6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Airbus A380
    #1840
    Nekem Chrome-n kívül FF-el meg Operával se megy....


  • Ability
    #1839
    Elvileg az oldal egy WMP beépülővel nyitná meg a videót. Ha telepítve van a VLC, akkor az esetleg átvehette a helyét, de azzal meg nem feltétlen működik. Egyébként többen is írták hogy náluk sem jó, lehet tényleg ott van a gáz és nem nálad.
  • nesto
    #1838
    Hogy-hogy nem üti-e ki? Hol tudom azt megnézni?
  • Ability
    #1837
    Beépülőknél a VLC nem üti ki a WMP-t?
  • nesto
    #1836
    Windows 7, alap Windows Media Player (12), friss VLC media player, Silverlight és Flash player telepítve (hogy fussanak a youtube-os videók). Az előbb felraktam egy Windows 7 Codec Pack-ot, de semmi változás :S
  • Ability
    #1835
    Windows Media Player? Melyik verzió? Silverlight? (Moonlight?) Flashplayer? Shockwave Flash? WMP-hez szükséges kodekek?
  • nesto
    #1834
    próbáltam de nem megy, más honlapokon se működik az online adás. a videókat meg tudom nézni azokat lejátsza hibátlanul, de az online élő adások sehol se működnek. és továbbra sem írja ki, hogy melyik plugin hiányzik.
  • ldavid
    #1833
    a megadott időpontokban próbáltad? mert ott csak akkor van adás (ha van)
  • nesto
    #1832
    nem, nincs más böngészőm. explorer meg azt írja hogy kapcsolódás... aztán fekete képernyő. chrome nem jelez semmit, hogy melyik plugin hiányzik, név szerint. na mindegy, ezen kívül minden más működik, úgyhogy inkább mellőzöm ezt az m3-at, azért köszi
  • Aquir
    #1831
    F11
  • Cat 02 #1830
    Valami Chrome alatt, ha leviszem alulra a kurzort, nem jön fel a tálca. 5let ?
  • Airbus A380
    #1829
    Elvileg kiírja hogx mi kell neki. Legalábbis nekem ilyenkor ki szokta írni.

    Nekem FF-vel se megy meg operával se. (bár az opera plugint kér) , mással próbáltad ?
  • ldavid
    #1828
    ctrl+shift+delete
  • nesto
    #1827
    Oké de mi a szükséges plugin? Adobe flash van telepítve, media lejátszó is van vlc formában. Akkor most mi jön?
  • grolko
    #1826
    zsír. köszi :)

    témákat azért is nem próbáltam, mert ugye win 7alatt eltűnik a tab sáv átlátszósága.
    de ez fasza, thx.
  • Airbus A380
    #1825
    nekem semmitse csinál nem indítja . Plugint se követel egyébként telepísd amit kér.
  • tiburon26
    #1824
    telepitsd a plugin-t
  • tiburon26
    #1823
    összes elözmenyt hogy lehet törölni?
  • nesto
    #1822
    Heló, az Alábii mtv-s oldalon nem tudom lejátszani a videót, mert azt írja "a szükséges plugin nem lett telepítve". Mit tegyek?
  • Airbus A380
    #1821
    Az normális hogy a flashblokk nélkül nekem gyorsabbnak tűnik a FF?
  • Airbus A380
    #1820
    ez így van jogos sokan még a reklámokat se blokkolják amiatt amit írtál ha ott van hát ott van.
  • ldavid
    #1819
    a túlnyomó többség meg leszarja, mert csak internetezni akar

    egyéb: April, 2010
  • Airbus A380
    #1818
    sokan blokkolják is a scripteket és csak olyan oldalon van engedve ahol biztonságosnak vélik.

    FF -be a noscript-el ez végtelenül 1szerűen kezelhető....

  • Ability
    #1817
    Zsír, tehát a többség nem tévedhet, csak sajnos a többség nem tudja mit akar, vagy nem ért hozzá. Tiszta politika. :D
  • Ability
    #1816
    Első pont: még mindig nem fogtad fel, hogy a Chrome kisebbre veszi magát __HA ARRA SZÜKSÉG VAN__. Egyébiránt hasznosítja a szabad erőforrást a gyorsaságért. Superfetch, tudod, az egész Win7 arra épül. Szerintem ilyen erővel mindenki dobja ki a gépét és használjon linuxot, mert hát kevesebbet eszik. Azt meg már meg sem merem jegyezni, hogy a Firefox pont ezen a téren a leggyengébb és még az IE is ráver.

    Második pont: a probléma ott van, hogy gőzöd nincs a témáról, szerintem te valami olyan világban élsz ahol a kiszűrt Javascript a gonosztevő. De közlöm vele: gyakorlatilag már nem létezik olyan internetes oldal, ahol ne használnák. Sok helyen a mellőzésével pedig használhatatlanná válik az oldal, neked meg mit kell tenned? Jaj, csak nem engedélyezni? Jadevárjál, mi lesz akkor most veled? :( Hiszen elszabadult!!4444

    // Na mára elég volt a téma ismét, bye.
  • Airbus A380
    #1815
    "és még független, hivatalos teszteknek sem hiszel."


    ez is igaz még sok mindenkire ....

  • Airbus A380
    #1814
    Hidd el hogy még sokaknak számít a memóriahasználat és úgy nézik mint én mégpedig hogy a feladatkezelőbe melyiknél van nagyobb szám....


    A biztonság meg mégtöbbeknél fontos és elég csak azt5 meg nézni hogy az Adblock miket szed össze és ilyen pl a Chrome-hez nincs ergó a legtöbb átlag user már biciklizik is a FF-hez már ez miatt is...
  • Ability
    #1813
    Azzal van a baj, hogy magad sem tudod mit beszélsz. Egyik héten elismersz valamit és egyetértesz vele, másik héten az ellenkezőjét mondod. Még akkor is kitartasz a hülyeséged mellett, amikor az egész SG neked esik és még független, hivatalos teszteknek sem hiszel.

    A véleményed pedig elmebeteg, logikát nélkülöző. Memóriahasználat? Nincs értelme összehasonlítani, a kettő másképpen működik. Nem jobban vagy szarabbul, másképpen. Ez olyan mintha az XP vagy egy Linux memóriakezelését akarod összehasonlítani. Nem lehet számokkal kifejezni, mert nem azonos a működése. Ugyan ez a helyzet a biztonság terén, de most már frankón rád küldök valami vírust, hátha megtapasztalod, hogy olyan mint "biztonság" nem is létezik. Chrome alatt sem, más böngészők alatt sem. Ez majdnem olyan, mintha egy 20 éves fiatalt akarsz összehasonlítani egy 30 éves férfival, azt vizsgálva vajon melyikük botlik meg hamarabb a járdaszegélyen.

    btw.: lehet gúnyolódni, mindketten tudjuk hogy hozzám közelebb áll ez a terület mint hozzád. Ezzel foglalkozom. Ha te vegyész lennél, akkor én sem ugatnék be 5 percenként, mivel nem értek hozzá.
  • Airbus A380
    #1812
    Ez 1 nyilvános fórum ahol bárki szólhat... nem csak az olya tudás szinttel rendelkezők mint te.
  • Ability
    #1811
    Az egész eszmecserédre céloztam, kezdve a biztonsággal, memóriakezelésel, sebességgel...
  • Airbus A380
    #1810
    Miért a Chrome hol szűri ki azokat amiket a FF adblockja ?


    Ez a FF egyik fő ütőkártyája a tökéletes adblock.

    feltételezem erre céloztál.

  • Rundstedt17
    #1809
    na jah
  • Ability
    #1808
    Látom megint megy az agykúrás hozzáértés nélkül, csak Airbus sosem tanul a leírtakból.
  • Airbus A380
    #1807
    azt a részt nem neked írtam nekem a béta van fenn.
  • Airbus A380
    #1806
    én nem a flash-ekről beszéltem most a FF-s Adblock plus sok másféle vackot is kigyomlál. például ilyet ezek gyanítom Chrome alatt szabadon futkosnak.
  • ldavid
    #1805
    keress egy classic témát pl
    btw szerintem is elég gáz
  • Aquir
    #1804
    stabilt használok :)
  • Airbus A380
    #1803
    Szóval sokat nem érsz vele mert a reklámot letölti .....


    kivéve a flashblockereket mert azok állítólag megállytják a magukét mielőtt betöltődne.


    ˆ grolko

    DEV- esnél ne csodálkozz az minden csak nem stabil akkor inkább bétát használj.
  • Aquir
    #1802
    igen ezt mondják mások is :) mondjuk nem zavar nagyon mivel nem nagyon nézek sok flash-es reklámos oldalt, a maradékon meg az a kevés eltűnik
  • grolko
    #1801
    mindenkinek szürke lett a chrome ma reggelre? :(
    friss dev van fent. ez csúúnya akarom vissza a régit.