6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Ability
    #2000
    Azon kívül hogy ugyan az a kettő pár előretelepített bővítménnyel, nincs.
  • Airbus A380
    #1999
    A CíhromePlus-nak van bármi köze a Chrome-.hez ?
  • Airbus A380
    #1998
    Meg ha kiirja a weboldal hogy bocsi de a te országodból nem nézheted meg :)



  • Aquir
    #1997
    köszi van tapasztalatom
  • Arkon
    #1996
    Csak tipp volt részemről, mert a Turbo bizony csinál ilyeneket. Ha kíváncsi vagy rá, akkor kapcsold be egy kis időre és rögtön megtapasztalod.

    #1995
    Akkor bocs.
  • pxxl
    #1995
    soha nem volt bekapcsolva
  • Aquir
    #1994
    Bár nem tudom ki akarja használni a Turbo-t ahhoz rettentő lassú kapcsolat kéne, kompresszált képek amik nem szépek.. Ez a módszer csak mobilon jó, de ott nagyon :)
  • Arkon
    #1993
    Az Opera keverte össze? Ha igen akkor próbáld meg úgy, hogy kikapcsolod az Opera Turbot. Az szokott ilyen kavarodást csinálni. Alul az eszközsávon ott az Opera Turbo ikonja.
    Vagy Eszközök/Beállítások/Weblapok >Részletek fül.
    Ha félre értettelek, akkor hagyd figyelmen kívül ezeket amiket írtam.
  • pxxl
    #1992
    de csak melóhelyen, otthon még most is jó :)
  • Aquir
    #1991
    Rendben, itt egyelőre még jól működik, szinkronizál, blokkol stb:)
  • pxxl
    #1990
    pl sg-n a topikokban összekeverte a képeket, user logókat rakott smájlik helyére, header helyére, nem töltötte be a linkelt képeket, vagy csak félig meg ilyenek. nemtom miért

    pl
  • Aquir
    #1989
    mit hülyéskedik nálad?:)
    Én ahogy látom máshogy tölt a kettő, a főoldalon sorba megnyitott topikok miatt a Chrome akadozik, néha másodpercig nem válaszol, az Opera viszont meg sem akad görgetéskor, utána viszont ha topikra váltok várni kell a flash-ek megjelenítésére, de lehet hogy ez ugyanannyi idő mint amennyit az chrome megakad a főoldalon :)
    Opera lap előre hátra váltása meg villámgyors, nem is tölt csak vált.
  • Klon
    #1988
    én asszem úgy oldottam meg, hogy operából exportálás html-be, és akkor a chrome be tudja importálni. nem esküszöm meg hogy így kell, de én az összest be tudtam tenni így.
  • pxxl
    #1987
    jó az opera is, csak elkezdett hülyéskedni nálam. meg a króm szemmel láthatóan gyorsabb :) úgyhogy most azt használom.
  • Aquir
    #1986
    Én pont tegnap telepítettem az Operát és most azt nézegetem :)
    a kiterjesztései ahogy látom nem beépülők, csak lebegnek, és nincs túl sok hasznuk :)
    Viszont alapból kezeli a leveleket, egyenként lehet tiltani flash-t, keresőt jobbgombos menüben is testre lehet szabni :)
    hozzászólásom száma 1986, amikor születtem
  • pxxl
    #1985
    am az érdekes, hogy könyvjelzőket csak az operából nem tudja importálni, nekem meg az volt az előző alapértelmezett böngészőm :/ így van hogy azt is pluszba el kell indítanom -.-
  • Aquir
    #1984
    minek :| kevesebb hely maradna
  • akyyy
    #1983
    könyvjelzők közé nem lehet valahogy elválasztó vonalat tenni?
  • bertino
    #1982
    :DDD
  • Ability
    #1981
    Már stabilnak van nyilvánítva és nálam még jobb is mint a Windows verzió. Általában igaz szokott lenni a mondás, hogy Linux alatt gyorsabbak a scriptek.
  • pxxl
    #1980
    ok thx megnézem majd holnap :)

    #1975: igen próbáltam de akkor sem akarta az igazat... :(
  • zeli
    #1979
    ubuntura "csak" béta van, de ott is Chromeot használok, és tökéletesen működik.
  • djsenki
    #1978
    A google chrome ubuntura is olyan jó mint windowsra?
  • Ability
    #1977
    Nagyon ritkán előfordul cache probléma. Úgy vettem észre hogy leginkább a beta/dev verziókban, nem is lenne meglepő. De hát a cache örök ellensége a webfejlesztőknek, mindegyik böngésző alatt szívni lehet vele olykor. Én ilyenkor megoldom egy sima böngésző restarttal (minden példányt bezárva), vagy ha nem segít (de segíteni szokott), akkor pluszban mellé még a személyes adatoknál ürítem a cache-t is. Megjegyzem, ez utóbbi önmagában nem szokott eredménnyel szolgálni, ilyenkor valahogy beragadnak a cuccok.
  • Aquir
    #1976
    vagy Google fiókkal
  • ldavid
    #1975
    ctrl+f5-el próbáltad?
    btw asszem volt nekem is ilyen, bezártam, újra elindítottam és úgy jó volt
  • zeli
    #1974
    Könyvjelzőkezelőben.
  • royalfeco
    #1973
    Sziasztok. chrome könyvjelzőjét hogy lehet el menteni?
  • pxxl
    #1972
    hali!

    az miért van hogy a chrome elég "nehezen" frissít? pl frissítek egy flash mp3 lejátszót, újra töltöm az adott html-t, de a chrome nem látja frissnek, és marad a régebbi, opera, ff, azonnal letölti az új verziót :S chrome meg csak később valamikor vélelenül vagy nemtom :/
    scriptet sem frissített délelött, holott rossz volt változtatás után (opera ff látta azonnal)
  • urbijoe
    #1971
    már sikerült :)
  • urbijoe
    #1970
  • urbijoe
    #1969
    helló
    nekem a beta Chrome van fent, és nem tudom letörölni mert nincs a programok eltávolitásánál,és az ujat meg nem engedi felrakni ,mert ezt a hibát irja,
    http://farm5.static.flickr.com/4006/4643490691_b6aa2f3f94_o.jpg
  • Ability
    #1968
    Fejlesztői verziókban már elérhető, bár ahogy írtam korábban is, volt vele valamilyen probléma. Jelen tudásom szerint az "--enable-aero-peek" paraméterrel kell indítani a programot.

    Fejlesztői változat beszerzése
  • Aquir
    #1967
    hálisten
  • RETROB0Y
    #1966
    A Windows 7 miatt mikor lesz végre thumbnail preview?

    Mert szinte minden böngészöbe van csak ebbe nincs sajnos

  • cherubim06
    #1965
    Tud -e vki segíteni? Tegnap óta nem tölt be semmit a chromplus. Volt már reinstall-regclean. 0x0000005-ös hibát jelez. Utánanézve --no sandbox opcióval el lehet ugyan indítani, de vhol azt olvastam, hogy az veszélyes.
    Volt már valakinek ilyenje?
  • Ability
    #1964
    Tökmindegy, a béta halad tovább, gondolom most már lassan a 6-os verzió is béta alá kerül.
  • Airbus A380
    #1963
    Tárgytalan. Nekem is ezt a verzió számot írja.
  • Airbus A380
    #1962
    A béta frissíti magát ? Vagy tiszta telepítés kell ?
  • zeli
    #1961
    Kösz az infót!