogy ezt a szart nem lehet becsukni
  • Aquir
    #5677
    1. Ctrl+Shift+O
    2. "Organize"
    3. Reorder by Title
  • Aquir
    #5676
    delete cache / re-install chrome
  • Jim Morrison
    #5675
    nem, nem lett jó :(
  • Jim Morrison
    #5674
    hm, lehet valami azzal történt, igaz csak utána használtam ccleanert meg ilyeneket. Majd megpróbálok egy ki bejelentkezést.
  • Narxis
    #5673
    Megsérült a profil mappa?
  • Jim Morrison
    #5672
    Valami meghülyült nálam, a Google ből csak egy csupasz verziót hoz be, és azt írja, töltsem le a chrome-ot... ötlet, hogy mégis miért?
  • Solt
    #5671
    Üdv Urak!

    Hogy tudom megoldani azt, hogy a frissen felvett könyvjelzőket automatikusan ABC sorrendbe rakja a könyvjelzőkezelő?
  • MerlinW
    #5670
    Szerintem sehogy.
  • RoboKutya78
    #5669
    Srácok a könyvjelzőt hogy tudom a böngésző oldalára kirakni úgy mint a firefoxban?
    a felső menü az rendben van
  • kontraparty
    #5668
  • marsu
    #5667
    kösz
  • Aquir
    #5666
    rakd ujra a chromet, ha akkor is van, akkor keress malwarre szerintem
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.01.03. 00:18:24
  • szabii98
    #5665
    okés, meglátjuk :D
    köszi!:)
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2014.12.29. 22:27:57
  • ldavid
    #5664
    lehet flash faszság, de azért próbáld ki hogy kikapcsolod a chrome hardveres gyorsítását
  • szabii98
    #5663
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám, hogy youtubeozás közben, néha amikor kilépek a videóból(általában ha escape-pel lépek ki, de néha a sima teljes képernyős gombbal is), akkor így..kifagy az ablak, fehér lesz, nem lehet semmit csinálni :D ilyenkor általában kinyomom, és újraindítom a chrome-ot.
    Lehet ez valami speckó Chrome probléma, vaagy YT hiba, vagy még...soha nem történt ilyen? :D
  • marsu
    #5662
    Igen. a beállításoknál megjelenik az oldal címe, de hiába törlöm ki, a böngésző újraindításakor újra megjelenik.
  • Jim Morrison
    #5661
    bővítményeket végignézted, illetve beállításokat, hogy mi van beállítva kezdőoldalnak?
  • marsu
    #5660
    Sziasztok, valami beépült a chrome-ba, minden indításnál elindul, nyit magának új ablakot, a nod azt írja, hogy tiltott oldal, de eddig nem sikerült sehogy kitörölni. Előre is köszi.
  • zola2000
    #5659
    Leginkább érdekesség a google japan válasza a microsoft szingapur internet explorer tanjára-ra, mielőtt egész kelet ázsia visszaáll explorerre ( http://youtu.be/BHTUlF7NA2o ; )

    Másrészt a google reklámnak sokkal több értelme van szerintem annál.
  • MerlinW
    #5658
    A probléma, hogy nem tudod miről beszélsz.
  • Tetsuo
    #5657
    LOL Hát ez kegyetlen sz@r! :-) Remélem irónia volt a részedről!
  • hupipapa
    #5656
    A legjobb: Adguard adblocker
  • Jim Morrison
    #5655
    Ghostery nekem bevállt.
  • piamania
    #5654
    Azt is felraktam,de jönnek a reklámok.
  • ldavid
    #5653
    adblock plust is kipróbálhatod
  • piamania
    #5652
    És az merre található?Téged nem zavar a hirdetés?Vagy mit tettél fel?
  • SzirmosSzisza
    #5651
    AdBlockban van valami olyasmi opció, hogy néhány reklám engedélyezése, azt megpróbálhatod kikapcsolni.
  • piamania
    #5650
    Hello!
    Jézuska egy új gépet hozott, felraktam rá a Win 8.1-et, meg a chrome-ot.Böngészés közben folyamatosan előjönnek a reklám ablakok, zavaróak.Letöltöttem az AdBlockot, de még mindig.Valakinek valami megoldás?Köszi
  • zola2000
    #5649
    Érdekes ... jobb helyeken mivel reklámozzák a google chromeot, legalábbis a webalkalmazásait:
  • ldavid
    #5648
    azzal törlöd a jelenlegi profilodat.
    amúgy a jobb felső sarokban látnod kellett volna ezt a nevet már pár hete.
  • kjhun
    #5647
    Mostanában jártatok, a Böngésző-beállítások közt?



    A "Személy" menüpont, mióta van benne? (~2 hete frissült utoljára a Chrome.) Hagyjam, úgy, ahogy van vagy töröljem, de akkor mindent töröl a "C:\Documents and Settings\<Felhasznónév>\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data" mappa alól?? Korábbról nem rémlik,, hogy volt ott ilyesmi létrehozva.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2014.12.19. 00:16:56
  • Prince23
    #5646
    Azt nem tudjátok, hogy a Google háttérkép alkalmazásokat hogy lehet kikapcsolni? mert ha bezárom a Krómot, akkor a win feladatkezelőnél, a Folyamatok fülnél még mindig azt mutatja, hogy a google chrome.exe meg van nyitva és fut....

    ezt hogy lehet kikapcsolni? mert mindig a reinstall oldja meg ezt a problémát, de pár nap múlva megint elő jön...
  • Blekk Síp
    #5645
    Nem tudjátok hogy lehetne azt megoldani, hogy csak a Chrome szóljon a tv hangszóróján minden más pedig a pc hangszóróján változatlanul? A hangerőszabályzónál nézelődtem, de nem tudtam beállítani csak úgy, hogy ha a tv az alapértelmezett lejátszóeszköz, de akkor minden a tv-n szólal meg nem csak a Chrome.
  • Shep
    #5644
    Megszokás, meg így bénán is néz ki, persze ez egyéni ízlés kérdése de nekem ez így nem jön be, nekem tetszett benne a + .