6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Airbus A380
    #1800
    A Chrome-s ilyenek nem állítják meg a dolgokat csak eltüntetik szem elől , a FF-s viszont már betöltés előtt elfog scripteket is meg persze a reklámokat , a Chrome csak eltünteti.... ezek után nem hiszem hogy a Chrome-s adblock is olyan atom biztonságos mint a FF-s.
  • Arkon
    #1799
    Esetleg ezekből valamelyiket? AdBlock
  • Airbus A380
    #1798
    No meg az a rész ami a weblap méretét írja ki.

  • Airbus A380
    #1797
    Azért pl az adblock plus az igencsak hiányzik nekem Chrome-ből a FF-be rengeteg vackot megszűr ha meg krómozok ezek adolgok am ik FF alatt nem a krómozás alatt simán futkosnak gyűjtögetnek stb.
  • Aquir
    #1796
    A Google fiókommal végre egybenhordhatom a könyvjelzőket, ahová csak kell, ez nálam előny és ez a lényeg
  • Aquir
    #1795
    nekem sok kiterjesztésem volt FF-hez és most mégsincs gondom a Chrommal, amit addig nem használtam amíg kiterjesztések nem jöttek hozzá, ráadásul ezek a kiterjesztések ikonok (és egérmozgások, satöbbi) formájában épülhetnek be a böngészőbe, nem vesznek el helyet, mégis jól használhatóak. (hangsúlyozom Nekem felelnek meg) :)
  • Airbus A380
    #1794
    nálam sose evett fél gigát az sőt szerintem kevesebbet eszik mint a Chrome legalábbis nálam.

    A sebesség meg megoldható....
  • Rundstedt17
    #1793
    Így van,a Firefox egy használhatatlanul lassú böngésző,képes félgiga memóriát vagy többet is felzabálni....szóval szart sem ér a sok kis kiegészítő hozzá ha maga a böngésző elcseszett
  • Airbus A380
    #1792
    "nem is kell mindig kimenteni a könyvjelzőket"


    ez sokaknak eszébe se jutna hogy felszinkronizálják a könyvjelzőiket a netre szóval ezt hogy ez nincs a FF-be nem hoznám fel hátrányának.
  • Airbus A380
    #1791
    FF-hez képest fapados , mondom ezt úgy hogy az 1ik kedvencem a Chrome de ami tény az tény. Vannak ugyan rá kieg-ek a FF-sekneknek csak az utánzatai.

    ld.. egérgesztusok a FF-s mindenhol megy a Chrome-s van ahol nem.

    Néha elgondolkozok azon amit sokan mondanak a gyorsaság nem minden :)

    No meg a FF is feltuningolható elég rendesen sebesség ügyileg... nálam szerintem bőven hozza azt a sebességet amit a Chrome. kivéve az indulást.
  • Aquir
    #1790
    legalább nem lassú
    meg vannak már legalább kiterjesztések, én ff-ről jöttem, már a chrome-ot használom, nem is kell mindig kimenteni a könyvjelzőket
  • Airbus A380
    #1789
    Chrome-be elég sok mindenről le kell mondani ami a FF-be de főleg az operába megvan :)


    és ebben sajnos igaza van a kritikusoknak.
  • Ability
    #1788
    Ebben is alapból van, csak itt legalább értelmes célra lehet felhasználni. -.-"

    GYK: tök feleseleges számodra. Elhiszem hogy megszoktad, de nem fog szolgálni számodra releváns infoval. Semmit nem jelent hogy XYms alatt töltött be az oldal. Amúgy gondolom erre is van extension, de nem fog ilyen beépülő módon megjelenni.
  • Airbus A380
    #1787
    nekem olyannak lenne értelme amit linkeltem, operába alapból van.
  • Ability
    #1786
    Jobbklikk a lapon -> Inspect element (Elem kivizsgálása, nem tudom hogyan fordították) -> Második fül, Resources. De ennek nem sok értelme van számodra, webfejlesztőknek való.
  • Airbus A380
    #1785
    jó de hol tudom megnézno Chrome-ba ?
  • ldavid
    #1784
    pedig direkt megnéztem előtte foxban is, ugyanaz volt
    most megnéztem operában is, abban is ugyanaz, egyedül IE-ben működik
  • Ability
    #1783
    Lehet szeretni, csak éppen értelme nincs. A sebesség pedig szintén nem releváns.
  • Airbus A380
    #1782
    kicsit bővebben ?


    Én ezt szeretem ha minden oldalnál kiírja.
  • Ability
    #1781
    Borzasztó. :( Régi idők bekövesedett, manapság használhatatlan fícsőre. Időt és sebességet pedig tusz mérni a beépített Inspector alatt.
  • Airbus A380
    #1780
    Nekem van

    De ahogy sejtem Chrome-ra nincs.


  • Puhos
    #1779
    Köszi. Egy érdekesség azért csak van. Ugyanis a család többi tagja a Mozilla Firefox-ot használja, és azzal viszont elindult a videó minden gond nélkül.
  • Ability
    #1778
    Minek az neked? Semmi haszna. :/
  • Airbus A380
    #1777
    ilyen van Chrome-hez ami a képen látható dolgokat kiirja nekem ? (alul :) )
  • Klon
    #1776
    köszi!sztem ez amúgy eléggé alap lenne... fura ez így. azt olvastam, nem is akarják beletenni a sidebar-t a fejlesztők :S
  • ldavid
    #1775
    azért van, mert elkúrták a lejátszót az oldalon. a chrome-nak semmi köze hozzá

    Klon: alapból nem lehet, és még kiegészítő sincs hozzá szerintem
  • Klon
    #1774
    üdv:
    új vagyok még a chrome használatában, de sehogy se tudom a könyvjelzőket úgy beállítani mint más böngészőkben. a bal oldali sidebarra gondolok.
    be lehet ezt állítani valahogy?
  • Puhos
    #1773
    Csak sikerült. *kegyen=legyen
  • Puhos
    #1772
    [IMG]http://www.kephost.com/][/URL][/IMG]
  • Puhos
    #1771
    Bocsi remélem most jó lesz:
  • Puhos
    #1770
    Csá!
    Valaki segítsen nekem kegyen szíves, mitől van ez:


    Köszönöm szépen.
  • Jim Morrison
    #1769
  • ldavid
    #1768
    és itt a végeredmény, szvsz baszott jó :)
  • Rage47
    #1767
    speed test
    http://www.youtube.com/watch?v=_oarMXGq3gI&feature=player_embedded#!
  • Aquir
    #1766
    Jó ég a kisablakát hogy lehet eltüntetni amikor billentyűvel hívom elő? :D
  • Aquir
    #1765
    Látom van Sztaki extension :) Én máig a saját keresőjét állítottam be mint "kereső", egy extensionnel a szó lehúzása után újlapon sztakira ugrik, vagy másolás- ctrl+T - "v szóköz" - bemásolás. ('v' a kereső kulcsszava) Már régen rögzült úgyhogy gyorsan megy, de most megnézem ezt :)
  • Airbus A380
    #1764
    Nem LostPass hanem LastPass :)
  • Ability
    #1763
    Nyomattam egy kis frissítést a fejlécbe. Ami érdekes lehet: SZTAKI szótár, végre egy jó (és magyar nyelvű) időjárás előrejelző extension, végre egy igényes Facebook kiterjesztés, illetve egy névnapos cuccos.
  • Airbus A380
    #1762
    igaz most látom :)
  • Ability
    #1761
    Ki van téve, eddig is ki volt. Viszont most én is bele akarok tenni pár dolgot + van időm, szóval mondhatjátok a kedvenc extensionöket.

    (( tudom, máskor is tettem ilyen kijelentést, de most bele is fogom tenni, eskü :D))