2595
  • Maximus4
    #2515
    Bizony meg!Épp most akartam én is írni!Szép volt Peti
  • ManoNegra
    #2514
    Megvan az arany!!
  • Maximus4
    #2513
    Újabb érmesünk lesz holnap,Pálos Péter asztaliteniszező bejutott a döntőbe!
    De jó is lenne még egy arany,hajrá Peti!
  • Maximus4
    #2512
  • Grenzjager
    #2511
    Szabó Nikolett a 33 éves, kétszeres világ- és Európa-bajnok versenyző bronzérmes lett a 70 kilogrammosok között a paralimpián!
  • RatBaG #2510
    http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/meglettek_az_eltunt_afrikai_bokszolok/
  • Maximus4
    #2509
    Én is néztem és kár,hogy csak összefoglalók vannak,de természetesen szintén szorítok minden magyar versenyzőnek,ha lehet ilyet mondani,nekik egy kicsit jobban:)
  • kaposi1
    #2508
    Néztem tegnap a megnyitót, és az összefoglalót is.
    Az Angolok megadták a módját a paralimpia tiszteletére is.
    És ez így helyes.
    Sors Tamásnak nagy Gratula, és szorítunk a többi magyarért is.
  • Maximus4
    #2507
    Méltánytalanul keveset közvetítenek belőle sajnos,azt hiszem ettől többet érdemelnének:(
  • pedobear
    #2506
  • ManoNegra
    #2505
    Igen, szép volt Sors Tamás!
  • Maximus4
    #2504
    Paralimpia,első nap mindjárt egy arany!
  • Grenzjager
    #2503
  • RatBaG #2502
    mert az usa-t is kiröhögték, mikor a sportolók felsorakoztak a first ladynek, ugye? egy rakás más országot mondhatnánk példának.
    hagyjuk már ezt a politikai maszlagot...
  • Zenszkij
    #2501
    A két vezérnek aztán sok köze volt az elért sikerekhez, közröhej. De ez megy nálunk is, csak rajtunk meg a nyugatiak röhögnek így!
  • RatBaG #2500
    http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/louis_smith_nehezen_visel_a_vereseget/
  • RatBaG #2499
  • FrezeR
    #2498
    huh
  • lippet
    #2497
    Már "csak" 1447-et kell aludni Rio-ig!
  • Grenzjager
    #2496
    magyar hősök London után
  • Coolfire
    #2495
    Akkor jó.Bár "csalódtam" Natasában,de akkor is az egyik legjobb kajakosunk.
  • Grenzjager
    #2494
    Egy újság (Magyar Szó) hozta ezt le, mert gratulált neki a szerb olimpiai elnök, amit átvett minden budapesti lap- ennyi semmi több, s mivel nyári uborka szezon van, a firkászoknak meg kell cikk a napi cikk mennyiséghez így hát járt az agyuk, nem jól.
  • Coolfire
    #2493
    Ne már.Tényleg vissza akar menni a szerbekhez?
  • Coolfire
    #2492
    Én egyáltalán nem sajnálom tőlük.Egy egész életet tettek fel erre,amit egy "átlagember" fel sem foghat,mennyi lemondás,edzés etc.,van mögötte.
    Viszont a mocsok politikusoktól,felsővezetőktől akik ezeknek a többszörösét csalják/lopják össze,na azoktól igen.
  • tototto
    #2491
    Janics még megkapja a 42.5-t aztán ha bejelenti szevasz tavasz megy a szerbekhez akkor mérges leszek, mondjuk az is kabaré hogy nem utasítja vissza automatikusan a megkeresést azok után hogy itt, hogy bántak vele és mennyire a tenyerén hordozta mindenki...
  • BArTim91
    #2490
    Én nem tőlük, hanem magamat sajnálom. Bezzeg tőlem 10eft-ot is sajnálnak. Ennyi, nem akarom szétoffolni a topikot "bazmeg".
  • RatBaG #2489
    ne pont tőlük sajnáld már bazmeg...
  • szabii98
    #2488
    Valahogy , téged is megértelek de nehéz döntés. Ők valóban, tényleg megérdemlik, rengeteget készülnek rá, azonban ugyanúgy egy sima munkás ember is megérdemli a pénzét, feltéve ha dolgozik
  • BArTim91
    #2487
    Még hogy nincs pénz? Van itt bőven dögivel. Hatalmas teljesítmény amit véghez vittek, de ez egy kis ország anyagi csődben. Én melózok mint a güzü de a melóhelyen 10 eFt.os jutalmat kispórolnak.
  • Effe88
    #2486
    Kovács és Kökény már életjáradékot is kapnak
    Mivel Kökény Roland már 35 éves elmúlt, ő 2013 januárjától már az életjáradékot is megkapja, ami havi kétszézezer forint. Kovács Katalin pedig már eddig is kapta a havi 200 ezer forintos összeget, ami aranyérmenként 20 százalékkal emelkedik.
  • Effe88
    #2485
    Az érmesek milliói:
    Kozák Danuta: 63 millió
    Gyurta Dániel: 58 millió
    Kovács Katalin: 50,5 millió
    Dusev-Janics Natasa: 42,5
    Pars Krisztián: 35 millió
    Berki Krisztián: 35 millió
    Risztov Éva: 35 millió
    Szilágyi Áron: 35 millió
    Kökény Roland: 31,5 millió
    Dombi Rudolf: 31,5 millió
    Cseh László: 29,6 millió
    Fazekas Krisztina: 28 millió
    Szabó Gabriella: 28 millió
    Ungvári Miklós: 25 millió
    Lőrincz Tamás: 25 millió
    Módos Péter: 20 millió
    Csernoviczki Éva: 20 millió
    Marosi Ádám: 20 millió
    Kammerer Zoltán: 20 millió
    Kulifai Tamás: 20 millió
    Tóth Dávid: 20 millió
    Paumann Dávid: 20 millió
  • Golyo69
    #2484
    Köszi!
  • Maximus4
    #2483
    Tony Clarke - Great Champions
  • Golyo69
    #2482
    Lehet volt már kérdés de ha nem akkor lehet mást is érdekelne!
    Az M1-en ment mindig egy összeállítás amiben bemutatták az érmeseket!

    Az alatt ment egy zene? azt nem tudjátok micsoda?
    Mert Shazam-mal szoktam megtalálni az ilyen zenéket csak erre nem adott ki semmit :( Az m1 saját zenéje lenne? :d

    Előre is köszi!
  • cargame
    #2481
    Szerintem, meg pont, h ezeket a sportokat kellene nyomni. Foci, foci de az mar kifasult, nem tudnak ujat mutatni, aki focista akart lenni mar az...DE es itt a de, sok gyermek meg felnott most, h Olimpian lattak ezeket a sportagakat es, h milyen jol szerepeltunk sztem rengetegen kedvet kaptak uszashoz, kajak stb...hulyen hangzik de Gyurta erme utan nekem is egybol az fogalmazodot meg, h megyek uszni ezutan minden 2. nap legalabb :DD Legalabb ennyi pluszt adnak a tarsadalomnak.
  • Shep
    #2480
    Azért, mert a foci a legnépszerűbb sport akármennyire is nem tetszik ez sokaknak de így van. Ennek köszönhetően ezt nézik leginkább az emberek ez jut el a legtöbbekhez, meg persze a régmúlt büszkesége miatt is, valahol ez is érthető. És ok, hogy most, Berki, meg Gyurta, meg Risztov, de szerintem a lakosság 90%-a 1 kezén meg tudja számolni, hogy az olimpiát megelőző 4 évben hányszor nézett, tornát, nyílt vízi maratonúszást, vagy akár csak medencés úszást. Megint jó sokan szerintem azt sem tudták kitől mi várható reálisan, meg milyen eredményei voltak csak úgy megközelítőleg az elmúlt időszakban. Ilyenkor mikor jönnek az eredmények mindig előjön ez a téma aztán 1-2 hét után elfelejtődik és minden megy tovább egészen a következő olimpiáig. Ja és a válogatott játéka meg szemmel láthatóan fejlődik, meg merem kockáztatni ,hogy ha lesz némi szerencsénk is ahogy az utóbbi időkben nem igazán volt akkor a következő 2 világesemény egyikén ott tudunk majd lenni.
  • Coolfire
    #2479
    Itt 16 érmet,közöttük 8 aranyat húztunk be.Kajajakos
    sokbaban megvertük a Németekt.
  • matyi0323
    #2478
    Már az is, ha egyszer kijutnánk egy ilyen tornára, nem kiesnénk a legelső körben.. :)

    ( ha most fociról van szó: ezt soha az életben nem fogom megérteni, hogy miért kell ennyi pénzt beleölni a fociba, amikor az ég világon semmi értelme, mert a békasegge alatt vagyunk 3 méterrel, de lehet csak én látom így.
    miközben nyugodtan mondhatni, hogy világklasszis úszóink, vízilabdásaink, kézilabdásaink, " evezőseink ", stb.. sportolóink vannak, őket meg kb lesz*rjuk. )
  • Rockynhooo
    #2477
    Szerintem már az is hatalmas előrelépés lenne ha mondjuk egy foci Európa Liga döntőt megkapnánk. Világesemény sajnos esélytelen.
  • matyi0323
    #2476
    Igen...

    Ja meg, most a 80 ezret látván ugrott be, hogy a londoni olimpián 70 ezer (!!!) önkéntes segített a felkészülésben, rendben..stb.. mindenben ingyen.

    Magyarországon hány ilyen embert is találnánk...?
    Az egész rendezvény díjának az 1/3-át pluszba azon felül simán hozzágondolhatjuk a sok le-fel szaladgáló és öltönyös emberke bérének.

    Szóval még egy ok, amiért képtelenek vagyunk ilyesmire. :( :)